Lista klasyfikacyjna

Karol Lademann

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Jakub BURDA

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN

Oskar ANCZYK

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KOLEJARZ 24 KATOWICE

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Karol Lademann 68
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 1, P: 0
2. Jakub BURDA 52
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 1, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 2, P: 0
3. Oskar ANCZYK 50
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 44, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 5, P: 0
4. Piotr KURZYNA 49
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 2, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 56, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 9, P: 0
5. Mateusz Prokopowicz 48
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 7, P: 0
6. Łukasz KUPCZYŃSKI 43
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0
7. Szymon LACH 42
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 6, P: 0
8. Mateusz ZAKRZEWSKI 42
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 11, P: 0
9. Tomasz GĄDZIK 36
  • Challenge Wratislavia, M: 16, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 8, P: 0
10. Cezary Białecki 36
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 13, P: 0
11. Mateusz MIERZCHAŁA 34
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 6, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 22, P: 0
12. Krystian WYSOCKI 34
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 17, P: 0
13. Paweł MALINOWSKI 31
  • Challenge Wratislavia, M: 50, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 3, P: 0
14. Adam HAK 30
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 8, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 17, P: 0
15. Jakub KOZIARSKI 24
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 14, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 18, P: 0
16. Paweł RYCZKOWSKI 20
  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 6, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 10, P: 0
17. Damian ŻARCZYŃSKI 20
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 11, P: 0
18. Michał ZANDECKI 20
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0
19. Maciej KOŁACZ 18
  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 2, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 12, P: 0
20. Jakub WESOŁY 18
  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 14, P: 0
21. Hubert STĘPIEŃ 16
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 11, P: 0
22. Sebastian ZIAJA 14
  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 15, P: 0
23. Jan KURKUS 14
  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 16, P: 0
24. Kacper MIELECH 14
  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 19, P: 0
25. Jakub TADEUSZ 12
    26. Jeremi MIKICIAK VEL MIKITA 12
      27. Kamil ŚWIĄTNICKI 12
      • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 21, P: 0
      28. Dawid ROWIŃSKI 12
        29. Kamil BURDA 10
        • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 20, P: 0
        30. Grzegorz ŁAKOMY 10
          31. Kamil GRABOWSKI 10
            32. Antek RZEPKA 6
            • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0
            33. Łukasz ZALEWSKI 4
            • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0

            • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0
            34. Krzysztof GRABIEC 4
            • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0
            35. Jakub OSEK 4
            • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0
            36. Tomasz KLOCHOWICZ 2
              37. Maurycy Dziublewski 2
                38. Kacper ŻARNICKI 2
                  39. Andrzej PASZTALENIEC 2
                    40. Wojciech ACHTELIK 2
                      41. Arkadiusz Konieczny 2
                        42. Szymon WALCZAK 2
                          43. Łukasz HENKIEL 2
                            44. Rafał Ziarnowski 2
                              45. Mariusz STEFANIAK 2
                                46. Bartosz Mikołajczyk 2

                                  Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy