Lista klasyfikacyjna

ZAWADA Marcin

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

RAJSKI Leszek

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE

KAWIECKI Paweł

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski III
3. Puchar Polski IV
4. Mistrzostwa Polski
5. Puchar Polski I
6. Puchar Polski II
7. Puchar Polski III
8. Puchar Polski IV
9. Mistrzostwa Polski
10. Puchar Polski II


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. ZAWADA Marcin 1981 AZS AWF WARSZAWA 358 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 1
2. RAJSKI Leszek 1983 Klub Szermierczy Wrocławianie 346 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 3
3. KAWIECKI Paweł 1981 KS AZS AWFIS GDAŃSK 215 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2

Pkt: 0
M: 17
4. MOCEK Sławomir 1976 IKS LESZNO 195 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 30
M: 1

Pkt: 0
M: 10
5. SZUMIELEWICZ Paweł 1986 Klub Szermierczy Wrocławianie 193 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 5
6. Ciepły Tomasz 1980 KS AZS-AWF POZNAŃ 190 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 13
7. Majewski Michał 1987 AZS AWF WARSZAWA 160





Pkt: 25
M: 2
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 7
8. GMEREK Tomasz 1988 Klub Szermierczy Wrocławianie 140 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 3
9. SZYMAŃSKI Aleksander 1989 130 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 20
10. OSMAŃSKI Paweł 1989 KS AZS AWFIS GDAŃSK 125




Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 11
11. PRZYBYSŁAWSKI Michał 1987 AZS AWF WARSZAWA 125
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 14
12. JANDA Michał 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 120 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 11
13. WITKOWSKI Andrzej 1985 KS AZS AWFIS GDAŃSK 118 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 8



14. WŁOSEK Maciej 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 115 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 19



Pkt: 0
M: 2
15. PIETRUSIEWICZ Radosław 1982 Klub Szermierczy Wrocławianie 113 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 21
16. ZABŁOCKI Wojciech 1987 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 110 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 9
17. PUZIANOWSKI Michał 1989 Klub Szermierczy Wrocławianie 105 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 16
18. TOMCZAK Mirosław 1989 BUDOWLANI TORUŃ 100 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 0
M: 18
19. GLONEK Radosław 1983 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 98 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3




Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 6
20. ŁUKOWSKI Bartosz 1989 93 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 22


21. KOPER Damian 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 80 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 8
22. FRANCESON Filip 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 75 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 23
23. GRYGLEWSKI Krystian 1994 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 70





Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 26
24. SINORACKI Tomasz 1989 KS AZS AWFIS GDAŃSK 60 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 14
M: 12


25. NUCKOWSKI Miłosz 1990 Klub Szermierczy Wrocławianie 56 Pkt: 4
M: 29

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 32

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 19
26. Janda Piotr 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 50 Pkt: 18
M: 8


Pkt: 0
M: 3

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 13


Pkt: 0
M: 25
27. CZAJKOWSKI Maciej 1990 BUDOWLANI TORUŃ 50 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 45
28. Surwiłło Jakub 1993 AZS AWF WARSZAWA 46 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 2
M: 34


29. PRZYSZLAK Krzysztof 1989 Klub Szermierczy Wrocławianie 45 Pkt: 8
M: 22

Pkt: 4
M: 28


Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 14


Pkt: 0
M: 39
30. ŻELAZKO Rafał 1988 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 45 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 22


Pkt: 8
M: 18

Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 24
31. Cegielski Bartosz 1995 KS AZS-AWF POZNAŃ 44




Pkt: 12
M: 16
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 0
M: 29
32. ULANOWSKI Mateusz 1991 AZS AWF WARSZAWA 44 Pkt: 2
M: 37


Pkt: 0
M: 31

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 22
33. CZERWIŃSKI Krzysztof 1991 AZS AWF WARSZAWA 42
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 27
34. WIŚNIEWSKI Rafał 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 40
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 4
M: 27



35. METZA Oskar 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 40
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 2
M: 35

Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 15
36. SIESS Michał 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 40






Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 32
37. KOZŁOWSKI Szymon 1994 KS AZS-AWF POZNAŃ 40 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 24

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 30


38. NOWOSIELSKI Ksawery 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 40
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 4
M: 25


Pkt: 0
M: 31
39. BASIŃSKI Mikołaj 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 36
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 48
40. KASZUBA Jacek 1981 IKS LESZNO 33 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 41


Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 30
41. Kozłowski Jakub 1991 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 32
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 39

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 36
42. PŁOCHARSKI Filip 1990 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 31 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 37



Pkt: 0
M: 33
43. KOPCZYŃSKI Artur 1988 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 31 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 33


Pkt: 0
M: 35
44. PRZEDNOWEK Adrian 1993 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 29




Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 27
45. BIESAGA Mikołaj 1987 AZS AWF WARSZAWA 25 Pkt: 2
M: 40

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 26



46. ŻABICKI Ignacy 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 22



Pkt: 4
M: 31

Pkt: 2
M: 34


Pkt: 0
M: 41
47. SOSNOWSKI Dominik 1989 AZS AWF WARSZAWA 21 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 8
M: 21




Pkt: 0
M: 46
48. JUREWICZ Jakub 1993 ZJEDNOCZENI PABIANICE 16 Pkt: 1
M: 42

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 27


Pkt: 4
M: 29


Pkt: 0
M: 42
49. KOLER Jakub 1991 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 16






Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 40
50. KOLAK Patryk 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 16

Pkt: 2
M: 39



Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 44
51. PROKOPSKI Andrzej 1987 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 8
M: 22





52. CAŁA Ryszard 1968 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 14


Pkt: 0
M: 35

Pkt: 1
M: 47



Pkt: 0
M: 37
53. KARBONOWSKI Kamil 1987 AZS AWF WARSZAWA 12

Pkt: 4
M: 31


Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 38



54. DŁUŻYŃSKI Dominik 1981 KS POLONIA 1912 LESZNO 12





Pkt: 2
M: 36


Pkt: 0
M: 46
55. SZUMIELEWICZ Rafał 1987 Klub Szermierczy Wrocławianie 12
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 26

Pkt: 2
M: 38



Pkt: 0
M: 43
56. MALANOWSKI Marek 1986 AZS AWF WARSZAWA 10 Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 36




Pkt: 4
M: 28


57. SMURA Mikołaj 1990 KS AZS-AWF POZNAŃ 10 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 4
M: 29





58. CHOIŃSKI Patryk 1995 AZS AWF WARSZAWA 10





Pkt: 4
M: 32



59. PIETRUSIAK Krzysztof 1984 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10








Pkt: 0
M: 34
60. PAPUŻYŃSKI Paweł 1980 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10








Pkt: 0
M: 38
61. KREPA Konrad 1985 Klub Szermierczy Wrocławianie 10




Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 45



62. KONIECZNY Tomasz 1996 AZS AWF WARSZAWA 10




Pkt: 1
M: 46

Pkt: 2
M: 40


63. SZEWCZYK Szymon 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10




Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 40



64. KOSICKI Aleksander 1994 BUDOWLANI TORUŃ 8




Pkt: 1
M: 42

Pkt: 1
M: 44


65. PRZYŁUSKI Dominik 1995 AZS AWF WARSZAWA 6






Pkt: 2
M: 38


66. BIES Miłosz 1994 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6





Pkt: 2
M: 39



67. GAJDA Robert 1990 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6
Pkt: 2
M: 39



Pkt: 2
M: 40




68. POPIEL Michał 1994 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 4




Pkt: 1
M: 43




68. WOJDYŁO Jakub 1981 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 4






Pkt: 1
M: 43


70. NIEDZIELSKI Łukasz 1992 KS POLONIA 1912 LESZNO 4




Pkt: 1
M: 44




71. SKŁADANOWSKI Filip 1977 AZS AWF WARSZAWA 4 Pkt: 1
M: 44

Pkt: 2
M: 38




Pkt: 1
M: 46


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content