Lista klasyfikacyjna

KAŁUZIŃSKI Tomasz

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Socha Jan

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: PKSZERM WARSZAWA

Urban Piotr

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach
2. III Puchar Polski Juniorów w szpadach
3. I Puchar Polski Seniorów w szpadach
4. V Puchar Polski Seniorów w szpadzie mężczyzn
5. Mistrzostwa Świata juniorów
6. II Puchar Polski Juniorów w szpadach
7. III Puchar Polski Seniorów w szpadach
8. II Puchar Polski Seniorów w szpadach
9. IV Puchar Polski Seniorów w szpadach
10. I Puchar Polski Juniorów w szpadach
11. Mistrzostwa Polski Seniorów


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
1. KAŁUZIŃSKI Tomasz 2001 AZS AWF KATOWICE 200 Pkt: 55
M: 1
Pkt: 45
M: 1
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 20
M: 19






2. Socha Jan 2002 PKSZERM WARSZAWA 180 Pkt: 35
M: 3
Pkt: 35
M: 2


Pkt: 40
M: 9
Pkt: 45
M: 1
Pkt: 25
M: 9




3. Urban Piotr 2003 AZS AWF KRAKÓW 160 Pkt: 25
M: 7
Pkt: 22
M: 5


Pkt: 20
M: 25

Pkt: 53
M: 3
Pkt: 40
M: 7



4. RADOSZ Mikołaj 2002 AZS AWF KRAKÓW 140




Pkt: 35
M: 2


Pkt: 40
M: 7


5. Socha Antoni 2004 PKSZERM WARSZAWA 130 Pkt: 35
M: 3


Pkt: 25
M: 16



Pkt: 25
M: 13



6. NOGANOWICZ Karol 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 129
Pkt: 32
M: 3




Pkt: 25
M: 12
Pkt: 40
M: 8



7. Jędrzejczyk Radosław 2002 AZS AWF KATOWICE 96
Pkt: 22
M: 7
Pkt: 25
M: 15


Pkt: 32
M: 3





8. BULANDRA Jan 2002 AZS AWF KATOWICE 95 Pkt: 25
M: 6

Pkt: 25
M: 11


Pkt: 32
M: 3


Pkt: 13
M: 24


9. Wałach Wiktor 2003 AZS AWF KATOWICE 86 Pkt: 45
M: 2
Pkt: 14
M: 10





Pkt: 13
M: 23



10. Dziura Stanisław 2004 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 85
Pkt: 32
M: 3



Pkt: 14
M: 14





11. Huwer Kamil 2001 AZS AWF KATOWICE 83
Pkt: 22
M: 6



Pkt: 14
M: 11

Pkt: 25
M: 15



12. RUTZ Stanisław 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 77 Pkt: 25
M: 8






Pkt: 13
M: 17



13. Kardaszewicz Jan 2001 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 75 Pkt: 18
M: 13

Pkt: 13
M: 26


Pkt: 14
M: 12





14. Urban Paweł 2003 AZS AWF KRAKÓW 68 Pkt: 18
M: 12
Pkt: 14
M: 9




Pkt: 6
M: 43




15. Adamczyk Patryk 2001 AZS AWF KATOWICE 53 Pkt: 8
M: 22




Pkt: 14
M: 13





16. Buśko Robert 2002 AZS AWF KATOWICE 53 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 12






Pkt: 25
M: 10

Pkt: 6
M: 22
17. Rzyczniak Wojciech 2004 PIAST GLIWICE 53 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 15









18. Parafiniuk Łukasz 2004 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 52 Pkt: 8
M: 31
Pkt: 22
M: 8



Pkt: 22
M: 7




Pkt: 0
M: 0
19. Migas Piotr 2002 PIAST GLIWICE 51 Pkt: 8
M: 28

Pkt: 13
M: 20


Pkt: 22
M: 8





20. KLUGHARDT Hubert 2005 Klub Sportowy Olimp Lubin 51
Pkt: 6
M: 17



Pkt: 6
M: 26





21. Cieślik Jakub 2002 PKSZERM WARSZAWA 46 Pkt: 18
M: 11




Pkt: 14
M: 9
Pkt: 6
M: 37




22. ADAMCZUK Jakub 2002 UKS PIAST LEGNICA 41 Pkt: 8
M: 24

Pkt: 13
M: 28


Pkt: 14
M: 16




Pkt: 6
M: 27
23. PAKUŁA Jan 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 39

Pkt: 13
M: 32


Pkt: 6
M: 25

Pkt: 6
M: 37



24. Łucki Kacper 2003 AZS AWF KRAKÓW 39 Pkt: 3
M: 51
Pkt: 2
M: 47



Pkt: 2
M: 43





25. WESOŁOWSKI Mikołaj 2004 PIAST GLIWICE 38 Pkt: 18
M: 16




Pkt: 6
M: 23





26. WALKOWIAK Szymon 2006 KS SZPADA WROCŁAW 36 Pkt: 18
M: 15


Pkt: 6
M: 59

Pkt: 6
M: 18
Pkt: 6
M: 46




27. KITLIŃSKI Bartosz 2003 Klub Sportowy Olimp Lubin 36 Pkt: 18
M: 14
Pkt: 6
M: 28



Pkt: 6
M: 24





28. OGONOWSKI Szymon 2002 PKSZERM WARSZAWA 35 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 6
M: 31




Pkt: 13
M: 31




29. Tarachanowicz Szymon 2003 AZS AWF KRAKÓW 34 Pkt: 8
M: 27
Pkt: 14
M: 14
Pkt: 6
M: 37





Pkt: 6
M: 42


30. KAŹMIERSKI MACIEJ 2003 MKS GRYF MIELEC 33 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 6
M: 23





Pkt: 13
M: 31



31. Cnotalski Przemysław 2002 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 32
Pkt: 6
M: 22



Pkt: 14
M: 15

Pkt: 6
M: 33



32. MARCZAK Wojciech 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 29 Pkt: 3
M: 34
Pkt: 6
M: 26





Pkt: 6
M: 38



33. FILEK Ireneusz 2005 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 29 Pkt: 3
M: 38
Pkt: 2
M: 57



Pkt: 22
M: 6





34. KUREK Jakub 2004 T.S. GÓRNIK RADLIN 28 Pkt: 18
M: 10




Pkt: 2
M: 37
Pkt: 6
M: 47




35. Skalski Jan 2005 AZS AWF KRAKÓW 28 Pkt: 8
M: 30
Pkt: 14
M: 16








Pkt: 6
M: 28
36. KLYTTA Paweł 2005 PIAST GLIWICE 26 Pkt: 18
M: 9




Pkt: 6
M: 28




Pkt: 2
M: 39
37. Morek Kacper 2003 KS SZPADA WADOWICE 24
Pkt: 6
M: 20
Pkt: 6
M: 44
Pkt: 6
M: 38



Pkt: 6
M: 48



38. SZURLEJ Maciej 2005 KS SZPADA WROCŁAW 22
Pkt: 2
M: 54



Pkt: 6
M: 30


Pkt: 6
M: 62


39. Sojka Adam 2005 RMKS RYBNIK 22 Pkt: 8
M: 26
Pkt: 6
M: 21



Pkt: 6
M: 31




Pkt: 2
M: 33
40. Wojciechowski Szymon 2006 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22 Pkt: 8
M: 25
Pkt: 14
M: 11









41. BERNAT Julian 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 21 Pkt: 3
M: 36





Pkt: 6
M: 40
Pkt: 6
M: 50
Pkt: 6
M: 52


42. GORCZAŃSKI Tymoteusz 2003 AZS AWF KRAKÓW 21 Pkt: 3
M: 48
Pkt: 6
M: 32




Pkt: 6
M: 45

Pkt: 6
M: 61


43. Żelazny Marcin 2004 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 21 Pkt: 3
M: 40
Pkt: 2
M: 44



Pkt: 2
M: 43





44. Puchała Mikołaj 2005 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 21 Pkt: 3
M: 45
Pkt: 6
M: 25



Pkt: 6
M: 19





45. Bezuch Krzysztof 2004 RMKS RYBNIK 21 Pkt: 3
M: 43
Pkt: 6
M: 19



Pkt: 6
M: 29





46. Frydrych Kacper 2002 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 15 Pkt: 3
M: 40
Pkt: 6
M: 30



Pkt: 6
M: 32




Pkt: 0
M: 0
47. CEPIŃSKI Jakub 2004 Klub Sportowy Olimp Lubin 14 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 27



Pkt: 6
M: 21





48. MACHNIK Oliwier 2005 Krakowski Klub Szermierzy 14




Pkt: 0
M: 0





49. Sojka Dominik 2002 AZS AWF KATOWICE 13 Pkt: 3
M: 39
Pkt: 2
M: 38



Pkt: 2
M: 42





50. Jakubowski Olaf 2003 Klub Sportowy Olimp Lubin 13 Pkt: 3
M: 37
Pkt: 2
M: 43



Pkt: 2
M: 38





51. Partyka Czcibor 2005 PIAST GLIWICE 11 Pkt: 3
M: 48
Pkt: 2
M: 45



Pkt: 0
M: 0





52. Kapias Augustyn 2005 AZS AWF KATOWICE 10 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 53



Pkt: 6
M: 20





53. Kwaśnik Dominik 2005 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10 Pkt: 8
M: 32
Pkt: 2
M: 48



Pkt: 0
M: 0





54. Wery Oskar 2004 PKSZERM WARSZAWA 9 Pkt: 3
M: 44




Pkt: 0
M: 0





55. Szymański Konrad 2004 PKSZERM WARSZAWA 9 Pkt: 3
M: 42
Pkt: 2
M: 56



Pkt: 2
M: 39





56. GLINKA Jan 2004 PKSZERM WARSZAWA 8
Pkt: 0
M: 0



Pkt: 6
M: 22
Pkt: 0
M: 0




57. MANDRYSZ Sebastian 2002 RMKS RYBNIK 8




Pkt: 2
M: 40





58. Gładyszczak Michał 2005 PKSZERM WARSZAWA 7 Pkt: 3
M: 35
Pkt: 2
M: 46



Pkt: 2
M: 46




Pkt: 0
M: 0
59. Szóstek Jakub 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 7 Pkt: 3
M: 52
Pkt: 0
M: 0



Pkt: 2
M: 45





60. Domowicz Krzysztof 2004 AZS AWF KRAKÓW 5 Pkt: 3
M: 55
Pkt: 2
M: 39



Pkt: 0
M: 0





61. Olejniczak Kamil 2004 PIAST GLIWICE 5 Pkt: 3
M: 56




Pkt: 0
M: 0





62. Siergiej Adam 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 5 Pkt: 3
M: 33
Pkt: 2
M: 60









63. Lewandowski Wojciech 2004 IKS WARSZAWA 5 Pkt: 3
M: 54
Pkt: 2
M: 59









64. MAZURKIEWICZ Miłosz 2003 AZS AWF KATOWICE 4
Pkt: 2
M: 49



Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0




65. Politowicz Stanisław 2004 Klub Szermierczy Milenium Skawina 4 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 61



Pkt: 0
M: 0





66. JABŁOŃSKI Marcin 2006 AZS AWF KATOWICE 4
Pkt: 0
M: 0



Pkt: 2
M: 48





67. Piech Adam 2003 Uczniowski Klub Sportowy START 3 Pkt: 3
M: 53










68. Mróz Michał 2004 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 2 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 36



Pkt: 0
M: 0





69. Keshk Nuri 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 2 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0



Pkt: 2
M: 40





70. Lubiewski Kacper Max 2004 Uczniowski Klub Sportowy START 2 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 55



Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0




71. Rainer Paweł 2004 AZS AWF KRAKÓW 2
Pkt: 2
M: 42



Pkt: 0
M: 0





72. Łagan Hubert 2005 AZS AWF KRAKÓW 2 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 2
M: 58



Pkt: 0
M: 0





73. Antoniak Antoni 2003 MUSZKIETER GLIWICE 2
Pkt: 2
M: 50









74. WODNIAK Szymon 2006 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 2
Pkt: 2
M: 62









75. Klocek Kacper 2004 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 0




Pkt: 0
M: 0





76. Jankowski Mateusz 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 0









Pkt: 0
M: 0
77. WOŹNIAK Bartosz 2006 RMKS RYBNIK 0









Pkt: 0
M: 0
78. CHLEBIK Adam 2001 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 0 Pkt: 0
M: 0










79. Skoczylas Michał 2006 AZS AWF WROCŁAW 0
Pkt: 0
M: 0









80. Berestek Jeremi 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 0

Pkt: 0
M: 0








81. Głogowski Miłosz 2005 PKSZERM WARSZAWA 0
Pkt: 0
M: 0









82. MISZTELA Julian 2005 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 0
Pkt: 0
M: 0









83. Biedroński Mateusz 2005 AZS AWF KRAKÓW 0
Pkt: 0
M: 0









84. Podsiadło Kacper 2005 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 0
Pkt: 0
M: 0









85. SZYMAŃSKI Stanisław 2004 PKSZERM WARSZAWA 0
Pkt: 0
M: 0



Pkt: 0
M: 0





86. GIEDROJĆ Jerzy 2005 KS SZPADA WROCŁAW 0
Pkt: 0
M: 0









87. HORNIK Filip 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 0









Pkt: 0
M: 0
88. Szynal Kacper 2006 AZS AWF WROCŁAW 0
Pkt: 0
M: 0









89. Stanowski Filip 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 0

Pkt: 0
M: 0








90. PALĘDZKI Krzysztof 2002 AZS AWF KATOWICE 0
Pkt: 0
M: 0









91. Sikorski Jakub 2002 MUSZKIETER GLIWICE 0
Pkt: 0
M: 0









92. Zieliński Franciszek 2005 KS SZPADA WADOWICE 0
Pkt: 0
M: 0



Pkt: 0
M: 0





93. HOJDA Jakub 2003 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 0
Pkt: 0
M: 0




Pkt: 0
M: 0




94. Balwierz Paweł 2006 Klub Szermierczy Milenium Skawina 0




Pkt: 0
M: 0





95. Kudrawiec Andrzej 2005 AZS AWF WROCŁAW 0




Pkt: 0
M: 0





96. BRZEZOWSKI Jan 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 0
Pkt: 0
M: 0



Pkt: 0
M: 0





97. Drozdowski Szymon 2005 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 0 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0



Pkt: 0
M: 0





98. GIEDROJ Jerzy 2005 KS SZPADA WROCŁAW 0 Pkt: 0
M: 0










Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content