Lista klasyfikacyjna

WŁOSEK Maciej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Janda Piotr

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

PŁOCHARSKI Filip

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski I
4. Puchar Polski II
5. Puchar Polski III
6. Mistrzostwa Polski
7. Puchar Polski I
8. Puchar Polski II
9. Puchar Polski I
10. Puchar Polski II
11. Puchar Polski III
12. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. WŁOSEK Maciej 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 346 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 22
M: 3


2. Janda Piotr 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 240 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 20


3. PŁOCHARSKI Filip 1990 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 222 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 22
M: 3


4. KOPER Damian 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 204
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 19


5. SMURA Mikołaj 1990 KS AZS-AWF POZNAŃ 165 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 27


6. JANDA Michał 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 162 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 12


7. CZAJKOWSKI Maciej 1990 BUDOWLANI TORUŃ 106 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 30


8. NUCKOWSKI Miłosz 1990 Klub Szermierczy Wrocławianie 84 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 29



9. METZA Oskar 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 80 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 12
M: 13


10. WIŚNIEWSKI Rafał 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 80



Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 2
M: 38


11. ULANOWSKI Mateusz 1991 AZS AWF WARSZAWA 73





Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 43


12. Surwiłło Jakub 1993 AZS AWF WARSZAWA 56
Pkt: 2
M: 37


Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 32



13. GRYGLEWSKI Krystian 1994 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 55



Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 16




14. BASIŃSKI Mikołaj 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 53 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 16


Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 2
M: 37


15. KOSICKI Michał 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 51 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 4
M: 27





16. KNITTER Mateusz 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 50 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 19


Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 2
M: 34


17. KOZŁOWSKI Szymon 1994 KS AZS-AWF POZNAŃ 48





Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 41


18. NOWOSIELSKI Ksawery 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 46 Pkt: 8
M: 21



Pkt: 2
M: 35

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 2
M: 40


19. KOLER Jakub 1991 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 44 Pkt: 0
M: 55
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 2
M: 33

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 2
M: 36


20. KOLAK Patryk 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 42





Pkt: 1
M: 47
Pkt: 18
M: 8




21. GAJDA Robert 1990 KS AZS AWFIS GDAŃSK 37 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 8
M: 18


Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 2
M: 35


22. Kozłowski Jakub 1991 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 33
Pkt: 1
M: 43



Pkt: 0
M: 32
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 23




23. ŻABICKI Ignacy 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 28
Pkt: 1
M: 46




Pkt: 0
M: 54
Pkt: 2
M: 39




24. PRZEDNOWEK Adrian 1993 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 28





Pkt: 1
M: 42
Pkt: 12
M: 14




25. JUREWICZ Jakub 1993 ZJEDNOCZENI PABIANICE 26 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 50


Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 42



26. FRANCESON Filip 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 24





Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 32


27. CZERWIŃSKI Krzysztof 1991 AZS AWF WARSZAWA 22
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 1
M: 42


28. TUSZKIEWICZ Piotr 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 26




29. TACZKOWSKI Dawid 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 20 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 51


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 19




30. TYCZYŃSKI Michał 1993 AZS AWF WARSZAWA 20
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 20




31. KRUK Mateusz 1993 BUDOWLANI TORUŃ 18











32. JĘDRZEJEWSKI Filip 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 18 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 32


Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 41



33. ANDRZEJAK Piotr 1993 AZS AWF WARSZAWA 16 Pkt: 0
M: 57
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 28



Pkt: 4
M: 25
34. KOSICKI Aleksander 1994 BUDOWLANI TORUŃ 14 Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 49





Pkt: 8
M: 23




35. ALBRECHT Marcin 1993 BUDOWLANI TORUŃ 14 Pkt: 0
M: 56
Pkt: 1
M: 42




Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 31




36. MATYSIAK Zbigniew 1990 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 25



Pkt: 0
M: 17
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 1
M: 44


37. SIESS Michał 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 1
M: 46





38. PERESADA Wojciech 1992 AZS AWF WARSZAWA 12
Pkt: 1
M: 41




Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 47



39. KOLEC Piotr 1993 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 45


Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 31






40. WIŚNIEWSKI Jakub 1992 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 8
M: 20

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 38




41. NOWAK Krystian 1991 KS AZS-AWF POZNAŃ 10
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 4
M: 25




42. KASPRZYK Dawid 1995 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10






Pkt: 2
M: 35




43. MLECZEK Konrad 1992 ZJEDNOCZENI PABIANICE 10 Pkt: 1
M: 47




Pkt: 0
M: 45
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 37




44. NIEDZIELSKI Łukasz 1992 KS POLONIA 1912 LESZNO 8 Pkt: 0
M: 53



Pkt: 2
M: 37







45. CHOIŃSKI Patryk 1995 AZS AWF WARSZAWA 8






Pkt: 4
M: 32




46. ŻMIJEWSKI Filip 1995 AZS AWF WARSZAWA 8





Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 48




47. BIES Miłosz 1994 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6 Pkt: 1
M: 46





Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 36




48. GAWLIKOWSKI Karol 1995 Klub Szermierczy Wrocławianie 6






Pkt: 1
M: 46




49. TOKARCZYK Łukasz 1993 BUDOWLANI TORUŃ 6



Pkt: 1
M: 46

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 45




50. HEJNY Michał 1994 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6





Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 42




51. KLAMAN Mateusz 1990 KS AZS AWFIS GDAŃSK 4 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 8
M: 24


Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 39




52. KOTLESZKA Michał 1995 Klub Szermierczy Wrocławianie 4






Pkt: 1
M: 46



Pkt: 1
M: 44
53. SZUMIGŁOWSKI Kacper 1995 2






Pkt: 2
M: 34




53. LEWAŃSKI Fabian 1993 AZS AWF WROCŁAW 2





Pkt: 2
M: 34





55. BRONIKOWSKI Maciej 1994 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2










Pkt: 2
M: 35
56. KOZŁOWSKI Mateusz 1995 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2










Pkt: 2
M: 36
57. POPIEL Michał 1994 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2





Pkt: 2
M: 37





58. ONDERKO Konrad 1992 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2
Pkt: 0
M: 52




Pkt: 2
M: 38





59. KOZICKI Michał 1995 2






Pkt: 1
M: 41




60. TRZNADEL Bartosz 1995 UKS ATENA GDAŃSK 2










Pkt: 1
M: 42
61. ZALEWSKI Bartłomiej 1994 AZS AWF WARSZAWA 2










Pkt: 1
M: 45
61. MLECZEK Patryk 1990 ZJEDNOCZENI PABIANICE 2 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 48


Pkt: 1
M: 48

Pkt: 1
M: 45





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content