Lista klasyfikacyjna

PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

BEREZA Małgorzata

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE

TRZEBIŃSKA Ewa

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski III
3. Puchar Polski IV
4. Mistrzostwa Polski
5. Puchar Polski I
6. Puchar Polski III - II Memoriał Fechtmistrza Mjr. Andrzeja Przeździeckiego
7. Puchar Polski IV / Puchar Europy U23
8. Mistrzostwa Polski
9. Puchar Polski II
10. Puchar Polski II


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena 1986 AZS AWF WARSZAWA 553 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3


2. BEREZA Małgorzata 1984 AZS AWF KATOWICE 415 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 2


3. TRZEBIŃSKA Ewa 1989 AZS AWF KATOWICE 346 Pkt: 25
M: 2

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 6


4. STROKA Małgorzata 1980 AZS AWF WARSZAWA 345 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 5


5. Knapik-Miazga Renata 1988 AZS AWF KRAKÓW 251 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 1


6. DĄBROWA Katarzyna 1989 AZS AWF WARSZAWA 215 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 11


7. KRÓLAK Natalia 1990 AZS AWF WARSZAWA 178 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 8


8. TEREBA-ZAWROTNIAK Beata 1981 AZS AWF KRAKÓW 173 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 29


9. BŁACH Blanka 1991 AZS AWF WROCŁAW 165 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 10


10. DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta 1982 AZS AWF KATOWICE 160
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 9


11. Mielańczyk Martyna 1989 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 143 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 22


12. MOSLER Dominika 1989 T.S. GÓRNIK RADLIN 135 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 12


13. STRUG Kamila 1994 AZS AWF WROCŁAW 100 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 13


14. PTAK Katarzyna 1987 STSZERM LEGIA WARSZAWA 91 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 16


15. ZAGAŁA Jagoda 1994 PIAST GLIWICE 90 Pkt: 18
M: 6




Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 3


16. JARECKA Aleksandra 1995 AZS AWF KRAKÓW 90 Pkt: 8
M: 21

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 8


Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 7


17. MIZERA Olga 1991 AZS AWF WARSZAWA 90 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 17


18. Pawłowska Magdalena 1994 AZS AWF WARSZAWA 86 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 1
M: 45

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 15


19. Swatowska-Wenglarczyk Martyna 1994 AZS AWF KATOWICE 85 Pkt: 4
M: 29


Pkt: 0
M: 10
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 21


20. MALINOWSKA Agnieszka 1992 PKSZERM WARSZAWA 78 Pkt: 4
M: 27


Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 33


21. MYKA Marta 1992 AZS AWF WARSZAWA 75 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 34


22. PYTKA Kamila 1994 AZS AWF WARSZAWA 75 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 26


23. ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra 1991 AZS AWF WARSZAWA 73 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 38


24. Kruk Magdalena 1991 AZS AWF KRAKÓW 65


Pkt: 0
M: 37
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 28


25. KISIEL Olga 1993 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 65 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 27


26. SKORUPKA Aleksandra 1989 STSZERM LEGIA WARSZAWA 52 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 30


27. SKORUPKA Sylwia 1990 STSZERM LEGIA WARSZAWA 47 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 18


28. POLIS Anna 1989 AZS AWF KRAKÓW 47 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 20


29. JURECKA Julia 1994 AZS AWF WROCŁAW 46 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 25


30. MROCHEM Karolina 1995 AZS AWF KATOWICE 45 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 16



Pkt: 0
M: 14


31. MARSZOŁEK Angelika 1990 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 45
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 36


32. WASYLUK Magdalena 1995 AZS AWF WROCŁAW 44 Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 22
Pkt: 14
M: 9


Pkt: 0
M: 42


33. PACIORKIEWICZ Ewelina 1990 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 41 Pkt: 4
M: 28




Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 23


34. ŚWITAKOWSKA Monika 1993 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 40

Pkt: 1
M: 43

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 26



35. ROSTKOWSKA Anna 1989 Klub Szermierzy Warszawianka 38 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 41


36. SZKLAR Aleksandra 1995 AZS AWF KATOWICE 37



Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 31


37. MALISZEWSKA Anna 1993 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 36




Pkt: 14
M: 9
Pkt: 1
M: 42



38. MAJCHER Marta 1991 AZS AWF KATOWICE 36 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 14
M: 10



39. RUTZ Barbara 1995 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 33
Pkt: 12
M: 14





Pkt: 0
M: 40


40. SPYRA Marta 1993 PIAST GLIWICE 32 Pkt: 1
M: 45


Pkt: 0
M: 34

Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 24


41. GAJOWNICZEK Magdalena 1995 AZS AWF WARSZAWA 32

Pkt: 1
M: 41

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 30



42. CICHOWSKA Aleksandra 1988 AZS AWF WARSZAWA 31

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 2
M: 38



43. MARCINKOWSKA Karolina 1992 AZS AWF WROCŁAW 31 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 12
M: 16





44. ŁUKASZ Paulina 1994 AZS AWF WARSZAWA 29





Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 37


45. JAKUBOWICZ Anna 1993 Klub Szermierzy Warszawianka 29 Pkt: 2
M: 37




Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 39


46. MOSKWA Mirosława 1992 T.S. GÓRNIK RADLIN 25









47. KLIMEK Stella 1994 AZS AWF KATOWICE 25




Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 20



48. Saritaş Józefina 1993 AZS AWF WARSZAWA 23 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 8
M: 20


Pkt: 0
M: 44


49. MICHALEWICZ Paulina 1993 PIAST GLIWICE 21




Pkt: 8
M: 22
Pkt: 1
M: 41



50. GALIŃSKA Aleksandra 1993 STSZERM LEGIA WARSZAWA 21

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 8
M: 23



51. RIDZEWSKA Anna 1993 PIAST GLIWICE 21 Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 12



Pkt: 0
M: 32


52. EICHLER-IWANICHA Joanna 1981 T.S. WISŁA KRAKÓW 20






Pkt: 0
M: 19


53. ŚWIĄTEK Justyna 1992 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 20




Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 43


54. SZARKOWSKA Kinga 1995 AZS AWF WARSZAWA 16





Pkt: 4
M: 29



55. GŁUC Aleksandra 1991 AZS AWF KRAKÓW 16 Pkt: 1
M: 41

Pkt: 4
M: 28

Pkt: 4
M: 30





56. JĘDRZEJEWSKA Klaudia 1994 AZS AWF KATOWICE 16



Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 40




57. MARTEWICZ Karolina 1987 PIAST GLIWICE 15









58. WAWRZYŃSKA Justyna 1995 AZS AWF KATOWICE 14





Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 35


59. GROCHECKA Karolina 1991 AKS MIKOŁÓW 12 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 41




60. LEWANDOWSKA Anna 1994 STSZERM LEGIA WARSZAWA 12



Pkt: 1
M: 48

Pkt: 1
M: 44



61. GŁOWACKA Julita 1989 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 32







62. ŻOLA Monika 1987 Krakowski Klub Szermierzy 10


Pkt: 0
M: 32






63. KOŚCIELNIAK Kaja 1996 MUSZKIETER GLIWICE 10









64. KACA Justyna 1993 AZS AWF WROCŁAW 10 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 4
M: 32





65. MARCZYŃSKA Berenika 1992 AZS AWF WROCŁAW 6



Pkt: 2
M: 34





66. BIERNAT Anna 1993 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6

Pkt: 2
M: 40

Pkt: 2
M: 38





67. WIERTEL Karolina 1994 UKS G-8 BIELANY 6

Pkt: 2
M: 37

Pkt: 2
M: 39





67. BŁASZCZYK Martyna 1995 KS SZPADA WROCŁAW 6









69. OLSZEWSKA Magdalena 1990 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 6



Pkt: 1
M: 42





70. DYJEWSKA Anetta 1990 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 0
M: 50




Pkt: 1
M: 44




71. KUBISIAK Maria 1993 Klub Szermierzy Warszawianka 6 Pkt: 0
M: 54




Pkt: 1
M: 46




71. JAGIELSKA Magdalena 1984 STSZERM LEGIA WARSZAWA 6



Pkt: 1
M: 46





73. LUŻYŃSKA Magdalena 1993 AZS AWF KATOWICE 6 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 1
M: 48





73. SAMOSTOJ Sylwia 1993 KS WARSZAWIANKA 6 Pkt: 2
M: 36

Pkt: 8
M: 22

Pkt: 1
M: 48





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content