Lista klasyfikacyjna

Szczepanowski Tomasz

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI

SMÓŁKA Mikołaj

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Pordes Józef

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KSz WARSZAWIANKA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski II
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski II
5. Puchar Polski I
6. Puchar Polski III
7. Puchar Polski I
8. Puchar Polski IV
9. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
10. Puchar Polski II
11. Puchar Polski III


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
1. Szczepanowski Tomasz 1992 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 194 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 3


2. SMÓŁKA Mikołaj 1992 AZS AWF KATOWICE 162 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 18



3. Pordes Józef 1992 Klub Szermierzy Warszawianka 119 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 18
M: 8



4. BRZOZOWSKI Seweryn 1992 STSZERM LEGIA WARSZAWA 96 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 1


5. FRAŚ Felix 1993 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 76 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 10


6. ĆWIK Jan 1993 Krakowski Klub Szermierzy 72 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 28


7. BUDEK Szczepan 1992 Krakowski Klub Szermierzy 70 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 14


8. GUENTHER Grzegorz 1992 Uczniowski Klub Sportowy START 69 Pkt: 14
M: 11

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 12


9. SCHAB Michał 1993 Krakowski Klub Szermierzy 66 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 11


10. GALIŃSKI Bartłomiej 1992 STSZERM LEGIA WARSZAWA 66 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 5


11. MĘŻYK Michał 1992 T.S. GÓRNIK RADLIN 65 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 19


12. KRUK Tomasz 1993 AZS AWF KRAKÓW 62 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 80


Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 2


13. Khadzhynov Kostyantyn 1993 AZS AWF KRAKÓW 57 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 16



Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 8


14. HARASIMOWICZ Tobiasz 1992 Krakowski Klub Szermierzy 48 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 9


15. KŁOSEK Zachariasz 1992 RMKS RYBNIK 46

Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 30


16. ROKOSZ Krzysztof 1993 MUSZKIETER GLIWICE 40 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 50



17. STASZULONEK Aleksander 1993 PIAST GLIWICE 40 Pkt: 1
M: 47

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 60

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 6


18. MICHALAK Marcin 1993 Uczniowski Klub Sportowy START 37 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 59



Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 3


19. Wenglarczyk Jan 1993 AZS AWF KATOWICE 37 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 27


20. KUŹNIAR Maksymilian 1992 Krakowski Klub Szermierzy 36 Pkt: 22
M: 3

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 37


Pkt: 8
M: 20



21. KORDAS Jan 1992 RMKS RYBNIK 33

Pkt: 14
M: 10

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 13


22. ROK Mateusz 1994 T.S. GÓRNIK RADLIN 30 Pkt: 0
M: 49

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 24



Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 7


23. ROSPOND Jan 1994 Krakowski Klub Szermierzy 30

Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 17


24. KOWALCZE Jakub 1992 Klub Szermierzy Warszawianka 29 Pkt: 2
M: 36

Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 15


25. JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz 1993 AZS AWF KATOWICE 26 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 16



26. OGÓREK Bartłomiej 1992 MUSZKIETER GLIWICE 23 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 23


Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 32


27. KOTAS Maciej 1993 RMKS RYBNIK 23 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 0
M: 16


28. KOSIBA Jacek 1992 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 23 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 77
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 4
M: 26



29. Antkiewicz Mateusz 1993 AZS AWF KATOWICE 23 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 61

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 31


30. PUNT Piotr 1993 19 Pkt: 4
M: 28






Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 24


31. WARDZIŃSKI Mateusz 1993 PIAST GLIWICE 19 Pkt: 1
M: 43

Pkt: 4
M: 26




Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 18


32. GŁADYSZ Adrian 1992 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 18 Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 59

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 22


33. ŁAPIŃSKI Michał 1993 STSZERM LEGIA WARSZAWA 17 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 52


Pkt: 0
M: 85
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 12
M: 13



34. SZULC Mikołaj 1992 AZS AWF KATOWICE 17 Pkt: 12
M: 13

Pkt: 8
M: 17

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 65




35. ŁUCZYŃSKI Artur 1992 STSZERM LEGIA WARSZAWA 17 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 26


36. FAJKIS Krystian 1994 RMKS RYBNIK 16 Pkt: 1
M: 46

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 55

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 21


37. PEŁKA Tomasz 1992 Krakowski Klub Szermierzy 15 Pkt: 0
M: 50

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 23


38. NASZKOWSKI Kamil 1994 RMKS RYBNIK 15 Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 54




Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 20


39. DROBIŃSKI Jędrzej 1993 15 Pkt: 2
M: 34

Pkt: 2
M: 37




Pkt: 8
M: 23



40. Zabawa Marek 1994 T.S. GÓRNIK RADLIN 13 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 75
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 4
M: 29



41. GRYT Maciej 1992 RMKS RYBNIK 12 Pkt: 4
M: 30

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 57


Pkt: 0
M: 25


42. SZTYBER Michał 1992 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 12
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 29


43. BREWCZYK Maciej 1993 RMKS RYBNIK 9 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 68


Pkt: 0
M: 83
Pkt: 1
M: 41





44. DOBROWOLSKI Filip 1993 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 9 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 88
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 4
M: 25



45. WRÓBLEWSKI Tomasz 1994 T.S. GÓRNIK RADLIN 9 Pkt: 0
M: 50

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 42



Pkt: 1
M: 43



46. MALISZ Jacek 1993 Uczniowski Klub Sportowy START 8 Pkt: 0
M: 57

Pkt: 8
M: 18

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 2
M: 36



47. DZIEDZIC Adrian 1993 AZS AWF KATOWICE 8 Pkt: 4
M: 31

Pkt: 1
M: 46


Pkt: 0
M: 51





48. ŁAZEWSKI Daniel 1993 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 7 Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 56








49. MILLER Oskar 1993 Uczniowski Klub Sportowy START 5






Pkt: 2
M: 35



50. MIKA Paweł 1992 T.S. GÓRNIK RADLIN 5 Pkt: 0
M: 52

Pkt: 1
M: 48

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 1
M: 45



51. KARNOWSKI Kamil 1993 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 4




Pkt: 0
M: 57

Pkt: 2
M: 39



52. MARSZAŁ Konrad 1993 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 4 Pkt: 2
M: 38

Pkt: 1
M: 41




Pkt: 0
M: 52



53. MLECZKO Szymon 1993 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 3 Pkt: 8
M: 22



Pkt: 0
M: 51






54. CHRZANOWSKI Marcin 1992 MUSZKIETER GLIWICE 3

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 64

Pkt: 0
M: 52




Pkt: 0
M: 66
55. RÓŻAŁOWSKI Filip 1993 PIAST GLIWICE 3

Pkt: 1
M: 44








56. ADAMCZYK Damian 1993 STSZERM LEGIA WARSZAWA 3 Pkt: 0
M: 56

Pkt: 1
M: 47




Pkt: 0
M: 56



57. ZIOBROWSKI Janusz 1994 Uczniowski Klub Sportowy START 3

Pkt: 0
M: 53




Pkt: 1
M: 48



58. WOJTAS Maksymilian 1994 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2 Pkt: 2
M: 39










58. ROTOWSKI Aleksander 1992 MUSZKIETER GLIWICE 2

Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 98

Pkt: 0
M: 66




60. STRUPIŃSKI Jacek 1993 AZS AWF WARSZAWA 2
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 56





60. KULIG Bartłomiej 1992 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 2 Pkt: 2
M: 40



Pkt: 0
M: 87






62. METZA Oskar 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 2






Pkt: 1
M: 42



63. MIKA Bartłomiej 1992 2 Pkt: 1
M: 45



Pkt: 0
M: 69


Pkt: 0
M: 54



64. WROŃSKI Szymon 1992 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 2 Pkt: 1
M: 48




Pkt: 2
M: 37





65. WOJTUŃ Hubert 1994 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 2 Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 49








66. STAN Paweł 1994 PIAST GLIWICE 2 Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 52








67. HAWRYLEWICZ Piotr 1993 PIAST GLIWICE 2 Pkt: 0
M: 58




Pkt: 0
M: 64

Pkt: 0
M: 49



68. BARAŃSKI Juliusz 1993 AZS AWF WARSZAWA 1

Pkt: 0
M: 50


Pkt: 0
M: 52





69. PAPROTNY Michał 1993 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1 Pkt: 0
M: 53










70. KRAMARZ Bartłomiej 1993 AZS AWF KATOWICE 1










71. SZARŁATA Przemysław 1992 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1 Pkt: 0
M: 61










72. FARYJ Tomasz 1993 MUSZKIETER GLIWICE 1 Pkt: 0
M: 62



Pkt: 0
M: 61






73. WOLAŃSKI Adam 1994 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1 Pkt: 0
M: 63










74. WARDACKI Ksawery 1993 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1 Pkt: 0
M: 64










Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content