Lista klasyfikacyjna

Porada Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Cieślar Julia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Porada Paulina

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. III Puchar Polski Seniorów w szablach - Memoriał Wojciecha Zabłockiego
2. III Puchar Polski Juniorów w szablach
3. Mistrzostwa Polski Seniorów
4. Mistrzostwa Polski Juniorów w szablach
5. I Puchar Polski Juniorów w szablach
6. I Puchar Polski Seniorów w szablach
7. V Puchar Polski Seniorów w szablach
8. II Puchar Polski Juniorów w szablach
9. II Puchar Polski Seniorów w szablach
10. Mistrzostwa Świata juniorów
11. IV Puchar Polski Seniorów w szablach


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
1. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 188 Pkt: 53
M: 3
Pkt: 45
M: 1
Pkt: 45
M: 7
Pkt: 45
M: 2







2. Cieślar Julia 2002 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 185

Pkt: 45
M: 8
Pkt: 55
M: 1
Pkt: 45
M: 1
Pkt: 40
M: 7





3. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 145

Pkt: 30
M: 10

Pkt: 35
M: 2
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 40
M: 8




4. Bartosz Roksana 2002 DRAGON ŁÓDŹ 142



Pkt: 32
M: 3
Pkt: 25
M: 12

Pkt: 45
M: 1
Pkt: 40
M: 7


5. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 135 Pkt: 25
M: 12




Pkt: 25
M: 9
Pkt: 40
M: 7

Pkt: 25
M: 15

Pkt: 20
M: 28
6. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 132
Pkt: 35
M: 2



Pkt: 25
M: 13
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 32
M: 3



7. SKONIECZNA Daria 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 129
Pkt: 32
M: 3



Pkt: 25
M: 16
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 32
M: 3



8. Rowińska Emilia 2002 AZS AWF WARSZAWA 122
Pkt: 32
M: 3
Pkt: 30
M: 15
Pkt: 35
M: 3

Pkt: 25
M: 15





9. Wójcik Gabriela 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 94
Pkt: 22
M: 7

Pkt: 25
M: 8
Pkt: 22
M: 7

Pkt: 25
M: 12




10. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 82 Pkt: 25
M: 11

Pkt: 17
M: 28
Pkt: 18
M: 14
Pkt: 22
M: 8






11. HOFMAN Karolina 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 78

Pkt: 17
M: 31

Pkt: 22
M: 6

Pkt: 25
M: 16
Pkt: 14
M: 16



12. Kordel Kalina 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 74

Pkt: 17
M: 26
Pkt: 18
M: 12
Pkt: 14
M: 15

Pkt: 25
M: 14




13. Laskowska Natalia 2003 AZS AWF WARSZAWA 70

Pkt: 17
M: 27

Pkt: 14
M: 14

Pkt: 25
M: 15
Pkt: 14
M: 11



14. Borkowska Weronika 2001 KS KARABELA 70 Pkt: 25
M: 14


Pkt: 18
M: 11



Pkt: 14
M: 15



15. Wróbel Zuzanna 2003 KS KARABELA 58
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 17
M: 23




Pkt: 14
M: 9



16. Kozanecka Sonia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 58
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 16


Pkt: 22
M: 8



17. KOZŁOWSKA Aniela 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 51


Pkt: 18
M: 15
Pkt: 14
M: 12


Pkt: 6
M: 17



18. Buselt Zuzanna 2004 Koniński Klub Szermierczy 49
Pkt: 14
M: 14

Pkt: 8
M: 21

Pkt: 13
M: 18

Pkt: 14
M: 10



19. Gałecka Natalia 2002 AZS AWF WARSZAWA 49

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 35
M: 3
Pkt: 14
M: 11






20. Pilewska Julia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 44
Pkt: 14
M: 13

Pkt: 18
M: 16
Pkt: 6
M: 22


Pkt: 6
M: 19



21. Kozieł Klaudia 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 42

Pkt: 17
M: 18

Pkt: 6
M: 23


Pkt: 6
M: 21
Pkt: 13
M: 18


22. Aksamit Marta 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 32
Pkt: 6
M: 18
Pkt: 17
M: 30
Pkt: 3
M: 33



Pkt: 6
M: 26



23. WIĘCKIEWICZ Maria 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 31
Pkt: 6
M: 23
Pkt: 17
M: 22
Pkt: 8
M: 19







24. LASKOWSKA Marta 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 26
Pkt: 6
M: 22

Pkt: 8
M: 25
Pkt: 6
M: 21


Pkt: 6
M: 22



25. Sajnóg Agata 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 21
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 6
M: 18

Pkt: 13
M: 18
Pkt: 0
M: 0



26. Nagórska Anastazja 2004 O.Ś. AZS POZNAŃ 20
Pkt: 6
M: 20

Pkt: 8
M: 18



Pkt: 6
M: 28



27. Wasilewska Ewa 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 20
Pkt: 6
M: 25

Pkt: 8
M: 28



Pkt: 6
M: 18



28. SZYMANIAK Dominika 2004 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 20
Pkt: 6
M: 19

Pkt: 8
M: 30



Pkt: 6
M: 25



29. Rymaszewska Antonina 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 20
Pkt: 6
M: 21

Pkt: 8
M: 27



Pkt: 6
M: 30



30. Zając Ewa 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 18


Pkt: 18
M: 13







31. LIPIŃSKA Natalia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 17
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 3
M: 36
Pkt: 6
M: 20


Pkt: 6
M: 20



32. DZIĘCIELAK Martyna 2003 Koniński Klub Szermierczy 14


Pkt: 8
M: 22



Pkt: 6
M: 24



33. Woźniak Nikola 2003 Koniński Klub Szermierczy 14
Pkt: 14
M: 15









34. Cewe Zofia 2004 KS KARABELA 9
Pkt: 6
M: 28

Pkt: 3
M: 34
Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0



35. Markowska Gabriela 2006 KS KARABELA 9
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 3
M: 37



Pkt: 6
M: 31



36. Jakoniuk Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 9
Pkt: 6
M: 28

Pkt: 3
M: 40







37. TRAGER Dominika 2003 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 8


Pkt: 8
M: 20







38. SUSZCZYŃSKA Kinga 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 8


Pkt: 8
M: 22







39. Szulc Barbara 2001 O.Ś. AZS POZNAŃ 8


Pkt: 8
M: 31







40. Bieniasz Weronika 2002 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 8


Pkt: 8
M: 32







41. WAŁOWSKA Julia 2002 Koniński Klub Szermierczy 6
Pkt: 6
M: 24





Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0


42. Borowik Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6
Pkt: 6
M: 27





Pkt: 0
M: 0



43. Troskowska Natalia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6
Pkt: 0
M: 0





Pkt: 6
M: 27



44. KRZEWSKA Katarzyna 2004 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 6
Pkt: 6
M: 30

Pkt: 0
M: 0







45. Dojlido Dominika 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6
Pkt: 0
M: 0





Pkt: 6
M: 32



46. HLADUN Olha 2004 DRAGON ŁÓDŹ 6
Pkt: 6
M: 26









47. STĘPCZYŃSKA Emilia 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 6






Pkt: 6
M: 29



48. Kirpsza Maja 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6
Pkt: 6
M: 31









49. Pilarska Iga 2006 Koniński Klub Szermierczy 3
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 3
M: 35
Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0



50. Grabowska Małgorzata 2003 DRAGON ŁÓDŹ 3
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 3
M: 38
Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0



51. ROMAŃCZYK Aleksandra 2001 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 3


Pkt: 3
M: 38







52. Graupen Inez 2005 Koniński Klub Szermierczy 2
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0



53. Siemionow Lena 2006 UKS SZABLA BRZOZA 2
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 0



Pkt: 0
M: 0



54. 2
Pkt: 2
M: 34









55. CIUPA Marika 2004 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 0
Pkt: 0
M: 0









56. MIEDZIŃSKA Julia 2006 Koniński Klub Szermierczy 0
Pkt: 0
M: 0









57. 0
Pkt: 0
M: 0









58. PIGUŁA Agata 2003 Koniński Klub Szermierczy 0
Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0






59. WOLNY Alina 2006 IKS BUSHIDO RYBNIK 0






Pkt: 0
M: 0



60. Witkowska Natalia 2005 O.Ś. AZS POZNAŃ 0






Pkt: 0
M: 0



61. TALECKA Laura Maria 2005 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 0
Pkt: 0
M: 0









Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content