Lista klasyfikacyjna

Olga BURLIKOWSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS MDK-5 BYDGOSZCZ

Kamila BOBKOWSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS MDK-5 BYDGOSZCZ

Joanna Toporska

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK.

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Olga BURLIKOWSKA 136
  • Challenge Wratislavia, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 1, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 26, P: 0
2. Kamila BOBKOWSKA 108
  • Challenge Wratislavia, M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 2, P: 0
3. Joanna Toporska 108
  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 2, P: 0
4. Natalia SYCZ 100
  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 8, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 16, P: 0
5. Maria RENKE 100
  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 17, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 12, P: 0
6. Renata TOMCZAK 92
  • Challenge Wratislavia, M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 2, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 24, P: 0
7. Martyna MIŁOGRODZKA 92
  • Challenge Wratislavia, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 7, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 1, P: 0
8. Aleksandra Jeglińska 88
  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 2, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 5, P: 0
9. Oliwia SZABELSKA 84
  • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 18, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 1, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 3, P: 0
10. Zuzanna BOBER 76
  • Challenge Wratislavia, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 8, P: 0
11. Jagoda DYBA 68
  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 14, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 3, P: 0
12. Sesil SALI 68
  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 18, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 38, P: 0
13. Wiktoria SKRZYPCZAK 66
  • Challenge Wratislavia, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 33, P: 0
14. Marzena CZERWIŃSKA 64
  • Challenge Wratislavia, M: 16, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 14, P: 0
15. Julia LIDZBARSKA 64
  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 5, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 6, P: 0
16. Marta Kaczmarek 64
  • Challenge Wratislavia, M: 21, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 18, P: 0
17. Sylwia ŁUCZAK 60
  • Challenge Wratislavia, M: 15, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 22, P: 0
18. Weronika KRÓL 60
  • Challenge Wratislavia, M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 15, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 11, P: 0
19. Marta MECH 56
  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 6, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0
20. Anna ZAMELEK 56
  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 14, P: 0
21. Kinga Pijaczyńska 52
  • Challenge Wratislavia, M: 24, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 6, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 34, P: 0
22. Patrycja SCHMIDT 52
  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 15, P: 0
23. Weronika Wisoky 48
  • Challenge Wratislavia, M: 55, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 43, P: 0
24. Julia MICHNIEWICZ 48
  • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 11, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 23, P: 0
25. Natalia MUKLEWICZ 44
  • Challenge Wratislavia, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 20, P: 0
26. Aleksandra STANUCH 32
  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0
27. Alicja KOZŁOWSKA 32
  • Challenge Wratislavia, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 34, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 32, P: 0
28. Karolina PIETROSZEK 30
  • Challenge Wratislavia, M: 56, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0
29. Paulina DARDA 28
  • Challenge Wratislavia, M: 31, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0
30. Anna BORKOWSKA 28
  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 22, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 20, P: 0
31. Zuzanna GŁOWIŃSKA 26
  • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 42, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 12, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 27, P: 0
32. Julia Pander 24
  • Challenge Wratislavia, M: 53, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 21, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 35, P: 0
33. Katarzyna STAWIARSKA 22
  • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 15, P: 0
34. Joanna KARPIAK 22
  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 24, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 37, P: 0
35. Antonina MACHAŁA 20
  • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 19, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 19, P: 0
36. Weronika KWIATEK 20
  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 29, P: 0
37. Maria SADOWSKA 18
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 28, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 17, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 41, P: 0
38. Aleksandra DOLIŃSKA 16
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 40, P: 0
39. Zuzanna DRÓŻDŻ 16
  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0
40. Martyna KRAŚNICKA 15
  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 21, P: 0
41. Malwina Bytner 14
  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 23, P: 0
42. Olimpia SOBOTA 14
  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 28, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 47, P: 0
43. Patrycja BIAŁKOWSKA 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0
44. Julia CHMIEL 12
  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 39, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 48, P: 0
45. Zuzanna ROMPCZYK 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 32, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 26, P: 0
46. Zofia GODLEWSKA 12
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 32, P: 0
47. Nina GRZEJDA 12
  • Challenge Wratislavia, M: 64, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 30, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 39, P: 0
48. Ewelina HENCEL 10
  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0
49. Alicja POLEK 9
  • MT o Puchar Elbudu, M: 26, P: 0
50. Natalia BUCKA 8
  • MT o Puchar Elbudu, M: 18, P: 0
51. Daria BOLEK 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
52. Natalia WAWOCZNA 8
  • MT o Puchar Elbudu, M: 22, P: 0
53. Aleksandra MIERNIK 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
54. Julia JANIK 8
  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 26, P: 0
55. Aleksandra HODURA 8
  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 36, P: 0
56. Agnieszka WIERZCHOWSKA 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 39, P: 0
57. Kinga MAJSZEWSKA 8
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0
58. Maja MOSIEWICZ 8
  • Challenge Wratislavia, M: 50, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 40, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 33, P: 0
59. Joanna RÓŻYCKA 7
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 25, P: 0
60. Anna WYGANOWSKA 7
  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
61. Agata BRONICKA 7
  • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0
62. Zuzanna GRACZYK 7
    63. Zofia KĘDZIORA 6
    • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
    64. Paula TETLAK 6
    • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 44, P: 0
    65. Anna ROMAN 6
    • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0

    • Gdańska Kuźnia, M: 38, P: 0
    66. Julia NOWAK 6
    • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0
    67. Natasza PAWLICKA 6
    • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0

    • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 40, P: 0

    • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 50, P: 0
    68. Monika ANTOSZAK 5
    • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 36, P: 0
    69. Adrianna RODAK 5
      70. Michalina BRODA 4
      • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0
      71. Sylwia LENARD 4
      • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 30, P: 0
      72. Weronika KARSZNIA 4
      • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0
      73. Joanna KŁOS 4
      • Challenge Wratislavia, M: 41, P: 0
      74. Zofia KSENIAK 4
      • Gdańska Kuźnia, M: 36, P: 0

      • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 37, P: 0
      75. Natasza SAMSEL 4
      • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 41, P: 0
      76. Maria DUBANIEWICZ 4
      • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0
      77. Natalia STACHOWICZ 4
        78. Karolina MAKARSKA 4
          79. Jadwiga PŁUCIENNIK 3
          • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 45, P: 0
          80. Julia MUSZYŃSKA 3
            81. Roksana ŁYSAKOWSKA 2
            • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
            82. Liliana LIS 2
              83. Patrycja DANOWSKA 2
              • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0
              84. Sylwia RYMSZA 2
              • Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0
              85. Antonina STOPPA 2
                86. Kinga PERSON 2
                  86. Klaudia ŻUBRYK 2
                    88. Klaudia FORCZEK 2
                    • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0
                    89. Barbara ROŻNIECKA 2
                    • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0
                    90. Kornelia SZYMAŃSKA 2
                      91. Laura SZOSTAK 2
                        92. Sandra BARTUZEL 2
                          93. Antonina WĘDRYCHOWSKA 2
                            94. Maria NIEDŹWIECKA 2
                              95. Anna PACIEJEWSKA 2
                                96. Joanna JÓZKOWSKA 2
                                  97. Nikola DEKA 1
                                    98. Weronika DĄBECKA 1
                                      99. Daria ŻUBRYK 1
                                        100. Natalia SZARKIEWICZ 1

                                          Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy