Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski Juniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 13.03.2021

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ADAMCZUK Jakub 24 UKS PIAST LEGNICA 08.03.2002
2. Adamczyk Patryk 22 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
3. BERNAT Julian 37 KSz WARSZAWIANKA 08.08.2002
4. Bezuch Krzysztof 33 RMKS RYBNIK 18.05.2004
5. BULANDRA Jan 8 AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
6. Buśko Robert 11 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
7. CEPIŃSKI Jakub 35 KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
8. CHLEBIK Adam 52 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.05.2001
9. Cieślik Jakub 20 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
10. Domowicz Krzysztof 59 AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
11. Drozdowski Szymon 69 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
12. Dziura Stanisław 10 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
13. FILEK Ireneusz 28 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
14. Frydrych Kacper 38 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002
15. GIEDROJ Jerzy 68 KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005
16. GLINKA Jan 53 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
17. Gładyszczak Michał 61 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
18. GORCZAŃSKI Tymoteusz 36 AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003
19. Huwer Kamil 9 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
20. Jakubowski Olaf 51 KS OLIMP LUBIN 12.12.2003
21. Jędrzejczyk Radosław 7 AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
22. KAŁUZIŃSKI Tomasz 2 AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
23. Kapias Augustyn 45 AZS AWF KATOWICE 14.01.2005
24. Kardaszewicz Jan 15 KS AGH Kraków 23.09.2001
25. KAŹMIERSKI MACIEJ 27 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
26. Keshk Nuri 63 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
27. KITLIŃSKI Bartosz 25 KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
28. KLUGHARDT Hubert 21 KS OLIMP LUBIN 20.06.2005
29. KLYTTA Paweł 48 PIAST GLIWICE 28.01.2005
30. KUREK Jakub 46 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
31. Kwaśnik Dominik 64 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
32. Lewandowski Wojciech 66 IKS WARSZAWA 22.07.2004
33. Lubiewski Kacper Max 49 UKS START OPOLE 07.07.2004
34. Łagan Hubert 65 AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
35. Łucki Kacper 18 AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
36. MARCZAK Wojciech 29 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
37. MAZURKIEWICZ Miłosz 54 AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
38. Migas Piotr 16 PIAST GLIWICE 13.04.2002
39. Morek Kacper 39 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
40. Mróz Michał 58 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
41. NOGANOWICZ Karol 4 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
42. OGONOWSKI Szymon 34 PKSZERM WARSZAWA 29.05.2002
43. Olejniczak Kamil 57 PIAST GLIWICE 29.10.2004
44. PAKUŁA Jan 14 KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
45. Parafiniuk Łukasz 19 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
46. Partyka Czcibor 47 PIAST GLIWICE 30.05.2005
47. Piech Adam 70 UKS START OPOLE 04.09.2003
48. Politowicz Stanisław 62 KS Milenium 06.09.2004
49. Puchała Mikołaj 32 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
50. RADOSZ Mikołaj 5 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
51. RUTZ Stanisław 12 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
52. Rzyczniak Wojciech 26 PIAST GLIWICE 26.05.2004
53. Siergiej Adam 67 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.03.2005
54. Skalski Jan 30 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
55. Socha Jan 1 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
56. Socha Antoni 6 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
57. Sojka Adam 43 RMKS RYBNIK 20.12.2005
58. Sojka Dominik 50 AZS AWF KATOWICE 02.12.2002
59. Szóstek Jakub 60 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
60. SZURLEJ Maciej 44 KS SZPADA WROCŁAW 29.11.2005
61. Szymański Konrad 56 PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
62. Tarachanowicz Szymon 31 AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
63. Urban Piotr 3 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
64. Urban Paweł 17 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
65. WALKOWIAK Szymon 42 KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
66. Wałach Wiktor 13 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
67. Wery Oskar 55 PKSZERM WARSZAWA 06.04.2004
68. WESOŁOWSKI Mikołaj 23 PIAST GLIWICE 23.09.2004
69. Wojciechowski Szymon 41 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
70. Żelazny Marcin 40 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Socha Jan PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
2. KAŁUZIŃSKI Tomasz AZS AWF KATOWICE 11.01.2001 zakwalifikowano
3. KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
4. Jędrzejczyk Radosław AZS AWF KATOWICE 04.08.2002 zakwalifikowano
5. Rzyczniak Wojciech PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
6. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
7. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
8. BULANDRA Jan AZS AWF KATOWICE 26.06.2002 zakwalifikowano
9. RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
10. KUREK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 zakwalifikowano
11. OGONOWSKI Szymon PKSZERM WARSZAWA 29.05.2002 zakwalifikowano
12. Buśko Robert AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
13. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
14. Adamczyk Patryk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
15. Cieślik Jakub PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
16. KAŹMIERSKI MACIEJ MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
17. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
18. ADAMCZUK Jakub UKS PIAST LEGNICA 08.03.2002 zakwalifikowano
19. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
20. Wojciechowski Szymon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
21. Kardaszewicz Jan KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano
22. Siergiej Adam WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.03.2005 zakwalifikowano
23. KITLIŃSKI Bartosz KS OLIMP LUBIN 13.01.2003 zakwalifikowano
23. MARCZAK Wojciech KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
25. Gładyszczak Michał PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
26. Sojka Adam RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
27. Tarachanowicz Szymon AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003 zakwalifikowano
28. RUTZ Stanisław AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
29. BERNAT Julian KSz WARSZAWIANKA 08.08.2002 zakwalifikowano
30. Jakubowski Olaf KS OLIMP LUBIN 12.12.2003 zakwalifikowano
31. FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
32. Sojka Dominik AZS AWF KATOWICE 02.12.2002 zakwalifikowano
33. Migas Piotr PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
