Lista klasyfikacyjna

PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

STROKA Małgorzata

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski IV


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4.
1. PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena 1986 AZS AWF WARSZAWA 240 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 2


2. STROKA Małgorzata 1980 AZS AWF WARSZAWA 201 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5


3. DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta 1982 AZS AWF KATOWICE 163 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 10


4. BŁACH Blanka 1991 AZS AWF WROCŁAW 163 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 9


5. TRZEBIŃSKA Ewa 1989 AZS AWF KATOWICE 160 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 30
M: 1


6. Knapik-Miazga Renata 1988 AZS AWF KRAKÓW 160 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 7


7. DĄBROWA Katarzyna 1989 AZS AWF WARSZAWA 153 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3


8. MOSLER Dominika 1989 T.S. GÓRNIK RADLIN 135 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 6


9. BEREZA Małgorzata 1984 AZS AWF KATOWICE 128 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11


10. Mielańczyk Martyna 1989 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 113 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3


11. JOHNE Monika 1981 PKSZERM WARSZAWA 90 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 12
M: 13
12. TEREBA-ZAWROTNIAK Beata 1981 AZS AWF KRAKÓW 85 Pkt: 14
M: 9



13. GAWLIKOWSKA Sylwia 1983 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 85 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 8
M: 24
14. MAJCHER Marta 1991 AZS AWF KATOWICE 70 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 24


15. GŁOWACKA Julita 1989 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 65 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 8
M: 19
16. KRÓLAK Natalia 1990 AZS AWF WARSZAWA 61 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 13


17. MYKA Marta 1992 AZS AWF WARSZAWA 55 Pkt: 12
M: 15


Pkt: 14
M: 12
18. PYTKA Kamila 1994 AZS AWF WARSZAWA 54
Pkt: 4
M: 31


19. MIZERA Olga 1991 AZS AWF WARSZAWA 50 Pkt: 12
M: 16


Pkt: 12
M: 15
20. PTAK Katarzyna 1987 STSZERM LEGIA WARSZAWA 50 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 25


21. CICHOWSKA Aleksandra 1988 AZS AWF WARSZAWA 46
Pkt: 4
M: 29


22. MARKOWSKA Natalia 1985 AZS AWF KATOWICE 45 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 8
M: 17
23. ŻOLA Monika 1987 Krakowski Klub Szermierzy 45 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 22


24. BOENISZ Paulina 1978 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 40


Pkt: 18
M: 6
25. STRUG Kamila 1994 AZS AWF WROCŁAW 39 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 4
M: 26
26. ROSTKOWSKA Anna 1989 Klub Szermierzy Warszawianka 39 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 32


27. MARSZOŁEK Angelika 1990 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 37 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 23


28. LAMPKOWSKA Katarzyna 1986 PKSZERM WARSZAWA 36 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 2
M: 39
29. KACA Justyna 1993 AZS AWF WROCŁAW 35 Pkt: 4
M: 32


Pkt: 12
M: 16
30. POLIS Anna 1989 AZS AWF KRAKÓW 35 Pkt: 8
M: 18



31. WÓJCIK Katarzyna 1983 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 35 Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 38


32. ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra 1991 AZS AWF WARSZAWA 33 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 42


33. ŚWITAKOWSKA Monika 1993 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 31 Pkt: 2
M: 35



34. RUTZ Barbara 1995 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 30


Pkt: 14
M: 10
35. RAWSKA Joanna 1985 AZS AWF WARSZAWA 30
Pkt: 14
M: 12


36. SKORUPKA Aleksandra 1989 STSZERM LEGIA WARSZAWA 26 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 30


37. KISIEL Olga 1993 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 25
Pkt: 12
M: 14


38. NYCZ Anna 1991 PIAST GLIWICE 25



39. Saritaş Józefina 1993 AZS AWF WARSZAWA 25
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 4
M: 28
40. MOSKWA Mirosława 1992 T.S. GÓRNIK RADLIN 25



41. MARCINKOWSKA Karolina 1992 AZS AWF WROCŁAW 22 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 2
M: 36
42. CHLEBIEJ Katarzyna 1991 PIAST GLIWICE 21 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 34


43. PILECKA Patrycja 1993 KS SZPADA WROCŁAW 21
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 2
M: 35
44. MALINOWSKA Agnieszka 1992 PKSZERM WARSZAWA 21 Pkt: 8
M: 21


Pkt: 2
M: 33
45. RUSZKOWSKA Magdalena 1989 AZS AWF KATOWICE 18 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 4
M: 32
46. HENCZ Zuzanna 1991 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 16 Pkt: 2
M: 35


Pkt: 4
M: 27
47. GOTSZALK Hanna 1990 AZS AWF KATOWICE 16 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 28


48. VOGT Marta 1992 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 15
Pkt: 8
M: 19


48. ZAGAŁA Jagoda 1994 PIAST GLIWICE 15



50. TEREBA Magdalena 1983 AZS AWF KRAKÓW 15 Pkt: 8
M: 22



51. CYGAN Hanna 1982 PKSZERM WARSZAWA 15



52. MLYTZ Arleta 1988 T.S. GÓRNIK RADLIN 12



53. TWOREK Daria 1987 KS WARSZAWIANKA 12 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 39


54. GŁUC Aleksandra 1991 AZS AWF KRAKÓW 10



55. Swatowska-Wenglarczyk Martyna 1994 AZS AWF KATOWICE 10
Pkt: 4
M: 26


56. PIEKARSKA Monika 1989 AZS AWF WARSZAWA 10
Pkt: 4
M: 27


56. SZURMAŃSKA Katarzyna 1987 T.S. GÓRNIK RADLIN 10



58. TYRAK Katarzyna 1991 Krakowski Klub Szermierzy 10 Pkt: 4
M: 28



59. ŚWIĄTEK Justyna 1992 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 10 Pkt: 4
M: 30



59. Kruk Magdalena 1991 AZS AWF KRAKÓW 10 Pkt: 0
M: 49


Pkt: 4
M: 30
61. RIDZEWSKA Anna 1993 PIAST GLIWICE 10



62. SKORUPKA Sylwia 1990 STSZERM LEGIA WARSZAWA 10 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 33


63. GALIŃSKA Aleksandra 1993 STSZERM LEGIA WARSZAWA 10 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 36


64. KWAPISZ Agnieszka 1988 AZS AWF KATOWICE 10 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 43


65. BRAKSAL Monika 1990 STSZERM LEGIA WARSZAWA 6 Pkt: 2
M: 34



66. KURECZKO Maja 1991 PIAST GLIWICE 6



67. CZUPRYN Monika 1989 STSZERM LEGIA WARSZAWA 6
Pkt: 2
M: 37


68. WALESA Magdalena 1989 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6 Pkt: 2
M: 39



69. SKARZYŃSKA Aleksandra 1988 UKS G-8 BIELANY 6
Pkt: 2
M: 40


69. LUŻYŃSKA Magdalena 1993 AZS AWF KATOWICE 6


Pkt: 2
M: 40
71. ŻAK Aleksandra 1988 AZS AWF WARSZAWA 4
Pkt: 1
M: 41


72. FYDRYCH Monika 1985 AZS AWF WARSZAWA 4 Pkt: 0
M: 51


Pkt: 1
M: 42
73. SZKLAR Bożena 1992 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4 Pkt: 1
M: 44



74. GROCHECKA Karolina 1991 AKS MIKOŁÓW 4 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 45


75. ŻYGOWSKA Marta 1992 STSZERM LEGIA WARSZAWA 4
Pkt: 1
M: 46


76. DOLECKA Klaudia 1990 T.S. GÓRNIK RADLIN 4 Pkt: 1
M: 47



76. Pawłowska Magdalena 1994 AZS AWF WARSZAWA 4
Pkt: 1
M: 47


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content