Lista klasyfikacyjna

Radosław GLONEK

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.

Leszek RAJSKI

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE.

Tomasz Ciepły

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Radosław GLONEK 236
  • Puchar Polski I, M: 3, P: 22

  • Puchar Polski II, M: 1, P: 30

  • Puchar Polski III, M: 1, P: 30

  • Puchar Polski IV, M: 3, P: 22
2. Leszek RAJSKI 200
  • Puchar Polski I, M: 1, P: 30

  • Puchar Polski II, M: 2, P: 25

  • Puchar Polski III, M: 7, P: 18

  • Puchar Polski IV, M: 8, P: 18
3. Tomasz Ciepły 150
  • Puchar Polski I, M: 2, P: 25

  • Puchar Polski II, M: 17, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 5, P: 18

  • Puchar Polski IV, M: 7, P: 18
4. Aleksander SZYMAŃSKI 148
  • Puchar Polski I, M: 3, P: 22

  • Puchar Polski II, M: 8, P: 18

  • Puchar Polski III, M: 18, P: 8

  • Puchar Polski IV, M: 5, P: 18
5. Radosław PIETRUSIEWICZ 148
  • Puchar Polski I, M: 6, P: 18

  • Puchar Polski II, M: 11, P: 14

  • Puchar Polski III, M: 3, P: 22

  • Puchar Polski IV, M: 14, P: 12
6. Marcin ZAWADA 138
  • Puchar Polski I, M: 9, P: 14

  • Puchar Polski III, M: 3, P: 22

  • Puchar Polski IV, M: 2, P: 25
7. Paweł KAWIECKI 125
  • Puchar Polski I, M: 20, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 7, P: 18

  • Puchar Polski III, M: 2, P: 25

  • Puchar Polski IV, M: 17, P: 8
8. Sławomir MOCEK 125
  • Puchar Polski I, M: 10, P: 14

  • Puchar Polski II, M: 6, P: 18

  • Puchar Polski III, M: 6, P: 18

  • Puchar Polski IV, M: 18, P: 8
9. Michał JANDA 115
  • Puchar Polski I, M: 17, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 12, P: 14

  • Puchar Polski III, M: 10, P: 14

  • Puchar Polski IV, M: 6, P: 18
10. Paweł SZUMIELEWICZ 110
  • Puchar Polski I, M: 12, P: 14

  • Puchar Polski II, M: 5, P: 18

  • Puchar Polski III, M: 11, P: 14

  • Puchar Polski IV, M: 26, P: 4
11. Filip PŁOCHARSKI 103
  • Puchar Polski I, M: 27, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 3, P: 22

  • Puchar Polski III, M: 27, P: 4

  • Puchar Polski IV, M: 10, P: 14
12. Tomasz GMEREK 95
  • Puchar Polski I, M: 11, P: 14

  • Puchar Polski II, M: 15, P: 12

  • Puchar Polski III, M: 16, P: 12

  • Puchar Polski IV, M: 23, P: 8
13. Bartosz ŁUKOWSKI 93
  • Puchar Polski I, M: 23, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 28, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 21, P: 8

  • Puchar Polski IV, M: 3, P: 22
14. Damian KOPER 91
  • Puchar Polski I, M: 5, P: 18

  • Puchar Polski II, M: 19, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 34, P: 2

  • Puchar Polski IV, M: 12, P: 14
15. Maciej WŁOSEK 89
  • Puchar Polski I, M: 38, P: 2

  • Puchar Polski II, M: 3, P: 22

  • Puchar Polski III, M: 17, P: 8

  • Puchar Polski IV, M: 20, P: 8
16. Michał PUZIANOWSKI 86
  • Puchar Polski I, M: 14, P: 12

  • Puchar Polski II, M: 18, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 8, P: 18

  • Puchar Polski IV, M: 33, P: 2
17. Rafał ŻELAZKO 85
  • Puchar Polski I, M: 19, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 16, P: 12

  • Puchar Polski III, M: 9, P: 14

  • Puchar Polski IV, M: 22, P: 8
18. Andrzej WITKOWSKI 80
  • Puchar Polski I, M: 7, P: 18

  • Puchar Polski II, M: 31, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 24, P: 8

  • Puchar Polski IV, M: 19, P: 8
19. Wojciech ZABŁOCKI 80
  • Puchar Polski I, M: 28, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 25, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 12, P: 14

  • Puchar Polski IV, M: 9, P: 14
20. Dominik SOSNOWSKI 80
  • Puchar Polski I, M: 16, P: 12

  • Puchar Polski II, M: 23, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 20, P: 8

  • Puchar Polski IV, M: 13, P: 12
21. Tomasz SINORACKI 71
  • Puchar Polski I, M: 26, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 9, P: 14

  • Puchar Polski III, M: 33, P: 2

  • Puchar Polski IV, M: 16, P: 12
22. Michał PRZYBYSŁAWSKI 65
  • Puchar Polski II, M: 14, P: 12

  • Puchar Polski III, M: 25, P: 4

  • Puchar Polski IV, M: 11, P: 14
23. Piotr JANDA 55
  • Puchar Polski I, M: 8, P: 18

  • Puchar Polski II, M: 20, P: 8
24. Artur KOPCZYŃSKI 50
  • Puchar Polski I, M: 25, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 21, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 29, P: 4

  • Puchar Polski IV, M: 21, P: 8
25. Oskar METZA 41
  • Puchar Polski II, M: 13, P: 12

  • Puchar Polski III, M: 30, P: 4

  • Puchar Polski IV, M: 35, P: 2
26. Stefan ROSZKOWSKI 40
  • Puchar Polski II, M: 24, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 13, P: 12
27. Szymon KOZŁOWSKI 39
  • Puchar Polski I, M: 30, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 41, P: 1

  • Puchar Polski III, M: 14, P: 12
28. Krzysztof PRZYSZLAK 35
  • Puchar Polski I, M: 22, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 29, P: 4

  • Puchar Polski IV, M: 28, P: 4
29. Mirosław TOMCZAK 35
  • Puchar Polski I, M: 21, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 26, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 43, P: 1

  • Puchar Polski IV, M: 34, P: 2
30. Adam NOWOSIELSKI 34
  • Puchar Polski I, M: 24, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 19, P: 8

  • Puchar Polski IV, M: 47, P: 1
31. Mikołaj SMURA 32
  • Puchar Polski I, M: 33, P: 2

  • Puchar Polski II, M: 27, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 28, P: 4

  • Puchar Polski IV, M: 37, P: 2
32. Maciej CZAJKOWSKI 32
  • Puchar Polski I, M: 34, P: 2

  • Puchar Polski II, M: 30, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 38, P: 2

  • Puchar Polski IV, M: 32, P: 4
33. Krzysztof PIETRUSIAK 30
  • Puchar Polski II, M: 10, P: 14
34. Marek MALANOWSKI 26
  • Puchar Polski I, M: 46, P: 1

  • Puchar Polski II, M: 33, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 26, P: 4

  • Puchar Polski IV, M: 36, P: 2
35. Miłosz NUCKOWSKI 20
  • Puchar Polski I, M: 29, P: 4

  • Puchar Polski IV, M: 29, P: 4
36. Jakub Kozłowski 20
  • Puchar Polski III, M: 31, P: 4

  • Puchar Polski IV, M: 30, P: 4
37. Rafał WIŚNIEWSKI 20
  • Puchar Polski II, M: 38, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 31, P: 4

  • Puchar Polski IV, M: 42, P: 1
38. Filip FRANCESON 20
  • Puchar Polski I, M: 39, P: 2

  • Puchar Polski II, M: 32, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 46, P: 1
39. Jakub Surwiłło 20
  • Puchar Polski I, M: 32, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 44, P: 1

  • Puchar Polski IV, M: 40, P: 2
40. Krzysztof CZERWIŃSKI 19
  • Puchar Polski II, M: 42, P: 1

  • Puchar Polski III, M: 23, P: 8
41. Jacek KASZUBA 18
  • Puchar Polski I, M: 47, P: 1

  • Puchar Polski II, M: 46, P: 1

  • Puchar Polski III, M: 37, P: 2

  • Puchar Polski IV, M: 41, P: 1
42. Tomasz NOWACZYK 16
  • Puchar Polski III, M: 40, P: 2

  • Puchar Polski IV, M: 27, P: 4
43. Marek JAMROZY 15
  • Puchar Polski II, M: 22, P: 8
43. Rafał SZUMIELEWICZ 15
  • Puchar Polski III, M: 22, P: 8
45. Sebastian KOZIEJOWSKI 14
  • Puchar Polski I, M: 43, P: 1

  • Puchar Polski IV, M: 25, P: 4
46. Robert GAJDA 12
  • Puchar Polski II, M: 35, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 39, P: 2
46. Łukasz Mandes 12
  • Puchar Polski I, M: 35, P: 2

  • Puchar Polski II, M: 39, P: 2
48. Mikołaj BASIŃSKI 12
  • Puchar Polski II, M: 37, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 36, P: 2
49. Kamil KARBONOWSKI 10
  • Puchar Polski IV, M: 31, P: 4
50. Mateusz ULANOWSKI 10
  • Puchar Polski I, M: 37, P: 2

  • Puchar Polski II, M: 43, P: 1
51. Filip SKŁADANOWSKI 10
  • Puchar Polski I, M: 44, P: 1

  • Puchar Polski IV, M: 38, P: 2
52. Mikołaj BIESAGA 10
  • Puchar Polski I, M: 40, P: 2

  • Puchar Polski IV, M: 43, P: 1
53. Ksawery NOWOSIELSKI 10
  • Puchar Polski II, M: 40, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 45, P: 1
54. Michał TYCZYŃSKI 8
  • Puchar Polski III, M: 41, P: 1

  • Puchar Polski IV, M: 44, P: 1
55. Filip JĘDRZEJEWSKI 8
  • Puchar Polski I, M: 41, P: 1

  • Puchar Polski IV, M: 46, P: 1
56. Andrzej PROKOPSKI 8
  • Puchar Polski II, M: 45, P: 1

  • Puchar Polski III, M: 42, P: 1
56. Jakub JUREWICZ 8
  • Puchar Polski I, M: 42, P: 1

  • Puchar Polski IV, M: 45, P: 1
58. Wojciech PERESADA 8
  • Puchar Polski I, M: 47, P: 1

  • Puchar Polski IV, M: 48, P: 1
59. Mateusz KNITTER 6
  • Puchar Polski II, M: 34, P: 2
60. Łukasz BARTLEWICZ 6
  • Puchar Polski III, M: 35, P: 2
61. Jakub KOLER 6
  • Puchar Polski II, M: 36, P: 2
61. Piotr BRYZEK 6
  • Puchar Polski I, M: 36, P: 2
63. Patryk KOLAK 6
  • Puchar Polski IV, M: 39, P: 2
64. Zbigniew MATYSIAK 4
  • Puchar Polski II, M: 44, P: 1
65. Michał DUL 4
  • Puchar Polski I, M: 45, P: 1

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy