ŻURAWSKA Karolina
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU
WIECZOREK Aleksandra
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ
KOŁODZIEJCZYK Malwina
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ŻURAWSKA Karolina | 2004 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 203 | Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 45 M: 2 |
Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 20 M: 27 |
||||||
2. | WIECZOREK Aleksandra | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 185 | Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 40 M: 5 |
Pkt: 20 M: 19 |
Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 40 M: 6 |
||||||
3. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 180 | Pkt: 35 M: 3 |
Pkt: 40 M: 15 |
Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 25 M: 9 |
Pkt: 45 M: 1 |
||||||
4. | LACHMAN Antonina | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 165 | Pkt: 25 M: 11 |
Pkt: 55 M: 1 |
Pkt: 60 M: 3 |
Pkt: 25 M: 9 |
|||||||
5. | Jabłonowska Kaja | 2002 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 135 | Pkt: 25 M: 5 |
Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 45 M: 7 |
Pkt: 40 M: 7 |
|||||||
6. | Daniewska Michalina | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 124 | Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 35 M: 3 |
Pkt: 32 M: 3 |
|||||||
7. | KISIELEWSKA Alicja | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 107 | Pkt: 18 M: 14 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 17 M: 20 |
Pkt: 40 M: 7 |
|||||||
8. | ŁAWSKA Magdalena | 2001 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 97 | Pkt: 25 M: 6 |
Pkt: 25 M: 10 |
Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 25 M: 13 |
|||||||
9. | JERZ Lena | 2004 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 89 | Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 18 M: 12 |
Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 17 M: 24 |
|||||||
10. | OLSZEWSKA Amelia | 2004 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 86 | Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 18 M: 9 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 32 M: 3 |
|||||||
11. | WIERZCHOWSKA Barbara | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 86 | Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 25 M: 8 |
Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 17 M: 19 |
|||||||
12. | MURAWSKA Karolina | 2001 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 82 | Pkt: 18 M: 10 |
Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 17 M: 29 |
|||||||
13. | ZACHAREWICZ Ewa | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 65 | Pkt: 13 M: 27 |
Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 17 M: 25 |
|||||||
14. | Wasilczuk Karolina | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 63 | Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 18 M: 11 |
Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 17 M: 30 |
|||||||
15. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 59 | Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 18 M: 13 |
Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 13 M: 23 |
|||||||
16. | Nowakowska Aleksandra | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 54 | Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 13 M: 28 |
|||||||
17. | Liszka Aleksandra | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 48 | Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 13 M: 18 |
Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 13 M: 24 |
|||||||
18. | BINKO Aleksandra | 2006 | IKS LESZNO | 47 | Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 8 M: 31 |
Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 8 M: 41 |
|||||||
19. | WYWIAŁ Zuzanna | 2002 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 43 | Pkt: 3 M: 40 |
Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 13 M: 29 |
Pkt: 13 M: 27 |
|||||||
20. | SZCZECHOWSKA Laura | 2005 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 43 | Pkt: 8 M: 26 |
Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 8 M: 34 |
|||||||
21. | Bartol Antonina | 2005 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 42 | Pkt: 6 M: 28 |
Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 17 M: 28 |
Pkt: 13 M: 32 |
|||||||
22. | Kluszczyńska Sandra | 2001 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 41 | Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 6 M: 19 |
|||||||
23. | BESSMAN Julia | 2001 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 40 | Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 6 M: 18 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 13 M: 25 |
|||||||
24. | SZMIT Laura | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 39 | Pkt: 13 M: 23 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 6 M: 18 |
Pkt: 6 M: 39 |
|||||||
25. | Dejczer Natasza | 2002 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 37 | Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 2 M: 41 |
|||||||
26. | SKOCZYLAS Weronika | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 36 | Pkt: 6 M: 25 |
Pkt: 18 M: 16 |
Pkt: 6 M: 38 |
Pkt: 6 M: 31 |
|||||||
27. | GRACZYK Julia | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 35 | Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 8 M: 40 |
|||||||
28. | Dębicka Oliwia | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 35 | Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 6 M: 18 |
Pkt: 13 M: 17 |
Pkt: 8 M: 41 |
|||||||
29. | Brzezińska Zofia | 2002 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 33 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 6 M: 33 |
Pkt: 13 M: 31 |
|||||||
30. | Płaza Zofia | 2006 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 33 | Pkt: 6 M: 23 |
Pkt: 8 M: 32 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 17 M: 21 |
|||||||
31. | WYTYK Dominika | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 32 | Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 3 M: 46 |
Pkt: 6 M: 40 |
Pkt: 17 M: 32 |
|||||||
32. | MIĘTKA Gabriela | 2004 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 32 | Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 6 M: 35 |
Pkt: 6 M: 23 |
Pkt: 6 M: 37 |
|||||||
33. | Kulpaczyńska Oliwia | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28 | Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 2 M: 49 |
Pkt: 6 M: 36 |
|||||||
34. | Woźniak Natalia | 2004 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26 | Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 8 M: 25 |
Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 6 M: 21 |
|||||||
35. | Kolibabka Julia | 2001 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24 | Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 8 M: 39 |
|||||||
36. | Turbo Sonia | 2004 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 23 | Pkt: 3 M: 34 |
Pkt: 6 M: 42 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 14 M: 16 |
|||||||
37. | JAKUBOWSKA Marta | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22 | Pkt: 8 M: 30 |
Pkt: 14 M: 13 |
|||||||||
38. | OLSZÓWKA Jagoda | 2004 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 21 | Pkt: 3 M: 45 |
Pkt: 6 M: 40 |
Pkt: 6 M: 23 |
Pkt: 6 M: 36 |
|||||||
39. | WOJTAS Hanna | 2007 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 20 | Pkt: 18 M: 15 |
Pkt: 2 M: 36 |
|||||||||
40. | Kręc Emilia | 2002 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20 | Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 8 M: 27 |
Pkt: 6 M: 17 |
||||||||
41. | WIERZCHOWSKA Adrianna | 2005 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 19 | Pkt: 3 M: 44 |
Pkt: 2 M: 43 |
Pkt: 8 M: 38 |
Pkt: 6 M: 33 |
|||||||
42. | Płaza Małgorzata | 2006 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 18 | Pkt: 8 M: 28 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 8 M: 33 |
|||||||
43. | JASZCZOŁT Nadia | 2006 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17 | Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 3 M: 37 |
Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 2 M: 47 |
|||||||
44. | Cichocka Konstancja | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 15 | Pkt: 3 M: 33 |
Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 24 |
|||||||
45. | KAPAŁA Emilia | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15 | Pkt: 3 M: 41 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 6 M: 32 |
|||||||
46. | CISOWSKA Zuzanna | 2004 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 14 | Pkt: 8 M: 29 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
47. | BESSMAN Gabriela | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 9 | Pkt: 3 M: 41 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 28 |
|||||||
48. | KOWALSKA Luiza | 2006 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 9 | Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 3 M: 48 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
49. | KOWALSKA OLIWIA | 2004 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 8 | Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 38 |
|||||||
50. | TRACZ Weronika | 2005 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 6 | Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
51. | BORKOWSKA Zuzanna | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 5 | Pkt: 3 M: 43 |
Pkt: 2 M: 35 |
|||||||||
52. | Góralczyk Zuzanna | 2006 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 5 | Pkt: 3 M: 49 |
Pkt: 2 M: 46 |
|||||||||
53. | Wiśniewska Julia | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 4 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 42 |
Pkt: 2 M: 39 |
|||||||
54. | MULAK Julia | 2004 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 4 | Pkt: 2 M: 41 |
Pkt: 2 M: 45 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
55. | Urban Maja | 2004 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 3 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 3 M: 47 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
56. | ZIOBROWSKA Natalia | 2002 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 3 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 3 M: 50 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
57. | JAKUBIAK Zofia | 2004 | UKS FENIKS JABŁONNA | 2 | Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||||
58. | Wanaks Aurelia | 2005 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 44 |
||||||||
59. | WILKE Laura | 2006 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 2 | Pkt: 2 M: 35 |
||||||||||
60. | FUDALA Karolina | 2005 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
61. | ROMPCZYK Sara | 2004 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
62. | LEWANDOWSKA NATALIA | 2005 | UKS ATENA GDAŃSK | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||||
63. | Sroka Aleksandra | 2003 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
||||||||||
64. | GATZ Zuzanna | 2006 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||||
65. | WINIECKA Matylda | 2005 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
||||||||||
66. | Brzozowska Maja | 2004 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
||||||||||
67. | KRAWCZAK Maja | 2006 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 0 | Pkt: 0 M: 0 |