Lista klasyfikacyjna

Daniel OLSZOWSKI

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: BUDOWLANI TORUŃ

Filip KUBIAK

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Tomasz STRÓŻYŃSKI

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS MDK-5 BYDGOSZCZ

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Daniel OLSZOWSKI 116
  • Challenge Wratislavia, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 1, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 11, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 5, P: 0
2. Filip KUBIAK 104
  • Challenge Wratislavia, M: 18, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 2, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 1, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 5, P: 0
3. Tomasz STRÓŻYŃSKI 104
  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 3, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 6, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0
4. Mikołaj Sowa 92
  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 8, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 29, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 23, P: 0
5. Szymon CZARTORYJSKI 88
  • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 7, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 2, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 13, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 17, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 11, P: 0
6. Michał KOŚLICKI 80
  • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 6, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 28, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 7, P: 0
7. Konrad KOSYCARZ 68
  • Challenge Wratislavia, M: 73, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 12, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 8, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 29, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 13, P: 0
8. Wojciech GORALEWSKI 64
  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 10, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 14, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 31, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 9, P: 0
9. Mikołaj RUDNICKI 60
  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 15, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 12, P: 0
10. Krystian JASIŃSKI 58
  • Challenge Wratislavia, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 37, P: 0
11. Rafał WOJNOWSKI 54
  • Challenge Wratislavia, M: 66, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 5, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 19, P: 0
12. Igor TYDA 46
  • Challenge Wratislavia, M: 68, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 31, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 18, P: 0
13. Jakub MILLER 44
  • Challenge Wratislavia, M: 12, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 37, P: 0
14. Łukasz PILSZAK 37
  • Challenge Wratislavia, M: 24, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 46, P: 0
15. Ireneusz Gościński 36
  • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 10, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 60, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 33, P: 0
16. Bartłomiej DAMS 36
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 13, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 19, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 21, P: 0
17. Adam WIŚNIEWSKI 32
  • Challenge Wratislavia, M: 84, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 49, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 39, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 10, P: 0
18. Kacper BOBRAS 30
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0
19. Mateusz DOŁŻYCKI 30
  • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 22, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 55, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 27, P: 0
20. Wojciech MISIURA 29
  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 49, P: 0
21. Wiktor OLSZEWSKI 28
  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 15, P: 0
22. Piotr BOROWIEC 28
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 36, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 38, P: 0
23. Sławomir KASPRZYK 24
  • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 15, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 47, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 53, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 29, P: 0
24. Kacper RUTKOWSKI 23
  • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 16, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 25, P: 0
25. Jędrzej SZPYGIEL 23
  • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 61, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 32, P: 0
26. Adrian WOJTKOWIAK 22
  • Challenge Wratislavia, M: 100, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 9, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 28, P: 0
27. Robert KAMIŃSKI 22
  • Challenge Wratislavia, M: 99, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 21, P: 0
28. Jan SAMULSKI 22
  • Challenge Wratislavia, M: 50, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 17, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 36, P: 0
29. Aleksander PERA 22
  • Challenge Wratislavia, M: 87, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 21, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 48, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 21, P: 0
30. Karol ŁUKASIEWICZ 18
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 15, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 46, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 31, P: 0
31. Karol OŁOWSKI 18
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 29, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 41, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 16, P: 0
32. Jakub GRYC 18
  • Challenge Wratislavia, M: 114, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 16, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 41, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 39, P: 0
33. Łukasz JANUSZEWSKI 18
  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
34. Mateusz MOŻEJKO 15
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 44, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 42, P: 0
35. Kacper WOJTECKI 15
  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 35, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 49, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 40, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 22, P: 0
36. Dominik ŻURAWSKI 15
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 57, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 34, P: 0
37. Grzegorz WOJNAROWICZ 15
  • Challenge Wratislavia, M: 106, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 24, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 36, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 62, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 33, P: 0
38. Jarema KOZIELEWSKI 14
  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0
39. Szymon SKRZYPCZAK 14
  • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 43, P: 0
40. Jerzy WIELIŃSKI 13
  • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 51, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 24, P: 0
41. Michał OBRĘBSKI 12
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
42. Jan SOKOŁOWSKI 12
  • Challenge Wratislavia, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
43. Borys SADOWSKI 12
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 40, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 52, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 30, P: 0
44. Michał DORYNEK 11
  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 58, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 28, P: 0
45. Maksymilian PERA 11
  • Challenge Wratislavia, M: 98, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 26, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 44, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 37, P: 0
46. Kacper BEM 11
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 27, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 48, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 59, P: 0
47. Jan BROŻEK 10
  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
48. Bartosz WŁADYKA 9
  • Challenge Wratislavia, M: 81, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 39, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 62, P: 0
49. Michał PORĘBA 9
  • Challenge Wratislavia, M: 104, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 51, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 44, P: 0
50. Krzysztof ŁĄCZNY 8
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 28, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
51. Michał SZYMAŃSKI 8
  • Challenge Wratislavia, M: 109, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 30, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 41, P: 0
52. Krzysztof DWORAKOWSKI 8
  • Challenge Wratislavia, M: 36, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 43, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0
53. Paweł JĘDREJKO 8
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 53, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 38, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 26, P: 0
54. Sebastian SUCHOWIAK 8
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 32, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0
55. Wojciech JUNOSZA-KISIELEWSKI 8
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 45, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 43, P: 0
56. Mateusz POZLEWICZ 7
  • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 27, P: 0
57. Patryk MALCZYK 7
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 28, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 39, P: 0
58. Marcin WYGANOWSKI 7
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 31, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 47, P: 0
59. Michał SZEWCZYK 7
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 32, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 35, P: 0
60. Wojciech SIDORUK 7
  • Challenge Wratislavia, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 64, P: 0
61. Aleksander SZAMAŁEK 7
  • Challenge Wratislavia, M: 55, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 39, P: 0
62. Michał OLBROMSKI 7
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 57, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 56, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 49, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 44, P: 0
63. Mikołaj SADOWSKI 6
  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 27, P: 0
64. Michał SOKOŁOWSKI 6
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0
65. Artur KRUSZKO 6
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 48, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0
66. Patryk MAJSZEWSKI 6
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 36, P: 0
67. Jakub KOSIŃSKI 6
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 38, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 43, P: 0
68. Hubert OSTROWSKI 6
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 38, P: 0
69. Aleksander KWOCZAŁA 6
  • Challenge Wratislavia, M: 119, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 42, P: 0
70. Wiktor STRĄCZYŃSKI 5
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 32, P: 0
71. Jan MAJEWICZ 5
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 52, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
72. Jakub RUCIŃSKI 5
  • Challenge Wratislavia, M: 94, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 42, P: 0
73. Szymon PIECHOTA 5
    74. Mikołaj HOŁTYN 5
    • Challenge Wratislavia, M: 105, P: 0

    • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 48, P: 0
    75. Krzysztof CIEŚLAK 5
    • Challenge Wratislavia, M: 110, P: 0
    76. Oskar DIERING 5
    • Challenge Wratislavia, M: 117, P: 0
    77. Bartosz FABISIAK 4
    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0
    78. Jakub KSENIAK 4
    • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 32, P: 0
    79. Filip SMEJDA 4
    • Challenge Wratislavia, M: 86, P: 0

    • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 42, P: 0
    80. Michał KRAWCZYK 4
    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 45, P: 0
    81. Krzysztof JĘDRZEJEWSKI 4
    • Challenge Wratislavia, M: 87, P: 0

    • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 60, P: 0
    82. Krzysztof ŚWIERGOCKI 4
    • Challenge Wratislavia, M: 114, P: 0

    • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 54, P: 0
    83. Franek DŹWIERŻYŃSKI 4
    • Challenge Wratislavia, M: 113, P: 0

    • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 58, P: 0
    84. Mateusz WASILEWSKI 4
      85. Tymoteusz BEGIERT 4
      • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0
      86. Mikołaj KOTOWSKI 3
      • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 40, P: 0
      87. Bartosz SKRZYPCZAK 3
      • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 46, P: 0
      88. Mikołaj KANIEWSKI 3
        89. Piotr SHUKLA 3
        • Challenge Wratislavia, M: 78, P: 0

        • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 55, P: 0
        90. Bartłomiej WALCZYK 3
        • Challenge Wratislavia, M: 103, P: 0

        • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 59, P: 0
        91. Krzysztof JÓZEFIK 3
          92. Marcel PYTEL 3
          • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 50, P: 0
          93. Eryk KULESZA 3
            94. Marcel BIAŁAS 2
            • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0
            95. Michał KAPICA 2
            • Challenge Wratislavia, M: 91, P: 0
            96. Artur ŚCIEGLIŃSKI 2
            • Challenge Wratislavia, M: 111, P: 0
            97. Wojciech LUBIENIECKI 2
            • Challenge Wratislavia, M: 119, P: 0
            98. Aleksander KUŹMA 2
              99. Daniel MAJKOWSKI 2
                100. Franek GŁUCH 2
                  101. Błażej KUZAKA 2
                    102. Dawid RUTKOWSKI 2
                      103. Damian SULIKOWSKI 2
                        104. Franek WIELGOMAS 2
                          105. Kacper SCHEFFLER 2
                            106. Michał KURZAWSKI 2
                              107. Franciszek LASOCKI 2
                                107. Marcin ZBORALSKI 2
                                  109. Przemek SKIPIRZEPA 2
                                    110. Mateusz KLUPCZYŃSKI 2
                                      111. Bartosz GÓRNIAK 2
                                        112. Karol HAUZA 2
                                          113. Konrad KNAPACZ 1
                                          • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 49, P: 0
                                          114. Adam BOJANOWICZ 1
                                            115. Jan STOCKI 1
                                            • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 56, P: 0
                                            115. Daniel MALINOWSKI 1
                                              117. Błażej GRACA 1
                                                118. Artur RYSZKIEWICZ 1
                                                  119. Marcin TRYBUŁOWSKI 1
                                                    120. Jakub MIŚKIEWICZ 1
                                                      121. Adam KUSTRA 1
                                                        122. Krystian MAŃKA 1

                                                          Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy