Lista klasyfikacyjna

Katarzyna TURKIEWICZ

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: WROCŁAWIANIE.

Karolina MURAWSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

Hanna DZIWOSZ

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: MKS KUSY SZCZECIN

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Katarzyna TURKIEWICZ 144
  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 44, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 6, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0
2. Karolina MURAWSKA 136
  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 2, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 16, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 2, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 1, P: 0
3. Hanna DZIWOSZ 132
  • Challenge Wratislavia, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 9, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0
4. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA 120
  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 5, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 1, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 2, P: 0
5. Magdalena ŁAWSKA 116
  • Challenge Wratislavia, M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 17, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 11, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 11, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 5, P: 0
6. Katarzyna WINIARSKA 104
  • Challenge Wratislavia, M: 6, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 14, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 9, P: 0
7. Julia BESSMAN 100
  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 9, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 7, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 18, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 8, P: 0
8. Marcelina LAMENT 92
  • Challenge Wratislavia, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 23, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 20, P: 0
9. Julia Kolibabka 80
  • Challenge Wratislavia, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 5, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 14, P: 0
10. Kaja Jabłonowska 68
  • Kuźnia Gdańska, M: 19, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 2, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 10, P: 0
11. Magdalena GAUDEN 68
  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 10, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 13, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 11, P: 0
12. Sandra Kluszczyńska 66
  • Challenge Wratislavia, M: 55, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 12, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 9, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 6, P: 0
13. Patrycja BYZEWSKA 60
  • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 17, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 18, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 19, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 21, P: 0
14. Alicja ZAKRZEWSKA 60
  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 13, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 8, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 24, P: 0
15. Marcelina MOLENDOWSKA 56
  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 19, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 8, P: 0
16. Sandra TULEWICZ 50
  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 11, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 19, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 39, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 7, P: 0
17. Andżelika FIGLER 50
  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 16, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 6, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 18, P: 0
18. Jagoda JUSKOWIAK 48
  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 15, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 30, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 28, P: 0
19. Pola STEINBORN 44
  • Challenge Wratislavia, M: 16, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 25, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 17, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 17, P: 0
20. Adrianna NECZYŃSKA 42
  • Challenge Wratislavia, M: 44, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 8, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 38, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 27, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 15, P: 0
21. Natalia GRZENKOWICZ 36
  • Challenge Wratislavia, M: 40, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 18, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 21, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 12, P: 0
22. Małgorzata BAJKÓW 33
  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 13, P: 0
23. Laura SIERADZAN 29
  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 24, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 21, P: 0
24. Wiktoria TLATLIK 28
  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 28, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 26, P: 0
25. Marta PLUTA 28
  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 30, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 25, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 24, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 31, P: 0
26. Julia HOŁY 27
  • Challenge Wratislavia, M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 22, P: 0
27. Agata CZARKOWSKA 26
  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 25, P: 0
28. Jagna KRYCHOWSKA 24
  • Kuźnia Gdańska, M: 3, P: 0
29. Oliwia ARCISZEWSKA 24
  • Challenge Wratislavia, M: 56, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 12, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 37, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 30, P: 0
30. Paulina PRZYBYŁEK 24
  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 43, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 29, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 29, P: 0
31. Zuzanna SZYMCZYK 24
  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 30, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 16, P: 0
32. Aleksandra NAPIERKOWSKA 22
  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 15, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 33, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 32, P: 0
33. Marianna MILECKA 22
  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 37, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 17, P: 0
34. Wiktoria MIESZAŁA 20
  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 13, P: 0
35. Karolina BŁOŃSKA 16
  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 22, P: 0
36. Karolina ŚNIAROWSKA 16
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 19, P: 0
37. Emilia KOŁYSZKO 16
  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 18, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 28, P: 0
38. Martyna ZAWADZKA 15
  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 26, P: 0
39. Natalia BRZYKCY 14
  • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 31, P: 0
40. Marcelina KAŹMIERCZAK 14
  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 32, P: 0
41. Olga ZABROCKA 14
  • Kuźnia Gdańska, M: 32, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 23, P: 0
42. Zofia WARDACKA 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
43. Zuzanna WYWIAŁ 12
  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 38, P: 0
44. Weronika MIELEWCZYK 11
  • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 27, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 27, P: 0
45. Natalia PANCER 10
  • Kuźnia Gdańska, M: 21, P: 0
46. Aniela GABRIEL 10
  • Kuźnia Gdańska, M: 22, P: 0
47. Julia RYGUS 10
    48. Martana ROCHO 9
    • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
    49. Alicja HERBUT 8
    • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
    50. Marta TYL 8
    • Kuźnia Gdańska, M: 20, P: 0
    51. Natalia KOSTERA 8
    • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0
    52. Sonia WOŁKOWYCKA 8
    • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0
    53. Jagoda OWCZAREK 8
    • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0

    • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 40, P: 0
    54. Wiktoria WASIUK 8
    • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
    55. Aleksandra ŁAKOMSKA 8
    • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 30, P: 0
    56. Oliwia PODLESZAŃSKA 8
      57. Maria ADAMCZAK 7
        58. Karolina KAMIŃSKA 6
        • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 28, P: 0

        • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 33, P: 0
        59. Zuzanna FIRKOWSKA 6
        • Kuźnia Gdańska, M: 29, P: 0
        60. Antonina LACHMAN 6
        • Challenge Wratislavia, M: 50, P: 0

        • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 31, P: 0
        61. Aleksandra WIECZOREK 6
        • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 36, P: 0
        62. Natalia ZIOBROWSKA 5
          63. Daria KLIMPEL 5
            64. Anna SZUMLEWSKA 4
            • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
            65. Laura DOBROWOLSKA 4
            • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
            66. Kinga SZKLARSKA 4
            • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0
            67. Aleksandra LASKA 4
            • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0
            68. Ada FAŁDZIŃSKA 4
            • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 35, P: 0
            69. Urszula MICKIEWICZ 4
              70. Dominika TOMASZEWSKA 4
                71. Jagienka SZŁAPKA 3
                • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0
                72. Simona KOŃCZYŁO 3
                  73. Marika KOŃCZYŁO 3
                    74. Anna SZCZYKUTOWICZ 3
                      75. Julia CHMIELARZ 3
                        76. Olga PATOKA 2
                        • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 34, P: 0
                        77. Zuzanna JÓŹWIAK 2
                        • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 35, P: 0
                        78. Julia DOMIŃSKA 2
                          78. Martyna STRABEL 2
                          • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 36, P: 0
                          80. Aleksandra DOMAŃSKA 2
                            81. Julia KOZUBOWSKA 2
                              82. Sofia KERROUF 2
                                82. Zuzanna KUDRYCKA 2
                                  84. Joanna WITKIEWICZ 2
                                    85. Anna NOWAK 2
                                      86. Marta PIETRUCH 2
                                        87. Roksana PAPUŻYŃSKA 2
                                        • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0
                                        88. Jadwiga NIEPYTALSKA 2
                                        • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0
                                        89. Klara SZKLARSKA 2
                                          90. Urszula SIEKIERSKA 2
                                            91. Natalia SMUDA 2
                                              92. Oliwia Dębicka 2
                                                93. Ewelina SABALSKA 2
                                                  94. Michalina Daniewska 2
                                                    95. Lena CZERWIŃSKA 2
                                                      96. Natasza Dejczer 2
                                                        97. Agnieszka BAJER 2
                                                          98. Alicja ARGULEWICZ 2
                                                            99. Agata LEŚNIAK 2
                                                              100. Maja BŁAŻEWICZ 2
                                                                101. Oliwia ŻELECHOWSKA 1
                                                                  102. Julia SZOZDA 1
                                                                    103. Hanna GRZEŚKOWIAK 1
                                                                      104. Michalina ZAWARTOWSKA 1

                                                                        Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy