Lista klasyfikacyjna

ZAGAŁA Jagoda

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: PIAST GLIWICE

STRUG Kamila

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WROCŁAW

MARCINKOWSKA Karolina

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WROCŁAW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski II
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski I
5. Puchar Polski III
6. Puchar Polski II
7. Puchar Polski I
8. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
9. Puchar Polski II
10. Puchar Polski IV
11. Puchar Polski III


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
1. ZAGAŁA Jagoda 1994 PIAST GLIWICE 202 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 9



2. STRUG Kamila 1994 AZS AWF WROCŁAW 168 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 18
M: 7
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 8
M: 24


3. MARCINKOWSKA Karolina 1992 AZS AWF WROCŁAW 98 Pkt: 0
M: 60
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 78

Pkt: 8
M: 21


4. KACA Justyna 1993 AZS AWF WROCŁAW 82 Pkt: 14
M: 11

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 2



5. MALINOWSKA Agnieszka 1992 PKSZERM WARSZAWA 82 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 4
M: 30


6. MOSKWA Mirosława 1992 T.S. GÓRNIK RADLIN 73 Pkt: 18
M: 7

Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 58


7. MYKA Marta 1992 AZS AWF WARSZAWA 65 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 3



8. PILECKA Patrycja 1993 KS SZPADA WROCŁAW 62 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 50


9. ŚWITAKOWSKA Monika 1993 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 54 Pkt: 0
M: 75
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 5



10. GALIŃSKA Aleksandra 1993 STSZERM LEGIA WARSZAWA 52 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 4
M: 27


11. LUŻYŃSKA Magdalena 1993 AZS AWF KATOWICE 50 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 1
M: 47


12. PYTKA Kamila 1994 AZS AWF WARSZAWA 50
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 13



13. JAROSZ Hanna 1993 AZS AWF WROCŁAW 46 Pkt: 8
M: 22

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 54


14. SPYRA Marta 1993 PIAST GLIWICE 45 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 15


Pkt: 2
M: 39


15. Pawłowska Magdalena 1994 AZS AWF WARSZAWA 44 Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 18
M: 5


Pkt: 0
M: 31



16. RIDZEWSKA Anna 1993 PIAST GLIWICE 42 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 12
M: 14


17. Swatowska-Wenglarczyk Martyna 1994 AZS AWF KATOWICE 40 Pkt: 1
M: 44

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 6



18. Saritaş Józefina 1993 AZS AWF WARSZAWA 36 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 12



19. MARCZYŃSKA Berenika 1992 AZS AWF WROCŁAW 33 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 52


20. KISIEL Olga 1993 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 33 Pkt: 4
M: 32

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 32



21. KARWAT Ewa 1992 AZS AWF WROCŁAW 32 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 114
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 65


22. SZKLAR Bożena 1992 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 32 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 72




23. ŻYCHIEWICZ Apolonia 1993 AZS AWF KRAKÓW 30 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 55


24. BEDRYJ Małgorzata 1992 T.S. GÓRNIK RADLIN 26 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 71


Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 4
M: 32


25. DOMALIK Agata 1992 Krakowski Klub Szermierzy 26
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 18



26. VOGT Marta 1992 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 26 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 22



27. GUDEL Nicole 1992 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 23 Pkt: 12
M: 16

Pkt: 18
M: 8

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 59




Pkt: 1
M: 44
28. KOZŁOWSKA Teresa 1993 AKS MIKOŁÓW 23 Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 69



Pkt: 14
M: 9
29. JURECKA Julia 1994 AZS AWF WROCŁAW 22
Pkt: 0
M: 90
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 27



30. ŻOCHOWSKA Joanna 1993 KS WARSZAWIANKA 20
Pkt: 0
M: 78
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 68

Pkt: 0
M: 29



31. KRĘCIWILK Dorota 1992 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 17 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 1
M: 46


32. ŁĄGIEWKA Katarzyna 1992 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 17

Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 28


Pkt: 0
M: 15



33. GULA Justyna 1992 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 17
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 24



34. KLIMEK Stella 1994 AZS AWF KATOWICE 16

Pkt: 4
M: 25

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 16



35. ZAGAŁA Maja 1993 PIAST GLIWICE 14 Pkt: 0
M: 67

Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 56
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 64


36. JAWORSKA Aleksandra 1993 KS WARSZAWIANKA 13
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 53


Pkt: 0
M: 70

Pkt: 0
M: 23



37. SAMOSTOJ Sylwia 1993 KS WARSZAWIANKA 12
Pkt: 0
M: 81
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 36





38. OLECH Dorota 1993 UKS JEDYNKA LASZKI 11
Pkt: 0
M: 85


Pkt: 2
M: 40





Pkt: 4
M: 28
39. STRÓJWĄS Wiktoria 1994 T.S. GÓRNIK RADLIN 11

Pkt: 1
M: 41

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 48





40. KRAWCZYK Martyna 1992 T.S. GÓRNIK RADLIN 9 Pkt: 0
M: 78

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 58







41. KOPOCZ Marta 1993 T.S. GÓRNIK RADLIN 9 Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 83


Pkt: 2
M: 37


Pkt: 0
M: 30



42. ŁUKASZ Paulina 1994 AZS AWF WARSZAWA 9 Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 36






43. SPINDEL Agata 1993 MDK NR 1 BYTOM 8 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 27


Pkt: 14
M: 12






44. KRAKOWCZYK Karolina 1994 T.S. GÓRNIK RADLIN 6










45. SZARO Karolina 1994 Krakowski Klub Szermierzy 6 Pkt: 0
M: 70

Pkt: 8
M: 24

Pkt: 8
M: 24






46. FRANKOW Zofia 1993 MUSZKIETER GLIWICE 5 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 21



Pkt: 0
M: 67




47. RUBIN Aleksandra 1993 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 5 Pkt: 0
M: 85
Pkt: 0
M: 103
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 65





48. TASZKA Julia 1992 T.S. GÓRNIK RADLIN 5 Pkt: 0
M: 85

Pkt: 2
M: 35

Pkt: 4
M: 32



Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 49
49. JĘDRZEJEWSKA Klaudia 1994 AZS AWF KATOWICE 5
Pkt: 0
M: 102
Pkt: 0
M: 55

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 41





50. JAKUBOWICZ Anna 1993 Klub Szermierzy Warszawianka 5

Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 60





Pkt: 1
M: 42
51. KUBISIAK Maria 1993 Klub Szermierzy Warszawianka 5

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 1
M: 48





Pkt: 1
M: 48
52. KMIECIAK Marta 1994 4









Pkt: 2
M: 37
53. ŻYGOWSKA Marta 1992 STSZERM LEGIA WARSZAWA 4
Pkt: 0
M: 74
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 48







53. MICHLA Ewa 1994 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 4



Pkt: 2
M: 38






55. MIKA Patrycja 1993 T.S. GÓRNIK RADLIN 4

Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 52






56. ADAMCZYK Angelika 1993 STSZERM LEGIA WARSZAWA 3

Pkt: 4
M: 32








57. FRĄŚ Beata 1993 T.S. GÓRNIK RADLIN 3



Pkt: 2
M: 33






58. MICHALEWICZ Paulina 1993 PIAST GLIWICE 3
Pkt: 0
M: 88
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 53





Pkt: 0
M: 57
59. ŻAK Paulina 1993 AZS AWF WARSZAWA 2
Pkt: 0
M: 87


Pkt: 1
M: 42






60. RZEPKA Aleksandra 1993 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 2
Pkt: 0
M: 116
Pkt: 1
M: 44








60. RZĄSA Klaudia 1995 UKS JEDYNKA LASZKI 2



Pkt: 1
M: 44






60. LERCH Magdalena 1994 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 2
Pkt: 0
M: 50









63. MIKA Paulina 1993 T.S. GÓRNIK RADLIN 2

Pkt: 1
M: 46








63. NYCZ Magdalena 1993 PIAST GLIWICE 2



Pkt: 1
M: 46






65. BYSTROŃSKA Karolina 1994 AZS AWF WROCŁAW 2 Pkt: 0
M: 80

Pkt: 1
M: 47








66. PISARSKA Katarzyna 1994 Krakowski Klub Szermierzy 2 Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 59








67. RYKOWSKA Karolina 1993 T.S. GÓRNIK RADLIN 1 Pkt: 0
M: 50



Pkt: 0
M: 49






68. GUTKOWSKA Magdalena 1992 AZS AWF WROCŁAW 1 Pkt: 0
M: 79

Pkt: 0
M: 50








69. KORMAN Anna 1993 MDK NR 1 BYTOM 1 Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 88









70. SOSZYŃSKA Agnieszka 1992 UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 1




Pkt: 0
M: 69





70. TROCHIMCZUK Paulina 1994 PKSZERM WARSZAWA 1 Pkt: 0
M: 81



Pkt: 0
M: 54






72. FIDYT Klaudia 1992 AZS AWF KATOWICE 1










72. BORASIŃSKA Kalina 1992 PKSZERM WARSZAWA 1 Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 56








74. BIERNAT Anna 1993 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1 Pkt: 0
M: 83

Pkt: 0
M: 57








75. JÓZEFOWICZ Wanda 1993 PKSZERM WARSZAWA 1

Pkt: 0
M: 58








75. CISZ Sandra 1994 T.S. GÓRNIK RADLIN 1



Pkt: 0
M: 58






75. NAGELSKA Karolina 1994 T.S. GÓRNIK RADLIN 1



Pkt: 0
M: 58





Pkt: 0
M: 55
78. MIELECKA Gabriela 1994 Krakowski Klub Szermierzy 1
Pkt: 0
M: 95
Pkt: 0
M: 59








78. HUNGER Martyna 1992 AKS MIKOŁÓW 1 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 26




Pkt: 0
M: 64

Pkt: 0
M: 56


80. SZAFRANIEC Klaudia 1994 AZS AWF KRAKÓW 1

Pkt: 0
M: 61







Pkt: 0
M: 52

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content