Lista klasyfikacyjna

Bem Maciej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

PODRALSKI Adam

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

JAKUBOWSKI Adam

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Mistrzostwa Polski Juniorów we floretach
2. III Puchar Polski Seniorów we floretach
3. Mistrzostwa Polski Seniorów
4. I Puchar Polski Seniorów we floretach
5. Mistrzostwa Świata juniorów
6. II Puchar Polski Juniorów we floretach
7. III Puchar Polski Juniorów we floretach
8. V Puchar Polski Seniorów we florecie mężczyzn
9. IV Puchar Polski Seniorów we floretach
10. I Puchar Polski Juniorów we floretach
11. II Puchar Polski Seniorów we floretach


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
1. Bem Maciej 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 213 Pkt: 55
M: 1
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 45
M: 5
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 20
M: 24






2. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 205 Pkt: 45
M: 2
Pkt: 40
M: 7


Pkt: 40
M: 12
Pkt: 45
M: 1
Pkt: 35
M: 2




3. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 155
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 30
M: 9
Pkt: 25
M: 11
Pkt: 20
M: 27


Pkt: 40
M: 8



4. Dołżycki Jakub 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 147


Pkt: 40
M: 6

Pkt: 35
M: 2
Pkt: 32
M: 3
Pkt: 40
M: 7



5. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 130 Pkt: 35
M: 3


Pkt: 25
M: 15


Pkt: 45
M: 1

Pkt: 25
M: 11


6. MLICKI Szymon 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 125 Pkt: 18
M: 10




Pkt: 22
M: 6



Pkt: 45
M: 1
Pkt: 40
M: 8
7. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 117 Pkt: 35
M: 3




Pkt: 32
M: 3

Pkt: 25
M: 15
Pkt: 25
M: 14


8. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 100 Pkt: 18
M: 14
Pkt: 25
M: 16

Pkt: 25
M: 16





Pkt: 32
M: 3

9. PACHOLCZYK Szymon 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 94 Pkt: 25
M: 5
Pkt: 25
M: 14




Pkt: 22
M: 8


Pkt: 22
M: 6

10. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 84
Pkt: 25
M: 15



Pkt: 32
M: 3


Pkt: 13
M: 23
Pkt: 14
M: 14

11. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 80 Pkt: 18
M: 13




Pkt: 14
M: 14


Pkt: 13
M: 21
Pkt: 35
M: 2

12. Woźniak Igor 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 79 Pkt: 18
M: 9

Pkt: 17
M: 24


Pkt: 22
M: 7
Pkt: 22
M: 5




13. Pawski Alan 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 78

Pkt: 17
M: 26
Pkt: 25
M: 12


Pkt: 14
M: 16


Pkt: 22
M: 8

14. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 75
Pkt: 13
M: 20
Pkt: 17
M: 31



Pkt: 32
M: 3
Pkt: 13
M: 32



15. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 74 Pkt: 25
M: 8


Pkt: 13
M: 29


Pkt: 22
M: 7


Pkt: 14
M: 15

16. Szczypiński Kacper 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 73 Pkt: 18
M: 11

Pkt: 17
M: 30
Pkt: 13
M: 20






Pkt: 25
M: 13
17. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 72
Pkt: 13
M: 32



Pkt: 14
M: 11



Pkt: 32
M: 3
Pkt: 13
M: 25
18. Smuda Jakub 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 65


Pkt: 13
M: 27



Pkt: 13
M: 26

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 25
M: 12
19. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 63 Pkt: 18
M: 15

Pkt: 17
M: 29


Pkt: 14
M: 15
Pkt: 14
M: 11




20. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 63 Pkt: 18
M: 12

Pkt: 17
M: 20


Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 13




21. Wiśnik Olaf 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 49 Pkt: 8
M: 28




Pkt: 22
M: 8
Pkt: 6
M: 32



Pkt: 13
M: 26
22. OSSENTOWSKI Mikołaj 2003 IKS LESZNO 47
Pkt: 13
M: 30
Pkt: 8
M: 45





Pkt: 13
M: 25

Pkt: 13
M: 31
23. Berestek Jeremi 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 45
Pkt: 6
M: 44
Pkt: 8
M: 46
Pkt: 6
M: 37






Pkt: 25
M: 16
24. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 44 Pkt: 8
M: 31

Pkt: 8
M: 37


Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 12




25. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 43 Pkt: 25
M: 6





Pkt: 6
M: 19
Pkt: 6
M: 55

Pkt: 6
M: 21

26. GAWENDA Patryk 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 42 Pkt: 8
M: 25




Pkt: 6
M: 20
Pkt: 6
M: 26


Pkt: 22
M: 7

27. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 42
Pkt: 6
M: 45
Pkt: 8
M: 39





Pkt: 6
M: 40
Pkt: 22
M: 5

28. Lewicki Tymon 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 42 Pkt: 8
M: 18




Pkt: 6
M: 27
Pkt: 14
M: 14


Pkt: 14
M: 9

29. Pichłacz Szymon 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 38


Pkt: 6
M: 39

Pkt: 6
M: 19


Pkt: 13
M: 20

Pkt: 13
M: 30
30. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 36 Pkt: 8
M: 19

Pkt: 8
M: 40


Pkt: 6
M: 22



Pkt: 14
M: 10

31. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 35 Pkt: 8
M: 30
Pkt: 13
M: 25
Pkt: 8
M: 54





Pkt: 6
M: 43


32. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 34
Pkt: 6
M: 41
Pkt: 8
M: 53


Pkt: 14
M: 16
Pkt: 6
M: 22




33. Gajda Arkadiusz 2003 IKS LESZNO 31






Pkt: 6
M: 36
Pkt: 6
M: 42
Pkt: 6
M: 22
Pkt: 13
M: 28
34. Matusewicz Kamil 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 31


Pkt: 6
M: 40

Pkt: 6
M: 30
Pkt: 6
M: 21
Pkt: 13
M: 29



35. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31 Pkt: 3
M: 50

Pkt: 8
M: 41



Pkt: 6
M: 28


Pkt: 14
M: 11

36. MAJEWSKI Błażej 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 29 Pkt: 3
M: 59
Pkt: 6
M: 38



Pkt: 14
M: 13



Pkt: 6
M: 27

37. DOWNAR Wiktor 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 29 Pkt: 3
M: 51
Pkt: 6
M: 40




Pkt: 6
M: 30


Pkt: 14
M: 16

38. Surowiak Teodor 2002 AZS AWF WARSZAWA 28 Pkt: 8
M: 21

Pkt: 8
M: 44


Pkt: 6
M: 24



Pkt: 6
M: 25

39. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 28 Pkt: 8
M: 27

Pkt: 8
M: 51


Pkt: 6
M: 31


Pkt: 6
M: 48


40. Pyskło Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 22 Pkt: 18
M: 16




Pkt: 2
M: 48
Pkt: 2
M: 48




41. WAŚCIŃSKI Gracjan 2006 IKS LESZNO 21 Pkt: 3
M: 53




Pkt: 6
M: 26

Pkt: 6
M: 48

Pkt: 6
M: 23

42. KANCI Maksymilian 2005 KS POLONIA 1912 LESZNO 21 Pkt: 3
M: 57




Pkt: 6
M: 21
Pkt: 6
M: 25


Pkt: 6
M: 18

43. KWIATKOWSKI Karol 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21 Pkt: 3
M: 45




Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 14
M: 13

44. Gorczyca Tomasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20 Pkt: 8
M: 23




Pkt: 6
M: 23
Pkt: 6
M: 18




45. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16 Pkt: 8
M: 29





Pkt: 2
M: 58
Pkt: 6
M: 59



46. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 15 Pkt: 3
M: 37

Pkt: 8
M: 42


Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 42




47. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15 Pkt: 3
M: 44

Pkt: 0
M: 0



Pkt: 6
M: 24
Pkt: 6
M: 50



48. Szymański Hubert 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 14

Pkt: 8
M: 33




Pkt: 6
M: 39



49. MAKAŁOWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 13 Pkt: 3
M: 39

Pkt: 8
M: 50


Pkt: 2
M: 47



Pkt: 0
M: 0

50. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 12 Pkt: 8
M: 32

Pkt: 0
M: 0


Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 45




51. Fogt Jakub 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 11 Pkt: 3
M: 35




Pkt: 6
M: 25
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 0

52. ZAPÓR Ksawery 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11 Pkt: 3
M: 46





Pkt: 2
M: 64

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 30

53. RADAJEWSKI Marcin 2005 IKS LESZNO 10




Pkt: 2
M: 49
Pkt: 2
M: 51

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 28

54. Frącek Maciej 2003 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 9 Pkt: 3
M: 41





Pkt: 0
M: 0


Pkt: 6
M: 29

55. Antoniuk Aleksander 2004 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 9 Pkt: 3
M: 55

Pkt: 0
M: 0




Pkt: 6
M: 60



56. KANIA Dominik 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 9 Pkt: 3
M: 43





Pkt: 6
M: 29




57. Koniczek Kacper 2004 AZS AWF WARSZAWA 8 Pkt: 0
M: 0




Pkt: 2
M: 41
Pkt: 0
M: 0


Pkt: 6
M: 31

58. Kowalski Tymon 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 8 Pkt: 0
M: 0




Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 56


Pkt: 6
M: 26

59. Wieczorek Michał 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8




Pkt: 2
M: 50
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 32

60. Pyskło Bartosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 7 Pkt: 3
M: 47




Pkt: 2
M: 46
Pkt: 2
M: 47




61. KULSKI Karol 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 7 Pkt: 3
M: 58




Pkt: 2
M: 52
Pkt: 2
M: 59




62. BOŁDZIŁO Igor 2002 KU AZS-UAM POZNAŃ 6
Pkt: 0
M: 0







Pkt: 6
M: 24

63. Skorupa Maciej 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 5 Pkt: 3
M: 53




Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 55


Pkt: 0
M: 0

64. Tomyślak Łukasz 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 5 Pkt: 3
M: 60




Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 49

Pkt: 0
M: 0


65. MOŻEJKO Miłosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 5 Pkt: 3
M: 38





Pkt: 2
M: 53




66. KRUSZONA Bartosz 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 5 Pkt: 3
M: 47





Pkt: 2
M: 62




67. SŁOMIŃSKI Kacper 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 3 Pkt: 3
M: 49


Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0




68. WOJTACHNIA Leon 2005 UKS FENIKS JABŁONNA 3 Pkt: 3
M: 61

Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0




69. KOWALSKI Maksym 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 3 Pkt: 3
M: 56





Pkt: 0
M: 0




70. Łokaj Jędrzej 2004 AZS AWF WARSZAWA 2 Pkt: 0
M: 0




Pkt: 2
M: 51

Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0

71. Napieralski Marcin 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 2
Pkt: 0
M: 0



Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 60



Pkt: 0
M: 0
72. DURAJ Idzi 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2 Pkt: 0
M: 0




Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 46




73. Jurczak Tomasz 2005 AZS AWF WARSZAWA 2 Pkt: 0
M: 0




Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 52




74. Surma Maciej 2006 AZS AWF WARSZAWA 2 Pkt: 0
M: 0





Pkt: 2
M: 63
Pkt: 0
M: 0



75. Stachowiak Piotr 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2 Pkt: 0
M: 0





Pkt: 2
M: 43




76. Kulpaczyński Łukasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2




Pkt: 2
M: 45
Pkt: 0
M: 0




77. PUCKOWSKI Szymon 2006 UKS ATENA GDAŃSK 2 Pkt: 0
M: 0





Pkt: 2
M: 54




78. PISAREWICZ Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2 Pkt: 0
M: 0





Pkt: 2
M: 57




79. GACZYŃSKI Jan Jerzy 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 0 Pkt: 0
M: 0





Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0

80. PIASECKI Kacper 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 0 Pkt: 0
M: 0




Pkt: 0
M: 0





81. Zadrożny Kacper 2006 AZS AWF WARSZAWA 0 Pkt: 0
M: 0




Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0



82. FINFANDO Wiktor 2004 AZS AWF WARSZAWA 0




Pkt: 0
M: 0



Pkt: 0
M: 0

83. CIESIELSKI Odyseusz 2006 IKS LESZNO 0





Pkt: 0
M: 0




84. Serowik Adam 2005 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 0 Pkt: 0
M: 0





Pkt: 0
M: 0




85. ŻYMANT Mikołaj 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 0 Pkt: 0
M: 0










86. CIEPŁY Oliwier 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 0 Pkt: 0
M: 0




Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0



87. Szymczyk Jan 2006 AZS AWF WARSZAWA 0






Pkt: 0
M: 0



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content