Lista klasyfikacyjna

Synoradzka Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

WOJTKOWIAK Małgorzata

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

GRUCHAŁA - BĄCZEK Sylwia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski II
2. Puchar Polski III
3. Puchar Polski IV
4. Mistrzostwa Polski
5. Puchar Polski I
6. Puchar Polski II
7. Puchar Polski III
8. Puchar Polski IV
9. Mistrzostwa Polski
10. Puchar Polski I


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Synoradzka Martyna 1988 KS AZS-AWF POZNAŃ 443 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 2
2. WOJTKOWIAK Małgorzata 1982 KS AZS-AWF POZNAŃ 443 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 3
3. GRUCHAŁA - BĄCZEK Sylwia 1981 KS AZS AWFIS GDAŃSK 390


Pkt: 0
M: 2





Pkt: 0
M: 1
4. RYBICKA Anna 1977 KS AZS AWFIS GDAŃSK 323 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 30
M: 1


Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 5
5. KNOP Magdalena 1981 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 280 Pkt: 12
M: 14



Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 7
6. CHLEWIŃSKA Karolina 1983 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 215 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 12


Pkt: 0
M: 3
7. KOLETSOS Magdalena 1979 AZS AWF WARSZAWA 213



Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3


8. Jelińska Martyna 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 193 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 30
M: 1

Pkt: 0
M: 12
9. Kryczało Katarzyna 1984 AZS AWF WARSZAWA 180 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2

Pkt: 0
M: 16
10. MATYSIK Marta 1985 AZS AWF WARSZAWA 163 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 0
M: 15
11. OLBROMSKA Iwona 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 143 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 9
12. Łyczbińska Hanna 1990 KU AZS-UAM POZNAŃ 140 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 6
13. Łyczbińska Marta 1990 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 140 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 17
14. ANUSZEWSKA Justyna 1989 KS AZS AWFIS GDAŃSK 120 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 10
15. RYGIELSKA Emilia 1990 KS AZS AWFIS GDAŃSK 120 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 30
16. PALISZEWSKA Monika 1990 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 105 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 13
17. ZIELONKA Agnieszka 1985 KS AZS AWFIS GDAŃSK 100 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 8
18. SUSFAŁ Małgorzata 1988 KS AZS-AWF POZNAŃ 98 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11



19. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 95 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 7


Pkt: 0
M: 14
20. HAUSMAN Marta 1992 BUDOWLANI TORUŃ 75 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 18
21. KUROWSKA Dominika 1992 Klub Szermierczy Wrocławianie 70 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 21
22. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 70 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 22
23. SZCZYGIOŁ Anna 1991 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 66 Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 25
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 10


24. SOBCZAK Zuzanna 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 65
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 23
25. SARNOWSKA Patrycja 1992 BUDOWLANI TORUŃ 51 Pkt: 4
M: 26

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 20


26. CIESIELSKA Marta 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 50 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 19
27. LASIC Aleksandra 1994 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 50 Pkt: 4
M: 27


Pkt: 0
M: 16
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 28


28. WASILEWSKA Barbara 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 46



Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 38
29. JĘDRZEJEWSKA Barbara 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 46 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 26


Pkt: 0
M: 28
30. SULIK Sandra 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 45



Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 27
31. TOBOŁA Dagmara 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 44 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 1
M: 41




32. POZOREK Angelika 1983 AZS AWF WARSZAWA 40
Pkt: 4
M: 32



Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 16



33. BREŚ Aleksandra 1990 AZS AWF WARSZAWA 40 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 30



Pkt: 0
M: 24
34. PAZIK Marta 1989 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 40 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 20


35. GUTOWSKA Katarzyna 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 40 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 16



Pkt: 8
M: 22

Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 29
36. MADAJCZYK Zuzanna 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 36

Pkt: 4
M: 30

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 33
37. KANTORSKA Agata 1986 KS AZS-AWF POZNAŃ 35 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 13





Pkt: 0
M: 11
38. BOCHENEK Magdalena 1993 BUDOWLANI TORUŃ 35 Pkt: 2
M: 36


Pkt: 0
M: 24
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 8
M: 20


39. SIEDLIK Ewa 1991 KS AZS-AWF POZNAŃ 31 Pkt: 2
M: 34

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 24


Pkt: 0
M: 34
40. RAJCZAK Natalia 1988 AZS AWF WARSZAWA 30
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 19




41. KUROWSKA Sylwia 1989 Klub Szermierczy Wrocławianie 30


Pkt: 0
M: 27

Pkt: 8
M: 24



Pkt: 0
M: 26
42. OPOLSKA Aleksandra 1993 AZS AWF WARSZAWA 30





Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 35
43. Bruździńska Natalia 1993 AZS AWF WARSZAWA 21 Pkt: 4
M: 29

Pkt: 8
M: 23

Pkt: 2
M: 39




Pkt: 0
M: 25
44. CZAJKA Weronika 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21




Pkt: 2
M: 40



Pkt: 0
M: 32
45. PTAK Halina 1993 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 20


Pkt: 0
M: 36





Pkt: 0
M: 20
46. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 20



Pkt: 4
M: 27




Pkt: 0
M: 36
47. PRZYBYŁOWICZ Martyna 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19




Pkt: 1
M: 44



Pkt: 0
M: 31
48. BARON Karolina 1993 BUDOWLANI TORUŃ 16




Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 29



49. SIMIŃSKA Izabela 1984 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15



Pkt: 8
M: 20





50. LEWAŃCZYK Laura 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 30




Pkt: 8
M: 23


51. WIADEREK Alicja 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 14



Pkt: 1
M: 41




Pkt: 0
M: 37
52. JEZIERSKA Katarzyna 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12



Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 33




53. WASILCZYK Agata 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12



Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 39




54. KOSYCARZ Kinga 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10






Pkt: 4
M: 31


55. BURACZEWSKA Julia 1996 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 10






Pkt: 4
M: 32


56. LESZKOWICZ Monika 1993 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6



Pkt: 2
M: 37





57. OPOLSKA Maja 1995 AZS AWF WARSZAWA 6



Pkt: 2
M: 38





58. HOPPE Sylwia 1993 Klub Szermierczy Wrocławianie 4



Pkt: 1
M: 42





58. WÓJCIK Sylwia 1981 Klub Szermierczy Wrocławianie 4




Pkt: 1
M: 42




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content