Lista klasyfikacyjna

KLASIK Alicja

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: RMKS RYBNIK

KLUGHARDT Gloria

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: RMKS RYBNIK

Zgryźniak Kinga

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: RMKS RYBNIK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Mistrzostwa Polski Seniorów
2. Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach
3. V Puchar Polski Seniorów w szpadzie kobiet
4. I Puchar Polski Juniorów w szpadach
5. Mistrzostwa Świata juniorów
6. II Puchar Polski Juniorów w szpadach
7. III Puchar Polski Juniorów w szpadach
8. I Puchar Polski Seniorów w szpadach
9. IV Puchar Polski Seniorów w szpadach
10. II Puchar Polski Seniorów w szpadach
11. III Puchar Polski Seniorów w szpadach


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
1. KLASIK Alicja 2004 RMKS RYBNIK 253 Pkt: 60
M: 3
Pkt: 55
M: 1
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 45
M: 1
Pkt: 40
M: 9






2. KLUGHARDT Gloria 2003 RMKS RYBNIK 202 Pkt: 30
M: 15
Pkt: 45
M: 2

Pkt: 32
M: 3
Pkt: 60
M: 8
Pkt: 35
M: 2





3. Zgryźniak Kinga 2003 RMKS RYBNIK 170




Pkt: 45
M: 1
Pkt: 45
M: 1
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 40
M: 7


4. JANELLI Zofia 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 130
Pkt: 18
M: 9
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 32
M: 3





Pkt: 40
M: 6

5. Korkus Emilia 2004 PIAST GLIWICE 127
Pkt: 35
M: 3

Pkt: 35
M: 2


Pkt: 32
M: 3



Pkt: 25
M: 11
6. SZYMANOWSKA Karolina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 125
Pkt: 25
M: 8




Pkt: 35
M: 2
Pkt: 25
M: 12

Pkt: 40
M: 8

7. Tercjak Oliwia 2005 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 100 Pkt: 17
M: 17
Pkt: 18
M: 10






Pkt: 40
M: 8

Pkt: 25
M: 13
8. WIECZOREK Anna 2003 PIAST GLIWICE 83 Pkt: 30
M: 16
Pkt: 25
M: 6

Pkt: 14
M: 13

Pkt: 14
M: 9





9. STASZULONEK Karolina 2002 PIAST GLIWICE 82
Pkt: 25
M: 5

Pkt: 22
M: 6


Pkt: 22
M: 7

Pkt: 13
M: 30


10. JADCZAK Dominika 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 78 Pkt: 17
M: 28


Pkt: 14
M: 14

Pkt: 22
M: 6



Pkt: 25
M: 14

11. CIEŚLIK Cecylia 2005 AZS AWF KATOWICE 73


Pkt: 22
M: 8



Pkt: 13
M: 31
Pkt: 25
M: 13

Pkt: 13
M: 24
12. Halemba Antonina 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 71 Pkt: 17
M: 22
Pkt: 18
M: 13



Pkt: 14
M: 13
Pkt: 22
M: 6




13. ROSKOSZ Anna 2003 AZS AWF KATOWICE 65
Pkt: 25
M: 7
Pkt: 13
M: 30
Pkt: 14
M: 15






Pkt: 13
M: 26
14. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 65 Pkt: 17
M: 27





Pkt: 22
M: 8


Pkt: 13
M: 29
Pkt: 13
M: 27
15. STAWICKAJA Iwona 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 64


Pkt: 6
M: 25

Pkt: 32
M: 3

Pkt: 13
M: 30

Pkt: 13
M: 25

16. SZYMAŃSKA Aleksandra 2006 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 58 Pkt: 17
M: 32

Pkt: 13
M: 32


Pkt: 14
M: 14
Pkt: 14
M: 11




17. Osadnik Maja 2004 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 57
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 13
M: 26
Pkt: 14
M: 16

Pkt: 22
M: 5





18. Gwóźdź Julia 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 51
Pkt: 18
M: 16

Pkt: 6
M: 19


Pkt: 14
M: 15


Pkt: 13
M: 26

19. Charkiewicz Karolina 2006 AZS AWF WARSZAWA 50 Pkt: 17
M: 31





Pkt: 14
M: 14

Pkt: 6
M: 40

Pkt: 13
M: 32
20. Frystacka Patrycja 2003 RMKS RYBNIK 48 Pkt: 8
M: 38





Pkt: 14
M: 13

Pkt: 13
M: 22

Pkt: 13
M: 30
21. Prina Cerai Melania 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 46
Pkt: 18
M: 14



Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 0


22. Kuśmierz Zuzanna 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 44
Pkt: 18
M: 15

Pkt: 14
M: 10



Pkt: 6
M: 34

Pkt: 6
M: 33

23. OPOŃ Oliwia 2004 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 43
Pkt: 18
M: 11
Pkt: 6
M: 44


Pkt: 6
M: 31


Pkt: 13
M: 28


24. Zarek Zuzanna 2004 Uczniowski Klub Sportowy START 42 Pkt: 8
M: 51
Pkt: 3
M: 40
Pkt: 25
M: 16







Pkt: 6
M: 45
25. LEŚNIEWSKA Marta 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 40


Pkt: 6
M: 18

Pkt: 22
M: 7
Pkt: 6
M: 17


Pkt: 6
M: 34

26. RAKOCZY Natalia 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 39

Pkt: 13
M: 19
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 6
M: 32



Pkt: 6
M: 38

27. Szklar Katarzyna 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 35 Pkt: 8
M: 49
Pkt: 8
M: 22





Pkt: 13
M: 26

Pkt: 6
M: 36

28. IZDEBSKA Wiktoria 2005 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 34
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 6
M: 57


Pkt: 14
M: 16
Pkt: 6
M: 21




29. RADWAN Patrycja 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 34 Pkt: 8
M: 53




Pkt: 14
M: 10

Pkt: 6
M: 36

Pkt: 6
M: 35

30. Ziętek Patrycja 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 33 Pkt: 8
M: 48


Pkt: 6
M: 17

Pkt: 6
M: 30


Pkt: 13
M: 18


31. TOMASZEWSKA Natalia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 31





Pkt: 6
M: 20

Pkt: 6
M: 52
Pkt: 13
M: 28
Pkt: 6
M: 46
32. Tatoj Anna 2004 AZS AWF KATOWICE 28 Pkt: 8
M: 43
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 6
M: 47



Pkt: 6
M: 25




33. Danek Łucja 2004 Krakowski Klub Szermierzy 26
Pkt: 8
M: 26

Pkt: 2
M: 39

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 14
M: 16




34. Pelon Patrycja 2005 Uczniowski Klub Sportowy START 26 Pkt: 8
M: 45


Pkt: 6
M: 31


Pkt: 6
M: 32



Pkt: 6
M: 48
35. Porwoł Liliana 2006 RMKS RYBNIK 26
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 6
M: 27

Pkt: 6
M: 17
Pkt: 6
M: 27




36. Reil Kaja 2006 T.S. GÓRNIK RADLIN 25
Pkt: 3
M: 46

Pkt: 2
M: 52

Pkt: 14
M: 15
Pkt: 6
M: 30




37. WRÓBLEWSKA Agata 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24
Pkt: 18
M: 12




Pkt: 6
M: 28




38. PIĄTEK Magdalena 2003 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22
Pkt: 8
M: 28
Pkt: 6
M: 60
Pkt: 2
M: 37






Pkt: 6
M: 36
39. MICHALCZYK Marta 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 22 Pkt: 8
M: 35

Pkt: 6
M: 55
Pkt: 6
M: 24


Pkt: 2
M: 38




40. MAJGIER Bernadeta 2003 PIAST GLIWICE 21
Pkt: 3
M: 37

Pkt: 6
M: 29

Pkt: 6
M: 25
Pkt: 6
M: 31




41. WERONIECKA Julia 2004 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18 Pkt: 8
M: 46

Pkt: 6
M: 58
Pkt: 2
M: 33


Pkt: 2
M: 62




42. CZAJKA Emilia 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 18
Pkt: 8
M: 31

Pkt: 2
M: 47

Pkt: 6
M: 27
Pkt: 2
M: 55




43. KOBYLNICKA Michalina 2004 PIAST GLIWICE 18
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 14
M: 12

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 53




44. KOZDĘBA Weronika 2006 PIAST GLIWICE 18
Pkt: 8
M: 27

Pkt: 2
M: 40

Pkt: 6
M: 21
Pkt: 2
M: 60




45. MAJGIER Klara 2003 PIAST GLIWICE 18
Pkt: 8
M: 29

Pkt: 6
M: 22

Pkt: 2
M: 46
Pkt: 2
M: 43




46. JAROSZEK Emilia 2004 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17
Pkt: 3
M: 47

Pkt: 6
M: 28

Pkt: 2
M: 49
Pkt: 6
M: 22




47. NIEWADZI Zofia 2005 Klub Sportowy Olimp Lubin 15
Pkt: 3
M: 33

Pkt: 6
M: 23

Pkt: 6
M: 22





48. OSTROWSKA Paulina 2006 PIAST GLIWICE 11
Pkt: 3
M: 41

Pkt: 0
M: 0

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 6
M: 23




49. Makowska Agnieszka 2004 AZS AWF KATOWICE 11
Pkt: 3
M: 48
Pkt: 0
M: 0


Pkt: 6
M: 24
Pkt: 2
M: 50




50. Korduła Antonina 2005 AZS AWF KATOWICE 11
Pkt: 3
M: 34

Pkt: 0
M: 0

Pkt: 6
M: 28
Pkt: 2
M: 52




51. Drobczyk Pola 2005 PIAST GLIWICE 11
Pkt: 3
M: 49

Pkt: 6
M: 30

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 35




52. 10


Pkt: 2
M: 47

Pkt: 2
M: 36



Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 40
53. Ślęzak Katarzyna 2005 AZS AWF KATOWICE 10
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 47




54. Wiktor Weronika 2002 AZS AWF KATOWICE 10
Pkt: 8
M: 30



Pkt: 2
M: 39





55. KOROL AMELIA 2003 AZS AWF WARSZAWA 9
Pkt: 3
M: 43




Pkt: 0
M: 0


Pkt: 6
M: 48
Pkt: 0
M: 0
56. RUP Sonia 2005 UKS PIAST LEGNICA 8


Pkt: 2
M: 42

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 6
M: 48


57. PRZENIOSŁO Aleksadra 2003 AZS AWF KRAKÓW 8 Pkt: 8
M: 34










58. Pydyszewska Ewa 2002 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 8 Pkt: 8
M: 42










59. CZAJKOWSKA Ewa 2005 AZS AWF WARSZAWA 8 Pkt: 8
M: 44










60. TOKARSKA Klaudia 2002 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 7
Pkt: 3
M: 53

Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 58




61. Adamska Martyna 2004 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 7 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 3
M: 38

Pkt: 2
M: 38

Pkt: 2
M: 43





62. Smolej Hanna 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6


Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 6
M: 44

63. PRINA CERAI Sara 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 6
Pkt: 0
M: 0







Pkt: 6
M: 49

64. Czajkowska Róża 2004 AZS AWF WARSZAWA 6

Pkt: 6
M: 53



Pkt: 0
M: 0




65. MARUCHA Weronika 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 6




Pkt: 6
M: 19





66. Kwiecień Julia 2001 PIAST GLIWICE 6


Pkt: 6
M: 21







67. Olejnicka Dominika 2003 IKS WARSZAWA 5
Pkt: 3
M: 39




Pkt: 2
M: 46


Pkt: 0
M: 0

68. GARUS Oliwia 2006 AZS AWF KRAKÓW 5
Pkt: 3
M: 44




Pkt: 2
M: 39




69. DEPTA Hanna 2006 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 5
Pkt: 3
M: 55




Pkt: 2
M: 51




70. FERSTER Paulina 2004 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 4


Pkt: 2
M: 49

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 41

Pkt: 0
M: 0


71. Nowak Aleksandra 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4


Pkt: 2
M: 45

Pkt: 2
M: 45
Pkt: 0
M: 0



Pkt: 0
M: 0
72. PINES Anna 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 4


Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 61



Pkt: 0
M: 0
73. KWAPISZ Amelia 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 4
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 49




74. Majchrzak Julia 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 3
Pkt: 3
M: 54

Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0



75. PIEKARSKA Helena 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 3
Pkt: 3
M: 45









76. SADOWSKA Paulina 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 2


Pkt: 0
M: 0

Pkt: 2
M: 47



Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0
77. ZAZULAK Anastazja 2005 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 2


Pkt: 2
M: 44

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0



Pkt: 0
M: 0
78. ZACHOROWSKA Aleksandra 2002 PIAST GLIWICE 2


Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 0



Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0
79. BOGACZ Pola 2004 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 2
Pkt: 0
M: 0



Pkt: 2
M: 42
Pkt: 0
M: 0




80. MĘŻYK Oliwia 2006 RMKS RYBNIK 2


Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 45




81. Wuzik Maja 2006 RMKS RYBNIK 2


Pkt: 2
M: 51

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0




82. KWAŚNIEWSKA Marta 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 2
Pkt: 0
M: 0




Pkt: 2
M: 37




83. JAJKO Oliwia 2004 Klub Sportowy Olimp Lubin 2


Pkt: 0
M: 0

Pkt: 2
M: 44





84. Chorosińska Matylda 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 2




Pkt: 2
M: 35





85. Przywara Julia 2005 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 2





Pkt: 2
M: 48




86. Świstuń Karolina 2003 AZS AWF KRAKÓW 2





Pkt: 2
M: 56




87. ŁAPKIEWICZ Julia 2003 AZS AWF WARSZAWA 0

Pkt: 0
M: 0






Pkt: 0
M: 0

88. URBANOWICZ Agata 2006 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 0





Pkt: 0
M: 0




89. FILAK Martyna 2003 AZS AWF KRAKÓW 0


Pkt: 0
M: 0







90. BŁACHUT Beata 2003 RMKS RYBNIK 0


Pkt: 0
M: 0







91. Solarz Paulina 2003 AZS AWF KRAKÓW 0


Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0




92. GAWEŁ Matylda 2004 Uczniowski Klub Sportowy START 0

Pkt: 0
M: 0








93. PIOTROWSKA Aleksandra 2003 AZS AWF KRAKÓW 0




Pkt: 0
M: 0





94. Korczak Natalia 2001 AZS AWF WARSZAWA 0







Pkt: 0
M: 0


95. KOŁPA Joanna 2005 Klub Sportowy Olimp Lubin 0




Pkt: 0
M: 0





96. ANDRZEJCZAK Wiktoria 2005 AZS AWF WARSZAWA 0 Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0



Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0


97. Hojda Małgorzata 2005 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 0





Pkt: 0
M: 0




98. Podsiadło Julia 2006 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 0





Pkt: 0
M: 0




99. Jarosz Zuzanna 2006 T.S. GÓRNIK RADLIN 0





Pkt: 0
M: 0




100. SKORCZYŃSKA Antonia 2006 AZS AWF KRAKÓW 0





Pkt: 0
M: 0




101. PRINA CERAI Veronica 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 0




Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0




102. Gęsińska Weronika 2005 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 0





Pkt: 0
M: 0




103. HOLC Apolonia 2006 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 0





Pkt: 0
M: 0




104. TOKARSKA Klaudia 2002 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 0 Pkt: 0
M: 0










Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content