Lista klasyfikacyjna

Maciej PODRALSKI

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK.

Andrzej RZĄDKOWSKI

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE.

Jakub GLEZMAN

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE.

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Maciej PODRALSKI 136
  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 2, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 2, P: 0
2. Andrzej RZĄDKOWSKI 104
  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 9, P: 0
3. Jakub GLEZMAN 100
  • Challenge Wratislavia, M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 16, P: 0
4. Oskar ORSZYŃSKI 76
  • Challenge Wratislavia, M: 31, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 36, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 6, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 13, P: 0
5. Marek PILSZAK 60
  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 45, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 7, P: 0
6. Mateusz DOROCHOWICZ 60
  • Challenge Wratislavia, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 5, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 31, P: 0
7. Maxime TARASIEWICZ 60
  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 14, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 10, P: 0
8. Bartosz ŻURAWSKI 56
  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 25, P: 0
9. Filip KUBIAK 56
  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 13, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 12, P: 0
10. Daniel OLSZOWSKI 54
  • Challenge Wratislavia, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 47, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 8, P: 0
11. Tomasz STRÓŻYŃSKI 50
  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 35, P: 0
12. Adam KORPACZEWSKI 48
  • Challenge Wratislavia, M: 44, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 24, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 15, P: 0
13. Michał ZAMIAR 44
  • Challenge Wratislavia, M: 53, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 15, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 17, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 21, P: 0
14. Ludwik DE BAZELAIRE 42
  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0
15. Kacper SKRZYPKOWSKI 38
  • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 16, P: 0
16. Patryk SZULPIN 36
  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 20, P: 0
17. Tomasz NARUSZEWICZ 34
  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 37, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 6, P: 0
18. Jędrzej KRUKOWSKI 32
  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 16, P: 0
19. Mikołaj WIETRZYKOWSKI 32
  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 40, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 14, P: 0
20. Mariusz KARPIAK 32
  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 42, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 15, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 30, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 20, P: 0
21. Wiktor OLSZEWSKI 30
  • Challenge Wratislavia, M: 90, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0
22. Dawid WÓJCIK 30
  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 12, P: 0
23. Gaweł ZARĘBA 28
  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 40, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 11, P: 0
24. Mikołaj Sowa 28
  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 54, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 19, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 22, P: 0
25. Michał KOBRYŃ 26
  • Challenge Wratislavia, M: 83, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 10, P: 0
26. Piotr NIEDZIELSKI 26
  • Challenge Wratislavia, M: 36, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 39, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 30, P: 0
27. Jakub MILLER 23
  • Gdańska Kuźnia, M: 53, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 12, P: 0
28. Mikołaj RUDNICKI 22
  • Challenge Wratislavia, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 43, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 29, P: 0
29. Rafał WOJNOWSKI 21
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 59, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 25, P: 0
30. Aleksander KEGEL 18
  • Challenge Wratislavia, M: 88, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 32, P: 0
31. Kacper BEM 16
  • Challenge Wratislavia, M: 126, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0
32. Michał KOŚLICKI 14
  • Challenge Wratislavia, M: 112, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0
33. Bartłomiej DAMS 14
  • Challenge Wratislavia, M: 64, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 28, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 24, P: 0
34. Julian CHUDZIŃSKI 12
  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0
35. Bartosz WŁADYKA 12
  • Challenge Wratislavia, M: 66, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 44, P: 0
36. Michał SOKOŁOWSKI 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
37. Jarema KOZIELEWSKI 11
  • Gdańska Kuźnia, M: 58, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 24, P: 0
38. Mateusz GWIZDAŁA 11
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 31, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 29, P: 0
39. Mateusz POZLEWICZ 11
  • Challenge Wratislavia, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 31, P: 0
40. Bartek KACZMARCZYK 10
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 17, P: 0
41. Igor TYDA 10
  • Challenge Wratislavia, M: 125, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 49, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 38, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 28, P: 0
42. Robert KAMIŃSKI 9
  • Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 64, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 26, P: 0
43. Jędrzej SZPYGIEL 9
  • Challenge Wratislavia, M: 87, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 51, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 27, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 37, P: 0
44. Radosław RYBIŃSKI 9
  • Challenge Wratislavia, M: 129, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 62, P: 0

  • MT o Puchar Elbudu, M: 29, P: 0
45. Krystian JASIŃSKI 8
  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0
46. Jędrzej STANIEWICZ 8
  • Challenge Wratislavia, M: 76, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0
47. Lubomir KRAMAR 7
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 28, P: 0
48. Adrian WOJTKOWIAK 7
  • Challenge Wratislavia, M: 102, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0
49. Michał PORĘBA 7
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 36, P: 0
50. Krzysztof DWORAKOWSKI 7
  • Challenge Wratislavia, M: 81, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0
51. Alessio MORICCA 7
  • Gdańska Kuźnia, M: 56, P: 0
52. Maksymilian PERA 7
  • Puchar Ziem Północnych, M: 49, P: 0
53. Stanisław TOMCZAK 6
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0
54. Konrad RADLIŃSKI 6
  • Challenge Wratislavia, M: 115, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka, M: 28, P: 0
55. Kacper KAŹMIERCZAK 6
  • Challenge Wratislavia, M: 120, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
56. Bartosz FABISIAK 6
  • Challenge Wratislavia, M: 95, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 30, P: 0
57. Maciej PODSĘDKOWSKI 6
  • Challenge Wratislavia, M: 100, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 32, P: 0
58. Kacper ANTKOWIAK 6
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 32, P: 0
59. Borys SADOWSKI 6
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 36, P: 0
60. Mieszko GAŁAT 6
  • Challenge Wratislavia, M: 119, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 38, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 37, P: 0
61. Bartosz JAKUBIEC 5
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 34, P: 0
62. Michał DORYNEK 5
  • Gdańska Kuźnia, M: 52, P: 0
63. Karol OŁOWSKI 4
  • Challenge Wratislavia, M: 93, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 33, P: 0
64. Sebastian SUCHOWIAK 4
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 33, P: 0
65. Adrian HAŁAWCZAK 4
  • Challenge Wratislavia, M: 86, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
66. Paweł JĘDREJKO 4
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 34, P: 0
67. Krzysztof SZUKALSKI 4
  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
68. Jakub KOSIŃSKI 4
    69. Marcin WYGANOWSKI 4
    • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0
    70. Patryk ŁASZCZYŃSKI 4
    • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0
    71. Wojciech SIDORUK 4
    • Challenge Wratislavia, M: 108, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0
    72. Tymoteusz BEGIERT 4
      73. Piotr SHUKLA 4
        74. Wojciech MISIURA 4
        • Puchar Ziem Północnych, M: 55, P: 0
        75. Kacper MARECKI 3
          76. Jan JARMOŁOWICZ 3
          • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0
          77. Łukasz JANUSZEWSKI 3
          • Challenge Wratislavia, M: 109, P: 0

          • Puchar Ziem Północnych, M: 52, P: 0
          78. Krzysztof BARAŃSKI 3
          • Gdańska Kuźnia, M: 57, P: 0
          79. Krzysztof ŁĄCZNY 3
          • Challenge Wratislavia, M: 79, P: 0

          • Gdańska Kuźnia, M: 61, P: 0
          80. Kacper JAKUBOWSKI 3
          • Challenge Wratislavia, M: 106, P: 0
          81. Kamil LENORT 3
          • Challenge Wratislavia, M: 115, P: 0
          82. Wojciech OLEJNICZAK 3
            83. Tadeusz INDYK 2
              84. Artur ŚCIEGLIŃSKI 2
              • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 38, P: 0
              85. Marcin BIAŁEK 2
                86. Patryk KACZMAREK 2
                • Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0
                87. Krystian IGNACZAK 2
                  88. Aleksander MORAWA 2
                    89. Michał OBRĘBSKI 2
                    • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0
                    90. Jakub LUKS 2
                    • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0
                    91. Adam MURAWSKI 2
                    • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0
                    92. Bartosz KOCHAŃSKI 2
                    • Challenge Wratislavia, M: 96, P: 0
                    93. Maciej SIENKIEWICZ 2
                    • Challenge Wratislavia, M: 99, P: 0
                    94. Edward SUCHARDA 2
                    • Challenge Wratislavia, M: 106, P: 0
                    95. Maciej ZIELIŃSKI 2
                    • Challenge Wratislavia, M: 111, P: 0
                    96. Przemysław GRZEGOREK 2
                    • Challenge Wratislavia, M: 118, P: 0
                    97. Artur KRAWCZYŃSKI 2
                      98. Mikołaj KOTOWSKI 2
                        99. Kacper PYCIARZ 2
                          100. Kacper KOLER 2
                            101. Jan STOCKI 2
                              102. Robert GAWRYŚ PONIEWIERKA 2
                                103. Artur WIERNIEWSKI 2
                                  104. Michał KUBISIAK 2
                                    105. Jędrzej ŁUCZAK 2
                                      106. Andrzej GRZELAKOWSKI 2
                                        107. Jakub GRABOWSKI 2
                                          108. Michał KUROWSKI 2
                                            108. Daniel ŁUKASIK 2
                                              110. Wiktor SMURA 2
                                                111. Tomasz KIRSCH 2
                                                  112. Kacper KWIATEK 2
                                                    113. Paweł GRACZYK 1
                                                    • Gdańska Kuźnia, M: 49, P: 0
                                                    114. Adrian KOWALSKI 1
                                                    • Puchar Ziem Północnych, M: 50, P: 0
                                                    115. Kamil BIAŁKOWSKI 1
                                                    • Puchar Ziem Północnych, M: 51, P: 0
                                                    116. Oskar ŁUSZCZAK 1
                                                    • Puchar Ziem Północnych, M: 53, P: 0
                                                    116. Karol HAŁABURDA 1
                                                    • Puchar Ziem Północnych, M: 53, P: 0
                                                    118. Marcin MACHAŁOWSKI 1
                                                    • Puchar Ziem Północnych, M: 56, P: 0
                                                    119. Jan ZALICKI 1
                                                      120. Jakub ERECIŃSKI 1
                                                        121. Damian PAPROCKI 1

                                                          Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy