Lista klasyfikacyjna

Kacper SZCZYPIŃSKI

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Maciej BEM

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Mateusz BOŁĄKOWSKI

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: MKS KUSY SZCZECIN

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Kacper SZCZYPIŃSKI 168
  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 25, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 1, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 1, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 1, P: 0
2. Maciej BEM 164
  • Challenge Wratislavia, M: 2, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 2, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 5, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 2, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 2, P: 0
3. Mateusz BOŁĄKOWSKI 136
  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 12, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 19, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0
4. Mikołaj MROZEK 124
  • Challenge Wratislavia, M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 15, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 7, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 9, P: 0
5. Aleksander KRUŻEWSKI 120
  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 20, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 5, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 8, P: 0
6. Oliver KAMIŃSKI 100
  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 12, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 34, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 6, P: 0
7. Kuba JANUSZEWSKI 88
  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 30, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0
8. Hubert SZYMAŃSKI 88
  • Challenge Wratislavia, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 55, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 6, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 7, P: 0
9. Jakub DOŁŻYCKI 84
  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 38, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 5, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 8, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 5, P: 0
10. Tomasz KRYSZTOFIK 72
  • Challenge Wratislavia, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 11, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 8, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 25, P: 0
11. Dawid GERASIK 69
  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 60, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0
12. Igor BOŁDZIŁO 64
  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 18, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 18, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 11, P: 0
13. Franciszek CZAJA 62
  • Challenge Wratislavia, M: 23, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 45, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 15, P: 0
14. Mateusz WIŚNIEWSKI 52
  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 6, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 15, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 21, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 19, P: 0
15. Adam PODRALSKI 52
  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 25, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 12, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 17, P: 0
16. Jeremi BERESTEK 48
  • Challenge Wratislavia, M: 44, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 17, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 17, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 10, P: 0
17. Stanisław KRAJEWSKI 44
  • Challenge Wratislavia, M: 76, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 8, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 38, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 15, P: 0
18. Kacper HAŁADUDA 40
  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 13, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 26, P: 0
19. Marcin FILIKS 38
  • Challenge Wratislavia, M: 83, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 5, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 24, P: 0
20. Jakub EMILIANOWICZ 38
  • Challenge Wratislavia, M: 88, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 24, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 11, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 27, P: 0
21. Miłosz PIOTROWSKI 38
  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 36, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 14, P: 0
22. Hubert RUSZKOWSKI 31
  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 59, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 28, P: 0
23. Kacper DEPTUŁA 26
  • Challenge Wratislavia, M: 50, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 11, P: 0
24. Wojciech GRABIAS 23
  • Kuźnia Gdańska, M: 22, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 16, P: 0
25. Antoni ZUZAŃSKI 23
  • Challenge Wratislavia, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 27, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 36, P: 0
26. Jakub PAŁASZ 23
  • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 29, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 63, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 24, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 22, P: 0
27. Mateusz ONUCH 22
  • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 18, P: 0
28. Szymon Pichłacz 20
  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 24, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 48, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 23, P: 0
29. Szymon MLICKI 20
  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 35, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 21, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 28, P: 0
30. Paweł BOROWIEC 18
  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 36, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 20, P: 0
31. Michał OSTASZEWSKI 16
  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 13, P: 0
32. Jakub Cieślik 16
  • Kuźnia Gdańska, M: 16, P: 0
33. Adam MARSZALEC 14
  • Kuźnia Gdańska, M: 40, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 19, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 41, P: 0
34. Maciej FABCZAK 12
  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 14, P: 0
35. Jan Socha 12
  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 16, P: 0
36. Daniel PRACHNIO 12
  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 32, P: 0
37. Filip KOGUC 12
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 34, P: 0
38. Mikolaj SKRZYPCZAK 12
  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 20, P: 0
39. Filip BOBRAS 12
  • Kuźnia Gdańska, M: 32, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 30, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 29, P: 0
40. Wojciech POLIDOWSKI 12
  • Kuźnia Gdańska, M: 34, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 31, P: 0
41. Franciszek KAPLIŃSKI 12
  • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 40, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 30, P: 0
42. Jakub WOŹNIAK 11
  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 17, P: 0
43. Mateusz BIEDRZYCKI 10
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 21, P: 0
44. Błażej ORZECHOWSKI 10
  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 35, P: 0
45. Mateusz BŁACHOWIAK 10
  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 59, P: 0
46. Jakub CYLWIK 10
  • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 25, P: 0
47. Oliwier LEWANDOWSKI 10
  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
48. Stanisław NANOWSKI 9
  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 41, P: 0
49. Vincent LESZCZYŃSKI 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
50. Wojciech BUDNER 8
  • Kuźnia Gdańska, M: 21, P: 0
51. Bartosz NOWAK 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
52. Piotr DREWEK 8
  • Kuźnia Gdańska, M: 26, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 48, P: 0
53. Michał DURNAŚ 8
  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 31, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 34, P: 0
54. Piotr ZYCH 8
  • Kuźnia Gdańska, M: 39, P: 0
55. Mikołaj SŁOMIŃSKI 8
  • Kuźnia Gdańska, M: 41, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 39, P: 0
56. Ignacy LUDKIEWICZ 7
    57. Filip KAŹMIERCZAK 7
    • Europejski Festiwal Szermierki, M: 58, P: 0

    • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 46, P: 0

    • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 36, P: 0
    58. Tomasz KOWALSKI 7
      59. Kajetan JANKOWSKI 6
      • Kuźnia Gdańska, M: 30, P: 0

      • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 33, P: 0
      60. Iwo CZERWIŃSKI 6
      • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0
      61. Maciej RADOMSKI 6
      • Kuźnia Gdańska, M: 38, P: 0

      • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 31, P: 0
      62. Rafał BILSKI 6
      • Challenge Wratislavia, M: 73, P: 0

      • Kuźnia Gdańska, M: 33, P: 0

      • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 35, P: 0
      63. Konrad SZKOP 5
      • Challenge Wratislavia, M: 84, P: 0

      • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
      64. Marcel ZADORA 5
        65. Filip LEWANDOWSKI 4
        • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
        66. Mikołaj PICHORSKI 4
        • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
        67. Michał JASIŃSKI 4
        • Kuźnia Gdańska, M: 28, P: 0
        68. Aleks BOREK 4
        • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
        68. Wiktor JÓZEFOWSKI 4
        • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 29, P: 0
        70. Krystian BARTOSZEWICZ 4
        • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
        71. Jakub KOSECKI 4
        • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
        72. Michał ROGOZIŃSKI 4
        • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 32, P: 0
        73. Filip TUSK 4
        • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0
        74. Mateusz WRÓBLEWSKI 4
        • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 37, P: 0
        75. Piotr Sowa 4
        • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0

        • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 43, P: 0
        76. Adam CHTIOUI 4
        • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

        • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 44, P: 0
        77. Aleksander GINTER 4
        • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 45, P: 0
        78. Franciszek SZCZEPANIAK 4
        • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0

        • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 46, P: 0
        79. Filip MARZOCH 4
          80. Filip MECH 4
            81. Kacper ALEKS 4
            • Kuźnia Gdańska, M: 37, P: 0
            82. Iwo BŁOCIAN 4
            • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 49, P: 0
            83. Miłosz SKRZYPKOWSKI 3
              84. Michał PLENIKOWSKI 3
                85. Iwo SZENK 3
                • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 51, P: 0
                86. Kamil BEDNARSKI 3
                • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 55, P: 0
                87. Wojciech LEWANDOWSKI 3
                • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 57, P: 0
                88. Tomasz SREBNIAK 3
                • Challenge Wratislavia, M: 94, P: 0

                • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 58, P: 0
                89. Tymoteusz PANDER 3
                • Challenge Wratislavia, M: 87, P: 0

                • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 60, P: 0
                90. Maciej Frącek 3
                • Challenge Wratislavia, M: 81, P: 0
                91. Bartosz KRUSZONA 3
                  92. Maciej DĘBICKI 3
                    93. Kacper MARKOWSKI 3
                      94. Maksymilian MALCHEREK 3
                        95. Jakub MAŚLAK 3
                          96. Albert KUCHCIŃSKI 2
                          • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
                          97. Igor TURBO 2
                          • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0
                          98. Michał KRAWCZYK 2
                          • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0
                          99. Mikołaj WASILEWSKI 2
                            100. Rafał JANCZUKOWICZ 2
                            • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 42, P: 0
                            101. Antoni HODAKOWSKI 2
                              102. Patryk NOWOTNY 2
                                103. Tadeusz GROMNICKI 2
                                • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0
                                104. Emil BURZYŃSKI 2
                                • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0
                                105. Józef WIERZBOWSKI 2
                                • Challenge Wratislavia, M: 68, P: 0
                                106. Ryszard CHMIELEWSKI 2
                                • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0
                                107. Krzysztof FIJAŁKOWSKI 2
                                • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0
                                108. Michał KOWALCZYKIEWICZ 2
                                  109. Alex KASZYCKI 2
                                    110. Jakub PYTKOWSKI 2
                                      111. Michał DURCZAK 2
                                        111. Piotr SZCZEPAŃSKI 2
                                          113. Kamil PIOTROWSKI 2
                                            114. Szymon KOWALCZYK 2
                                              115. Eryk SANOGHO 2
                                                116. Dorian PODOLSKI 2
                                                  117. Bartłomiej NIZIO 2
                                                    118. Mikołaj OSSENTOWSKI 2
                                                      119. Ernest SZEWCZUK 1
                                                      • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 50, P: 0
                                                      120. Arkadiusz GRZEBNY 1
                                                      • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 52, P: 0
                                                      121. Piotr STACHOWIAK 1
                                                      • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 53, P: 0
                                                      121. Lukasz LEWUSZ 1
                                                      • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 53, P: 0
                                                      123. Krystian KORZENIEWSKI 1
                                                      • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 56, P: 0
                                                      124. Wiktor DOLATA 1
                                                        125. Patryk SWĘDROWSKI 1
                                                          126. Marcin Napieralski 1
                                                            127. Jakub DUL 1
                                                              128. Jakub KOWALSKI 1
                                                                129. Dominik KANIA 1
                                                                  130. Oskar PELCER 1
                                                                    130. Piotr STACHOWIAK 1
                                                                    • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 53, P: 0
                                                                    132. Jakub GAJEK 1
                                                                      133. Tomasz MARSZALEC 1
                                                                        134. Wojciech GOLCZ 1
                                                                          135. Oskar PELZER 1
                                                                            136. Mateusz BARANOWSKI 1

                                                                              Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy