Lista klasyfikacyjna

Sławomir KASPRZYK

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: WROCŁAWIANIE.

Szymon CZARTORYJSKI

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Filip BORATYN

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: WKS KOLEJARZ WROCŁAW.

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Sławomir KASPRZYK 124
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 3, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 1, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 9, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 1, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 8, P: 0
2. Szymon CZARTORYJSKI 116
  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 1, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 6, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 27, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 6, P: 0
3. Filip BORATYN 108
  • Challenge Wratislavia, M: 7, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 8, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 27, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 7, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 9, P: 0
4. Ireneusz Gościński 108
  • Challenge Wratislavia, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 2, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 3, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 6, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 29, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 5, P: 0
5. Aleksander PERA 104
  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 6, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 3, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 14, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 31, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 34, P: 0
6. Karol ŁUKASIEWICZ 98
  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 9, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 36, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 22, P: 0
7. Jan SAMULSKI 94
  • Challenge Wratislavia, M: 6, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 13, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 2, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 13, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 35, P: 0
8. Łukasz PILSZAK 88
  • Challenge Wratislavia, M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 5, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 15, P: 0
9. Wojciech GORALEWSKI 64
  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 18, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 7, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 21, P: 0
10. Jean Paul GARIN 58
  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 54, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 12, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 12, P: 0
11. Mateusz DOŁŻYCKI 56
  • Challenge Wratislavia, M: 91, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 10, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 16, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 18, P: 0
12. Michał SKRZYPA 54
  • Challenge Wratislavia, M: 95, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 59, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 23, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 8, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 7, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 27, P: 0
13. Ignacy SZYPULSKI 50
  • Challenge Wratislavia, M: 79, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 11, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 39, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 14, P: 0
14. Konrad KOSYCARZ 48
  • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 17, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 11, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 36, P: 0
15. Jakub GRYC 44
  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 19, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 17, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 13, P: 0
16. Piotr BOROWIEC 40
  • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 3, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 28, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 17, P: 0
17. Michał CHTIOUI 40
  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 26, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 8, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 37, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 18, P: 0
18. Grzegorz WOJNAROWICZ 38
  • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 25, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 26, P: 0
19. Szymon PIECHOTA 36
  • Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 24, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 25, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 8, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 38, P: 0
20. Kacper BOBRAS 30
  • Challenge Wratislavia, M: 78, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 7, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 25, P: 0
21. Patryk MARTYNIAK 30
  • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 50, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 37, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 35, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 17, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 10, P: 0
22. Michał OLBROMSKI 26
  • Challenge Wratislavia, M: 68, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 12, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 38, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 48, P: 0
23. Jakub CIERLUK 24
  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 29, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 21, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 30, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 43, P: 0
24. Jan GRZEGORZEWSKI 23
  • Challenge Wratislavia, M: 117, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 35, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 11, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 45, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 53, P: 0
25. Bartosz RUCZYŃSKI 22
  • Kuźnia Gdańska, M: 28, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 11, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 53, P: 0
26. Adam WIŚNIEWSKI 22
  • Challenge Wratislavia, M: 56, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 31, P: 0
27. Jan Jurkiewicz 22
  • Challenge Wratislavia, M: 137, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 29, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 24, P: 0
28. Mateusz MOŻEJKO 22
  • Challenge Wratislavia, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 23, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 48, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 30, P: 0
29. Jan ZAKRZEWSKI 18
  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 21, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 40, P: 0
30. Szymon SKRZYPCZAK 17
  • Challenge Wratislavia, M: 94, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 15, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 46, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 56, P: 0
31. Adam ALABA 16
  • Kuźnia Gdańska, M: 14, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 42, P: 0
32. Wincenty MIKOŁAJCZYK 16
  • Challenge Wratislavia, M: 103, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 20, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 26, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 43, P: 0
33. Wojciech JUNOSZA-KISIELEWSKI 14
  • Challenge Wratislavia, M: 123, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 16, P: 0
34. Aleksander SZAMAŁEK 14
  • Challenge Wratislavia, M: 116, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 32, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 24, P: 0
35. Krzysztof ŚWIERGOCKI 14
  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 30, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 38, P: 0
36. Konrad TOPOLSKI 14
  • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 34, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 54, P: 0
37. Jakub GRZEGORCZYK 13
  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 24, P: 0
38. Kamil LOBA 12
  • Challenge Wratislavia, M: 113, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 55, P: 0
39. Michał OLEKSY 12
  • Challenge Wratislavia, M: 64, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 27, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0
40. Filip SZYMAŃSKI 11
  • Puchar Ziem Północnych, M: 53, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 47, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 31, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 34, P: 0
41. Jerzy WIELIŃSKI 10
  • Challenge Wratislavia, M: 102, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 22, P: 0
42. Filip IŻYCKI 10
  • Kuźnia Gdańska, M: 45, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 32, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 41, P: 0
43. Witold FRĄCEK 10
  • Challenge Wratislavia, M: 122, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 58, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 40, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 55, P: 0
44. Krzysztof CIEŚLAK 9
  • Challenge Wratislavia, M: 121, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 30, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 43, P: 0
45. Michał FREDRYCH 9
  • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 36, P: 0
46. Bartosz GOC 9
  • Challenge Wratislavia, M: 125, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 41, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 52, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 47, P: 0
47. Jakub SZCZUROWSKI 8
  • Turniej Szermierczy, M: 19, P: 0
48. Artur KRUSZKO 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
49. Filip SKRABURSKI 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 43, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 46, P: 0
50. Błażej KUZAKA 7
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 28, P: 0
51. Aleksander MAZUR 7
  • Kuźnia Gdańska, M: 31, P: 0
52. Mikołaj HOŁTYN 7
  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 34, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 52, P: 0
53. Patryk MALCZYK 7
  • Turniej Szermierczy, M: 39, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 37, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 49, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 44, P: 0
54. Patryk BEHRENDT 7
  • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 53, P: 0
55. Maksymilian DUDZIAK 7
  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 33, P: 0
56. Jędrzej FIJAŁKOWSKI 7
  • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 50, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 36, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 51, P: 0
57. Krzysztof KARPOWICZ 7
  • Puchar Ziem Północnych, M: 49, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 40, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 57, P: 0
58. Jędrzej ZIELONKA 7
  • Puchar Ziem Północnych, M: 50, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 40, P: 0
59. Juliusz MAZUR 6
  • Kuźnia Gdańska, M: 57, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 32, P: 0
60. Aleksander KWOCZAŁA 6
  • Challenge Wratislavia, M: 129, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 44, P: 0
61. Filip GRYGOWSKI 5
  • Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 56, P: 0
62. Bartłomiej KOSIŃSKI 5
  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 38, P: 0
63. Damian DIERING 5
  • Kuźnia Gdańska, M: 38, P: 0
64. Wiktor STACHERA 5
  • Challenge Wratislavia, M: 132, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 42, P: 0
65. Oskar DIERING 5
  • Challenge Wratislavia, M: 55, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 44, P: 0
66. Kacper SEYFRIED 5
  • Challenge Wratislavia, M: 139, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 48, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 50, P: 0
67. Robert BRONISŁAWSKI 5
    68. Damian KOTWICKI 5
    • Kuźnia Gdańska, M: 49, P: 0
    69. Dawid LANGE 5
      70. Kacper HERMAN 5
      • Kuźnia Gdańska, M: 55, P: 0
      71. Dawid ŻUCHOWSKI 5
      • Puchar Ziem Północnych, M: 56, P: 0
      72. Victor SOCHACZEWSKI 5
        73. Filip FILANOWSKI 5
          74. Jakub KSENIAK 4
          • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
          75. Bartłomiej ZBIERADA 4
          • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 32, P: 0
          75. Nikodem KAKAKIS 4
          • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 32, P: 0
          77. Marcel DRUSZKOWSKI 4
          • Kuźnia Gdańska, M: 33, P: 0
          78. Dawid SOBCZAK 4
          • Turniej Szermierczy, M: 34, P: 0
          79. Kacper GAWDZIŃSKI 4
          • Challenge Wratislavia, M: 98, P: 0

          • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0
          80. Bartosz SYCZUK 4
            81. Dominik ŻURAWSKI 4
            • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0

            • Kuźnia Gdańska, M: 46, P: 0
            82. Hubert OSTROWSKI 4
            • Challenge Wratislavia, M: 119, P: 0
            83. Konrad KNAPACZ 4
              84. Jakub SIERADZAN 4
              • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 42, P: 0
              85. Marcin ZAJĄC 4
              • Challenge Wratislavia, M: 124, P: 0

              • Kuźnia Gdańska, M: 51, P: 0
              86. Michał KRAWCZYK 4
              • Challenge Wratislavia, M: 90, P: 0

              • Kuźnia Gdańska, M: 49, P: 0
              87. Paweł NEHRING 4
              • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 51, P: 0
              88. Piotr GRABOWSKI 4
                89. Krzysztof JĘDRZEJEWSKI 4
                • Challenge Wratislavia, M: 141, P: 0

                • Puchar Ziem Północnych, M: 54, P: 0
                90. Bartłomiej WALCZYK 4
                • Challenge Wratislavia, M: 100, P: 0

                • Kuźnia Gdańska, M: 58, P: 0
                91. Grzegorz NAKONIECZNY 4
                • Puchar Ziem Północnych, M: 58, P: 0
                92. Stanisław CZEMARMAZOWICZ 4
                  93. Jeremi GODZISZ 4
                  • Challenge Wratislavia, M: 138, P: 0
                  94. Kacper DAJEWSKI 4
                    95. Iwo STANKIEWICZ 3
                    • Kuźnia Gdańska, M: 36, P: 0
                    96. Marcel PYTEL 3
                    • Kuźnia Gdańska, M: 38, P: 0
                    97. Michał SZEWCZYK 3
                    • Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0
                    98. Jakub MIESZAŁA 3
                    • Challenge Wratislavia, M: 132, P: 0
                    99. Jakub ZATOŃSKI 3
                      100. Wojciech DZIAMSKI 3
                        101. Emilian PAJZERT 3
                          102. Krystyn MAZUREK 3
                            103. Marcin LECH 3
                              104. Mateusz KLIMEK 3
                              • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 56, P: 0
                              105. Jakub STYBOR 3
                              • Puchar Ziem Północnych, M: 57, P: 0

                              • Kuźnia Gdańska, M: 60, P: 0
                              106. Karol HAUZA 2
                              • Turniej Szermierczy, M: 35, P: 0
                              107. Jan SZORNAK 2
                              • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 39, P: 0
                              107. Kosma KOZIELEWSKI 2
                              • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 39, P: 0
                              109. Mateusz KLUPCZYŃSKI 2
                              • Turniej Szermierczy, M: 41, P: 0
                              109. Wiktor STRĄCZYŃSKI 2
                              • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0
                              111. Bartosz GÓRNIAK 2
                                112. Michał HAŁACZKIEWICZ 2
                                • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0
                                113. Kacper RUTKOWSKI 2
                                • Challenge Wratislavia, M: 50, P: 0
                                114. Krzysztof JÓZEFIK 2
                                • Challenge Wratislavia, M: 120, P: 0
                                115. Viktor CIOŁEK 2
                                  116. Daniel MAJKOWSKI 2
                                    117. Maciej SZCZEPAŃSKI 2
                                      118. Jakub MIŚKIEWICZ 2
                                        119. Aleksander JĘDRZEJEWSKI 2
                                          120. Damian PRĘDOTA 2
                                            121. Krzysztof WYSZOMIRSKI 2
                                              122. Filip BOSZKIEWICZ 2
                                                123. Bartosz MAŁYSZEK 2
                                                  124. Jakub MACHOJ 2
                                                    125. Kacper GOŹDZIELEWSKI 2
                                                    • Kuźnia Gdańska, M: 52, P: 0
                                                    126. Eryk KULESZA 2
                                                      127. Paweł PIJANOWSKI 1
                                                      • Puchar Ziem Północnych, M: 55, P: 0
                                                      128. Kacper SOŁODUCHA 1
                                                        129. Mikołaj NESTORUK 1
                                                          130. Paweł STASIENIUK 1
                                                            131. Mateusz WASILEWSKI 1
                                                              132. Michał BAŚKIEWICZ 1
                                                                133. Konrad OROWICZ 1
                                                                  134. Jakub PLISZKA 1
                                                                    135. Adam PISKURSKI 1
                                                                      136. Filip LIJEWSKI 1
                                                                        137. Jakub RUCIŃSKI 1

                                                                          Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy