Jelińska Martyna
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ
Synoradzka Martyna
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ
Walczyk-Klimaszyk Julia
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | Mistrzostwa Polski Seniorów |
2. | II Puchar Polski Seniorów we floretach |
3. | I Puchar Polski Seniorów we floretach |
4. | Puchar Świata Grand Prix Seniorów we floretach |
5. | Igrzyska Olimpijskie |
6. | III Puchar Polski Seniorów we floretach |
7. | IV Puchar Polski Seniorów we floretach |
8. | V Puchar Polski Seniorów we florecie kobiet |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelińska Martyna | 1992 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 300 | Pkt: 70 M: 2 |
Pkt: 65 M: 1 |
Pkt: 55 M: 2 |
Pkt: 10 M: 63 |
Pkt: 100 M: 31 |
|||
2. | Synoradzka Martyna | 1988 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 214 | Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 55 M: 28 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 53 M: 3 |
||||
3. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 1997 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 210 | Pkt: 80 M: 1 |
Pkt: 65 M: 1 |
Pkt: 65 M: 1 |
|||||
4. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | 1995 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 175 | Pkt: 60 M: 3 |
Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 65 M: 1 |
Pkt: 10 M: 49 |
||||
5. | Łyczbińska Hanna | 1990 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 173 | Pkt: 10 M: 54 |
Pkt: 55 M: 2 |
Pkt: 55 M: 2 |
Pkt: 53 M: 3 |
||||
6. | Długosz Martyna | 1996 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 151 | Pkt: 45 M: 5 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 53 M: 3 |
|||||
7. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | 1994 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 138 | Pkt: 45 M: 6 |
Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 53 M: 3 |
|||||
8. | MECH Marta | 1999 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 138 | Pkt: 45 M: 8 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 40 M: 5 |
|||||
9. | ŻURAWSKA Karolina | 2004 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 123 | Pkt: 30 M: 14 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 40 M: 6 |
|||||
10. | WIECZOREK Aleksandra | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 120 | Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 40 M: 5 |
|||||
11. | TOMCZAK Renata | 1999 | IKS LESZNO | 120 | Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 40 M: 7 |
|||||
12. | LACHMAN Antonina | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 110 | Pkt: 60 M: 3 |
Pkt: 25 M: 11 |
Pkt: 25 M: 9 |
|||||
13. | Jabłonowska Kaja | 2002 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 110 | Pkt: 45 M: 7 |
Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 40 M: 7 |
|||||
14. | Jeglińska Aleksandra | 1999 | AZS AWF WARSZAWA | 95 | Pkt: 30 M: 13 |
Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 40 M: 8 |
|||||
15. | WASILCZUK Dominika | 2000 | AZS AWF WARSZAWA | 80 | Pkt: 30 M: 16 |
Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 25 M: 16 |
|||||
16. | Matysiak Katarzyna | 1998 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 75 | Pkt: 25 M: 10 |
Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 25 M: 13 |
|||||
17. | Chrzanowska Julia | 1997 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 70 | Pkt: 17 M: 31 |
Pkt: 53 M: 3 |
||||||
18. | KISIELEWSKA Alicja | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 70 | Pkt: 17 M: 20 |
Pkt: 13 M: 22 |
Pkt: 40 M: 7 |
|||||
19. | SZEWCZYK Wiktoria | 1998 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 68 | Pkt: 30 M: 11 |
Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 13 M: 31 |
|||||
20. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 67 | Pkt: 17 M: 18 |
Pkt: 25 M: 9 |
Pkt: 25 M: 14 |
|||||
21. | Daniewska Michalina | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 67 | Pkt: 17 M: 26 |
Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 25 M: 14 |
|||||
22. | ŁAWSKA Magdalena | 2001 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 67 | Pkt: 17 M: 27 |
Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 25 M: 10 |
|||||
23. | MURAWSKA Karolina | 2001 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 55 | Pkt: 17 M: 29 |
Pkt: 13 M: 21 |
Pkt: 25 M: 16 |
|||||
24. | Włosińska Julia | 2000 | AZS AWF WARSZAWA | 46 | Pkt: 8 M: 36 |
Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 13 M: 22 |
|||||
25. | JERZ Lena | 2004 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 43 | Pkt: 17 M: 24 |
Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 13 M: 22 |
|||||
26. | Wasilczuk Karolina | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 43 | Pkt: 17 M: 30 |
Pkt: 13 M: 22 |
Pkt: 13 M: 19 |
|||||
27. | Pijaczyńska Kinga | 2000 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 43 | Pkt: 17 M: 23 |
Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 13 M: 28 |
|||||
28. | ZACHAREWICZ Ewa | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 43 | Pkt: 17 M: 25 |
Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 13 M: 27 |
|||||
29. | WIERZCHOWSKA Barbara | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 43 | Pkt: 17 M: 19 |
Pkt: 13 M: 21 |
Pkt: 13 M: 20 |
|||||
30. | Nowakowska Aleksandra | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 39 | Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 13 M: 23 |
|||||
31. | BINKO Aleksandra | 2006 | IKS LESZNO | 39 | Pkt: 8 M: 41 |
Pkt: 6 M: 35 |
Pkt: 25 M: 14 |
|||||
32. | OLSZEWSKA Amelia | 2004 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 39 | Pkt: 13 M: 23 |
Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 13 M: 20 |
|||||
33. | BESSMAN Julia | 2001 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 32 | Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 6 M: 33 |
Pkt: 13 M: 25 |
|||||
34. | Liszka Aleksandra | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 32 | Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 6 M: 38 |
Pkt: 13 M: 18 |
|||||
35. | Bartol Antonina | 2005 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 30 | Pkt: 17 M: 28 |
Pkt: 13 M: 32 |
||||||
36. | Dębicka Oliwia | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27 | Pkt: 8 M: 41 |
Pkt: 13 M: 17 |
Pkt: 6 M: 40 |
|||||
37. | GRACZYK Julia | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27 | Pkt: 8 M: 40 |
Pkt: 6 M: 34 |
Pkt: 13 M: 19 |
|||||
38. | WYWIAŁ Zuzanna | 2002 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 26 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 13 M: 29 |
Pkt: 13 M: 27 |
|||||
39. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25 | Pkt: 13 M: 23 |
Pkt: 6 M: 35 |
Pkt: 6 M: 34 |
|||||
40. | SZMIT Laura | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25 | Pkt: 13 M: 23 |
Pkt: 6 M: 39 |
Pkt: 6 M: 37 |
|||||
41. | WYTYK Dominika | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 23 | Pkt: 17 M: 32 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 40 |
|||||
42. | SZCZECHOWSKA Laura | 2005 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21 | Pkt: 8 M: 34 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 13 M: 31 |
|||||
43. | Brzezińska Zofia | 2002 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 6 M: 33 |
|||||
44. | Łyczbińska Marta | 1990 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17 | Pkt: 17 M: 17 |
|||||||
45. | Płaza Zofia | 2006 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 17 | Pkt: 17 M: 21 |
|||||||
46. | WIERZCHOWSKA Adrianna | 2005 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 14 | Pkt: 8 M: 38 |
Pkt: 6 M: 33 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||
47. | MAJSZEWSKA Kinga | 2000 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 13 | Pkt: 13 M: 29 |
|||||||
48. | Kluszczyńska Sandra | 2001 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 13 | Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||
49. | Dejczer Natasza | 2002 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 13 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 13 M: 32 |
||||||
50. | OLSZÓWKA Jagoda | 2004 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 12 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 36 |
Pkt: 6 M: 40 |
|||||
51. | MIĘTKA Gabriela | 2004 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 12 | Pkt: 6 M: 37 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 35 |
|||||
52. | Płaza Małgorzata | 2006 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 8 | Pkt: 8 M: 33 |
|||||||
53. | Kolibabka Julia | 2001 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 8 | Pkt: 8 M: 39 |
|||||||
54. | Kulpaczyńska Oliwia | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 6 | Pkt: 6 M: 36 |
|||||||
55. | SKOCZYLAS Weronika | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 38 |
||||||
56. | Turbo Sonia | 2004 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 42 |