Lista klasyfikacyjna

Damian MICHALAK

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: PIAST GLIWICE

Wojciech KOLAŃCZYK

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Artur RYSZKIEWICZ

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: MKS KUSY SZCZECIN

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Damian MICHALAK 128
  • Challenge Wratislavia, M: 1, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 1, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 1, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 1, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 8, P: 0
2. Wojciech KOLAŃCZYK 100
  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 3, P: 0
3. Artur RYSZKIEWICZ 96
  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 2, P: 0
4. Michał RACHWALIK 88
  • Challenge Wratislavia, M: 7, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 2, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 22, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 10, P: 0
5. Aleksander SIUDAK 80
  • Challenge Wratislavia, M: 19, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 22, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 12, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 1, P: 0
6. Bartłomiej FRYC 80
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 3, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 6, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 9, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 7, P: 0
7. Ryszard KAŁUZIŃSKI 76
  • Challenge Wratislavia, M: 35, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 17, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 2, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 6, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 6, P: 0
8. Piotr ZAJĄC 72
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 3, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 5, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 5, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 17, P: 0
9. Iwo JANECKI 68
  • Challenge Wratislavia, M: 22, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 5, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 8, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 17, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 5, P: 0
10. Sebastian HAUDER 64
  • Challenge Wratislavia, M: 21, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 38, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 20, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 7, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 2, P: 0
11. Filip RALKO 64
  • Challenge Wratislavia, M: 23, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 6, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 11, P: 0
12. Jędrzej LISIAK 64
  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 13, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 11, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 12, P: 0
13. Jan TUREK 60
  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 14, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 10, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 15, P: 0
14. Rafał PROKOP 48
  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 14, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 25, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 13, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 20, P: 0
15. Michał BAR 46
  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 12, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 9, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 14, P: 0
16. Jarosław FAJKIS 44
  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 21, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 19, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 8, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 23, P: 0
17. Paweł ROMANIEC 44
  • Challenge Wratislavia, M: 16, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 13, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 26, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 11, P: 0
18. Dominik SKUBAJA 42
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 44, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 7, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 20, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 14, P: 0
19. Wojciech LUBIENIECKI 42
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 34, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 12, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 9, P: 0
20. Bartosz CEBULSKI 38
  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 38, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 16, P: 0
21. Michał WYSOCKI 38
  • Challenge Wratislavia, M: 24, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 45, P: 0
22. Robert SZAJTHAUER 38
  • Challenge Wratislavia, M: 10, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 28, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 10, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 39, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 37, P: 0
23. Franciszek KOC 38
  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 15, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 15, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 36, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 13, P: 0
24. Przemysław KOTULSKI 30
  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 9, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 22, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 31, P: 0
25. Kacper PAŁKA 30
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 31, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 16, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 15, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 40, P: 0
26. Krzysztof SKOREK 24
  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
26. Bartłomiej ZBIERADA 24
  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 3, P: 0
28. Jacek ZGUD 24
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 8, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 29, P: 0
29. Łukasz GRODECKI 22
  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 45, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 18, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 41, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 24, P: 0
30. Kacper CEBO 22
  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 41, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 21, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 42, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 19, P: 0
31. Jakub KOŁODZIEJ 20
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 31, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 19, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 22, P: 0
32. Bartłomiej BREŃSKI 19
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 16, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 25, P: 0
33. Wojciech ĆWIĘKA 18
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 24, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 38, P: 0
34. Artur KRUSZKO 16
  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0
35. Michał OLEKSY 16
  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0
36. Kacper GAWDZIŃSKI 16
  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0
37. Wiktor STRĄCZYŃSKI 16
  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 26, P: 0
38. Beniamin ZAWILIŃSKI 16
  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 16, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 58, P: 0
39. Mateusz PIŁAT 16
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 29, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 32, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 21, P: 0
40. Sebastian ŚMIEJA 16
  • Challenge Wratislavia, M: 44, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 25, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 33, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 23, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 43, P: 0
41. Szymon GROBELNY 15
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 42, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 23, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 32, P: 0
42. Jakub MAZUREK 14
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 18, P: 0
43. Mateusz GERAS 14
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 30, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 27, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 33, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 25, P: 0
44. Paweł STASIENIUK 13
  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
45. Jacek Czudak 13
  • Challenge Wratislavia, M: 18, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 39, P: 0
46. Maksymilian MAKOWSKI 13
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 46, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 43, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 57, P: 0
47. Krystian MAŃKA 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0
48. Marcel PYTEL 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0
49. Paweł BOCHYNEK 11
  • Challenge Wratislavia, M: 53, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 23, P: 0
50. Kacper SŁOWIK 10
  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 19, P: 0
51. Szymon WIŚNIEWSKI 10
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 33, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 24, P: 0
52. Jarosław MARCINIAK 10
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 30, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 40, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 28, P: 0
53. Kacper PRAUZNER 9
  • Muszkieter Trophy, M: 21, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 53, P: 0
54. Konrad KILIŃSKI 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0
55. Bartłomiej GWIZDAK 8
  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 18, P: 0
56. Krystyn MAZUREK 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0
57. Hubert GRĘBSKI 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
58. Michał HAŁACZKIEWICZ 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
59. Konrad GÓRSKI 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
60. Patryk BEHRENDT 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
61. Kacper PASIOWIEC 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
62. Bartosz BRYNKUS 8
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 35, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 26, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 34, P: 0
63. Jakub SIKORA 8
  • Muszkieter Trophy, M: 27, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 52, P: 0
64. Bartłomiej SZURLEJ 8
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 43, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 28, P: 0
65. Karol PANKIEWICZ 8
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 28, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 47, P: 0
66. Mikołaj SAJEWICZ 8
  • Muszkieter Trophy, M: 29, P: 0
67. Szymon KORZECZEK 7
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 27, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 51, P: 0
68. Maciej BORYCKA 7
  • Muszkieter Trophy, M: 35, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 34, P: 0
69. Karol PIOTROWSKI 7
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 39, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 36, P: 0
70. Mateusz JASIŃSKI 6
  • Muszkieter Trophy, M: 30, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 44, P: 0
71. Witold MUSZYŃSKI 6
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 37, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 35, P: 0
72. Tomasz WĄSIEWICZ 6
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 40, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 48, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 42, P: 0
73. Rafał KIEDROWSKI 6
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 36, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 36, P: 0
74. Jakub JERANEK 6
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 38, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 36, P: 0
75. Hubert KAPTURKIEWICZ 5
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 26, P: 0
76. Krzysztof MURDZEK 5
  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 30, P: 0
77. Hubert GIZA 5
  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 32, P: 0
78. Mateusz KLIMEK 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
79. Konrad OROWICZ 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
80. Paweł PIJANOWSKI 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
81. Mateusz KRAJEWSKI 4
  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0
81. Jakub PLISZKA 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
83. Victor SOCHACZEWSKI 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
83. Tomasz LEGIEĆ 4
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 29, P: 0
83. Mateusz ŻOŁNIEROWICZ 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
86. Jacek KUFREJ 4
  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 31, P: 0
87. Paweł GHIESS 4
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 35, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 44, P: 0
88. Mateusz MOŁDRZYK 4
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 37, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 50, P: 0
89. Maciej SKOWYRKO 4
  • Muszkieter Trophy, M: 46, P: 0
90. Łukasz DOMURAT 3
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 33, P: 0
91. Andrzej SYSŁO 3
  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 41, P: 0
92. Marcin GÓRAL 3
  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 46, P: 0
93. Wojciech BROŻEK 3
  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 60, P: 0
94. Szymon BUDZOWSKI 3
    95. Dominik PIKUS 2
    • Challenge Wratislavia, M: 33, P: 0
    95. Wojciech SARNA 2
    • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 33, P: 0
    97. Bartosz BĘŚ 2
    • Challenge Wratislavia, M: 36, P: 0
    98. Hubert WOŹNIAK 2
    • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0
    99. Benjamin SZWEDE 2
    • Challenge Wratislavia, M: 40, P: 0
    100. Kacper OLINKIEWICZ 2
    • Challenge Wratislavia, M: 41, P: 0
    101. Bartłomiej RUSIN 2
    • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 45, P: 0
    102. Mikołaj ANTKIEWICZ 2
    • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 47, P: 0
    103. Jakub MIESZAŁA 2
    • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0
    103. Artur GŁODZIK 2
    • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 48, P: 0
    105. Piotr DUDZIAK 2
      106. Kamil ŁAGOSZ 2
        107. Oskar GAWAŁEK 2
          108. Maciej BIAŁAS 2
          • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 54, P: 0
          109. Filip MICHALIK 2
            110. Jerzy KUFEL 2
            • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 55, P: 0
            111. Maciej RODAK 2
              112. Grzegorz ŚWIGOŃ 2
                113. Jacek KRAWIEC 2
                • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 59, P: 0
                114. Mikołaj KRZYPKOWSKI 2
                  115. Piotr KOŁPA 1
                    116. Jakub ADAMOWICZ 1
                      117. Bruno GASTMAN 1
                        118. Maciej WIJATA 1
                        • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 56, P: 0
                        118. Mariusz FILIPEK 1
                          118. Mariusz SZAKOWICZ 1
                            121. Bartłomiej SPLEŚNIAŁY 1
                              122. Michał GÓRNIAK 1
                                123. Michał WÓZEK 1
                                  124. Mikołaj WOJTCZAK 1
                                    125. Wawrzyniec MUSZYŃSKI - SULIMA 1
                                      126. Franciszek CUDEK 1
                                        127. Mateusz LUDWICKI 1
                                          128. Dariusz KAŹMIERCZAK 1
                                            129. Mateusz PIERÓG 1
                                              129. Adam NIEWIŃSKI 1
                                                131. Filip KRÓL 1
                                                  131. Maciej CHRUPEK 1
                                                    133. Bartosz MAŁYSZEK 1
                                                      134. Marcel MATUSIAK 1
                                                        134. Gracjan ZACHARIASZ 1
                                                          134. Józef PIWOWARSKI 1
                                                            137. Filip SKUCIŃSKI 1
                                                              138. Krzysztof JANIK 1

                                                                Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy