Lista klasyfikacyjna

Piotr KAPAŁA

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: PIAST GLIWICE

Maciej GOLEC

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WKS KOLEJARZ WROCŁAW.

Jerzy NAWROCKI

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Piotr KAPAŁA 124
  • Challenge Wratislavia, M: 1, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 9, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 2, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 1, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 1, P: 0
2. Maciej GOLEC 104
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 1, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 2, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 5, P: 0
3. Jerzy NAWROCKI 100
  • Challenge Wratislavia, M: 19, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 1, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 6, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 6, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 8, P: 0
4. Daniel MARCOL 92
  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 10, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 14, P: 0
5. Marek DANISZEWSKI 88
  • Challenge Wratislavia, M: 2, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 10, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 5, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 35, P: 0
6. Maciej BIELEC 84
  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 6, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 13, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 2, P: 0
7. Michał OPAŁKA 84
  • Challenge Wratislavia, M: 6, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 5, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 9, P: 0
8. Tomasz KOSMOL 80
  • Challenge Wratislavia, M: 8, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 37, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 10, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 8, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 3, P: 0
9. Marcin NIKIEL 76
  • Challenge Wratislavia, M: 23, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 2, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 18, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 9, P: 0
10. Paweł BOROŃ 72
  • Challenge Wratislavia, M: 12, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 9, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 23, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 7, P: 0
11. Kacper KORDAS 64
  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 29, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 13, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 13, P: 0
12. Piotr LESIAK 64
  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 7, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 22, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 12, P: 0
13. Bartosz STASZULONEK 60
  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 7, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 26, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 11, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 5, P: 0
14. Michał BIAŁY 60
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 11, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 20, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 7, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 10, P: 0
15. Michał NIKIEL 56
  • Challenge Wratislavia, M: 10, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 3, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 34, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 19, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 18, P: 0
16. Tomasz ĆWIELĄG 52
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 32, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 26, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 11, P: 0
17. Krzysztof SZUKALSKI 42
  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 34, P: 0
18. Daniel ŁUKASIK 40
  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 42, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 16, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 19, P: 0
19. Kamil CICHACZEWSKI 36
  • Challenge Wratislavia, M: 36, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 21, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 25, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 31, P: 0
20. Bartłomiej CICHACZEWSKI 36
  • Challenge Wratislavia, M: 14, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 28, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 17, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 32, P: 0
21. Jakub GLEZMAN 32
  • Challenge Wratislavia, M: 18, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 3, P: 0
22. Szymon FRYC 32
  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 32, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 11, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 30, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 21, P: 0
23. Jakub SZOCIK 32
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 28, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 27, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 12, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 24, P: 0
24. Wojciech MYŚLIWIEC 28
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 18, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 30, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 14, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 26, P: 0
25. Marcin SKORUPA 27
  • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 44, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 12, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 22, P: 0
26. Mikołaj DEMIDOW 27
  • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 16, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 13, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 37, P: 0
27. Kasper Chyrek 26
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 22, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 24, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 24, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 38, P: 0
28. Karol BLANIK 25
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 36, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 8, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 34, P: 0
29. Łukasz NYTKO 25
  • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 24, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 15, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 29, P: 0
30. Karol URBAN 24
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 31, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 16, P: 0
31. Wiktor MILLER 22
  • Challenge Wratislavia, M: 33, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 15, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 19, P: 0
32. Mateusz OBAL 22
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 26, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 31, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 43, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 15, P: 0
33. Ernest MAKOWSKI 22
  • Challenge Wratislavia, M: 72, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 41, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 19, P: 0
34. Błażej SZYMAŃSKI 20
  • Challenge Wratislavia, M: 29, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 23, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 18, P: 0
35. Antoni KRZEMIŃSKI 20
  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 23, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 20, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 45, P: 0
36. Maciej SIENKIEWICZ 18
  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0
37. Wacław BARTOLEWSKI 18
  • Challenge Wratislavia, M: 78, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 41, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 22, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 28, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 26, P: 0
38. Mateusz MAZURKIEWICZ 18
  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 46, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 29, P: 0
39. Szymon MISIURA 16
  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0
40. Adrian HAŁAWCZAK 16
  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 15, P: 0
41. Gaweł ZARĘBA 16
  • Challenge Wratislavia, M: 21, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 17, P: 0
42. Oskar SORYS 16
  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 33, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 29, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 32, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 30, P: 0
43. Olivier MAJ 14
  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 13, P: 0
44. Jan SMUSZ 14
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 30, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 21, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 36, P: 0
45. Marek RADECKI 14
  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 39, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 25, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 27, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 33, P: 0
46. Maciej ZIELIŃSKI 13
  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0
47. Andrzej TRUCHANOWSKI 13
  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 16, P: 0
48. Mikołaj MILEWSKI 13
  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 48, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 43, P: 0
49. Marcel MIKA 13
  • Challenge Wratislavia, M: 84, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 43, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 21, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 36, P: 0
50. Wojciech MISIURA 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0
51. Łukasz JANUSZEWSKI 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
52. Radosław NOWAK 11
  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 44, P: 0
53. Kacper KOLER 9
  • Challenge Wratislavia, M: 83, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
54. Pawel JEDYNAK 9
  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
55. Karol JASIŃSKI 9
  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 23, P: 0
56. Bartosz WŁADYKA 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
57. Patryk URBAŃSKI 8
  • Challenge Wratislavia, M: 64, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 33, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 25, P: 0
58. Michał KRÓLICKI 8
  • Challenge Wratislavia, M: 31, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 42, P: 0
59. Michał PIOTROWSKI 8
  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 38, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 33, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 40, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 40, P: 0
60. Jakub FICK 7
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 25, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 36, P: 0
61. Paweł ŻELEŹNIK 7
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 46, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 37, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 42, P: 0
62. Konrad ANTONIAK 7
  • Muszkieter Trophy, M: 47, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 38, P: 0
63. Karol HAŁABURDA 6
  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 48, P: 0
64. Jakub MICHCZYŃSKI 6
  • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 27, P: 0
65. Krzysztof BIAŁOWĄS 6
  • Challenge Wratislavia, M: 53, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 44, P: 0
66. Dante CINQUE 5
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 26, P: 0
67. Bartosz LECHOWICZ 5
  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 47, P: 0
68. Paweł MYRCIK 5
  • Challenge Wratislavia, M: 73, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 35, P: 0

  • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 53, P: 0
69. Igor TYMUSZ 5
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 38, P: 0
70. Krzysztof WRÓBEL 5
    71. Sławomir LEWANDOWSKI 5
      72. Wojciech SIDORUK 4
      • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
      73. Mateusz BIELAWSKI 4
      • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
      74. Sebastian JASIŃSKI 4
      • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
      75. Daniel KUBIAK 4
      • Muszkieter Trophy, M: 39, P: 0

      • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 46, P: 0
      76. Damian TUSZKIEWICZ 4
      • Challenge Wratislavia, M: 86, P: 0

      • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 34, P: 0
      77. Krzysztof GERAS 4
      • Gwiazdka ze szpadą, M: 35, P: 0

      • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 55, P: 0
      78. Marcin BRZEZIAK 4
      • Gwiazdka ze szpadą, M: 36, P: 0
      79. Paweł PILŚNIAK 4
        80. Mikołaj KOLARCZYK 4
        • Muszkieter Trophy, M: 45, P: 0
        81. Bartłomiej MENCEL 4
          82. Maciej SZCZEPANIAK 4
          • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

          • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 48, P: 0
          83. Kamil WRÓBEL 4
            84. Julian RODZEŃ 3
              85. Daniel DANECKI 3
              • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0

              • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 40, P: 0
              86. Kamil TUSZKIEWICZ 3
              • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 45, P: 0
              87. Piotr RODZYNKIEWICZ 3
              • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

              • Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 47, P: 0
              88. Artur ŚLIWA 3
                89. Kajetan SUCHY 2
                • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0
                90. Karol FUŁAT 2
                • Challenge Wratislavia, M: 35, P: 0
                91. Piotr GÓRNIAK 2
                • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0
                92. Krzysztof PALA 2
                • Muszkieter Trophy, M: 38, P: 0
                93. Maciej PODSĘDKOWSKI 2
                • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0
                94. Piotr DANOWSKI 2
                • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 41, P: 0
                95. Mikołaj KOCIOŁEK 2
                • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 50, P: 0
                96. Oskar HUTNY 2
                • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0
                97. Jakub BERWID 2
                  98. Filip PŁANETA 2
                    99. Kacper PADJAS 2
                      100. Maciej KLECZKOWSKI 2
                        101. Konrad MIKLASZEWSKI 1
                        • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 49, P: 0
                        102. Ignacy Jan NOWICKI 1
                        • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 50, P: 0
                        102. Bartosz GOŁĘBIOWSKI 1
                        • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 50, P: 0
                        104. Tomasz LEWANDOWSKI 1
                        • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 53, P: 0
                        105. Jakub ŚWIĘCIŃSKI 1
                        • VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\", M: 55, P: 0
                        105. Paweł BURZYK 1
                          107. Antoni CISZEWSKI 1
                          • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0
                          107. Antoni BANAŚ 1
                            109. Maciej SZELĄG 1
                              110. Mateusz ŁODEJ 1
                              • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0
                              111. Krystian DZIEKAN 1
                                112. Bartosz ŻÓŁKIEWSKI 1
                                  112. Grzegorz LAUFER 1
                                  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0
                                  114. Maciej PIASECKI 1
                                    115. Jacek VASINA 1
                                      116. Tadeusz ALBIŃSKI 1
                                        117. Tomasz STRÓŻYŃSKI 1
                                        • Challenge Wratislavia, M: 79, P: 0
                                        118. Jakub KANIA 1
                                        • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0
                                        119. Mikołaj BOCHENEK 1
                                        • Challenge Wratislavia, M: 88, P: 0
                                        120. Krzysztof KAPUŚCIŃSKI 1
                                          121. Szymon SOBKÓW 1
                                            122. Łukasz PARZYCH 1
                                              123. Tymoteusz STANIEK 1
                                                124. Ryszard KRAWCZYK 1
                                                  125. Rafał SOSNOWSKI 1
                                                    126. Daniel JANECZKO 1
                                                      127. Bartosz CEBULA 1
                                                        127. Jan KOŁODZIEJCZYK 1
                                                          129. Marek STAWICKI 1
                                                            129. Daniel PIKUS 1

                                                              Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy