Lista klasyfikacyjna

Jelińska Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Kryczało Katarzyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

KOLETSOS Magdalena

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski IV


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4.
1. Jelińska Martyna 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 188 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11


2. Kryczało Katarzyna 1984 AZS AWF WARSZAWA 180 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 25
M: 2


3. KOLETSOS Magdalena 1979 AZS AWF WARSZAWA 178 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6


4. KNOP Magdalena 1981 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 165 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 12


5. MATYSIK Marta 1985 AZS AWF WARSZAWA 163 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5


6. WOJTKOWIAK Małgorzata 1982 KS AZS-AWF POZNAŃ 158
Pkt: 22
M: 3


7. Synoradzka Martyna 1988 KS AZS-AWF POZNAŃ 153 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 10


8. Łyczbińska Marta 1990 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 140 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 8


9. OLBROMSKA Iwona 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 123 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9


10. CHLEWIŃSKA Karolina 1983 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 120 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 30
M: 1

Pkt: 14
M: 12
11. Łyczbińska Hanna 1990 KU AZS-UAM POZNAŃ 120 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 15


12. RYGIELSKA Emilia 1990 KS AZS AWFIS GDAŃSK 120 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 14


13. RYBICKA Anna 1977 KS AZS AWFIS GDAŃSK 118 Pkt: 30
M: 1



14. ANUSZEWSKA Justyna 1989 KS AZS AWFIS GDAŃSK 100 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 7


15. PALISZEWSKA Monika 1990 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 100 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 16


16. SUSFAŁ Małgorzata 1988 KS AZS-AWF POZNAŃ 98 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 14
M: 11
17. SZCZYGIOŁ Anna 1991 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 66 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 21


18. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 65 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 18
M: 7
19. HAUSMAN Marta 1992 BUDOWLANI TORUŃ 65 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 17


20. ZIELONKA Agnieszka 1985 KS AZS AWFIS GDAŃSK 65 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 20


21. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 60 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 26


22. SOBCZAK Zuzanna 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 55 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 13


23. SARNOWSKA Patrycja 1992 BUDOWLANI TORUŃ 51 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 37


24. KUROWSKA Dominika 1992 Klub Szermierczy Wrocławianie 50 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 31


25. LASIC Aleksandra 1994 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 50 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 23


26. TOBOŁA Dagmara 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 44 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 1
M: 41


27. POZOREK Angelika 1983 AZS AWF WARSZAWA 40
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 12
M: 16
28. PAZIK Marta 1989 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 40
Pkt: 4
M: 25


29. WASILEWSKA Barbara 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 40 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 42


30. BOCHENEK Magdalena 1993 BUDOWLANI TORUŃ 35 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 32


31. MADAJCZYK Zuzanna 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 32 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 35


32. JĘDRZEJEWSKA Barbara 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 31 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 4
M: 26
33. RAJCZAK Natalia 1988 AZS AWF WARSZAWA 30 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 19


34. CIESIELSKA Marta 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 30 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 28


35. SULIK Sandra 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 30 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 4
M: 30
36. GUTOWSKA Katarzyna 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25
Pkt: 8
M: 22


37. SIEDLIK Ewa 1991 KS AZS-AWF POZNAŃ 21
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 8
M: 24
38. BREŚ Aleksandra 1990 AZS AWF WARSZAWA 20 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 30


39. OPOLSKA Aleksandra 1993 AZS AWF WARSZAWA 20



40. BARON Karolina 1993 BUDOWLANI TORUŃ 16
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 4
M: 29
41. SIMIŃSKA Izabela 1984 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15 Pkt: 8
M: 20



42. LEWAŃCZYK Laura 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15



43. KUROWSKA Sylwia 1989 Klub Szermierczy Wrocławianie 15
Pkt: 8
M: 24


44. JEZIERSKA Katarzyna 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 33


45. WASILCZYK Agata 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 39


46. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 10 Pkt: 4
M: 27



47. KOSYCARZ Kinga 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10



48. BURACZEWSKA Julia 1996 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 10



49. LESZKOWICZ Monika 1993 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 2
M: 37



50. OPOLSKA Maja 1995 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 2
M: 38



51. Bruździńska Natalia 1993 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 2
M: 39



52. CZAJKA Weronika 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 6
Pkt: 2
M: 40


53. WIADEREK Alicja 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 4 Pkt: 1
M: 41



54. HOPPE Sylwia 1993 Klub Szermierczy Wrocławianie 4 Pkt: 1
M: 42



54. WÓJCIK Sylwia 1981 Klub Szermierczy Wrocławianie 4
Pkt: 1
M: 42


56. PRZYBYŁOWICZ Martyna 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 4
Pkt: 1
M: 44


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content