KLASIK Alicja
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: RMKS RYBNIK
KLUGHARDT Gloria
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: RMKS RYBNIK
Zgryźniak Kinga
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: RMKS RYBNIK
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | KLASIK Alicja | 2004 | RMKS RYBNIK | 253 | Pkt: 60 M: 3 |
Pkt: 55 M: 1 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 40 M: 9 |
||||||
2. | KLUGHARDT Gloria | 2003 | RMKS RYBNIK | 202 | Pkt: 30 M: 15 |
Pkt: 45 M: 2 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 60 M: 8 |
Pkt: 35 M: 2 |
||||||
3. | Zgryźniak Kinga | 2003 | RMKS RYBNIK | 170 | Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 40 M: 7 |
|||||||
4. | JANELLI Zofia | 2002 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 130 | Pkt: 18 M: 9 |
Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 40 M: 6 |
|||||||
5. | Korkus Emilia | 2004 | PIAST GLIWICE | 127 | Pkt: 35 M: 3 |
Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 25 M: 11 |
|||||||
6. | SZYMANOWSKA Karolina | 2003 | Klub Szermierzy Warszawianka | 125 | Pkt: 25 M: 8 |
Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 40 M: 8 |
|||||||
7. | Tercjak Oliwia | 2005 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 100 | Pkt: 17 M: 17 |
Pkt: 18 M: 10 |
Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 25 M: 13 |
|||||||
8. | WIECZOREK Anna | 2003 | PIAST GLIWICE | 83 | Pkt: 30 M: 16 |
Pkt: 25 M: 6 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 14 M: 9 |
|||||||
9. | STASZULONEK Karolina | 2002 | PIAST GLIWICE | 82 | Pkt: 25 M: 5 |
Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 13 M: 30 |
|||||||
10. | JADCZAK Dominika | 2003 | Klub Szermierzy Warszawianka | 78 | Pkt: 17 M: 28 |
Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 25 M: 14 |
|||||||
11. | CIEŚLIK Cecylia | 2005 | AZS AWF KATOWICE | 73 | Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 13 M: 24 |
|||||||
12. | Halemba Antonina | 2006 | UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie | 71 | Pkt: 17 M: 22 |
Pkt: 18 M: 13 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 22 M: 6 |
|||||||
13. | ROSKOSZ Anna | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 65 | Pkt: 25 M: 7 |
Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 13 M: 26 |
|||||||
14. | SULEJ Zuzanna | 2001 | Klub Szermierzy Warszawianka | 65 | Pkt: 17 M: 27 |
Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 13 M: 29 |
Pkt: 13 M: 27 |
|||||||
15. | STAWICKAJA Iwona | 2001 | Klub Szermierzy Warszawianka | 64 | Pkt: 6 M: 25 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 13 M: 25 |
|||||||
16. | SZYMAŃSKA Aleksandra | 2006 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 58 | Pkt: 17 M: 32 |
Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 14 M: 11 |
|||||||
17. | Osadnik Maja | 2004 | UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie | 57 | Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 22 M: 5 |
|||||||
18. | Gwóźdź Julia | 2002 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 51 | Pkt: 18 M: 16 |
Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 13 M: 26 |
|||||||
19. | Charkiewicz Karolina | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 50 | Pkt: 17 M: 31 |
Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 6 M: 40 |
Pkt: 13 M: 32 |
|||||||
20. | Frystacka Patrycja | 2003 | RMKS RYBNIK | 48 | Pkt: 8 M: 38 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 13 M: 22 |
Pkt: 13 M: 30 |
|||||||
21. | Prina Cerai Melania | 2006 | Klub Szermierzy Warszawianka | 46 | Pkt: 18 M: 14 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
22. | Kuśmierz Zuzanna | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 44 | Pkt: 18 M: 15 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 6 M: 34 |
Pkt: 6 M: 33 |
|||||||
23. | OPOŃ Oliwia | 2004 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 43 | Pkt: 18 M: 11 |
Pkt: 6 M: 44 |
Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 13 M: 28 |
|||||||
24. | Zarek Zuzanna | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy START | 42 | Pkt: 8 M: 51 |
Pkt: 3 M: 40 |
Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 6 M: 45 |
|||||||
25. | LEŚNIEWSKA Marta | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 40 | Pkt: 6 M: 18 |
Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 6 M: 34 |
|||||||
26. | RAKOCZY Natalia | 2002 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 39 | Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 6 M: 38 |
|||||||
27. | Szklar Katarzyna | 2002 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 35 | Pkt: 8 M: 49 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 6 M: 36 |
|||||||
28. | IZDEBSKA Wiktoria | 2005 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 34 | Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 6 M: 57 |
Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 6 M: 21 |
|||||||
29. | RADWAN Patrycja | 2005 | Klub Szermierzy Warszawianka | 34 | Pkt: 8 M: 53 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 6 M: 36 |
Pkt: 6 M: 35 |
|||||||
30. | Ziętek Patrycja | 2002 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 33 | Pkt: 8 M: 48 |
Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 13 M: 18 |
|||||||
31. | TOMASZEWSKA Natalia | 2003 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 31 | Pkt: 6 M: 20 |
Pkt: 6 M: 52 |
Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 6 M: 46 |
|||||||
32. | Tatoj Anna | 2004 | AZS AWF KATOWICE | 28 | Pkt: 8 M: 43 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 6 M: 47 |
Pkt: 6 M: 25 |
|||||||
33. | Danek Łucja | 2004 | Krakowski Klub Szermierzy | 26 | Pkt: 8 M: 26 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 14 M: 16 |
|||||||
34. | Pelon Patrycja | 2005 | Uczniowski Klub Sportowy START | 26 | Pkt: 8 M: 45 |
Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 6 M: 48 |
|||||||
35. | Porwoł Liliana | 2006 | RMKS RYBNIK | 26 | Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 6 M: 27 |
|||||||
36. | Reil Kaja | 2006 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25 | Pkt: 3 M: 46 |
Pkt: 2 M: 52 |
Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 6 M: 30 |
|||||||
37. | WRÓBLEWSKA Agata | 2001 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24 | Pkt: 18 M: 12 |
Pkt: 6 M: 28 |
|||||||||
38. | PIĄTEK Magdalena | 2003 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 22 | Pkt: 8 M: 28 |
Pkt: 6 M: 60 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 6 M: 36 |
|||||||
39. | MICHALCZYK Marta | 2004 | Klub Szermierzy Warszawianka | 22 | Pkt: 8 M: 35 |
Pkt: 6 M: 55 |
Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 2 M: 38 |
|||||||
40. | MAJGIER Bernadeta | 2003 | PIAST GLIWICE | 21 | Pkt: 3 M: 37 |
Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 6 M: 25 |
Pkt: 6 M: 31 |
|||||||
41. | WERONIECKA Julia | 2004 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18 | Pkt: 8 M: 46 |
Pkt: 6 M: 58 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 2 M: 62 |
|||||||
42. | CZAJKA Emilia | 2005 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18 | Pkt: 8 M: 31 |
Pkt: 2 M: 47 |
Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 2 M: 55 |
|||||||
43. | KOBYLNICKA Michalina | 2004 | PIAST GLIWICE | 18 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 2 M: 53 |
|||||||
44. | KOZDĘBA Weronika | 2006 | PIAST GLIWICE | 18 | Pkt: 8 M: 27 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 2 M: 60 |
|||||||
45. | MAJGIER Klara | 2003 | PIAST GLIWICE | 18 | Pkt: 8 M: 29 |
Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 2 M: 46 |
Pkt: 2 M: 43 |
|||||||
46. | JAROSZEK Emilia | 2004 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17 | Pkt: 3 M: 47 |
Pkt: 6 M: 28 |
Pkt: 2 M: 49 |
Pkt: 6 M: 22 |
|||||||
47. | NIEWADZI Zofia | 2005 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 15 | Pkt: 3 M: 33 |
Pkt: 6 M: 23 |
Pkt: 6 M: 22 |
||||||||
48. | OSTROWSKA Paulina | 2006 | PIAST GLIWICE | 11 | Pkt: 3 M: 41 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 6 M: 23 |
|||||||
49. | Makowska Agnieszka | 2004 | AZS AWF KATOWICE | 11 | Pkt: 3 M: 48 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 2 M: 50 |
|||||||
50. | Korduła Antonina | 2005 | AZS AWF KATOWICE | 11 | Pkt: 3 M: 34 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 28 |
Pkt: 2 M: 52 |
|||||||
51. | Drobczyk Pola | 2005 | PIAST GLIWICE | 11 | Pkt: 3 M: 49 |
Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 35 |
|||||||
52. | 10 | Pkt: 2 M: 47 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 40 |
||||||||||
53. | Ślęzak Katarzyna | 2005 | AZS AWF KATOWICE | 10 | Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 47 |
|||||||
54. | Wiktor Weronika | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 10 | Pkt: 8 M: 30 |
Pkt: 2 M: 39 |
|||||||||
55. | KOROL AMELIA | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 9 | Pkt: 3 M: 43 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 48 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
56. | RUP Sonia | 2005 | UKS PIAST LEGNICA | 8 | Pkt: 2 M: 42 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 48 |
|||||||
57. | PRZENIOSŁO Aleksadra | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 8 | Pkt: 8 M: 34 |
||||||||||
58. | Pydyszewska Ewa | 2002 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 8 | Pkt: 8 M: 42 |
||||||||||
59. | CZAJKOWSKA Ewa | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 8 | Pkt: 8 M: 44 |
||||||||||
60. | TOKARSKA Klaudia | 2002 | Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń | 7 | Pkt: 3 M: 53 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 58 |
|||||||
61. | Adamska Martyna | 2004 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 7 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 3 M: 38 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 2 M: 43 |
|||||||
62. | Smolej Hanna | 2002 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 44 |
|||||||
63. | PRINA CERAI Sara | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 49 |
|||||||||
64. | Czajkowska Róża | 2004 | AZS AWF WARSZAWA | 6 | Pkt: 6 M: 53 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||||
65. | MARUCHA Weronika | 2001 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 6 | Pkt: 6 M: 19 |
||||||||||
66. | Kwiecień Julia | 2001 | PIAST GLIWICE | 6 | Pkt: 6 M: 21 |
||||||||||
67. | Olejnicka Dominika | 2003 | IKS WARSZAWA | 5 | Pkt: 3 M: 39 |
Pkt: 2 M: 46 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||||
68. | GARUS Oliwia | 2006 | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA | 5 | Pkt: 3 M: 44 |
Pkt: 2 M: 39 |
|||||||||
69. | DEPTA Hanna | 2006 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 5 | Pkt: 3 M: 55 |
Pkt: 2 M: 51 |
|||||||||
70. | FERSTER Paulina | 2004 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 4 | Pkt: 2 M: 49 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 41 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
71. | Nowak Aleksandra | 2004 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 4 | Pkt: 2 M: 45 |
Pkt: 2 M: 45 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
72. | PINES Anna | 2002 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 4 | Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 61 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
73. | KWAPISZ Amelia | 2005 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 4 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 2 M: 49 |
|||||||
74. | Majchrzak Julia | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 3 | Pkt: 3 M: 54 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
75. | PIEKARSKA Helena | 2002 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 3 | Pkt: 3 M: 45 |
||||||||||
76. | SADOWSKA Paulina | 2002 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 47 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
77. | ZAZULAK Anastazja | 2005 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 2 | Pkt: 2 M: 44 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
78. | ZACHOROWSKA Aleksandra | 2002 | PIAST GLIWICE | 2 | Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
79. | BOGACZ Pola | 2004 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 42 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||||
80. | MĘŻYK Oliwia | 2006 | RMKS RYBNIK | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 45 |
||||||||
81. | Wuzik Maja | 2006 | RMKS RYBNIK | 2 | Pkt: 2 M: 51 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||||
82. | KWAŚNIEWSKA Marta | 2003 | Klub Szermierzy Warszawianka | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 37 |
|||||||||
83. | JAJKO Oliwia | 2004 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 44 |
|||||||||
84. | CHOROSIŃSKA Matylda | 2005 | Klub Szermierzy Warszawianka | 2 | Pkt: 2 M: 35 |
||||||||||
85. | Przywara Julia | 2005 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 2 | Pkt: 2 M: 48 |
||||||||||
86. | Świstuń Karolina | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 2 | Pkt: 2 M: 56 |
||||||||||
87. | ŁAPKIEWICZ Julia | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||||
88. | URBANOWICZ Agata | 2006 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
||||||||||
89. | FILAK Martyna | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
||||||||||
90. | BŁACHUT Beata | 2003 | RMKS RYBNIK | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
||||||||||
91. | Solarz Paulina | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||||
92. | GAWEŁ Matylda | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy START | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
||||||||||
93. | PIOTROWSKA Aleksandra | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
||||||||||
94. | Korczak Natalia | 2001 | AZS AWF WARSZAWA | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
||||||||||
95. | KOŁPA Joanna | 2005 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
||||||||||
96. | ANDRZEJCZAK Wiktoria | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
97. | Hojda Małgorzata | 2005 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
||||||||||
98. | Podsiadło Julia | 2006 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
||||||||||
99. | Jarosz Zuzanna | 2006 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
||||||||||
100. | SKORCZYŃSKA Antonia | 2006 | AZS AWF KRAKÓW | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
||||||||||
101. | PRINA CERAI Veronica | 2004 | Klub Szermierzy Warszawianka | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||||
102. | Gęsińska Weronika | 2005 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
||||||||||
103. | HOLC Apolonia | 2006 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
||||||||||
104. | TOKARSKA Klaudia | 2002 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 0 | Pkt: 0 M: 0 |