Lista klasyfikacyjna

Karol Lademann

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Łukasz KUPCZYŃSKI

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: O.Ś. AZS POZNAŃ

Mateusz Prokopowicz

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Karol Lademann 84
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 1, P: 0

  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 2, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 2, P: 0
2. Łukasz KUPCZYŃSKI 78
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 9, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 1, P: 0
3. Mateusz Prokopowicz 74
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 7, P: 0

  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 6, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 16, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 2, P: 0
4. Cezary Białecki 74
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 13, P: 0

  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 7, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 2, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 3, P: 0
5. Michał ZANDECKI 62
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 8, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 10, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 7, P: 0
6. Antek RZEPKA 56
  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 3, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0
7. Hubert STĘPIEŃ 49
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 16, P: 0

  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 40, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 3, P: 0
8. Krystian WYSOCKI 48
  • OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 17, P: 0

  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 29, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 10, P: 0
9. Hubert Glasner 48
  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 27, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 7, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 12, P: 0
10. Kacper MIELECH 46
  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 19, P: 0

  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 10, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0
11. Maurycy Dziublewski 46
  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 14, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 17, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 5, P: 0
12. Grzegorz ŁAKOMY 44
  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 28, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 6, P: 0
13. Michał RYCZKOWSKI 44
  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 26, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 9, P: 0
14. Piotr Sosulski 34
  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 22, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 8, P: 0
15. Jeremi MIKICIAK VEL MIKITA 34
  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 13, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 9, P: 0
16. Jędrzej Troć 32
  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 13, P: 0
17. Jakub KNAPIK 30
  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 20, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 11, P: 0
18. Aleksander IZDEBSKI 30
  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 11, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 21, P: 0
19. Wojciech KORZYŃSKI 30
  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 12, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 18, P: 0
20. Michał SIROCKI 28
  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 17, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0
21. Dawid ROWIŃSKI 28
  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 16, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0
22. Michał BATOGOWSKI 26
  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 6, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 64, P: 0
23. Krystian Borkiewicz 25
  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 3, P: 0
24. Bartosz Mikołajczyk 24
  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 5, P: 0
25. Andrzej PASZTALENIEC 20
  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0
26. Łukasz FLORCZYŃSKI 20
  • Turniej Szermierczy, M: 15, P: 0
27. Maciej MICHALSKI 20
  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 21, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 24, P: 0
28. Piotr Szczepanik 20
  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 24, P: 0

  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 22, P: 0
29. Rafał Ziarnowski 16
  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 14, P: 0
30. Jędrzej DŁUŻNIEWSKI 16
  • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 16, P: 0
31. Jakub KOWALSKI 14
  • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 15, P: 0
32. Piotr MAIK 12
    33. Szymon JAMRÓZ 10
    • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 19, P: 0
    34. Jacek JACKOWSKI 10
      34. Norbert KARCZEWSKI 10
      • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 20, P: 0
      36. Mateusz DZIUBLEWSKI 10
      • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 23, P: 0
      36. Maciej ZGÓRZAK 10
      • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 23, P: 0
      38. Mateusz DEJWOREK 10
      • VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\", M: 25, P: 0
      39. Jonasz KALIŃSKI 8
      • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 25, P: 0
      40. Igor STODOLNY 8
      • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 30, P: 0
      41. Tomasz SIKORSKI 8
      • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 31, P: 0
      42. Jakub PIETRZAK 8
      • \"O Puchar Dyrektora MOS\", M: 32, P: 0
      43. Fabian FILIPIAK 6
        44. Szymon WOJTASIK 6
          45. Adam GRUSZCZYŃSKI 6
            46. Michał BANASIAK 6
              47. Krystian WASZAK 6
                47. Adam NOWAK 6
                  49. Marek GIETKA 6
                  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0
                  50. Łukasz POWĘSKA 6
                    50. Jakub PLUCIŃSKI 6
                      52. Kamil GRABOWSKI 4
                      • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0
                      53. Arkadiusz Konieczny 2
                        54. Paweł PAŹDZIOR 2
                          55. Jakub TADEUSZ 2
                            56. Andrzej STEFANIAK 2
                              56. Jerzy KOZAK 2
                                58. Norbert NAZARUK 2
                                  59. Sebastian KOWALCZYK 2

                                    Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy