Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski Juniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.03.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Martyna Adamska 59 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
2. Pola BOGACZ 67 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
3. Karolina Charkiewicz 23 PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
4. Cecylia CIEŚLIK 10 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
5. Emilia CZAJKA 45 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
6. Łucja Danek 34 KKS KRAKÓW 17.06.2004
7. Hanna DEPTA 70 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
8. Pola Drobczyk 41 PIAST GLIWICE 14.09.2005
9. Paulina FERSTER 60 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
10. Patrycja Frystacka 12 RMKS RYBNIK 01.11.2003
11. Oliwia GARUS 66 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
12. Julia Gwóźdź 20 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
13. Antonina Halemba 15 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
14. Wiktoria IZDEBSKA 31 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
15. Dominika JADCZAK 9 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
16. Zofia JANELLI 4 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
17. Emilia JAROSZEK 33 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
18. Alicja KLASIK 2 RMKS RYBNIK 14.02.2004
19. Gloria KLUGHARDT 1 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
20. Michalina KOBYLNICKA 22 PIAST GLIWICE 08.01.2004
21. Antonina Korduła 40 RMKS RYBNIK 18.11.2005
22. Emilia Korkus 6 PIAST GLIWICE 18.12.2004
23. AMELIA KOROL 54 AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
24. Weronika KOZDĘBA 44 PIAST GLIWICE 29.06.2006
25. Zuzanna Kuśmierz 26 KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
26. Amelia KWAPISZ 58 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
27. Marta KWAŚNIEWSKA 65 KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
28. Marta LEŚNIEWSKA 17 KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
29. Julia Majchrzak 64 KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
30. Bernadeta MAJGIER 35 PIAST GLIWICE 19.06.2003
31. Klara MAJGIER 39 PIAST GLIWICE 19.06.2003
32. Agnieszka Makowska 50 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
33. Marta MICHALCZYK 49 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
34. Zofia NIEWADZI 38 KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
35. Aleksandra Nowak 61 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
36. Dominika Olejnicka 69 IKS WARSZAWA 20.12.2003
37. Oliwia OPOŃ 19 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
38. Maja Osadnik 14 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
39. Patrycja Pelon 36 UKS START OPOLE 21.02.2005
40. Magdalena PIĄTEK 46 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
41. Helena PIEKARSKA 63 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
42. Liliana Porwoł 37 RMKS RYBNIK 24.05.2006
43. Melania Prina Cerai 28 KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
44. Sara PRINA CERAI 62 KSz WARSZAWIANKA 11.04.2002
45. Patrycja RADWAN 25 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
46. Natalia RAKOCZY 24 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
47. Kaja Reil 32 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
48. Anna ROSKOSZ 21 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
49. Sonia RUP 43 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
50. Paulina SADOWSKA 55 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002
51. Hanna Smolej 53 MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002
52. Karolina STASZULONEK 7 PIAST GLIWICE 26.03.2002
53. Zuzanna SULEJ 13 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
54. Katarzyna Szklar 29 MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
55. Karolina SZYMANOWSKA 5 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
56. Aleksandra SZYMAŃSKA 18 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
57. Katarzyna Ślęzak 56 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
58. Anna Tatoj 52 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
59. Oliwia Tercjak 8 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
60. Klaudia TOKARSKA 57 RIPOSTA - TORUŃ 15.08.2002
61. Natalia TOMASZEWSKA 27 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
62. Julia WERONIECKA 51 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
63. Anna WIECZOREK 11 PIAST GLIWICE 20.05.2003
64. Weronika Wiktor 30 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
65. Agata WRÓBLEWSKA 47 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
66. Zuzanna Zarek 42 UKS START OPOLE 06.11.2004
67. Anastazja ZAZULAK 68 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
68. Kinga Zgryźniak 3 RMKS RYBNIK 22.06.2003
69. Patrycja Ziętek 16 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
70. Paulina OSTROWSKA 48 PIAST GLIWICE 12.04.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
1. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
3. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
4. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
5. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
6. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
7. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
8. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
9. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
10. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
11. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
12. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
13. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005 zakwalifikowano
14. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
15. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006 zakwalifikowano
16. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
17. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
18. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
19. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
20. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
21. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
22. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
23. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002 zakwalifikowano
24. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
25. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
26. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
27. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
28. Zuzanna Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002 zakwalifikowano
29. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 zakwalifikowano
30. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
31. Dominika Olejnicka IKS WARSZAWA 20.12.2003 zakwalifikowano
32. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
33. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
34. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
35. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 zakwalifikowano
36. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
36. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
36. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
39. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003 zakwalifikowano
40. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
41. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
42. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002 zakwalifikowano
43. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
44. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
45. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
46. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
47. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
48. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
49. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
50. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
51. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
52. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
53. Klaudia TOKARSKA RIPOSTA - TORUŃ 15.08.2002 zakwalifikowano
54. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002 zakwalifikowano
55. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 zakwalifikowano
56. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
57. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 wyeliminowano
58. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 wyeliminowano
59. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 wyeliminowano
60. Marta KWAŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003 wyeliminowano
61. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 wyeliminowano
62. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 wyeliminowano
63. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 wyeliminowano
64. Paulina SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002 wyeliminowano
65. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 wyeliminowano
66. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 wyeliminowano
67. Sara PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 11.04.2002 wyeliminowano
68. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004 wyeliminowano
69. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 wyeliminowano
70. Hanna Smolej MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
2. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
3. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
3. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
5. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
6. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
7. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
8. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
9. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
10. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
11. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
12. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
13. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
14. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
15. Zuzanna Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
16. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
17. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
18. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
19. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
20. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
21. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
22. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
23. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
24. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
25. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
26. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004
27. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
28. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
29. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
30. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
31. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
32. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
33. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
34. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
35. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
36. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
37. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
38. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
39. Dominika Olejnicka IKS WARSZAWA 20.12.2003
40. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
41. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
41. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
43. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
44. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
45. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
46. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
47. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
48. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
49. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
50. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
51. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
52. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
53. Klaudia TOKARSKA RIPOSTA - TORUŃ 15.08.2002
54. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
55. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
56. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
57. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
58. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
59. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
60. Marta KWAŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
61. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
62. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
63. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
64. Paulina SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002
65. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
66. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
67. Sara PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 11.04.2002
68. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
69. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
70. Hanna Smolej MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy