Lista klasyfikacyjna

Wojciech GORALEWSKI

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS UKW BYDGOSZCZ

Szymon CZARTORYJSKI

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Ireneusz Gościński

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: WKS KOLEJARZ WROCŁAW.

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Wojciech GORALEWSKI 136
  • Challenge Wratislavia, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 9, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 3, P: 0
2. Szymon CZARTORYJSKI 116
  • Challenge Wratislavia, M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 2, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 2, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 19, P: 0
3. Ireneusz Gościński 100
  • Challenge Wratislavia, M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 12, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 2, P: 0
4. Jan ZAKRZEWSKI 96
  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 8, P: 0
5. Jerzy WIELIŃSKI 88
  • Challenge Wratislavia, M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 6, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 13, P: 0
6. Kacper BOBRAS 88
  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 5, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 18, P: 0
7. Łukasz PILSZAK 88
  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 5, P: 0
8. Jakub KSENIAK 84
  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 21, P: 0
9. Filip BORATYN 84
  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 1, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 17, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 7, P: 0
10. Mateusz DOŁŻYCKI 76
  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 1, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 34, P: 0
11. Jan SAMULSKI 76
  • Challenge Wratislavia, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 38, P: 0
12. Konrad KOSYCARZ 68
  • Challenge Wratislavia, M: 53, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 9, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 11, P: 0
13. Adam WIŚNIEWSKI 64
  • Challenge Wratislavia, M: 31, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 2, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 19, P: 0
14. Szymon SKRZYPCZAK 64
  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 22, P: 0
15. Kacper RUTKOWSKI 52
  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 12, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 54, P: 0
16. Karol ŁUKASIEWICZ 52
  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 18, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 16, P: 0
17. Jan BROŻEK 48
  • Challenge Wratislavia, M: 66, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 47, P: 0
18. Jan Jurkiewicz 46
  • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0
19. Piotr BOROWIEC 36
  • Challenge Wratislavia, M: 44, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 18, P: 0
20. Kosma KOZIELEWSKI 34
  • Gdańska Kuźnia, M: 57, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 32, P: 0
21. Michał SZEWCZYK 34
  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 59, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 24, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 17, P: 0
22. Jan GRZEGORZEWSKI 32
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 25, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 30, P: 0
23. Jan SOKOŁOWSKI 32
  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 24, P: 0
24. Aleksander PERA 28
  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 29, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 41, P: 0
25. Mateusz MOŻEJKO 28
  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 16, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 25, P: 0
26. Sławomir KASPRZYK 28
  • Challenge Wratislavia, M: 98, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 24, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 43, P: 0
27. Artur RYSZKIEWICZ 24
  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0
28. Witold FRĄCEK 23
  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 55, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 27, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 11, P: 0
29. Dominik ŻURAWSKI 22
  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 37, P: 0
30. Bartłomiej WALCZYK 22
  • Challenge Wratislavia, M: 66, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 26, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 32, P: 0
31. Jakub CIERLUK 21
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 25, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 12, P: 0
32. Wiktor STACHERA 20
  • Challenge Wratislavia, M: 90, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 42, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 28, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 51, P: 0
33. Jakub GRYC 16
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 11, P: 0
34. Michał OLBROMSKI 16
  • Gdańska Kuźnia, M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 24, P: 0
35. Aleksander DUDKA 15
  • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 57, P: 0
36. Marcel DRUSZKOWSKI 15
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 15, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 37, P: 0
37. Mikołaj SADOWSKI 15
  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 52, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 34, P: 0
38. Artur KRUSZKO 14
  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 43, P: 0
39. Kacper GAWDZIŃSKI 14
  • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0
40. Aleksander SZAMAŁEK 13
  • Challenge Wratislavia, M: 44, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 19, P: 0
41. Robert BRONISŁAWSKI 13
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 21, P: 0
42. Dawid RUTKOWSKI 13
  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 29, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 29, P: 0
43. Filip SMEJDA 12
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 13, P: 0
44. Franek DŹWIERŻYŃSKI 12
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 15, P: 0
45. Kacper MAĆKOWIAK 12
  • Challenge Wratislavia, M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 18, P: 0
46. Feliks JAKUBOWSKI 12
  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 34, P: 0
47. Grzegorz WOJNAROWICZ 12
  • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 23, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 35, P: 0
48. Patryk MALCZYK 12
  • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 38, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 28, P: 0
49. Michał OLEKSY 11
  • Challenge Wratislavia, M: 102, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 49, P: 0
50. Wojciech JUNOSZA-KISIELEWSKI 11
  • Gdańska Kuźnia, M: 54, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0
51. Patryk MARTYNIAK 11
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 38, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 22, P: 0
52. Ignacy SZYPULSKI 11
  • Gdańska Kuźnia, M: 56, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 22, P: 0
53. Mikołaj KANIEWSKI 10
  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 21, P: 0
54. Damian SULIKOWSKI 10
  • Challenge Wratislavia, M: 76, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
55. Dawid DURYS 10
  • MT o Puchar Elbudu, M: 23, P: 0
56. Michał CHTIOUI 10
  • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 40, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 45, P: 0
57. Stanisław ADRIANEK 9
  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 53, P: 0
58. Bartłomiej KOSIŃSKI 9
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0
59. Kacper SEYFRIED 9
  • Challenge Wratislavia, M: 95, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 33, P: 0
60. Aleksander JĘDRZEJEWSKI 9
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 30, P: 0
61. Jędrzej FIJAŁKOWSKI 9
  • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 39, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 31, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 55, P: 0
62. Hubert OSTROWSKI 9
  • Gdańska Kuźnia, M: 50, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 50, P: 0
63. Krystyn MAZUREK 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 44, P: 0
64. Mateusz WASILEWSKI 8
  • Challenge Wratislavia, M: 68, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
65. Michał KURZAWSKI 8
  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 32, P: 0
66. Kacper DŁUŻYŃSKI 8
  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0
67. Błażej KUZAKA 7
  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 49, P: 0
68. Kamil LOBA 7
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 33, P: 0
69. Dawid LANGE 7
  • Challenge Wratislavia, M: 84, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 42, P: 0
70. Krzysztof KARPOWICZ 7
    71. Daniel MAJKOWSKI 6
    • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
    72. Jan CUDNY 6
    • Challenge Wratislavia, M: 93, P: 0

    • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0
    73. Filip GRYGOWSKI 6
    • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
    74. Krzysztof ŚWIERGOCKI 6
    • Gdańska Kuźnia, M: 46, P: 0

    • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 37, P: 0
    75. Michał GRODZISKI 6
    • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 44, P: 0
    76. Antoni ZABOROWSKI 5
    • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0
    77. Marcin TRYBUŁOWSKI 5
    • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0
    78. Krystian MAŃKA 5
    • Challenge Wratislavia, M: 96, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0

    • Gdańska Kuźnia, M: 51, P: 0
    79. Jakub STYBOR 5
    • Gdańska Kuźnia, M: 58, P: 0

    • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 39, P: 0
    80. Konrad BIERNACKI 4
    • MT o Puchar Elbudu, M: 26, P: 0
    81. Patryk BEHRENDT 4
    • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
    82. Marcin OTTLEWSKI 4
    • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
    83. Michał KAPICA 4
    • Challenge Wratislavia, M: 77, P: 0

    • MT o Puchar Elbudu, M: 36, P: 0
    84. Viktor CIOŁEK 4
      85. Jakub SZCZUROWSKI 4
      • Gdańska Kuźnia, M: 48, P: 0
      86. Mateusz ZIELIŃSKI 4
      • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0
      87. Krzysztof JĘDRZEJEWSKI 4
      • Challenge Wratislavia, M: 91, P: 0
      88. Damian DIERING 4
      • Challenge Wratislavia, M: 78, P: 0
      89. Bartosz RUCZYŃSKI 3
      • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 35, P: 0
      90. Filip SKRABURSKI 3
      • Gdańska Kuźnia, M: 45, P: 0
      91. Michał KRAWCZYK 3
      • Challenge Wratislavia, M: 99, P: 0

      • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 53, P: 0
      92. Jakub GRZEGORCZYK 3
        93. Wojciech LUBIENIECKI 3
        • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0
        94. Oskar DIERING 3
          95. Stanisław ROZPĘDOWSKI 3
            96. Jakub SAMULSKI 3
              97. Krzysztof JÓZEFIK 3
                98. Jarosław GRYC 2
                  99. Krzysztof CIEŚLAK 2
                    100. Jakub MIŚKIEWICZ 2
                      100. Stanisław CZEMARMAZOWICZ 2
                        102. Jakub NOWAKOWSKI 2
                          103. Mikołaj HOŁTYN 2
                            104. Kacper SOŁODUCHA 2
                              105. Karol ROMAN 2
                              • Gdańska Kuźnia, M: 47, P: 0
                              106. Jan MAJEWICZ 2
                              • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0
                              107. Konstanty ILJUTCZYK 2
                              • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0
                              108. Antoni MARCHWICKI 2
                              • Challenge Wratislavia, M: 104, P: 0
                              109. Jan SZORNAK 2
                                110. Kamil NIKODEM 2
                                  111. Bartosz MAŁYSZEK 2
                                    112. Piotr KORDYS 2
                                      113. Jakub MIESZAŁA 2
                                        114. Mateusz KRAJEWSKI 2
                                          115. Dominik HAŁUBIEC 2
                                            116. Wojciech KOPKA 2
                                              117. Filip FILANOWSKI 2
                                                118. Aleksander KWOCZAŁA 2
                                                  119. Mikołaj PLICHTA 2
                                                    120. Aleksander KUŹMA 2
                                                    • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 57, P: 0
                                                    121. Kacper GOŹDZIELEWSKI 1
                                                      122. Damian MARTYN 1
                                                        123. Mateusz KUNZE 1
                                                          124. Jakub WARDZICHOWSKI 1
                                                            125. Oskar LEWANDOWSKI 1
                                                              126. Piotr KAMIŃSKI 1
                                                                127. Michał HAŁACZKIEWICZ 1

                                                                  Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy