Lista klasyfikacyjna

MAZUREK Marta

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK

BROL Oliwia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KOLEJARZ 24 KATOWICE

SOKOŁOWSKA Agnieszka

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia
2. OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin
3. Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka
4. Challenge Wratislavia
5. VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\"


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5.
1. MAZUREK Marta 1998 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 82 Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1


2. BROL Oliwia 1998 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 70 Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 3



3. SOKOŁOWSKA Agnieszka 1998 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 57 Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 6



4. ADAMASZEK Magdalena 1998 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 54
Pkt: 0
M: 5



5. MISTERKA Paulina 1998 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 52
Pkt: 0
M: 7



6. SOBCZYK Kalina 1999 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 51
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 13


7. POPCZYK Emilia 1998 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 50
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 8


8. PURZYŃSKA Magdalena 1998 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 42 Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 18



9. PERLAK Nikol 1998 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 39

Pkt: 0
M: 16


10. Nowinowska Natalia 1999 Koniński Klub Szermierczy 38
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 9


11. SZYMAŃSKA Karolina 1998 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 38 Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 15



12. AL DAHABI Aida 1998 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 34 Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 9



13. COŁTA Kinga 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 33 Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2

Pkt: 0
M: 27
14. OWCZARCZAK Izabela 1998 Koniński Klub Szermierczy 32
Pkt: 0
M: 13



15. GÓROWSKA Natalia 1998 DRAGON ŁÓDŹ 30 Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 3


16. WALAS Natalia 1998 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28

Pkt: 0
M: 5


17. Fic Michalina 1999 Koniński Klub Szermierczy 26
Pkt: 0
M: 14


Pkt: 0
M: 41
18. KULIKOWSKA Oliwia 1998 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 26
Pkt: 0
M: 21


Pkt: 0
M: 29
19. OLSZEWSKA Aleksandra 1999 Koniński Klub Szermierczy 24




20. KACZMARZEWSKA Marta 1999 Koniński Klub Szermierczy 22
Pkt: 0
M: 8



21. ŻUREK Wiktoria 1998 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 22




22. JANICKA Weronika 1999 AZS AWF KATOWICE 20
Pkt: 0
M: 16


Pkt: 0
M: 43
23. ROBAK Oliwia 1998 Koniński Klub Szermierczy 20
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 3


24. DURNAŚ Aleksandra 1998 DRAGON ŁÓDŹ 20




25. WALCZAK Karolina 1998 Koniński Klub Szermierczy 20
Pkt: 0
M: 22



26. MŁYNARCZYK Julia 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 18
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 6


27. ŁAKOMY Natalia 1998 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 18




28. KUŁAKOWSKA Julia 1998 AZS AWF WARSZAWA 16




29. SIEDLEC Ewelina 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 16




30. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 14
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 11


31. DARMOFALSKA Aleksandra 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 14



Pkt: 0
M: 42
32. KŁYŚ Alina 1999 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 14




33. KOCHAŃSKA Marta 1998 Koniński Klub Szermierczy 12




34. SZYMCZAK Julita 1998 Koniński Klub Szermierczy 10
Pkt: 0
M: 19



35. TESKOWSKA Daria 1999 Koniński Klub Szermierczy 10




36. WALCZAK Milena 1999 Koniński Klub Szermierczy 8




37. NOWICKA Anna 1999 Koniński Klub Szermierczy 8




38. MUSIAŁ Aleksandra 1998 Koniński Klub Szermierczy 8




38. SZABAŁOWSKA Małgorzata 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 8




40. KASIEWICZ Julia 1999 Koniński Klub Szermierczy 8




41. MIKOŁAJCZAK Natalia 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 6



Pkt: 0
M: 40
42. KOCISZEWSKA Marcelina 1998 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6




43. ORCZYK Weronika 1998 Koniński Klub Szermierczy 4




44. TOMASZEWSKA Joanna 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 4




45. SZABAŁOWSKA Małgorzata 1998 UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK 4




45. MALEC Kinga 1999 DRAGON ŁÓDŹ 4




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content