Lista klasyfikacyjna

GRYGLEWSKI Krystian

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU

KOPER Damian

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

KOZŁOWSKI Szymon

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Mistrzostwa Polski
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski I
7. Puchar Polski II
8. Puchar Polski II
9. Mistrzostwa Polski
10. Puchar Polski I
11. Puchar Polski II
12. Puchar Polski III
13. Puchar Świata
14. Puchar Polski I / Puchar Europy U23


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. GRYGLEWSKI Krystian 1994 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 238 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 1





2. KOPER Damian 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 233 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 30
M: 1


3. KOZŁOWSKI Szymon 1994 KS AZS-AWF POZNAŃ 175 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 2

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 5


4. SIESS Michał 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 168 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 13


Pkt: 18
M: 7


5. FRANCESON Filip 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 148
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 12



6. BASIŃSKI Mikołaj 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 137 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 18
M: 8


7. NOWOSIELSKI Ksawery 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 127 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 14
M: 11


8. Surwiłło Jakub 1993 AZS AWF WARSZAWA 122 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 18
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 10


9. METZA Oskar 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 122 Pkt: 12
M: 15

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 22
M: 3


10. KNITTER Mateusz 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 96




Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 19


Pkt: 12
M: 13


11. ŻABICKI Ignacy 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 84 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 12
M: 16


12. PRZYŁUSKI Dominik 1995 AZS AWF WARSZAWA 74 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 11


Pkt: 18
M: 6


13. JUREWICZ Jakub 1993 ZJEDNOCZENI PABIANICE 73 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 21


Pkt: 25
M: 2


14. Cegielski Bartosz 1995 KS AZS-AWF POZNAŃ 72 Pkt: 4
M: 29

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 12


15. RZĄDKOWSKI Andrzej 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 69




Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 16


Pkt: 8
M: 17


16. KOSICKI Aleksander 1994 BUDOWLANI TORUŃ 64
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 19


17. SOBCZAK Piotr 1995 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 50 Pkt: 1
M: 48

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 14


Pkt: 8
M: 20


18. PRZEDNOWEK Adrian 1993 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 49 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 47


19. STRZELECKI Alex 1995 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 46 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 30


Pkt: 22
M: 3


20. KOLAK Patryk 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 45 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 17


Pkt: 4
M: 25


21. NIEDZIELSKI Łukasz 1992 KS POLONIA 1912 LESZNO 40 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 32


22. CHOIŃSKI Patryk 1995 AZS AWF WARSZAWA 38
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 23


Pkt: 12
M: 15


23. SZEWCZYK Szymon 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 36
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 48


24. GAWLIKOWSKI Karol 1995 Klub Szermierczy Wrocławianie 35
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 11

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 34


Pkt: 14
M: 9


25. KONIECZNY Tomasz 1996 AZS AWF WARSZAWA 34 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 31

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 42


26. BIES Miłosz 1994 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 34 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 24


Pkt: 2
M: 39


27. KASPRZYK Dawid 1995 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 33 Pkt: 0
M: 50




Pkt: 1
M: 41
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 15


Pkt: 8
M: 22


28. POPIEL Michał 1994 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 21



Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 44
29. PODRALSKI Maciej 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 24




Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 25


Pkt: 12
M: 14


30. KOTLESZKA Michał 1995 Klub Szermierczy Wrocławianie 20 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 0
M: 38




Pkt: 0
M: 10





31. PERESADA Wojciech 1992 AZS AWF WARSZAWA 20 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 45



Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 32


Pkt: 4
M: 26


32. ŻMIJEWSKI Filip 1995 AZS AWF WARSZAWA 18 Pkt: 1
M: 43


Pkt: 0
M: 14

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 40




Pkt: 8
M: 24


33. SZULPIN Patryk 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17





Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 37


Pkt: 4
M: 31


34. DE BAZELAIRE Ludwik 1997 AZS AWF WARSZAWA 16





Pkt: 2
M: 40




Pkt: 8
M: 23


35. PALUSZKIEWICZ Kasper 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 14
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 4
M: 26


Pkt: 0
M: 26


Pkt: 4
M: 27


36. RYGUS Mikołaj 1996 KS POLONIA 1912 LESZNO 13
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 42

Pkt: 1
M: 48


Pkt: 0
M: 40


Pkt: 8
M: 18


37. SAMOREK Dominik 1996 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 38

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 38


Pkt: 1
M: 41


38. SAWCZYN Mateusz 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 13 Pkt: 1
M: 42


Pkt: 0
M: 48

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 33


Pkt: 4
M: 28


39. TARASIEWICZ Maxime 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 12




Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 27


Pkt: 1
M: 46


40. KOPER Krystian 1995 KS AZS-AWF POZNAŃ 11 Pkt: 0
M: 52

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 40

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 43


Pkt: 2
M: 35


41. TRZNADEL Bartosz 1995 UKS ATENA GDAŃSK 10 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 4
M: 27


Pkt: 0
M: 29





42. MAĆKOWIAK Kacper 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 10
Pkt: 1
M: 47



Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 30




Pkt: 2
M: 33


43. KRUKOWSKI Jędrzej 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 9




Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 39


Pkt: 2
M: 34


44. KOZŁOWSKI Mateusz 1995 KS AZS AWFIS GDAŃSK 9

Pkt: 2
M: 40


Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 45


Pkt: 2
M: 37


45. ZALEWSKI Bartłomiej 1994 AZS AWF WARSZAWA 8
Pkt: 1
M: 44



Pkt: 2
M: 39


Pkt: 0
M: 28





46. ŻURAWSKI Bartosz 1997 KS AZS-AWF POZNAŃ 7





Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 36


Pkt: 2
M: 35


47. BIES Michał 1995 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 7

Pkt: 0
M: 49


Pkt: 2
M: 35


Pkt: 0
M: 42


Pkt: 2
M: 38


48. ANDRZEJAK Piotr 1993 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 44

Pkt: 1
M: 46





Pkt: 4
M: 29


49. JANKOWIAK Dominik 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 6 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 33

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 36







50. Lica Marcin 1996 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 5





Pkt: 1
M: 48

Pkt: 0
M: 41





51. KORPACZEWSKI Adam 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 5







Pkt: 0
M: 44


Pkt: 1
M: 44


52. MIĘTKI Maciej 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 4 Pkt: 1
M: 47




Pkt: 4
M: 25








53. PILSZAK Marek 1997 UKS ATENA GDAŃSK 4





Pkt: 4
M: 27




Pkt: 0
M: 53


54. WIŚNIEWSKI Rafał 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 4 Pkt: 14
M: 9

Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 13

Pkt: 4
M: 28



Pkt: 14
M: 11




55. GLUMA Mateusz 1996 IKS LESZNO 4 Pkt: 0
M: 49










Pkt: 4
M: 30


56. SKRZYPKOWSKI Amadeusz 1996 UKS ATENA GDAŃSK 4 Pkt: 1
M: 45

Pkt: 4
M: 28


Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 46




Pkt: 0
M: 54


57. MASZKOWSKI Marek 1995 AZS AWF WARSZAWA 4 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 32


Pkt: 1
M: 42




Pkt: 1
M: 43


58. KALINOWSKI Jakub 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 2
Pkt: 1
M: 43




Pkt: 2
M: 35







59. SWATOWSKI Hubert 1996 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2 Pkt: 1
M: 43




Pkt: 2
M: 36








60. NIEDZIELSKI Piotr 1997 KS POLONIA 1912 LESZNO 2





Pkt: 2
M: 38




Pkt: 0
M: 49


61. MAJEWSKI Lubosz 1995 AZS AWF WARSZAWA 2




Pkt: 2
M: 40








61. KOZICKI Michał 1995 2

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 45







Pkt: 2
M: 40


63. DOROCHOWICZ Mateusz 1997 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2










Pkt: 1
M: 44


64. PRZEDPEŁSKI Aleksander 1996 AZS AWF WARSZAWA 2
Pkt: 0
M: 49




Pkt: 1
M: 47







65. ZARĘBA Gaweł 1997 AZS AWF WARSZAWA 2




Pkt: 1
M: 48








Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content