Lista klasyfikacyjna

BURLIKOWSKA Olga

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS MDK-5 BYDGOSZCZ

BOBKOWSKA Kamila

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS MDK-5 BYDGOSZCZ

Toporska Joanna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia
2. Puchar Ziem Północnych
3. Gdańska Kuźnia
4. Ogólnopolski Turniej Dziecięcy
5. Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy
6. Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka
7. MT o Puchar Elbudu


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. BURLIKOWSKA Olga 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 136 Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 26
2. BOBKOWSKA Kamila 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 108 Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 2

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 2


3. Toporska Joanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 108 Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3


4. SYCZ Natalia 1999 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 100 Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 16
5. RENKE Maria 1999 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 100 Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 17


6. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 92 Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 2



Pkt: 0
M: 24
7. MIŁOGRODZKA Martyna 1999 UKS ATENA GDAŃSK 92 Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 7


8. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 88 Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 5
9. SZABELSKA Oliwia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 84
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 1


10. BOBER Zuzanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 76 Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 3


11. DYBA Jagoda 1999 KS POLONIA 1912 LESZNO 68 Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 14


12. SALI Sesil 1999 KS AZS-AWF POZNAŃ 68 Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 18

Pkt: 0
M: 38
13. SKRZYPCZAK Wiktoria 1999 AZS AWF WARSZAWA 66 Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 9



Pkt: 0
M: 33
14. CZERWIŃSKA Marzena 1999 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 64 Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 20


15. LIDZBARSKA Julia 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 64 Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 5


16. Kaczmarek Marta 1999 IKS LESZNO 64 Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 14



Pkt: 0
M: 18
17. ŁUCZAK Sylwia 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 60 Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 7

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 22


18. KRÓL Weronika 1999 KS POLONIA 1912 LESZNO 60 Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 11
19. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 56
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 10


20. ZAMELEK Anna 1999 IKS LESZNO 56 Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 10



Pkt: 0
M: 14
21. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 52 Pkt: 0
M: 24


Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 6

Pkt: 0
M: 34
22. SCHMIDT Patrycja 1999 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 52 Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 13



Pkt: 0
M: 15
23. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 48 Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 43
24. MICHNIEWICZ Julia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 48 Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 23
25. MUKLEWICZ Natalia 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 44 Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 20



26. STANUCH Aleksandra 1999 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 32
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 3




27. KOZŁOWSKA Alicja 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 32 Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 34



28. PIETROSZEK Karolina 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 30 Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 24




29. DARDA Paulina 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 28 Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 8




30. BORKOWSKA Anna 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 28 Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 22



31. GŁOWIŃSKA Zuzanna 1999 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26 Pkt: 0
M: 43


Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 27
32. Pander Julia 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 24 Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 21


Pkt: 0
M: 35
33. STAWIARSKA Katarzyna 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 22 Pkt: 0
M: 62


Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 29


34. KARPIAK Joanna 2000 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 37
35. MACHAŁA Antonina 1999 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 20
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 19


36. KWIATEK Weronika 1999 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20 Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 29



37. SADOWSKA Maria 2000 KS POLONIA 1912 LESZNO 18


Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 41
38. DOLIŃSKA Aleksandra 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 16


Pkt: 0
M: 16


Pkt: 0
M: 40
39. DRÓŻDŻ Zuzanna 1999 AZS AWF WARSZAWA 16 Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 20




40. KRAŚNICKA Martyna 2000 BUDOWLANI TORUŃ 15 Pkt: 0
M: 42



Pkt: 0
M: 21


41. Bytner Malwina 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 14 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 23



42. SOBOTA Olimpia 2000 KS POLONIA 1912 LESZNO 14 Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 28


Pkt: 0
M: 47
43. BIAŁKOWSKA Patrycja 1999 KS POLONIA 1912 LESZNO 12
Pkt: 0
M: 32


Pkt: 0
M: 23


44. CHMIEL Julia 1999 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12 Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 25


Pkt: 0
M: 48
45. ROMPCZYK Zuzanna 2000 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12
Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 32



46. GODLEWSKA Zofia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12


Pkt: 0
M: 27


Pkt: 0
M: 32
47. Grzejda Nina 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12 Pkt: 0
M: 64

Pkt: 0
M: 32



Pkt: 0
M: 39
48. HENCEL Ewelina 1999 UKS RONDO SZCZECIN 10
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 35




49. POLEK Alicja 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 9






50. BUCKA Natalia 1999 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 8






51. BOLEK Daria 2000 UKS RONDO SZCZECIN 8
Pkt: 0
M: 21





52. WAWOCZNA Natalia 1999 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 8






53. MIERNIK Aleksandra 1999 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8
Pkt: 0
M: 24





54. JANIK Julia 2000 UKS ATENA GDAŃSK 8 Pkt: 0
M: 46


Pkt: 0
M: 26



55. HODURA Aleksandra 1999 IKS LESZNO 8

Pkt: 0
M: 27



Pkt: 0
M: 36
56. WIERZCHOWSKA Agnieszka 2000 UKS ATENA GDAŃSK 8
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 39



57. MAJSZEWSKA Kinga 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 8



Pkt: 0
M: 26


58. MOSIEWICZ Maja 2000 UKS ATENA GDAŃSK 8 Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 33



59. RÓŻYCKA Joanna 2000 UKS-I BOHUN TORUŃ. 7



Pkt: 0
M: 25


60. WYGANOWSKA Anna 2000 UKS ATENA GDAŃSK 7
Pkt: 0
M: 33





61. BRONICKA Agata 1999 BUDOWLANI TORUŃ 7 Pkt: 0
M: 58






62. GRACZYK Zuzanna 2000 BUDOWLANI TORUŃ 7






63. KĘDZIORA Zofia 2000 UKS ATENA GDAŃSK 6 Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 29





64. TETLAK Paula 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 6





Pkt: 0
M: 44
65. ROMAN Anna 2000 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 38




66. NOWAK Julia 2000 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6

Pkt: 0
M: 34




67. PAWLICKA Natasza 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6 Pkt: 0
M: 63


Pkt: 0
M: 40


Pkt: 0
M: 50
68. ANTOSZAK Monika 1999 UKS ATENA GDAŃSK 5


Pkt: 0
M: 36



69. RODAK Adrianna 2000 UKS RONDO SZCZECIN 5






70. BRODA Michalina 1999 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 4



Pkt: 0
M: 27


71. LENARD Sylwia 1999 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 4



Pkt: 0
M: 30


72. KARSZNIA Weronika 1999 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 4 Pkt: 0
M: 37






73. KŁOS Joanna 1999 AZS AWF WARSZAWA 4 Pkt: 0
M: 41






74. KSENIAK Zofia 2000 UKS ATENA GDAŃSK 4

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 37



75. SAMSEL Natasza 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 4


Pkt: 0
M: 41



76. DUBANIEWICZ Maria 2000 UKS ATENA GDAŃSK 4
Pkt: 0
M: 45





77. STACHOWICZ Natalia 1999 UKS ATENA GDAŃSK 4






78. MAKARSKA Karolina 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 4






79. PŁUCIENNIK Jadwiga 1999 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 3





Pkt: 0
M: 45
80. MUSZYŃSKA Julia 2000 UKS ATENA GDAŃSK 3






81. ŁYSAKOWSKA Roksana 1999 UKS GRYFEK SZCZECIN 2
Pkt: 0
M: 38





82. LIS Liliana 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 2






83. DANOWSKA Patrycja 2000 UKS RONDO SZCZECIN 2
Pkt: 0
M: 41





84. RYMSZA Sylwia 1999 UKS RONDO SZCZECIN 2
Pkt: 0
M: 42





85. STOPPA Antonina 1999 UKS ATENA GDAŃSK 2






86. PERSON Kinga 1999 UKS ATENA GDAŃSK 2






86. ŻUBRYK Klaudia 1999 UKS RONDO SZCZECIN 2






88. FORCZEK Klaudia 2000 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 2 Pkt: 0
M: 59






89. ROŻNIECKA Barbara 2000 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 2 Pkt: 0
M: 65






90. SZYMAŃSKA Kornelia 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 2






91. SZOSTAK Laura 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 2






92. BARTUZEL Sandra 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 2






93. WĘDRYCHOWSKA Antonina 2000 AZS AWF WARSZAWA 2






94. NIEDŹWIECKA Maria 2000 AZS AWF WARSZAWA 2






95. PACIEJEWSKA Anna 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 2






96. JÓZKOWSKA Joanna 1999 UKS RONDO SZCZECIN 2






97. DEKA Nikola 1999 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1






98. DĄBECKA Weronika 1999 UKS ATENA GDAŃSK 1






99. ŻUBRYK Daria 1999 UKS RONDO SZCZECIN 1






100. SZARKIEWICZ Natalia 1999 UKS RONDO SZCZECIN 1






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content