Lista klasyfikacyjna

PACHOLCZYK Szymon

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: IKS LESZNO

Woźniak Igor

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Kotek Jakub

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. III Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach
2. Mistrzostwa Polski Juniorów we floretach
3. I Puchar Polski Juniorów we floretach
4. II Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach
5. Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych
6. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021
7. I Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach
8. II Puchar Polski Juniorów we floretach
9. III Puchar Polski Juniorów we floretach


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
1. PACHOLCZYK Szymon 2004 IKS LESZNO 149 Pkt: 35
M: 1
Pkt: 25
M: 5
Pkt: 22
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 45
M: 8




2. Woźniak Igor 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 132


Pkt: 35
M: 1
Pkt: 13
M: 24
Pkt: 40
M: 1
Pkt: 22
M: 3


3. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 96 Pkt: 22
M: 3




Pkt: 30
M: 2
Pkt: 12
M: 6


4. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 89 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 14
Pkt: 32
M: 3


Pkt: 17
M: 8



5. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 89
Pkt: 18
M: 13
Pkt: 35
M: 2



Pkt: 22
M: 3

Pkt: 14
M: 14
6. Gorczyca Tomasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 85 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 23



Pkt: 17
M: 7
Pkt: 35
M: 1


7. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 84
Pkt: 18
M: 15



Pkt: 27
M: 3
Pkt: 25
M: 2

Pkt: 14
M: 15
8. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 66
Pkt: 8
M: 26
Pkt: 14
M: 14



Pkt: 12
M: 7


9. Lewicki Tymon 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 65 Pkt: 12
M: 8

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2





10. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 63
Pkt: 18
M: 12



Pkt: 17
M: 5



11. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 61


Pkt: 22
M: 3

Pkt: 11
M: 10



12. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 55
Pkt: 25
M: 6

Pkt: 12
M: 6

Pkt: 11
M: 12
Pkt: 7
M: 11


13. GAWENDA Patryk 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 53 Pkt: 12
M: 7
Pkt: 8
M: 25
Pkt: 22
M: 7


Pkt: 11
M: 14



14. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 40 Pkt: 3
M: 29
Pkt: 8
M: 29



Pkt: 27
M: 3



15. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 38
Pkt: 3
M: 44

Pkt: 12
M: 5

Pkt: 17
M: 6



16. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 38 Pkt: 7
M: 12




Pkt: 11
M: 11



17. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 36
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 7
M: 11


Pkt: 7
M: 12


18. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 34
Pkt: 3
M: 33
Pkt: 22
M: 5
Pkt: 3
M: 22

Pkt: 6
M: 19



19. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 34

Pkt: 14
M: 11


Pkt: 11
M: 13
Pkt: 3
M: 19


20. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 33
Pkt: 8
M: 30

Pkt: 7
M: 12

Pkt: 11
M: 16
Pkt: 7
M: 14


21. KWIATKOWSKI Karol 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 30 Pkt: 7
M: 16

Pkt: 14
M: 13


Pkt: 6
M: 21
Pkt: 3
M: 22


22. Pyskło Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 29 Pkt: 3
M: 26
Pkt: 18
M: 16



Pkt: 6
M: 30


Pkt: 2
M: 48
23. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 28 Pkt: 7
M: 11
Pkt: 8
M: 27

Pkt: 7
M: 16




Pkt: 6
M: 31
24. Fogt Jakub 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 27


Pkt: 3
M: 25

Pkt: 6
M: 20
Pkt: 12
M: 8


25. KANCI Maksymilian 2005 KS POLONIA 1912 LESZNO 25 Pkt: 7
M: 15

Pkt: 6
M: 18






26. DURAJ Idzi 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19 Pkt: 3
M: 23


Pkt: 7
M: 14

Pkt: 6
M: 28
Pkt: 3
M: 25


27. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 19 Pkt: 3
M: 25
Pkt: 3
M: 37



Pkt: 6
M: 31
Pkt: 7
M: 13


28. Tomyślak Łukasz 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19 Pkt: 7
M: 13


Pkt: 3
M: 28

Pkt: 6
M: 23
Pkt: 3
M: 20


29. WAŚCIŃSKI Gracjan 2006 IKS LESZNO 18
Pkt: 3
M: 53
Pkt: 6
M: 23
Pkt: 3
M: 26





30. RADAJEWSKI Marcin 2005 IKS LESZNO 17

Pkt: 6
M: 28
Pkt: 3
M: 30

Pkt: 6
M: 29


Pkt: 2
M: 49
31. KANIA Dominik 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 15 Pkt: 3
M: 22
Pkt: 3
M: 43

Pkt: 3
M: 31





32. ZAPÓR Ksawery 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14 Pkt: 3
M: 32
Pkt: 3
M: 46
Pkt: 6
M: 30






33. MAKAŁOWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 14
Pkt: 3
M: 39

Pkt: 3
M: 28

Pkt: 6
M: 32


Pkt: 2
M: 47
34. Pyskło Bartosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14
Pkt: 3
M: 47



Pkt: 6
M: 24
Pkt: 3
M: 31

Pkt: 2
M: 46
35. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 13
Pkt: 8
M: 32

Pkt: 1
M: 38





36. Antoniuk Aleksander 2004 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 13 Pkt: 1
M: 33
Pkt: 3
M: 55



Pkt: 6
M: 27
Pkt: 3
M: 26


37. Wieczorek Michał 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12

Pkt: 6
M: 32
Pkt: 3
M: 32


Pkt: 1
M: 33


38. Krawczyński Melchior 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 12 Pkt: 12
M: 6








39. Kulpaczyński Łukasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 11 Pkt: 3
M: 31


Pkt: 3
M: 27


Pkt: 3
M: 30

Pkt: 2
M: 45
40. Kowalski Tymon 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 10

Pkt: 6
M: 26
Pkt: 1
M: 33


Pkt: 1
M: 40


41. Koniczek Kacper 2004 AZS AWF WARSZAWA 9

Pkt: 6
M: 31
Pkt: 0
M: 0


Pkt: 1
M: 35


42. Skorupa Maciej 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 9 Pkt: 3
M: 24
Pkt: 3
M: 53




Pkt: 1
M: 53


43. Lewandowski Franciszek 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 9 Pkt: 1
M: 40


Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 7
M: 16


44. MOŻEJKO Miłosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 9 Pkt: 3
M: 28
Pkt: 3
M: 38




Pkt: 1
M: 47


45. Łokaj Jędrzej 2004 AZS AWF WARSZAWA 7 Pkt: 1
M: 50


Pkt: 1
M: 36


Pkt: 3
M: 27


46. GORCZYCA Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 7 Pkt: 1
M: 49


Pkt: 3
M: 18


Pkt: 3
M: 23


47. WOJTACHNIA Leon 2005 UKS FENIKS JABŁONNA 6 Pkt: 1
M: 51
Pkt: 3
M: 61

Pkt: 1
M: 49


Pkt: 1
M: 54


48. PISAREWICZ Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 1
M: 45


Pkt: 3
M: 28


49. HRYNIEWIECKI Filip 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 6 Pkt: 0
M: 0


Pkt: 3
M: 21


Pkt: 3
M: 24


50. KRUSZONA Bartosz 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 6 Pkt: 1
M: 38
Pkt: 3
M: 47







51. Jurczak Tomasz 2005 AZS AWF WARSZAWA 5 Pkt: 1
M: 56


Pkt: 1
M: 48


Pkt: 1
M: 37


52. KOWALSKI Maksym 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 4
Pkt: 3
M: 56

Pkt: 1
M: 37


Pkt: 0
M: 0


53. CIEPŁY Oliwier 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 3 Pkt: 1
M: 44


Pkt: 1
M: 47


Pkt: 1
M: 55

Pkt: 0
M: 0
54. Surma Maciej 2006 AZS AWF WARSZAWA 3
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0


Pkt: 1
M: 50


55. PUCKOWSKI Szymon 2006 UKS ATENA GDAŃSK 3
Pkt: 0
M: 0




Pkt: 1
M: 44


56. WYSZYŃSKI Jan 2007 UKS ATENA GDAŃSK 3


Pkt: 0
M: 0


Pkt: 3
M: 32


57. GINTER Cezary 2007 IKS LESZNO 3 Pkt: 1
M: 47


Pkt: 1
M: 54


Pkt: 1
M: 39


58. CIESIELSKI Odyseusz 2006 IKS LESZNO 2 Pkt: 0
M: 0


Pkt: 1
M: 43


Pkt: 1
M: 49


59. Kardyś Alex 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2 Pkt: 0
M: 0


Pkt: 1
M: 55


Pkt: 1
M: 45


60. DOROSZKIEWICZ Maksymilian 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2 Pkt: 1
M: 48


Pkt: 1
M: 50


Pkt: 0
M: 0


61. GULIŃSKI Cyprian 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2 Pkt: 1
M: 53


Pkt: 0
M: 0


Pkt: 1
M: 52


62. BIEŃKOWSKI Aleksander 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2 Pkt: 1
M: 54


Pkt: 1
M: 53


Pkt: 0
M: 0


63. Cendrowski Marceli 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2 Pkt: 1
M: 42


Pkt: 1
M: 52





64. GACZYŃSKI Jan Jerzy 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 1

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 0
M: 0


65. Zadrożny Kacper 2006 AZS AWF WARSZAWA 1


Pkt: 0
M: 0


Pkt: 1
M: 42


66. Głowiński Szymon 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 1 Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0


Pkt: 1
M: 41


67. BARTOSZEK Tomasz 2007 ZJEDNOCZENI PABIANICE 1 Pkt: 1
M: 41


Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0


68. FINFANDO Wiktor 2004 AZS AWF WARSZAWA 1

Pkt: 0
M: 0



Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 0
69. Kuźmiński Aleksander 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1 Pkt: 1
M: 55


Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0


70. Wasiak Stanisław 2006 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 0


Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0


71. Serowik Adam 2005 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 0
Pkt: 0
M: 0







72. Korbas Adam 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 0 Pkt: 0
M: 0








73. LEŚNIAREK Alex 2006 IKS LESZNO 0 Pkt: 0
M: 0








74. BEDNER Filip 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 0 Pkt: 0
M: 0








75. ŻYMANT Mikołaj 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 0
Pkt: 0
M: 0







76. Parulski Jakub 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 0 Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0


77. THRUN Tristan 2006 UKS ATENA GDAŃSK 0





Pkt: 0
M: 0


78. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 0


Pkt: 0
M: 0





79. PIASECKI Kacper 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 0
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0


80. Szymczyk Jan 2006 AZS AWF WARSZAWA 0


Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0


81. Chmielewski Juliusz 2006 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 0


Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0


82. Gajc Jan 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 0





Pkt: 0
M: 0


83. TSITAVETS Uladzislau 2004 AZS AWF WARSZAWA 0 Pkt: 0
M: 0








Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content