34. Huwer Kamil AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
35. Skalski Jan AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
36. WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
37. Frydrych Kacper UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002 zakwalifikowano
37. Żelazny Marcin WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
39. Szymański Konrad PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004 zakwalifikowano
40. Parafiniuk Łukasz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
41. Kwaśnik Dominik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
41. Bezuch Krzysztof RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
43. WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
44. Wery Oskar PKSZERM WARSZAWA 06.04.2004 zakwalifikowano
45. Puchała Mikołaj WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
46. Morek Kacper KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
47. Dziura Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
48. Partyka Czcibor PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
48. GORCZAŃSKI Tymoteusz AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003 zakwalifikowano
50. KLUGHARDT Hubert KS OLIMP LUBIN 20.06.2005 zakwalifikowano
51. Łucki Kacper AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003 zakwalifikowano
52. Szóstek Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
53. Piech Adam UKS START OPOLE 04.09.2003 zakwalifikowano
54. Lewandowski Wojciech IKS WARSZAWA 22.07.2004 zakwalifikowano
55. Domowicz Krzysztof AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 zakwalifikowano
56. Olejniczak Kamil PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
57. MAZURKIEWICZ Miłosz AZS AWF KATOWICE 04.06.2003 wyeliminowano
58. Kapias Augustyn AZS AWF KATOWICE 14.01.2005 wyeliminowano
58. Mróz Michał PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 wyeliminowano
60. Drozdowski Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005 wyeliminowano
61. PAKUŁA Jan KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002 wyeliminowano
62. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 wyeliminowano
63. CHLEBIK Adam WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.05.2001 wyeliminowano
64. CEPIŃSKI Jakub KS OLIMP LUBIN 10.11.2004 wyeliminowano
65. Lubiewski Kacper Max UKS START OPOLE 07.07.2004 wyeliminowano
66. Politowicz Stanisław KS Milenium 06.09.2004 wyeliminowano
67. Keshk Nuri KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 wyeliminowano
68. Łagan Hubert AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005 wyeliminowano
69. SZURLEJ Maciej KS SZPADA WROCŁAW 29.11.2005 wyeliminowano
70. GIEDROJ Jerzy KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. KAŁUZIŃSKI Tomasz AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
2. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
3. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
3. Socha Jan PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
5. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
6. BULANDRA Jan AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
7. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
8. RUTZ Stanisław AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
9. KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 28.01.2005
10. KUREK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
11. Cieślik Jakub PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
12. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
13. Kardaszewicz Jan KS AGH Kraków 23.09.2001
14. KITLIŃSKI Bartosz KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
15. WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
16. WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 23.09.2004
17. Jędrzejczyk Radosław AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
18. Rzyczniak Wojciech PIAST GLIWICE 26.05.2004
19. RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
20. OGONOWSKI Szymon PKSZERM WARSZAWA 29.05.2002
21. Buśko Robert AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
22. Adamczyk Patryk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
23. KAŹMIERSKI MACIEJ MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
24. ADAMCZUK Jakub UKS PIAST LEGNICA 08.03.2002
25. Wojciechowski Szymon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
26. Sojka Adam RMKS RYBNIK 20.12.2005
27. Tarachanowicz Szymon AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
28. Migas Piotr PIAST GLIWICE 13.04.2002
29. Huwer Kamil AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
30. Skalski Jan AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
31. Parafiniuk Łukasz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
32. Kwaśnik Dominik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
33. Siergiej Adam WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.03.2005
34. MARCZAK Wojciech KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
35. Gładyszczak Michał PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
36. BERNAT Julian KSz WARSZAWIANKA 08.08.2002
37. Jakubowski Olaf KS OLIMP LUBIN 12.12.2003
38. FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
39. Sojka Dominik AZS AWF KATOWICE 02.12.2002
40. Frydrych Kacper UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002
40. Żelazny Marcin WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
42. Szymański Konrad PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
43. Bezuch Krzysztof RMKS RYBNIK 18.05.2004
44. Wery Oskar PKSZERM WARSZAWA 06.04.2004
45. Puchała Mikołaj WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
46. Morek Kacper KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
47. Dziura Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
48. GORCZAŃSKI Tymoteusz AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003
48. Partyka Czcibor PIAST GLIWICE 30.05.2005
50. KLUGHARDT Hubert KS OLIMP LUBIN 20.06.2005
51. Łucki Kacper AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
52. Szóstek Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
53. Piech Adam UKS START OPOLE 04.09.2003
54. Lewandowski Wojciech IKS WARSZAWA 22.07.2004
55. Domowicz Krzysztof AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
56. Olejniczak Kamil PIAST GLIWICE 29.10.2004
57. MAZURKIEWICZ Miłosz AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
58. Mróz Michał PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
58. Kapias Augustyn AZS AWF KATOWICE 14.01.2005
60. Drozdowski Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
61. PAKUŁA Jan KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
62. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
63. CHLEBIK Adam WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.05.2001
64. CEPIŃSKI Jakub KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
65. Lubiewski Kacper Max UKS START OPOLE 07.07.2004
66. Politowicz Stanisław KS Milenium 06.09.2004
67. Keshk Nuri KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
68. Łagan Hubert AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
69. SZURLEJ Maciej KS SZPADA WROCŁAW 29.11.2005
70. GIEDROJ Jerzy KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content