Lista klasyfikacyjna

Małgorzata STRACHOWSKA

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS RIPOSTA OLSZTYN

Julia STRACHOWSKA

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS RIPOSTA OLSZTYN

Zofia BRONIKOWSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Małgorzata STRACHOWSKA 144
  • Challenge Wratislavia, M: 2, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 3, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 8, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 12, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 3, P: 0
2. Julia STRACHOWSKA 132
  • Challenge Wratislavia, M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 1, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 10, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 3, P: 0
3. Zofia BRONIKOWSKA 124
  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 5, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 1, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 21, P: 0
4. Katarzyna Matysiak 96
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 3, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 2, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 16, P: 0
5. Julia Wojtaluk 96
  • Challenge Wratislavia, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 11, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 6, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 8, P: 0
6. Joanna Toporska 92
  • Challenge Wratislavia, M: 41, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 2, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 13, P: 0
7. Aleksandra Jeglińska 84
  • Challenge Wratislavia, M: 35, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 9, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 2, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 15, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 12, P: 0
8. Patrycja SCHMIDT 84
  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 7, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 15, P: 0
9. Karolina KAPRAL 76
  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 14, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 6, P: 0
10. Dominika PAŁKA 74
  • Challenge Wratislavia, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 6, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 41, P: 0
11. Martyna MIŁOGRODZKA 72
  • Challenge Wratislavia, M: 14, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 14, P: 0
12. Aleksandra SPIECZYŃSKA 56
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 12, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 18, P: 0
13. Alicja SZOSTAKIEWICZ 52
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 31, P: 0
14. Renata TOMCZAK 46
  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 5, P: 0
15. Patrycja RUDZIŃSKA 46
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 36, P: 0
16. Julia LIDZBARSKA 44
  • Challenge Wratislavia, M: 21, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 25, P: 0
17. Luiza STANISŁAWSKA 44
  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 15, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 32, P: 0
18. Anna AVIRMED 41
  • Challenge Wratislavia, M: 24, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 16, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 55, P: 0
19. Kamila BOBKOWSKA 36
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 24, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
20. Marta MECH 30
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 21, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 7, P: 0
21. Natalia MUKLEWICZ 30
  • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 43, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 23, P: 0
22. Malwina JURGA 29
  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0
23. Daria PRZYBYLSKA 28
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 25, P: 0
24. Wiktoria SZEWCZYK 28
  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 28, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 14, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 19, P: 0
25. Weronika KRÓL 28
  • Challenge Wratislavia, M: 97, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 13, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 17, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 56, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 30, P: 0
26. Michalina BRODA 26
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 44, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 7, P: 0
27. Weronika GODLEWSKA 26
  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 19, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 46, P: 0
28. Marzena CZERWIŃSKA 26
  • Challenge Wratislavia, M: 77, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 48, P: 0
29. Sesil SALI 26
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 23, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 27, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 32, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 24, P: 0
30. Katarzyna KRYCHOWSKA 24
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 24, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 9, P: 0
31. Alicja KOLĘDA 24
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 17, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 59, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 44, P: 0
32. Alicja WĘGRZYN 20
  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 16, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 31, P: 0
33. Julia Pander 20
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 32, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 25, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 43, P: 0
34. Zuzanna BOBER 18
  • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 21, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 28, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 42, P: 0
35. Katarzyna STAWIARSKA 16
  • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 18, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 30, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 33, P: 0
36. Angelika LEWICKA 16
  • Challenge Wratislavia, M: 44, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0
37. Patrycja BIAŁKOWSKA 15
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 35, P: 0
38. Agnieszka PIJACZYŃSKA 15
  • Challenge Wratislavia, M: 98, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 21, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 58, P: 0
39. Jagoda DYBA 15
  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 44, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 38, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 24, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 49, P: 0
40. Karina KOLIBABKA 14
  • Challenge Wratislavia, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 22, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 40, P: 0
41. Wiktoria SKRZYPCZAK 12
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
42. Maria RENKE 12
  • Challenge Wratislavia, M: 64, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 33, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 23, P: 0
43. Zuzanna GŁOWIŃSKA 12
  • Challenge Wratislavia, M: 83, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 36, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 39, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 37, P: 0
44. Aleksandra HODURA 11
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 49, P: 0
45. Sylwia LENARD 11
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 30, P: 0
46. Natalia MARYNIAK 11
  • Challenge Wratislavia, M: 84, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 34, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 63, P: 0
47. Justyna BERENT 10
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 21, P: 0
48. Julia CHMIEL 10
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0
49. Monika DOMBROWSKA 10
  • Challenge Wratislavia, M: 50, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 33, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
50. Ewelina KOLAK 9
  • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 41, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 27, P: 0
51. Sylwia ŁUCZAK 9
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 53, P: 0
52. Antonina MACHAŁA 9
  • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 34, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 47, P: 0
53. Natalia ROJDA 8
  • Challenge Wratislavia, M: 31, P: 0
54. Natalia SYCZ 8
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
55. Natalia BRZEZIŃSKA 8
  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 29, P: 0
56. Marta Kaczmarek 8
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 38, P: 0
57. Sylwia ZYDORCZYK 8
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 28, P: 0
58. Martyna MOLENDOWSKA 8
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 46, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 39, P: 0
59. Natasza SAMSEL 8
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 45, P: 0
60. Karolina MAKARSKA 8
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 43, P: 0
61. Laura SZOSTAK 8
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 40, P: 0
62. Alicja PIECYK 7
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 62, P: 0
63. Wiktoria KRAKOWSKA 7
  • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 30, P: 0
64. Daria PIOTROWSKA 7
  • Puchar Ziem Północnych, M: 57, P: 0
65. Wiktoria KRYSIAK 5
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 36, P: 0
66. Julia DOMAŃSKA 5
  • Challenge Wratislavia, M: 88, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 42, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 51, P: 0
67. Aleksandra CZAKYROWA 5
  • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0
68. Barbara MAŃKOWSKA 4
  • Challenge Wratislavia, M: 66, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 40, P: 0
69. Weronika KWIATEK 4
  • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 61, P: 0
70. Kinga PERSON 3
    71. Wiktoria SZUMLEWSKA 3
      72. Jadwiga PŁUCIENNIK 3
        73. Malwina WALKOWSKA 3
        • Challenge Wratislavia, M: 98, P: 0

        • Puchar Ziem Północnych, M: 52, P: 0
        74. Natalia WAWOCZNA 3
        • Challenge Wratislavia, M: 86, P: 0
        75. Anna ZAMELEK 3
        • Challenge Wratislavia, M: 79, P: 0
        76. Weronika MIERZWA 3
          77. Aleksandra STANUCH 2
          • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0
          77. Weronika RABCZEWSKA 2
          • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 35, P: 0
          79. Rozalia DARDA 2
            80. Ewelina HENCEL 2
              81. Dominika GODEK 2
                82. Martyna FIUTEK 2
                • Challenge Wratislavia, M: 76, P: 0
                83. Natalia BUCKA 2
                • Challenge Wratislavia, M: 87, P: 0
                84. Natalia HAZUBSKA 2
                • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0
                85. Anastazja ANGIELOWA 2
                  86. Zuzanna DRÓŻDŻ 2
                    87. Joanna KŁOS 2
                      88. Weronika KUBANEK 2
                        89. Karolina SOBAŃSKA 2
                          90. Karolina KURNATOWSKA 2
                            91. Klaudia OTRĘBOWSKA 2
                              92. Aleksandra MIERNIK 1
                              • Puchar Ziem Północnych, M: 60, P: 0
                              93. Oliwia NAWROT 1
                                94. Monika ANTOSZAK 1
                                  95. Paulina KASPRZAK 1

                                    Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy