Lista klasyfikacyjna

GRUCHAŁA - BĄCZEK Sylwia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

WOJTKOWIAK Małgorzata

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Synoradzka Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Mistrzostwa Polski
2. Puchar Świata GP - The Artus Court PKO BP
3. Puchar Polski III
4. Mistrzostwa Polski
5. Puchar Polski II
6. Puchar Polski III
7. Puchar Polski IV
8. Puchar Polski I / Puchar Europy U23
9. Puchar Polski II
10. Puchar Polski I
11. Puchar Polski IV


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
1. GRUCHAŁA - BĄCZEK Sylwia 1981 KS AZS AWFIS GDAŃSK 518 Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 1







2. WOJTKOWIAK Małgorzata 1982 KS AZS-AWF POZNAŃ 493 Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1


3. Synoradzka Martyna 1988 KS AZS-AWF POZNAŃ 423 Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3


4. RYBICKA Anna 1977 KS AZS AWFIS GDAŃSK 415 Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 7

Pkt: 0
M: 2


Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2


5. CHLEWIŃSKA Karolina 1983 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 410 Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 5


6. KNOP Magdalena 1981 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 280 Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 9


7. Kryczało Katarzyna 1984 AZS AWF WARSZAWA 263 Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2

Pkt: 22
M: 3


8. Łyczbińska Hanna 1990 KU AZS-UAM POZNAŃ 248 Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 6


9. Jelińska Martyna 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 233 Pkt: 0
M: 12

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 13


10. Łyczbińska Marta 1990 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 220 Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 77
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 8


11. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 148 Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18


12. RYGIELSKA Emilia 1990 KS AZS AWFIS GDAŃSK 148 Pkt: 0
M: 30

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 7


13. PALISZEWSKA Monika 1990 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 130 Pkt: 0
M: 13

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 10


14. HAUSMAN Marta 1992 BUDOWLANI TORUŃ 130 Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 16


15. ANUSZEWSKA Justyna 1989 KS AZS AWFIS GDAŃSK 115 Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 82
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 20


16. ZIELONKA Agnieszka 1985 KS AZS AWFIS GDAŃSK 105 Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 87
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 11


17. KUROWSKA Dominika 1992 Klub Szermierczy Wrocławianie 100 Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 84
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15


18. SZYMCZAK Anna 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 90

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 11



Pkt: 8
M: 19



19. BREŚ Aleksandra 1990 AZS AWF WARSZAWA 86 Pkt: 0
M: 24

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 24


20. SULIK Sandra 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 85 Pkt: 0
M: 27


Pkt: 0
M: 10
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 31


21. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 75 Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 85

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 17


22. HOPPE Sylwia 1993 Klub Szermierczy Wrocławianie 70


Pkt: 0
M: 15



Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 12


23. KUROWSKA Sylwia 1989 Klub Szermierczy Wrocławianie 70 Pkt: 0
M: 26


Pkt: 0
M: 20
Pkt: 8
M: 24


Pkt: 12
M: 14



24. CIESIELSKA Marta 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 70 Pkt: 0
M: 19


Pkt: 0
M: 27
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 14


25. OLBROMSKA Iwona 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 60 Pkt: 0
M: 9

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 22


26. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 55


Pkt: 0
M: 7




Pkt: 4
M: 25


27. SZCZYGIOŁ Anna 1991 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 55

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 10




28. GUTOWSKA Katarzyna 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 55 Pkt: 0
M: 29

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 27


29. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 55

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 32




Pkt: 4
M: 29


30. MATYSIK Marta 1985 AZS AWF WARSZAWA 50 Pkt: 0
M: 15


Pkt: 0
M: 18
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8




31. LASIC Aleksandra 1994 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 48

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 15



32. PRZYBYŁOWICZ Martyna 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 45 Pkt: 0
M: 31

Pkt: 4
M: 25

Pkt: 1
M: 44


Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 21


33. SUSFAŁ Małgorzata 1988 KS AZS-AWF POZNAŃ 40



Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11





34. WĄSOWICZ Julia 1997 UKS ATENA GDAŃSK 35






Pkt: 4
M: 28



35. OPOLSKA Maja 1995 AZS AWF WARSZAWA 34

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 34



Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 34


36. TOBOŁA Dagmara 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 31

Pkt: 8
M: 19

Pkt: 1
M: 41



Pkt: 4
M: 26


37. KOLETSOS Magdalena 1979 AZS AWF WARSZAWA 30



Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9



38. SARNOWSKA Patrycja 1992 BUDOWLANI TORUŃ 25



Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 28


39. Vetulani Maria 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 25


Pkt: 0
M: 31







40. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 25 Pkt: 0
M: 36


Pkt: 0
M: 30







41. BOCHENEK Magdalena 1993 BUDOWLANI TORUŃ 21



Pkt: 4
M: 32

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 23


42. JĘDRZEJEWSKA Barbara 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 21 Pkt: 0
M: 28



Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 33


43. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 20







Pkt: 4
M: 32


44. MADAJCZYK Zuzanna 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 16 Pkt: 0
M: 33



Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 32



45. OPOLSKA Aleksandra 1993 AZS AWF WARSZAWA 15 Pkt: 0
M: 35




Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 8
M: 19


46. MAJEWSKA Zuzanna 1993 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 10






Pkt: 4
M: 25



47. CZAJKA Justyna 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 10

Pkt: 4
M: 26








48. CZAJKA Weronika 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 10 Pkt: 0
M: 32



Pkt: 2
M: 40



Pkt: 4
M: 30


49. WASILEWSKA Barbara 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 10 Pkt: 0
M: 38



Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 31



50. LEWAŃCZYK Laura 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6





Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 33



51. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 6










52. MIĘTKA Barbara 1994 Klub Szermierczy Wrocławianie 6










52. Bruździńska Natalia 1993 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 0
M: 25







Pkt: 2
M: 35


54. BARON Karolina 1993 BUDOWLANI TORUŃ 6



Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 2
M: 36


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content