Lista klasyfikacyjna

Aleksandra STANUCH

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: MKS KUSY SZCZECIN

Wiktoria SKRZYPCZAK

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Katarzyna BIELECKA

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Aleksandra STANUCH 128
  • Challenge Wratislavia, M: 1, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 1, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 1, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 17, P: 0
2. Wiktoria SKRZYPCZAK 104
  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 2, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 5, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 5, P: 0
3. Katarzyna BIELECKA 92
  • Challenge Wratislavia, M: 2, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 6, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 6, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 9, P: 0
4. Patrycja MROCHEM 88
  • Challenge Wratislavia, M: 6, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 5, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 2, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 6, P: 0
5. Dorota KOŁODZIEJ 84
  • Challenge Wratislavia, M: 29, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 2, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 17, P: 0
6. Julia KYRCZ 80
  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 1, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 7, P: 0
7. Aleksandra MIERNIK 80
  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 8, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 6, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 10, P: 0
8. Maria GAJÓWKA 72
  • Challenge Wratislavia, M: 21, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 7, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 20, P: 0
9. Anna MARCINKOWSKA 72
  • Challenge Wratislavia, M: 10, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 8, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 25, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 15, P: 0
10. Barbara ROŻNIECKA 64
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 5, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 14, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 21, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 3, P: 0
11. Weronika BEDNARZ 60
  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 15, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 2, P: 0
12. Barbara BRYCH 60
  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 16, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 11, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 3, P: 0
13. Aleksandra NYCZ 60
  • Challenge Wratislavia, M: 18, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 14, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 7, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 8, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 19, P: 0
14. Kamila ZBĄCZYNIAK 40
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 25, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 13, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 12, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 18, P: 0
15. Katarzyna MAJGIER 38
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 19, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 11, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 13, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 40, P: 0
16. Ewa Kawencka 36
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 17, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 31, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 28, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 8, P: 0
17. Agata FUŁAT 36
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 9, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 10, P: 0
18. Maria WIELICZKO 36
  • Challenge Wratislavia, M: 23, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 10, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 16, P: 0
19. Wiktoria KWICZALA 36
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 11, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 22, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 14, P: 0
20. Aleksandra Pernach 36
  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 22, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 12, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 19, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 34, P: 0
21. Dominika WADACH 36
  • Challenge Wratislavia, M: 12, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 21, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 27, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 21, P: 0
22. Zofia SZEFLER 32
  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 9, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 13, P: 0
23. Aleksandra PARZYCH 32
  • Challenge Wratislavia, M: 22, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 13, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 30, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 18, P: 0
24. Agnieszka BILIŃSKA 30
  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 26, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 22, P: 0
25. Karolina BIELA 28
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 12, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 15, P: 0
26. Stella CZYSZEWICZ 24
  • Challenge Wratislavia, M: 14, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 14, P: 0
27. Aneta Liczberska 24
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 18, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 16, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 33, P: 0
28. Joanna CZARDYBON 24
  • Challenge Wratislavia, M: 19, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 30, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 23, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 30, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 35, P: 0
29. Karolina PIETROSZEK 20
  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0
30. Patrycja SCHMIDT 20
  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0
31. Paulina DARDA 20
  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0
32. Anna GRABOWSKA 20
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 10, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 29, P: 0
33. Weronika MODNY 20
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 27, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 11, P: 0
34. Aleksandra SKIBA 20
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 31, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 12, P: 0
35. Izabella BIESIADA 20
  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 14, P: 0
36. Gabriela MOSIOR 20
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 16, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 23, P: 0
37. Nikola DEKA 18
  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0
38. Agata KES 18
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 20, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 23, P: 0
39. Adrianna RODAK 16
  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0
39. Sandra PAWELEC 16
  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0
41. Julia CZERNIK 16
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 19, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 28, P: 0
42. Dagmara GABRIEL 16
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 32, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 24, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 25, P: 0
43. Paulina ŚLIWIŃSKA 14
  • Muszkieter Trophy, M: 29, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 24, P: 0
44. Laura WIERZBICKA 14
  • Challenge Wratislavia, M: 33, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 33, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 20, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 39, P: 0
45. Ewa BUCHALSKA 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0
46. Urszula BRYGOŁA 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0
47. Marta WILCZEWSKA 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
48. Magdalena BOBER 12
  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 23, P: 0
49. Klaudia FORCZEK 12
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 24, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 31, P: 0
50. Agata KNAPIK 12
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 22, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 36, P: 0
51. Katarzyna SZKLARKOWSKA 12
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 23, P: 0
52. Martyna PIECHOCKA 12
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 32, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 27, P: 0
53. Ewa STEBEL 10
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 27, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 32, P: 0
54. Patrycja Uryga 10
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 29, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 37, P: 0
55. Weronika DENES 9
  • Muszkieter Trophy, M: 31, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 30, P: 0
56. Julia BEDNARSKA 9
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 26, P: 0
57. Weronika KABELIS 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0
58. Magda GOSIEWSKA 8
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 18, P: 0
58. Weronika GREGORCZYK 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
60. Julia ZAJĄĆ 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0
60. Magdalena RYBAK 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0
62. Jagoda SWOBODA 8
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 20, P: 0
63. Patrycja NIEDOŚMIAŁEK 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
63. Barbara ŻOGAŁA 8
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 21, P: 0
65. Aleksandra CZYŻYK 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
66. Wiktoria KOZŁOWSKA 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
67. Paulina GROCHECKA 8
  • Challenge Wratislavia, M: 24, P: 0
68. Katarzyna KNAPIK 6
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 28, P: 0
68. Zuzanna KOBIELSKA 6
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 28, P: 0
70. Agata CIEPAŁ 4
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 25, P: 0
71. Kamila CYWIŃSKA 4
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 26, P: 0
71. Barbara MIERZYŃSKA 4
  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 26, P: 0
73. Karolina PAMUŁA 4
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 29, P: 0
74. Maja DZIWOK 4
  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 32, P: 0
75. Emilia TWARDZIK 4
    76. Nina SĘCZEK 4
      77. Wiktoria BAJ 4
        78. Marta JAKUBOWSKA 4
          79. Olga Strzelczyk 4
            80. Kaja KĘPCZYŃSKA 3
              81. Julia MICHALESKUL 3
                82. Alicja OBSTÓJ 3
                  83. Nina ZAGRABSKI 2
                  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0
                  84. Natalia MICHALSKA 2
                  • Challenge Wratislavia, M: 35, P: 0
                  85. Laura FAJKIS 2
                    86. Maria BYSTROŃSKA 2
                    • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0
                    87. Marzena SIEPRAWSKA 2
                    • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 38, P: 0
                    88. Magdalena BAZYLAK 2
                      89. Małgorzata RACZYŃSKA 2
                        90. Inez PRZENIOSŁO 2
                          91. Daria ROSIECKA 2
                            92. Natalia KUFREJ 2
                              92. Wiktoria KAJDA 2
                                94. Magdalena MAKOWSKA 2
                                  95. Katarzyna WAŚNIEWSKA 1
                                    96. Dominika FRANKA 1
                                      97. Maja RATUSZNIAK 1
                                        98. Katarzyna BRZOZA 1
                                          99. Zofia BANAŚ 1
                                            99. Agata DZIWOK 1
                                              101. Martyna BAT 1
                                                101. Weronika SZYMCZUK 1
                                                  103. Aleksandra KIELAR 1
                                                    104. Aleksandra MULARZ 1

                                                      Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy