Lista klasyfikacyjna

SOBCZAK Zuzanna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

GOŁĘBIOWSKA Natalia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

Chrzanowska - Kasprzyk Marika

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski II
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski II
5. Puchar Polski III
6. Puchar Polski IV
7. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
8. Puchar Polski I
9. Puchar Polski I
10. Puchar Polski II
11. Puchar Polski III (MP)
12. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
13. Puchar Polski II
14. Puchar Polski III


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. SOBCZAK Zuzanna 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 190 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1


2. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 155 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 6


3. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 106






Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 19


4. PTAK Halina 1993 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 99 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 3


5. Bruździńska Natalia 1993 AZS AWF WARSZAWA 78 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 11


6. MADAJCZYK Zuzanna 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 78 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 7


7. LASIC Aleksandra 1994 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 75 Pkt: 12
M: 16

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 17


8. THIEM Marta 1993 BUDOWLANI TORUŃ 71 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 8


9. BOCHENEK Magdalena 1993 BUDOWLANI TORUŃ 66 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 21


10. GOSPODAROWICZ Aleksandra 1993 Klub Szermierczy Wrocławianie 56 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 2


11. KORNELUK Anna 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 56 Pkt: 8
M: 17

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 14


12. JEZIERSKA Katarzyna 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 54
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 33



Pkt: 0
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 10


13. MAJEWSKA Zuzanna 1993 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 46 Pkt: 14
M: 10

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 2
M: 33

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 12


14. KELLER Sandra 1993 ZJEDNOCZENI PABIANICE 43 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 29


15. LEWAŃCZYK Laura 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 42 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 25


16. WASILCZYK Agata 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 39

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 3


17. WYGANOWSKA Agata 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 39 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 5


18. WASILEWSKA Barbara 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 38 Pkt: 8
M: 23

Pkt: 8
M: 23

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 12
M: 16

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 9


19. OPOLSKA Aleksandra 1993 AZS AWF WARSZAWA 36 Pkt: 12
M: 14

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 23


20. PLUCIŃSKA Matylda 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 36 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 24


21. PRZYBYŁOWICZ Martyna 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 34 Pkt: 18
M: 8

Pkt: 4
M: 28

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 12
M: 13

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 13


22. PACHUCKA Karolina 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30 Pkt: 4
M: 31

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 14
M: 11



23. CZAJKA Weronika 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 26






Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 27


24. GOC Karina 1993 UKS ATENA GDAŃSK 24 Pkt: 4
M: 27




Pkt: 8
M: 24

Pkt: 2
M: 39


Pkt: 8
M: 21



25. SZYPUŁOWSKA Joanna 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 23 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 15


26. BARON Karolina 1993 BUDOWLANI TORUŃ 22 Pkt: 4
M: 25




Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 16


27. KUNICKA Aleksandra 1994 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 1
M: 41


Pkt: 14
M: 10


Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 30


28. ŻMIJEWSKA Hanna 1993 UKS ATENA GDAŃSK 21

Pkt: 2
M: 37

Pkt: 1
M: 44


Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 32


29. PIETRUSZEWSKA Jagoda 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20

Pkt: 2
M: 35

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 20


30. LESZKOWICZ Monika 1993 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 18 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 33



Pkt: 14
M: 10
31. CZAJKA Justyna 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 15






Pkt: 8
M: 23

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 24



32. WIECZOREK Zuzanna 1995 KS AZS-AWF POZNAŃ 13






Pkt: 2
M: 38



Pkt: 0
M: 22


33. OPOLSKA Maja 1995 AZS AWF WARSZAWA 13






Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 32



34. HOPPE Sylwia 1993 Klub Szermierczy Wrocławianie 12
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 26




Pkt: 0
M: 18


35. RODAK Zuzanna 1993 AZS AWF WARSZAWA 12

Pkt: 1
M: 41



Pkt: 0
M: 21


Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 26



36. KOSYCARZ Kinga 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12 Pkt: 2
M: 40

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 4
M: 29




Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 26


37. MIELEWCZYK Karolina 1994 UKS ATENA GDAŃSK 12
Pkt: 1
M: 46



Pkt: 1
M: 42




Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 28


38. MIĘTKA Barbara 1994 Klub Szermierczy Wrocławianie 10 Pkt: 4
M: 32

Pkt: 2
M: 40


Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 4
M: 28


Pkt: 2
M: 35



39. KELLER Paulina 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 9






Pkt: 2
M: 36


Pkt: 2
M: 36



40. KUCHARSKA Katarzyna 1993 KS POLONIA 1912 LESZNO 9 Pkt: 2
M: 39




Pkt: 2
M: 36

Pkt: 4
M: 32


Pkt: 2
M: 37



41. KARDAS Anna 1994 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 8






Pkt: 14
M: 9






42. WALCZAK Aleksandra 1995 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8






Pkt: 2
M: 40


Pkt: 4
M: 26



43. SINORACKA Katarzyna 1995 BUDOWLANI TORUŃ 8






Pkt: 4
M: 25

Pkt: 1
M: 45



Pkt: 8
M: 20
44. WOŚKO Natalia 1995 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 7






Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 32





45. TOBOŁA Marta 1995 UKS ATENA GDAŃSK 7








Pkt: 1
M: 48




46. WASYLUK Magdalena 1995 AZS AWF WROCŁAW 6










Pkt: 0
M: 31


47. KACZOROWSKA Edyta 1994 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 30



Pkt: 2
M: 38



48. MUSIAŁ Aleksandra 1995 Klub Szermierczy Wrocławianie 4









Pkt: 2
M: 39



49. STARZ Aleksandra 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 4













50. KORZECZEK Aneta 1994 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 4






Pkt: 1
M: 44





Pkt: 2
M: 34
51. PTAK Roma 1994 KS AZS-AWF POZNAŃ 4 Pkt: 1
M: 42

Pkt: 2
M: 39




Pkt: 1
M: 41





Pkt: 2
M: 36
52. BEDNARCZYK Anita 1995 3












Pkt: 4
M: 32
53. KRAMCZYŃSKA Katarzyna 1993 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 2






Pkt: 2
M: 34






54. JÓŹWIAK Zofia 1995 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2












Pkt: 2
M: 39
55. DŁUGOKĘCKA Marta 1995 UKS ATENA GDAŃSK 2







Pkt: 1
M: 42





55. CYBIŃSKA Agata 1994 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2






Pkt: 1
M: 42






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content