Lista klasyfikacyjna

Julia MICHNIEWICZ

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.

Joanna KARPIAK

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

Oliwia SZABELSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Julia MICHNIEWICZ 136
  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 5, P: 0
2. Joanna KARPIAK 136
  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 29, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 3, P: 0
3. Oliwia SZABELSKA 128
  • Challenge Wratislavia, M: 9, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 2, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 1, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 17, P: 0
4. Karolina PIETROSZEK 128
  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 35, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 1, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 3, P: 0
5. Paulina DARDA 124
  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 8, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 2, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 13, P: 0
6. Weronika Wisoky 120
  • Challenge Wratislavia, M: 7, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 21, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 2, P: 0
7. Alicja KOZŁOWSKA 100
  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 17, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 1, P: 0
8. Anna BORKOWSKA 96
  • Challenge Wratislavia, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 29, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 5, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 2, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
9. Malwina Bytner 92
  • Challenge Wratislavia, M: 16, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 17, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 27, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 24, P: 0
10. Agnieszka WIERZCHOWSKA 92
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 7, P: 0
11. Katarzyna TURKIEWICZ 80
  • Challenge Wratislavia, M: 15, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 10, P: 0
12. Maria SADOWSKA 80
  • Challenge Wratislavia, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 28, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 19, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 11, P: 0
13. Kinga Pijaczyńska 80
  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 25, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 30, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 30, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 9, P: 0
14. Barbara ROŻNIECKA 64
  • Challenge Wratislavia, M: 10, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 18, P: 0
15. Julia JANIK 64
  • Challenge Wratislavia, M: 31, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 12, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 34, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
16. Kinga MAJSZEWSKA 60
  • Challenge Wratislavia, M: 41, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 38, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 62, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 6, P: 0
17. Zofia HAŁABURDA 57
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 6, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 8, P: 0
18. Hanna DZIWOSZ 52
  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 47, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 13, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 21, P: 0
19. Martyna KRAŚNICKA 52
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 37, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 58, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 18, P: 0
20. Anna WYGANOWSKA 48
  • Challenge Wratislavia, M: 18, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0
21. Karolina MURAWSKA 48
  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 41, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 60, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 14, P: 0
22. Alicja POLEK 45
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 55, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 24, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 12, P: 0
23. Olimpia SOBOTA 44
  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 8, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
24. Magdalena ŁAWSKA 32
  • Challenge Wratislavia, M: 55, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 18, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 16, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 23, P: 0
25. Zuzanna ROMPCZYK 32
  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 31, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 37, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 61, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 25, P: 0
26. Joanna RÓŻYCKA 30
  • Challenge Wratislavia, M: 29, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 39, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 43, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 28, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 16, P: 0
27. Zofia GODLEWSKA 28
  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 31, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 59, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 26, P: 0
28. Martyna BUKSIŃSKA 26
  • Challenge Wratislavia, M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
29. Julia Kolibabka 26
  • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 21, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 20, P: 0
30. Jagoda SADOWSKA 24
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 19, P: 0
31. Zuzanna GRACZYK 22
  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 33, P: 0
32. Klaudia FORCZEK 20
  • Challenge Wratislavia, M: 35, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 9, P: 0
33. Aleksandra PALUCH 20
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 16, P: 0
34. Maja MOSIEWICZ 20
  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 30, P: 0
35. Hanna RENKE 19
  • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 51, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 22, P: 0
36. Barbara OLSZEWSKA 18
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 12, P: 0
37. Zofia KĘDZIORA 17
  • Challenge Wratislavia, M: 36, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 53, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 28, P: 0
38. Aleksandra DOLIŃSKA 16
  • Challenge Wratislavia, M: 23, P: 0
39. Natalia Gondek 16
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 29, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 15, P: 0
40. Julia MUSZYŃSKA 16
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
41. Hanna STAŃCZYK 13
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0
42. Monika MATURA 12
  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 15, P: 0
43. Maria NIEDŹWIECKA 12
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0
44. Marta WILCZEWSKA 12
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 44, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 39, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 29, P: 0
45. Julia BESSMAN 12
  • Challenge Wratislavia, M: 44, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 38, P: 0
46. Adrianna RODAK 10
  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 36, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
47. Sandra TULEWICZ 10
  • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 40, P: 0
48. Zofia KSENIAK 9
  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
49. Paulina SOBIECH 8
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 19, P: 0
50. Jagoda JUSKOWIAK 8
  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 31, P: 0
51. Sandra PAWELEC 8
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 40, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
52. Magdalena GAUDEN 8
  • Challenge Wratislavia, M: 53, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 45, P: 0
53. Marta TYL 7
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0
54. Klaudia KACHEL 7
  • Challenge Wratislavia, M: 56, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 28, P: 0
55. Magdalena RYBAK 7
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 53, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 34, P: 0
56. Michalina MACHOWIAK 7
  • Challenge Wratislavia, M: 40, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0
57. Natasza PAWLICKA 7
  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 44, P: 0
58. Marcelina MOLENDOWSKA 7
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 33, P: 0
59. Justyna SYRYTCZYK 7
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 39, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 38, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 46, P: 0
60. Patrycja BYZEWSKA 7
  • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0
61. Marcelina KAŹMIERCZAK 7
  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 41, P: 0
62. Karolina ZIĘTEK 6
  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
63. Weronika BARAN 6
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 35, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 30, P: 0
64. Julia KOŁPCEWICZ 6
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 40, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 32, P: 0
65. Maria DUBANIEWICZ 6
  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 33, P: 0
66. Natalia MUCZKOWSKA 6
  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0
67. Julia WITTKE 6
  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 36, P: 0
68. Natalia ZBORALSKA 6
    69. Weronika GREGORCZYK 5
    • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 35, P: 0

    • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 49, P: 0
    70. Weronika MIELEWCZYK 5
    • Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0
    71. Pola STEINBORN 5
    • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

    • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 38, P: 0
    72. Zuzanna Polewicz 5
    • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 39, P: 0
    73. Aleksandra LASKOWSKA 5
    • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 42, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 50, P: 0
    74. Anna RADAJEWSKA 5
    • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 42, P: 0
    75. Aleksandra CZYŻYK 5
    • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0
    76. Antonina LACHMAN 5
    • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

    • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 47, P: 0
    77. Natalia GRZENKOWICZ 4
    • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
    78. Martyna STRABEL 4
    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0
    79. Antonina WĘDRYCHOWSKA 4
    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 32, P: 0
    80. Kaja Jabłonowska 4
    • Challenge Wratislavia, M: 33, P: 0
    81. Adrianna JEZIAK 4
    • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 33, P: 0
    82. Zofia GROCHOWSKA 4
    • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 38, P: 0

    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 35, P: 0
    83. Patrycja NIEDOŚMIAŁEK 4
    • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0

    • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 43, P: 0
    84. Zuzanna HERDA 4
      85. Dominika WASILCZUK 4
      • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0
      86. Wiktoria KOZŁOWSKA 4
      • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 43, P: 0

      • Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0
      87. Wiktoria MIESZAŁA 4
        88. Ewa BUCHALSKA 3
        • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 48, P: 0
        89. Barbara SCHEFFLER 3
          90. Klaudia TRZCIŃSKA 2
          • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 35, P: 0
          90. Oliwia Dębicka 2
          • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 35, P: 0
          92. Alicja Rogóż 2
          • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 37, P: 0
          92. Jagna KRYCHOWSKA 2
          • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0
          92. Roksana PAPUŻYŃSKA 2
          • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 37, P: 0
          95. Karolina KOSTRZEWA 2
          • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
          96. Agnieszka FEDORUK 2
          • Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0
          97. Zuzanna KOSTRZEWA 2
          • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0
          98. Wiktoria BIAŁAS 2
            99. Natalia ŚMIGIELSKA 2
              100. Aleksandra CIEPIELEWSKA 2
                100. Agnieszka KULIG 2
                • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0
                102. Marianna MIKA 2
                • Challenge Wratislavia, M: 50, P: 0
                103. Barbara BENSARI 2
                • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0
                104. Marcelina LAMENT 2
                  105. Sandra BARTUZEL 2
                    106. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA 2
                      107. Martyna ANKLEWICZ 2
                        108. Weronika JANIK 2
                          109. Julia MIZDAL 2
                            110. Karolina POPIOŁEK 2
                            • Puchar Ziem Północnych, M: 51, P: 0
                            111. Julia ZAJĄĆ 2
                            • Puchar Ziem Północnych, M: 52, P: 0
                            112. Zofia WÓJTOWICZ 1
                            • Puchar Ziem Północnych, M: 49, P: 0
                            113. Andżelika FIGLER 1
                            • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 50, P: 0
                            114. Julia HOŁY 1
                              115. Dominika TOMASZEWSKA 1
                                116. Zuzanna SUCHOMSKA 1
                                  117. Katarzyna KUZIA 1
                                    118. Katarzyna WINIARSKA 1
                                      119. Maria GRZELAK 1
                                        119. Weronika KABELIS 1
                                          121. Zuzanna WYWIAŁ 1
                                            122. Alicja HERBUT 1
                                              123. Laura DOBROWOLSKA 1
                                                124. Małgorzata PODSĘDKOWSKA 1

                                                  Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy