Lista klasyfikacyjna

Antoni SOCHA

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: PKSZERM WARSZAWA

Stanisław DZIURA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC

Łukasz PARAFINIUK

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Antoni SOCHA 230
  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 1, P: 45

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 1, P: 40

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 1, P: 35

  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 3, P: 35

  • Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych, M: 1, P: 75
2. Stanisław DZIURA 114
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 1, P: 35

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 3, P: 32

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 2, P: 25

  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 7, P: 22
3. Łukasz PARAFINIUK 83
  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 7, P: 22

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 3, P: 22

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 8, P: 22

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 5, P: 17
4. Marcin ŻELAZNY 75
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 3, P: 27

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 3, P: 22

  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 16, P: 14

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 6, P: 12
5. Ireneusz FILEK 68
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 3, P: 27

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 6, P: 22

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 5, P: 12

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 9, P: 7
6. Hubert KLUGHARDT 68
  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 8, P: 22

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 3, P: 22

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 8, P: 17

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 9, P: 7
7. Wojciech RZYCZNIAK 67
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 3, P: 22

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 7, P: 17

  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 13, P: 14

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 15, P: 14
8. Wojciech MARCZAK 67
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 1, P: 35

  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 12, P: 14

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 16, P: 11

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 14, P: 7
9. Krzysztof BEZUCH 57
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 3, P: 22

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 6, P: 17

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 5, P: 12

  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 29, P: 6
10. Szymon WOJCIECHOWSKI 54
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 2, P: 25

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 11, P: 14

  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 25, P: 8

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 10, P: 7
11. Mikołaj WESOŁOWSKI 53
  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 16, P: 18

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 5, P: 12

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 7, P: 12

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 10, P: 11
12. Szymon WALKOWIAK 42
  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 15, P: 18

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 6, P: 12

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 18, P: 6

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 19, P: 6
13. Jan GLINKA 41
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 3, P: 22

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 16, P: 7

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 22, P: 6

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 23, P: 6
14. Kamil OLEJNICZAK 39
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 2, P: 30

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 32, P: 3

  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 56, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 31, P: 3
15. Jakub KUREK 38
  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 10, P: 18

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 10, P: 7

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 13, P: 7

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 21, P: 6
16. Paweł Klytta 37
  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 9, P: 18

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 15, P: 7

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 28, P: 6

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 17, P: 6
17. Dominik KWAŚNIK 33
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 8, P: 12

  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 32, P: 8

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 15, P: 7

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 20, P: 6
18. Maciej SZURLEJ 32
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 7, P: 12

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 11, P: 11

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 30, P: 6

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 20, P: 3
19. Adam SOJKA 32
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 15, P: 11

  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 26, P: 8

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 11, P: 7

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 31, P: 6
20. Mikołaj PUCHAŁA 30
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 13, P: 11

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 9, P: 7

  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 25, P: 6

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 19, P: 6
21. Jan SKALSKI 29
  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 16, P: 14

  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 30, P: 8

  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 28, P: 6

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 36, P: 1
22. Michał MRÓZ 28
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 8, P: 12

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 12, P: 11

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 20, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 36, P: 2
23. Augustyn KAPIAS 24
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 6, P: 12

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 20, P: 6

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 23, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 21, P: 3
24. Filip KROCHMALSKI 24
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 14, P: 11

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 12, P: 7

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 19, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 30, P: 3
25. Jerzy GIEDROJĆ 23
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 7, P: 12

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 13, P: 7

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 33, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 48, P: 1
26. Konrad SZYMAŃSKI 19
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 11, P: 7

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 29, P: 6

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 19, P: 3

  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 42, P: 3
27. Michał GŁADYSZCZAK 18
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 13, P: 7

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 22, P: 6

  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 35, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 46, P: 2
28. Stanisław POLITOWICZ 17
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 11, P: 7

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 27, P: 6

  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 50, P: 2

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 61, P: 2
29. Jakub CEPIŃSKI 17
  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 21, P: 6

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 27, P: 6

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 27, P: 3

  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 49, P: 2
30. Tadeusz WĄSIK 17
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 12, P: 7

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 26, P: 6

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 30, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 56, P: 1
31. Jakub SZÓSTEK 15
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 32, P: 6

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 31, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 25, P: 3

  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 52, P: 3
32. Czcibor PARTYKA 15
  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 21, P: 6

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 25, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 22, P: 3

  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 48, P: 3
33. Krzysztof DOMOWICZ 14
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 25, P: 6

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 31, P: 3

  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 55, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 39, P: 2
34. Oliwier MACHNIK 14
  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 14, P: 14

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0
35. Marcin JABŁOŃSKI 12
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 15, P: 7

  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 46, P: 2

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 48, P: 2

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 41, P: 1
36. Szymon WODNIAK 12
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 30, P: 6

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 29, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 62, P: 2

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 34, P: 1
37. Nuri KESHK 11
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 24, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 21, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 18, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 40, P: 2
38. Szymon DROZDOWSKI 11
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 24, P: 6

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 32, P: 3

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 53, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 47, P: 1
39. Oskar WERY 11
  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 30, P: 6

  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 44, P: 3

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 35, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 52, P: 1
40. Mateusz BIEDROŃSKI 10
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 30, P: 6

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 21, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 49, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0
41. Kacper LUBIEWSKI 9
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 27, P: 6

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 55, P: 2

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 37, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0
42. Adam SIERGIEJ 9
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 30, P: 3

  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 33, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 60, P: 2

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 48, P: 1
43. Błażej KUROWSKI 9
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 16, P: 7

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 42, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 35, P: 1

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 0, P: 0
44. Wojciech LEWANDOWSKI 9
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 28, P: 3

  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 54, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 59, P: 2

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 37, P: 1
45. piotr włodarczyk 8
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 16, P: 7

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 41, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 0, P: 0
46. Stanisław SZYMAŃSKI 6
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 23, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 32, P: 3

  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0
47. Paweł RAINER 4
  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 42, P: 2

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 55, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 53, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0
48. Kacper PODSIADŁO 4
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 26, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 51, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0
49. Jakub HAŁADUDA 4
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 23, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 53, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
50. Bartosz KUŹNIK 4
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 26, P: 3

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 45, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
51. Mateusz EMILIANOWICZ 4
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 27, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 52, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
52. Błażej BEDNARSKI 4
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 27, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 41, P: 1
53. Hubert ŁAGAN 3
  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 58, P: 2

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 39, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0
54. Igor GRZELAK 3
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 28, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
55. Seweryn GUSTA 3
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 44, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 37, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 54, P: 1
56. Adrian BURDEK 3
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 56, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 48, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 38, P: 1
57. Jan BRZEZOWSKI 2
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 46, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 40, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
58. Franciszek ZIELIŃSKI 2
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 47, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 45, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0
59. Julian MISZTELA 2
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 54, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 50, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0
60. Aleksander ZIAJOWSKI 2
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 56, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 37, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
61. Franciszek GRABOWSKI 2
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 40, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 56, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
62. Franciszek DROBCZYK 2
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 54, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 51, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
63. Szymon HAJDUK 2
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 38, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 55, P: 1
64. Mikołaj ADAMCZYK 2
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 50, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 39, P: 1
65. Kacper KLOCEK 1
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 51, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
66. Michał SKOCZYLAS 1
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 52, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
67. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI 1
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 34, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
68. Tymoteusz HUWER 1
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 36, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
69. Aleksander HAMERSKI 1
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 54, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
70. Bartosz WOŹNIAK 1
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 57, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
71. Jan ZALEWSKI 1
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 40, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
72. Stanisław DURLIK 1
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 44, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
73. Bartosz WRÓBLEWSKI 1
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 45, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
74. Michał KLIMEK-ŻOŁNOWSKI 1
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 46, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
75. Stanisław PRUCHNIK 1
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 34, P: 1
76. Antoni ŚCIBICH 1
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 43, P: 1
77. Jakub GAŁECKI 1
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 50, P: 1
78. Henryk BUSZMAN 0
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
79. Adam KĄDZIELA 0
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
80. Miłosz BIADOŃ 0
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
81. Kacper SZYNAL 0
  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
82. Mikołaj MADEJ 0
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
83. Jerzy GIEDROJ 0
  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0
84. Karol NIEDZIELA 0
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
85. Jan ZACHOROWSKI 0
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
86. Stanisław WIKTOR 0
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
87. Paweł BALWIERZ 0
  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
88. Bruno WOJACZEK 0
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
89. Maciej KOTUSIEWICZ 0
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
90. Kajetan BALCERZAK 0
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
91. Andrzej KUDRAWIEC 0
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • II Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
92. Tymon BLANC 0
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
93. Krzysztof DOMINIAK 0
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
94. Leon KASZKUR 0
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
95. Miłosz GŁOGOWSKI 0
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0
96. Dawid KOWALSKI 0
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
97. Oskar FECHNER 0
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
98. Albert KONIKOWSKI 0
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
99. Mateusz JANKOWSKI 0
  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
100. Filip HORNIK 0
  • I Puchar Polski Juniorów w szpadach, M: 0, P: 0

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
101. Wojciech LEWANDOWSKI 0
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021, M: 0, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy