Lista klasyfikacyjna

STROKA Małgorzata

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE

BEREZA Małgorzata

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski IV


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4.
1. STROKA Małgorzata 1980 AZS AWF WARSZAWA 190 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1


2. DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta 1982 AZS AWF KATOWICE 185 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2


3. BEREZA Małgorzata 1984 AZS AWF KATOWICE 166 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9


4. Knapik-Miazga Renata 1988 AZS AWF KRAKÓW 165 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 5


5. PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena 1986 AZS AWF WARSZAWA 145 Pkt: 18
M: 7



6. DĄBROWA Katarzyna 1989 AZS AWF WARSZAWA 133 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 17


7. MARKOWSKA Natalia 1985 AZS AWF KATOWICE 118
Pkt: 18
M: 6


8. MOSLER Dominika 1989 T.S. GÓRNIK RADLIN 118 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3


9. JOHNE Monika 1981 PKSZERM WARSZAWA 110 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 18
M: 6
10. TEREBA-ZAWROTNIAK Beata 1981 AZS AWF KRAKÓW 108 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 14
M: 10
11. MARCINKOWSKA Karolina 1992 AZS AWF WROCŁAW 106 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 11


12. ROSTKOWSKA Anna 1989 Klub Szermierzy Warszawianka 103 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 13


13. POLIS Anna 1989 AZS AWF KRAKÓW 100 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 21


14. CHLEBIEJ Katarzyna 1991 PIAST GLIWICE 85 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 7


15. Mielańczyk Martyna 1989 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 71 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 18


16. TRZEBIŃSKA Ewa 1989 AZS AWF KATOWICE 68 Pkt: 8
M: 17



17. RAWSKA Joanna 1985 AZS AWF WARSZAWA 65 Pkt: 18
M: 6



18. KRÓLAK Natalia 1990 AZS AWF WARSZAWA 65 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 27


19. TEREBA Magdalena 1983 AZS AWF KRAKÓW 65 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 12
M: 16
20. PYTKA Kamila 1994 AZS AWF WARSZAWA 61 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 36


21. STRUG Kamila 1994 AZS AWF WROCŁAW 55 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 41


22. KACA Justyna 1993 AZS AWF WROCŁAW 45



23. MIZERA Olga 1991 AZS AWF WARSZAWA 45 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 31


24. MAJCHER Marta 1991 AZS AWF KATOWICE 41 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 16


25. BŁACH Blanka 1991 AZS AWF WROCŁAW 41 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 30


26. Kruk Magdalena 1991 AZS AWF KRAKÓW 41 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 29


27. CYGAN Hanna 1982 PKSZERM WARSZAWA 40 Pkt: 18
M: 5



28. ŚWITAKOWSKA Monika 1993 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 40
Pkt: 12
M: 14


29. ŻOLA Monika 1987 Krakowski Klub Szermierzy 40 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 8
M: 18
30. BRAKSAL Monika 1990 STSZERM LEGIA WARSZAWA 36 Pkt: 2
M: 34



31. PACIORKIEWICZ Ewelina 1990 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 35 Pkt: 4
M: 30



32. LAMPKOWSKA Katarzyna 1986 PKSZERM WARSZAWA 35
Pkt: 1
M: 42


33. ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra 1991 AZS AWF WARSZAWA 35 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 12
M: 15


34. DOLECKA Klaudia 1990 T.S. GÓRNIK RADLIN 35 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 28


35. GŁOWACKA Julita 1989 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 34
Pkt: 14
M: 10


36. PILECKA Patrycja 1993 KS SZPADA WROCŁAW 34 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 1
M: 42
37. ŻAK Aleksandra 1988 AZS AWF WARSZAWA 30 Pkt: 14
M: 11



38. SKORUPKA Sylwia 1990 STSZERM LEGIA WARSZAWA 30
Pkt: 8
M: 19


39. SKORUPKA Aleksandra 1989 STSZERM LEGIA WARSZAWA 27 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 2
M: 37
40. MOSKWA Mirosława 1992 T.S. GÓRNIK RADLIN 26 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 35


41. RUSZKOWSKA Magdalena 1989 AZS AWF KATOWICE 25 Pkt: 4
M: 27



42. PIEKARSKA Monika 1989 AZS AWF WARSZAWA 22 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 39


43. KWAPISZ Agnieszka 1988 AZS AWF KATOWICE 22 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 40


44. MARSZOŁEK Angelika 1990 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 20



45. HENCZ Zuzanna 1991 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 16 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 38


46. TWOREK Daria 1987 KS WARSZAWIANKA 15



47. CICHOWSKA Aleksandra 1988 AZS AWF WARSZAWA 14 Pkt: 1
M: 41


Pkt: 4
M: 31
48. MYKA Marta 1992 AZS AWF WARSZAWA 12
Pkt: 2
M: 33


49. JAROSZ Hanna 1993 AZS AWF WROCŁAW 12 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 37


50. PTAK Katarzyna 1987 STSZERM LEGIA WARSZAWA 12 Pkt: 2
M: 37



51. WORONIECKA Dorota 1985 STSZERM LEGIA WARSZAWA 10 Pkt: 4
M: 26



52. KISIEL Olga 1993 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10



53. GŁUC Aleksandra 1991 AZS AWF KRAKÓW 10 Pkt: 4
M: 32



53. SŁAWIŃSKA Milena 1984 10


Pkt: 4
M: 32
55. TYRAK Katarzyna 1991 Krakowski Klub Szermierzy 6
Pkt: 2
M: 34


56. LEWANDOWSKA Sylwia 1991 STSZERM LEGIA WARSZAWA 6 Pkt: 2
M: 37



57. MARCZYŃSKA Berenika 1992 AZS AWF WROCŁAW 6



58. Pawłowska Magdalena 1994 AZS AWF WARSZAWA 4



58. ŁUKASZEWSKA Katarzyna 1988 PKSZERM WARSZAWA 4


Pkt: 1
M: 41
60. GALIŃSKA Aleksandra 1993 STSZERM LEGIA WARSZAWA 4



61. GROCHECKA Karolina 1991 AKS MIKOŁÓW 4 Pkt: 1
M: 44



62. MALINOWSKA Agnieszka 1992 PKSZERM WARSZAWA 4 Pkt: 1
M: 45



63. JEZIOROWSKA Paulina 1991 AZS AWF KATOWICE 4



64. DOMALIK Agata 1992 Krakowski Klub Szermierzy 4



64. BOCZKOWSKA Beata 1988 PKSZERM WARSZAWA 4 Pkt: 1
M: 47



66. NYCZ Anna 1991 PIAST GLIWICE 4



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content