Lista klasyfikacyjna

Jelińska Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

GOŁĘBIOWSKA Natalia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

HAUSMAN Marta

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: BUDOWLANI TORUŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski I
4. Puchar Polski III
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski II
7. Mistrzostwa Polski
8. Puchar Polski I
9. Puchar Polski II
10. Puchar Polski III
11. Puchar Świata
12. Puchar Polski I / Puchar Europy U23
13. Puchar Polski II
14. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. Jelińska Martyna 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 382 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 3
2. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 260 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 2
3. HAUSMAN Marta 1992 BUDOWLANI TORUŃ 256 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 3
4. KUROWSKA Dominika 1992 Klub Szermierczy Wrocławianie 210 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 1
5. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 154 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 16
6. SULIK Sandra 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 139
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 18
7. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 130 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 20


Pkt: 0
M: 6
8. SARNOWSKA Patrycja 1992 BUDOWLANI TORUŃ 127 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 7
9. LASIC Aleksandra 1994 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 110 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 22
10. CIESIELSKA Marta 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 108 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 13
11. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 99






Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 11
12. SZYMCZAK Anna 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 87






Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 5
13. PRZYBYŁOWICZ Martyna 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 62 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 10
14. CZAJKA Weronika 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 62 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 4
M: 31

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 48

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 14
15. PTAK Halina 1993 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 60 Pkt: 22
M: 3


Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 26



Pkt: 0
M: 36
16. SOBCZAK Zuzanna 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 58 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 9





17. WASILEWSKA Barbara 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 58 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 9
18. BOCHENEK Magdalena 1993 BUDOWLANI TORUŃ 55 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 4
M: 32


Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 17
19. HOPPE Sylwia 1993 Klub Szermierczy Wrocławianie 51 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 37



Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 44
20. OPOLSKA Aleksandra 1993 AZS AWF WARSZAWA 51 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 21
21. OPOLSKA Maja 1995 AZS AWF WARSZAWA 50 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 33


Pkt: 14
M: 10
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 26
22. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 50






Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 6


Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 20
23. WIADEREK Alicja 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 46 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 24



Pkt: 0
M: 33
24. Bruździńska Natalia 1993 AZS AWF WARSZAWA 43
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 34
25. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 42






Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 16


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 28
26. BURACZEWSKA Julia 1996 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 37
Pkt: 1
M: 44


Pkt: 0
M: 24



Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 32



Pkt: 0
M: 8
27. WĄSOWICZ Julia 1997 UKS ATENA GDAŃSK 36







Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 12
28. MADAJCZYK Zuzanna 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 28 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 29
29. WIECZOREK Zuzanna 1995 KS AZS-AWF POZNAŃ 26 Pkt: 2
M: 37



Pkt: 0
M: 32


Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 26




Pkt: 0
M: 23
30. JERECZEK Anna 1997 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24






Pkt: 8
M: 18
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 23



Pkt: 0
M: 30
31. BARON Karolina 1993 BUDOWLANI TORUŃ 24 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 25
32. FRĄCKOWIAK Adrianna 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 23






Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 41



Pkt: 0
M: 15
33. GOSPODAROWICZ Aleksandra 1993 Klub Szermierczy Wrocławianie 22 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 34



Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 47


Pkt: 0
M: 19
34. Vetulani Maria 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 22






Pkt: 8
M: 23

Pkt: 8
M: 20



Pkt: 0
M: 27
35. LACHMAN Katarzyna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 18






Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 1
M: 43




36. LEWAŃCZYK Laura 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 8
M: 24



Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 40
37. PTAK Roma 1994 KS AZS-AWF POZNAŃ 15






Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 45



Pkt: 0
M: 38
38. BIERNAT Karolina 1992 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 14 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 18


Pkt: 0
M: 9


Pkt: 12
M: 15

Pkt: 2
M: 33




39. WASILCZYK Agata 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 21




40. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 12








Pkt: 2
M: 38



Pkt: 0
M: 24
41. MAJEWSKA Zuzanna 1993 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 2
M: 38




Pkt: 2
M: 33


Pkt: 4
M: 25


42. SZULC Michalina 1996 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 10 Pkt: 1
M: 43


Pkt: 1
M: 41





Pkt: 4
M: 27



Pkt: 0
M: 31
43. CZAJKA Justyna 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 9


Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 38


Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 29




Pkt: 0
M: 35
44. CURYŁO Matylda 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 9






Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 46



Pkt: 0
M: 37
45. DRAPELLA Magdalena 1996 KS AZS AWFIS GDAŃSK 9 Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 2
M: 33



Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 42



Pkt: 0
M: 45
46. SZYMAŃSKA Joanna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 8








Pkt: 2
M: 40



Pkt: 0
M: 32
47. STRACHOWSKA Magdalena 1996 ZJEDNOCZENI PABIANICE 8






Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 48




48. MIĘTKA Barbara 1994 Klub Szermierczy Wrocławianie 5 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 35


Pkt: 0
M: 18




Pkt: 2
M: 34



Pkt: 0
M: 41
49. MATUSZEWSKA Zuzanna 1997 UKS ATENA GDAŃSK 5







Pkt: 1
M: 42




Pkt: 0
M: 39
50. ŻELECHOWSKA Sara 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 5







Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 54



Pkt: 0
M: 42
51. JANKOWSKA Marianna 1997 UKS ATENA GDAŃSK 5








Pkt: 1
M: 44



Pkt: 0
M: 43
52. WIEWIÓRKA Patrycja 1996 AZS AWF WARSZAWA 4
Pkt: 0
M: 52





Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 51




53. STARZ Aleksandra 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 4
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 2
M: 39




Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 39




54. SINORACKA Katarzyna 1995 BUDOWLANI TORUŃ 4


Pkt: 1
M: 46



Pkt: 1
M: 41

Pkt: 2
M: 36




55. ADAMSKA Klaudia 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 4







Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 47




56. BURKACKA Lidia 1996 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2


Pkt: 1
M: 42



Pkt: 2
M: 35






57. MEJZA Agnieszka 1996 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2






Pkt: 2
M: 38






58. JAKUBCZAK Katarzyna 1996 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 47





Pkt: 2
M: 40






59. SIWEK Karolina 1997 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2







Pkt: 1
M: 43





60. KOSYCARZ Kinga 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2







Pkt: 1
M: 44





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content