Lista klasyfikacyjna

WŁOSEK Maciej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

JANDA Michał

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Janda Piotr

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski I
4. Puchar Polski II
5. Puchar Polski III
6. Mistrzostwa Polski
7. Puchar Polski I
8. Puchar Polski II
9. Puchar Polski I
10. Puchar Polski III
11. Puchar Polski II
12. Mistrzostwa Polski
13. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
1. WŁOSEK Maciej 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 328 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 1
2. JANDA Michał 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 247 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 2
3. Janda Piotr 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 218 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3


Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 6
4. KOPER Damian 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 136 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 18
5. GRYGLEWSKI Krystian 1994 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 121 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 16


Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 22
M: 3


Pkt: 0
M: 5
6. KOZŁOWSKI Szymon 1994 KS AZS-AWF POZNAŃ 120 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 8
7. ULANOWSKI Mateusz 1991 AZS AWF WARSZAWA 110 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 30
M: 1
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 17
8. BASIŃSKI Mikołaj 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 108 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 12
9. FRANCESON Filip 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 104 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 37

Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 7
10. METZA Oskar 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 100 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 12
M: 15


Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 3
11. Surwiłło Jakub 1993 AZS AWF WARSZAWA 93 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 9
12. NOWOSIELSKI Ksawery 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 90 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 13


Pkt: 0
M: 3
13. WIŚNIEWSKI Rafał 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 87 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 6


Pkt: 0
M: 13
14. JUREWICZ Jakub 1993 ZJEDNOCZENI PABIANICE 65 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 14
M: 11


Pkt: 0
M: 21
15. CZERWIŃSKI Krzysztof 1991 AZS AWF WARSZAWA 61 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 24
16. Kozłowski Jakub 1991 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 60 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 23


Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 34
17. Cegielski Bartosz 1995 KS AZS-AWF POZNAŃ 56





Pkt: 4
M: 29


Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 16
18. ŻABICKI Ignacy 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 56 Pkt: 0
M: 54
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 18
M: 5


Pkt: 0
M: 10
19. BIES Miłosz 1994 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 45 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 36



Pkt: 0
M: 39
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 4
M: 32


Pkt: 0
M: 15
20. KOLER Jakub 1991 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 44 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 18
M: 7


Pkt: 0
M: 30
21. PRZEDNOWEK Adrian 1993 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 38 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 12
M: 14


Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 19
22. SIESS Michał 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 36 Pkt: 1
M: 46




Pkt: 0
M: 22
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 8
M: 23


Pkt: 0
M: 36
23. PRZYŁUSKI Dominik 1995 AZS AWF WARSZAWA 32





Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 1
M: 47


Pkt: 0
M: 23
24. KONIECZNY Tomasz 1996 AZS AWF WARSZAWA 30





Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 41
25. POPIEL Michał 1994 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26 Pkt: 2
M: 37





Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 28
26. NIEDZIELSKI Łukasz 1992 KS POLONIA 1912 LESZNO 26



Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 26
27. GAWLIKOWSKI Karol 1995 Klub Szermierczy Wrocławianie 24
Pkt: 1
M: 46



Pkt: 0
M: 40

Pkt: 4
M: 29




Pkt: 0
M: 11
28. NOWAK Krystian 1991 KS AZS-AWF POZNAŃ 24 Pkt: 0
M: 53
Pkt: 4
M: 25



Pkt: 0
M: 27
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 2
M: 38





29. STRZELECKI Alex 1995 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24





Pkt: 4
M: 31
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 2
M: 37


Pkt: 0
M: 43
30. KOLAK Patryk 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 24 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 18
M: 8


Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 4
M: 29


Pkt: 0
M: 46
31. KOSICKI Aleksander 1994 BUDOWLANI TORUŃ 22
Pkt: 8
M: 23



Pkt: 0
M: 28

Pkt: 4
M: 26

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 25
32. KOSICKI Michał 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20 Pkt: 4
M: 27



Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 12
M: 16

Pkt: 8
M: 17



33. HEJNY Michał 1994 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 20 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 4
M: 27



34. CHOIŃSKI Patryk 1995 AZS AWF WARSZAWA 20
Pkt: 4
M: 32


Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 44

Pkt: 2
M: 34

Pkt: 8
M: 21


Pkt: 0
M: 22
35. SZEWCZYK Szymon 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18






Pkt: 2
M: 37

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 0
M: 20
36. MASZKOWSKI Marek 1995 AZS AWF WARSZAWA 18





Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 8
M: 24


Pkt: 0
M: 32
37. ŻMIJEWSKI Filip 1995 AZS AWF WARSZAWA 17 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 48


Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 1
M: 43





Pkt: 0
M: 14
38. ALBRECHT Marcin 1993 BUDOWLANI TORUŃ 16 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 38

Pkt: 8
M: 23

Pkt: 2
M: 36


Pkt: 0
M: 29
39. JANKOWIAK Dominik 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 16 Pkt: 0
M: 49





Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 22




Pkt: 0
M: 33
40. KOZICKI Michał 1995 14
Pkt: 1
M: 41







Pkt: 12
M: 16


Pkt: 0
M: 45
41. KOTLESZKA Michał 1995 Klub Szermierczy Wrocławianie 14
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 1
M: 44

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 48




Pkt: 0
M: 38
42. ANDRZEJAK Piotr 1993 AZS AWF WARSZAWA 14 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 28


Pkt: 4
M: 25

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 8
M: 20


Pkt: 0
M: 44
43. TRZNADEL Bartosz 1995 UKS ATENA GDAŃSK 14



Pkt: 1
M: 42

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 4
M: 31


Pkt: 0
M: 31
44. JĘDRZEJEWSKI Filip 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 12 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 41


Pkt: 0
M: 44
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 47
45. PALUSZKIEWICZ Kasper 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 10






Pkt: 1
M: 41

Pkt: 2
M: 34


Pkt: 0
M: 27
46. CZARNUL Maciej 1995 IKS LESZNO 8








Pkt: 4
M: 26


Pkt: 0
M: 37
47. RYGUS Mikołaj 1996 KS POLONIA 1912 LESZNO 8






Pkt: 4
M: 25

Pkt: 2
M: 39


Pkt: 0
M: 42
48. SOBCZAK Piotr 1995 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 8





Pkt: 1
M: 48


Pkt: 1
M: 48


Pkt: 0
M: 35
49. PERESADA Wojciech 1992 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 45





50. SKRZYPKOWSKI Amadeusz 1996 UKS ATENA GDAŃSK 6





Pkt: 1
M: 45


Pkt: 4
M: 28



51. BRONIKOWSKI Maciej 1994 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6



Pkt: 2
M: 35


Pkt: 4
M: 31

Pkt: 1
M: 44



52. KOPER Krystian 1995 KS AZS-AWF POZNAŃ 6





Pkt: 0
M: 52


Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 40
53. SAMOREK Dominik 1996 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6






Pkt: 1
M: 46




Pkt: 0
M: 38
54. TYCZYŃSKI Michał 1993 AZS AWF WARSZAWA 4 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 20


Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 4
M: 32






54. SAWIŃSKI Jerzy 1993 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4






Pkt: 4
M: 32





56. KROMOLICKI Stefan 1995 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4





Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 42





57. SAWCZYN Mateusz 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 4





Pkt: 1
M: 42





Pkt: 0
M: 48
58. ADAMSKI Łukasz 1994 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 2





Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 50





59. KOZŁOWSKI Mateusz 1995 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2



Pkt: 2
M: 36




Pkt: 2
M: 40



60. KALINOWSKI Jakub 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 2






Pkt: 1
M: 43





60. SWATOWSKI Hubert 1996 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2





Pkt: 1
M: 43






62. ZALEWSKI Bartłomiej 1994 AZS AWF WARSZAWA 2



Pkt: 1
M: 45


Pkt: 1
M: 44





63. MODRZEWSKI Krzysztof 1991 IKS WARSZAWA 2








Pkt: 1
M: 45



64. KĄDZIOŁKA Dawid 1995 Klub Szermierczy Wrocławianie 2





Pkt: 1
M: 46






65. MAĆKOWIAK Kacper 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 2






Pkt: 1
M: 47





65. MIĘTKI Maciej 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 2





Pkt: 1
M: 47






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content