STASZULONEK Aleksander
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: PIAST GLIWICE
Michalak Damian
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: PIAST GLIWICE
BIELEC Maciej
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | Mistrzostwa Polski Seniorów |
2. | III Puchar Polski Seniorów w szpadach |
3. | II Puchar Polski Seniorów w szpadach |
4. | V Puchar Polski Seniorów w szpadzie mężczyzn |
5. | I Puchar Polski Seniorów w szpadach |
6. | IV Puchar Polski Seniorów w szpadach |
7. | Puchar Świata Seniorów w szpadach |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | STASZULONEK Aleksander | 1993 | PIAST GLIWICE | 175 | Pkt: 70 M: 2 |
Pkt: 65 M: 1 |
Pkt: 40 M: 6 |
||||
2. | Michalak Damian | 1999 | PIAST GLIWICE | 171 | Pkt: 65 M: 1 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 53 M: 3 |
||||
3. | BIELEC Maciej | 1997 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 163 | Pkt: 55 M: 2 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 55 M: 2 |
||||
4. | BRZOZOWSKI Seweryn | 1992 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 160 | Pkt: 80 M: 1 |
Pkt: 25 M: 9 |
Pkt: 55 M: 2 |
||||
5. | LIMARDO GASCON Francisco Alberto | 1987 | KS SZPADA ŁÓDŹ | 158 | Pkt: 65 M: 1 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 40 M: 5 |
||||
5. | Antkiewicz Mateusz | 1993 | AZS AWF KATOWICE | 158 | Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 65 M: 1 |
||||
7. | Lubieniecki Wojciech | 1999 | Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków | 155 | Pkt: 60 M: 3 |
Pkt: 55 M: 2 |
Pkt: 40 M: 6 |
||||
8. | Nycz Mateusz | 1989 | PIAST GLIWICE | 148 | Pkt: 55 M: 2 |
Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 53 M: 3 |
||||
9. | Zawrotniak Radosław | 1981 | AZS AWF KRAKÓW | 148 | Pkt: 45 M: 5 |
Pkt: 40 M: 5 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 10 M: 41 |
|||
10. | MARCOL Daniel | 1997 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 125 | Pkt: 45 M: 7 |
Pkt: 40 M: 5 |
Pkt: 40 M: 5 |
||||
11. | Majgier Sebastian | 1995 | PIAST GLIWICE | 110 | Pkt: 60 M: 3 |
Pkt: 25 M: 11 |
Pkt: 25 M: 12 |
||||
12. | Urban Piotr | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 110 | Pkt: 17 M: 24 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 40 M: 7 |
||||
13. | LIMARDO GASCON Jesus | 1996 | KS SZPADA ŁÓDŹ | 106 | Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 40 M: 8 |
||||
14. | LIMARDO GASCON Ruben Dario | 1985 | KS SZPADA ŁÓDŹ | 105 | Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 65 M: 1 |
|||||
15. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | 2001 | AZS AWF KATOWICE | 97 | Pkt: 17 M: 17 |
Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 40 M: 8 |
||||
16. | Golec Paweł | 1995 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 95 | Pkt: 45 M: 8 |
Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 25 M: 13 |
||||
17. | LUGO LUGO Grabiel Eduardo | 1996 | KS SZPADA ŁÓDŹ | 91 | Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 13 M: 26 |
||||
18. | Staszulonek Bartosz | 1997 | PIAST GLIWICE | 90 | Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 25 M: 10 |
Pkt: 40 M: 6 |
||||
19. | RADOSZ Mikołaj | 2002 | AZS AWF KRAKÓW | 83 | Pkt: 30 M: 10 |
Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 40 M: 7 |
||||
20. | NOGANOWICZ Karol | 2001 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 82 | Pkt: 17 M: 23 |
Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 40 M: 8 |
||||
21. | OPAŁKA Michał | 1997 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 80 | Pkt: 30 M: 11 |
Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 25 M: 10 |
||||
22. | SZURLEJ Bartłomiej | 2000 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 66 | Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 13 M: 29 |
Pkt: 13 M: 18 |
||||
23. | Socha Jan | 2002 | PKSZERM WARSZAWA | 63 | Pkt: 25 M: 9 |
Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 25 M: 14 |
||||
24. | Szczepanowski Tomasz | 1992 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 63 | Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 25 M: 11 |
||||
25. | Socha Antoni | 2004 | PKSZERM WARSZAWA | 63 | Pkt: 13 M: 23 |
Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 25 M: 16 |
||||
26. | Baś Marcel | 1989 | PIAST GLIWICE | 58 | Pkt: 8 M: 50 |
Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 25 M: 14 |
||||
27. | Kardaszewicz Jan | 2001 | Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków | 56 | Pkt: 30 M: 16 |
Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 13 M: 26 |
||||
28. | Mielniczek Ignacy | 1995 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 55 | Pkt: 17 M: 31 |
Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 13 M: 28 |
||||
29. | Jędrzejczyk Radosław | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 55 | Pkt: 17 M: 25 |
Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 25 M: 15 |
||||
30. | Wenglarczyk Jan | 1993 | AZS AWF KATOWICE | 51 | Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 25 M: 10 |
Pkt: 13 M: 27 |
||||
31. | Khadzhynov Kostyantyn | 1993 | AZS AWF KRAKÓW | 51 | Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 13 M: 27 |
Pkt: 13 M: 17 |
||||
32. | Budek Karol | 1996 | Krakowski Klub Szermierzy | 51 | Pkt: 13 M: 29 |
Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 25 M: 15 |
||||
33. | NIESTRÓJ Daniel | 1995 | PIAST GLIWICE | 48 | Pkt: 17 M: 25 |
Pkt: 6 M: 48 |
Pkt: 25 M: 16 |
||||
34. | KOLAŃCZYK Wojciech | 1999 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 46 | Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 6 M: 35 |
|||||
35. | BULANDRA Jan | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 46 | Pkt: 8 M: 35 |
Pkt: 25 M: 11 |
Pkt: 13 M: 24 |
||||
36. | ROK Mateusz | 1994 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 44 | Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 6 M: 63 |
||||
37. | Huwer Kamil | 2001 | AZS AWF KATOWICE | 44 | Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 6 M: 37 |
||||
38. | Urban Paweł | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 42 | Pkt: 30 M: 14 |
Pkt: 6 M: 43 |
Pkt: 6 M: 47 |
||||
39. | Sobiecki Jan | 1991 | Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków | 39 | Pkt: 13 M: 22 |
Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 13 M: 22 |
||||
40. | Koc Franciszek | 2000 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 39 | Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 13 M: 29 |
||||
41. | Roguski Tomasz | 1985 | Klub Szermierzy Warszawianka | 36 | Pkt: 30 M: 15 |
Pkt: 6 M: 35 |
|||||
42. | RUTZ Stanisław | 2001 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 36 | Pkt: 17 M: 28 |
Pkt: 13 M: 17 |
Pkt: 6 M: 40 |
||||
43. | Wałach Wiktor | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 34 | Pkt: 8 M: 53 |
Pkt: 13 M: 23 |
Pkt: 13 M: 31 |
||||
44. | CZECHOWSKI Grzegorz | 2000 | PKSZERM WARSZAWA | 32 | Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 6 M: 43 |
Pkt: 13 M: 31 |
||||
45. | STOCKI Piotr | 1982 | Klub Szermierzy Warszawianka | 32 | Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 6 M: 52 |
Pkt: 13 M: 30 |
||||
46. | Golec Maciej | 1997 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 32 | Pkt: 6 M: 43 |
Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 13 M: 31 |
||||
47. | Buśko Robert | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 31 | Pkt: 6 M: 47 |
Pkt: 25 M: 10 |
|||||
48. | Motyka Tomasz | 1981 | AZS AWF WROCŁAW | 30 | Pkt: 30 M: 12 |
||||||
49. | Dziura Stanisław | 2004 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 29 | Pkt: 17 M: 20 |
Pkt: 6 M: 49 |
Pkt: 6 M: 38 |
||||
50. | Adamczyk Patryk | 2001 | AZS AWF KATOWICE | 29 | Pkt: 17 M: 29 |
Pkt: 6 M: 49 |
Pkt: 6 M: 34 |
||||
51. | GRIPAS Artiom | 1984 | Klub Szermierzy Warszawianka | 29 | Pkt: 17 M: 30 |
Pkt: 6 M: 35 |
Pkt: 6 M: 56 |
||||
52. | Rachwalik Michał | 2000 | Uczniowski Klub Sportowy START | 27 | Pkt: 8 M: 38 |
Pkt: 6 M: 35 |
Pkt: 13 M: 19 |
||||
53. | Migas Piotr | 2002 | PIAST GLIWICE | 27 | Pkt: 8 M: 55 |
Pkt: 6 M: 42 |
Pkt: 13 M: 20 |
||||
54. | FRAŚ Mieszko | 1995 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 27 | Pkt: 8 M: 64 |
Pkt: 6 M: 46 |
Pkt: 13 M: 23 |
||||
55. | FABISIAK-CHOJNACKI Michał | 1985 | AZS AWF WARSZAWA | 27 | Pkt: 8 M: 47 |
Pkt: 6 M: 43 |
Pkt: 13 M: 30 |
||||
56. | ĆWIĘKA Wojciech | 1999 | Klub Szermierzy Warszawianka | 27 | Pkt: 8 M: 37 |
Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 6 M: 44 |
||||
57. | Koc Tadeusz | 1995 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 27 | Pkt: 8 M: 39 |
Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 6 M: 64 |
||||
58. | FRAŚ Felix | 1993 | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA | 27 | Pkt: 8 M: 45 |
Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 6 M: 48 |
||||
59. | CAICEDO CASTILLO Fabian Alejandro | 1999 | KS SZPADA ŁÓDŹ | 26 | Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 13 M: 28 |
|||||
60. | Gascon Araque Willian Jose | 1995 | KS SZPADA ŁÓDŹ | 25 | Pkt: 25 M: 16 |
||||||
61. | Dembowski Michał | 1998 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 25 | Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 6 M: 45 |
Pkt: 6 M: 50 |
||||
62. | KLUGHARDT Hubert | 2005 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 23 | Pkt: 17 M: 19 |
Pkt: 6 M: 43 |
|||||
63. | Kasperczak Kamil | 2000 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 23 | Pkt: 17 M: 27 |
Pkt: 6 M: 46 |
|||||
64. | Rzyczniak Wojciech | 2004 | PIAST GLIWICE | 23 | Pkt: 17 M: 32 |
Pkt: 6 M: 52 |
|||||
65. | Strączyński Wiktor | 1999 | AZS AWF KRAKÓW | 21 | Pkt: 8 M: 48 |
Pkt: 13 M: 22 |
|||||
66. | OGONOWSKI Szymon | 2002 | PKSZERM WARSZAWA | 21 | Pkt: 8 M: 54 |
Pkt: 13 M: 31 |
|||||
67. | Zbierada Bartłomiej | 2000 | PKSZERM WARSZAWA | 20 | Pkt: 8 M: 33 |
Pkt: 6 M: 45 |
Pkt: 6 M: 33 |
||||
68. | KOWALCZE Jakub | 1992 | Klub Szermierzy Warszawianka | 20 | Pkt: 8 M: 40 |
Pkt: 6 M: 51 |
Pkt: 6 M: 44 |
||||
69. | Ralko Filip | 1999 | AZS AWF WROCŁAW | 20 | Pkt: 8 M: 56 |
Pkt: 6 M: 40 |
Pkt: 6 M: 57 |
||||
70. | Cieślik Jakub | 2002 | PKSZERM WARSZAWA | 20 | Pkt: 8 M: 57 |
Pkt: 6 M: 37 |
Pkt: 6 M: 64 |
||||
71. | MIREK Krzysztof | 1996 | AZS AWF KRAKÓW | 19 | Pkt: 13 M: 21 |
Pkt: 6 M: 39 |
|||||
72. | ADAMCZUK Jakub | 2002 | UKS PIAST LEGNICA | 19 | Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 6 M: 51 |
|||||
73. | KAŹMIERSKI MACIEJ | 2003 | MKS GRYF MIELEC | 19 | Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 6 M: 46 |
|||||
74. | PAKUŁA Jan | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 19 | Pkt: 6 M: 37 |
Pkt: 13 M: 32 |
|||||
75. | Chyrek Kasper | 1997 | AZS AWF KATOWICE | 18 | Pkt: 6 M: 40 |
Pkt: 6 M: 35 |
Pkt: 6 M: 39 |
||||
76. | Morek Kacper | 2003 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 18 | Pkt: 6 M: 48 |
Pkt: 6 M: 38 |
Pkt: 6 M: 44 |
||||
77. | BERNAT Julian | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 18 | Pkt: 6 M: 40 |
Pkt: 6 M: 50 |
Pkt: 6 M: 52 |
||||
78. | Adamek Michał | 1987 | AZS AWF WROCŁAW | 17 | Pkt: 17 M: 21 |
||||||
79. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 2004 | PIAST GLIWICE | 14 | Pkt: 8 M: 44 |
Pkt: 6 M: 34 |
|||||
80. | Małasiński Adam | 1958 | AZS AWF KRAKÓW | 14 | Pkt: 8 M: 52 |
Pkt: 6 M: 52 |
|||||
81. | SZURLEJ Maciej | 2005 | KS SZPADA WROCŁAW | 14 | Pkt: 8 M: 58 |
Pkt: 6 M: 62 |
|||||
82. | Atanassow Aleksander | 1969 | Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków | 14 | Pkt: 8 M: 60 |
Pkt: 6 M: 37 |
|||||
83. | Kłusek Damian | 1996 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 14 | Pkt: 8 M: 61 |
Pkt: 6 M: 61 |
|||||
84. | MOTYKA Adam | 1981 | Klub Szermierzy Warszawianka | 13 | Pkt: 13 M: 20 |
||||||
85. | TRZEPIZUR Przemysław | 1996 | AZS AWF KATOWICE | 13 | Pkt: 13 M: 25 |
||||||
86. | KOSTKA Karol | 1986 | Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków | 13 | Pkt: 13 M: 28 |
||||||
87. | Cnotalski Przemysław | 2002 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 12 | Pkt: 6 M: 33 |
Pkt: 6 M: 57 |
|||||
88. | Tarachanowicz Szymon | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 12 | Pkt: 6 M: 37 |
Pkt: 6 M: 42 |
|||||
89. | Kałuziński Ryszard | 1999 | RMKS RYBNIK | 12 | Pkt: 6 M: 38 |
Pkt: 6 M: 47 |
|||||
90. | Samsonowicz Maciej | 1978 | PKSZERM WARSZAWA | 12 | Pkt: 6 M: 41 |
Pkt: 6 M: 63 |
|||||
91. | Kaniewski Jan | 1998 | Klub Szermierzy Warszawianka | 12 | Pkt: 6 M: 46 |
Pkt: 6 M: 45 |
|||||
92. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 12 | Pkt: 6 M: 45 |
Pkt: 6 M: 61 |
|||||
93. | WALKOWIAK Szymon | 2006 | KS SZPADA WROCŁAW | 12 | Pkt: 6 M: 46 |
Pkt: 6 M: 59 |
|||||
94. | Gromada Roland | 1985 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 8 | Pkt: 8 M: 51 |
||||||
95. | Fryc Szymon | 1998 | AZS AWF KRAKÓW | 8 | Pkt: 8 M: 59 |
||||||
96. | MARCZAK Wojciech | 2005 | Klub Szermierzy Warszawianka | 6 | Pkt: 6 M: 38 |
||||||
97. | BETLEJA Artur | 1984 | AZS AWF KATOWICE | 6 | Pkt: 6 M: 39 |
||||||
98. | Korona-Trzebski Przemysław | 1976 | AZS AWF WARSZAWA | 6 | Pkt: 6 M: 41 |
||||||
99. | Wąsiewicz Tomasz | 1999 | RMKS RYBNIK | 6 | Pkt: 6 M: 42 |
||||||
99. | KORNAŚ Jarosław | 1985 | PKSZERM WARSZAWA | 6 | Pkt: 6 M: 42 |
||||||
101. | KUREK Jakub | 2004 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 6 | Pkt: 6 M: 47 |
||||||
102. | Konieczny Arkadiusz | 1999 | Uczniowski Klub Sportowy START | 6 | Pkt: 6 M: 48 |
||||||
103. | KRZEMIŃSKI Mariusz | 1962 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 6 | Pkt: 6 M: 49 |
||||||
104. | Zabawa Marek | 1994 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 6 | Pkt: 6 M: 51 |
||||||
105. | Grabowski Alan | 1991 | Uczniowski Klub Sportowy START | 6 | Pkt: 6 M: 55 |
||||||
105. | NOWAK Michał | 1990 | AZS AWF KRAKÓW | 6 | Pkt: 6 M: 55 |
||||||
107. | ŻAK Jarosław | 1985 | Klub Szermierzy Warszawianka | 6 | Pkt: 6 M: 57 |
||||||
107. | Drapella Maciej | 1964 | STOWARZYSZENIE POLSKICH WETERANÓW SZERMIERKI | 6 | Pkt: 6 M: 57 |