Lista klasyfikacyjna

STROKA Małgorzata

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

TEREBA-ZAWROTNIAK Beata

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

Knapik-Miazga Renata

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski IV


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4.
1. STROKA Małgorzata 1980 AZS AWF WARSZAWA 190 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 10


2. TEREBA-ZAWROTNIAK Beata 1981 AZS AWF KRAKÓW 173 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 17


3. Knapik-Miazga Renata 1988 AZS AWF KRAKÓW 173 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 30
M: 1


4. PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena 1986 AZS AWF WARSZAWA 163 Pkt: 22
M: 3



5. TRZEBIŃSKA Ewa 1989 AZS AWF KATOWICE 161 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3


6. BEREZA Małgorzata 1984 AZS AWF KATOWICE 158 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 5


7. MOSLER Dominika 1989 T.S. GÓRNIK RADLIN 148 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 22
M: 3


8. KRÓLAK Natalia 1990 AZS AWF WARSZAWA 120 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 25
M: 2


9. BŁACH Blanka 1991 AZS AWF WROCŁAW 120 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 30


10. STRUG Kamila 1994 AZS AWF WROCŁAW 120 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 6


11. DĄBROWA Katarzyna 1989 AZS AWF WARSZAWA 110 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 14
M: 11
12. KACA Justyna 1993 AZS AWF WROCŁAW 105 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 12


13. PTAK Katarzyna 1987 STSZERM LEGIA WARSZAWA 98 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 25


14. JARECKA Aleksandra 1995 AZS AWF KRAKÓW 70 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 13


15. MYKA Marta 1992 AZS AWF WARSZAWA 67 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 8


16. SKORUPKA Aleksandra 1989 STSZERM LEGIA WARSZAWA 67 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 11


17. DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta 1982 AZS AWF KATOWICE 65



18. ZAGAŁA Jagoda 1994 PIAST GLIWICE 65 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 15


19. LUŻYŃSKA Magdalena 1993 AZS AWF KATOWICE 65 Pkt: 18
M: 8



20. ROSTKOWSKA Anna 1989 Klub Szermierzy Warszawianka 61 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 35


21. POLIS Anna 1989 AZS AWF KRAKÓW 59 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 18
M: 5
22. MIZERA Olga 1991 AZS AWF WARSZAWA 59 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 45


23. Pawłowska Magdalena 1994 AZS AWF WARSZAWA 57 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 14
M: 9


24. Mielańczyk Martyna 1989 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 56 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 22


25. MROCHEM Karolina 1995 AZS AWF KATOWICE 55 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 27


26. MAJCHER Marta 1991 AZS AWF KATOWICE 54 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 28


27. ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra 1991 AZS AWF WARSZAWA 51 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 29


28. MARSZOŁEK Angelika 1990 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 46
Pkt: 12
M: 16


29. GAWLIKOWSKA Sylwia 1983 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 45 Pkt: 14
M: 11



30. SKORUPKA Sylwia 1990 STSZERM LEGIA WARSZAWA 44 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 20


31. JURECKA Julia 1994 AZS AWF WROCŁAW 42 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 40


32. PYTKA Kamila 1994 AZS AWF WARSZAWA 41 Pkt: 4
M: 30



33. GŁOWACKA Julita 1989 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 41 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 34


34. JEZIOROWSKA Paulina 1991 AZS AWF KATOWICE 40
Pkt: 12
M: 14


35. GROCHECKA Karolina 1991 AKS MIKOŁÓW 39 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 19


36. Saritaş Józefina 1993 AZS AWF WARSZAWA 34 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 8
M: 24
37. KISIEL Olga 1993 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 26


38. TWOREK Daria 1987 KS WARSZAWIANKA 25 Pkt: 12
M: 13



39. RUTZ Barbara 1995 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25


Pkt: 12
M: 14
40. HENCZ Zuzanna 1991 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 23 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 8
M: 23


41. KILARSKA Magdalena 1989 Krakowski Klub Szermierzy 21 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 20


42. SAMOSTOJ Sylwia 1993 KS WARSZAWIANKA 21 Pkt: 2
M: 36



43. GŁUC Aleksandra 1991 AZS AWF KRAKÓW 20 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 36


44. ŻAK Aleksandra 1988 AZS AWF WARSZAWA 18
Pkt: 1
M: 48


45. MALINOWSKA Agnieszka 1992 PKSZERM WARSZAWA 16 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 38


46. SZKLAR Aleksandra 1995 AZS AWF KATOWICE 15
Pkt: 8
M: 24


47. CICHOWSKA Aleksandra 1988 AZS AWF WARSZAWA 14
Pkt: 1
M: 41


48. Swatowska-Wenglarczyk Martyna 1994 AZS AWF KATOWICE 14 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 44


49. KOPS Marta 1989 PIAST GLIWICE 14
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 1
M: 41
50. GALIŃSKA Aleksandra 1993 STSZERM LEGIA WARSZAWA 12
Pkt: 2
M: 39


51. ZAGAŁA Maja 1993 PIAST GLIWICE 12
Pkt: 0
M: 52


52. WÓJCIK Katarzyna 1983 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 10 Pkt: 4
M: 25



53. TYRAK Katarzyna 1991 Krakowski Klub Szermierzy 10


Pkt: 4
M: 27
54. PACIORKIEWICZ Ewelina 1990 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 10 Pkt: 4
M: 28



55. RAWSKA Joanna 1985 AZS AWF WARSZAWA 10



56. ŻOLA Monika 1987 Krakowski Klub Szermierzy 10
Pkt: 4
M: 31


57. NYCZ Anna 1991 PIAST GLIWICE 10 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 37


58. MARCINKOWSKA Karolina 1992 AZS AWF WROCŁAW 10 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 1
M: 42
59. RIDZEWSKA Anna 1993 PIAST GLIWICE 8 Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 1
M: 43
60. Kruk Magdalena 1991 AZS AWF KRAKÓW 6
Pkt: 2
M: 33


61. RUSZKOWSKA Magdalena 1989 AZS AWF KATOWICE 6


Pkt: 2
M: 36
62. JAKUBOWICZ Anna 1993 Klub Szermierzy Warszawianka 6 Pkt: 2
M: 37



62. WIERTEL Karolina 1994 UKS G-8 BIELANY 6



64. KWAPISZ Agnieszka 1988 AZS AWF KATOWICE 6


Pkt: 2
M: 38
65. Nowacka Oktawia 1991 Klub Szermierzy Warszawianka 6 Pkt: 2
M: 39



66. BIERNAT Anna 1993 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6



67. GAJOWNICZEK Magdalena 1995 AZS AWF WARSZAWA 4



68. WASYLUK Magdalena 1995 AZS AWF WROCŁAW 4 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 1
M: 42


69. ŚWITAKOWSKA Monika 1993 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 4
Pkt: 0
M: 51


69. Pągowska Tamara 1994 PKSZERM WARSZAWA 4



71. SPYRA Marta 1993 PIAST GLIWICE 4 Pkt: 1
M: 45



71. KADO Magdalena 1990 PKSZERM WARSZAWA 4



73. SZKLAR Bożena 1992 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4
Pkt: 1
M: 46


74. MICHLA Ewa 1994 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 4
Pkt: 1
M: 47


74. SKARZYŃSKA Aleksandra 1988 UKS G-8 BIELANY 4



76. CHLEBIEJ Katarzyna 1991 PIAST GLIWICE 4 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 49


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content