Lista klasyfikacyjna

Nowinowska Natalia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN

SOBCZYK Kalina

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

DOMAŃSKA Lidia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: DRAGON ŁÓDŹ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin
2. VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\"
3. \"O Puchar Dyrektora MOS\"
4. VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\"
5. Challenge Wratislavia
6. Turniej Szermierczy
7. Challenge Wratislavia


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. Nowinowska Natalia 1999 Koniński Klub Szermierczy 81 Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 2
2. SOBCZYK Kalina 1999 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 74 Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 5
3. DOMAŃSKA Lidia 1999 DRAGON ŁÓDŹ 74

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 1
4. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 65 Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 1

Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 3
5. Cieślar Zuzanna 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 65
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 3
6. Fic Michalina 1999 Koniński Klub Szermierczy 62 Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 6
7. Kurzyna Urszula 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 56

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 37


8. SIEDLEC Ewelina 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 56
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 40


9. JANICKA Weronika 1999 AZS AWF KATOWICE 54 Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 22


10. MALEC Kinga 1999 DRAGON ŁÓDŹ 50

Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 38

Pkt: 0
M: 13
11. KĘSY Julianna 1999 Koniński Klub Szermierczy 46

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 10
12. KŁYŚ Alina 1999 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 42

Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 9



13. Okine Marta 2000 KS KARABELA 40


Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 12


14. TURAŁA Aleksandra 2000 DRAGON ŁÓDŹ 38

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 13



15. DARMOFALSKA Aleksandra 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 34

Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 12



16. TESKOWSKA Daria 1999 Koniński Klub Szermierczy 30

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 41


17. RUTECKA Eliza 1999 Koniński Klub Szermierczy 30

Pkt: 0
M: 19



Pkt: 0
M: 16
18. SZWAB Julia 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 26





Pkt: 0
M: 8
19. MATUSZEWSKA Kinga 2000 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 26


Pkt: 0
M: 18



20. MAŃK Ewelina 2000 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 26

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 39


21. SIERAKOWSKA Nikol 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 24



Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 11
22. JARZĘBSKA Joanna 2000 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 22


Pkt: 0
M: 16



23. STRZYCZKOWSKA Magdalena 2000 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 20

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 17



24. GRABARCZUK Natalia 2000 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 20

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 21



25. MIKLAS Pola 2000 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 18





Pkt: 0
M: 14
26. GŁOWACKA Paulina 2000 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 18


Pkt: 0
M: 20



27. ZAWODNIAK Małgorzata 2000 Koniński Klub Szermierczy 14

Pkt: 0
M: 13




28. ROMAŃSKA Paulina 1999 KS TEAM STARE MIASTO 14

Pkt: 0
M: 15




29. KACZMARZEWSKA Agata 2000 Koniński Klub Szermierczy 14

Pkt: 0
M: 16




30. CYNT Magdalena 2000 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 14





Pkt: 0
M: 19
31. BRZOZOWSKA Julia 2000 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 14






32. SKOMPSKA Natalia 1999 Koniński Klub Szermierczy 10






33. GORGOLEWSKA Marta 2000 Koniński Klub Szermierczy 10






33. MIKOŁAJCZYK Zuzanna 2000 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 10






35. KRONOWIECKA Nikola 1999 Koniński Klub Szermierczy 8






35. SIUPA Oliwia 2000 Koniński Klub Szermierczy 8






37. WYSZKOWSKA Maja 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6






38. ŁUKASIK Anna 1999 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4






39. ŁAPIŃSKA Emilia 1999 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 4






40. KULAWIK Emilia 2000 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4






41. KAMIŃSKA Natalia 2000 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 4






42. Seredyńska Blanka 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 4






43. Mieczkowska Gabriela 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 4






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content