Lista klasyfikacyjna

Aleksandra Jeglińska

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Martyna MIŁOGRODZKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS ATENA GDAŃSK

Joanna Toporska

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK.

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Aleksandra Jeglińska 132
  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 1, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 5, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 11, P: 0
2. Martyna MIŁOGRODZKA 112
  • Challenge Wratislavia, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 3, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 2, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 11, P: 0
3. Joanna Toporska 112
  • Challenge Wratislavia, M: 16, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 2, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 7, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 12, P: 0
4. Renata TOMCZAK 88
  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 9, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 14, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 13, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 1, P: 0
5. Julia LIDZBARSKA 82
  • Challenge Wratislavia, M: 72, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 10, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 5, P: 0
6. Marta MECH 80
  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 8, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0
7. Kamila BOBKOWSKA 78
  • Challenge Wratislavia, M: 33, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 34, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 3, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 1, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 34, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 9, P: 0
8. Patrycja SCHMIDT 62
  • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 3, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 6, P: 0
9. Marzena CZERWIŃSKA 62
  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 20, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 6, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 6, P: 0
10. Natalia MUKLEWICZ 60
  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 5, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 12, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 14, P: 0
11. Oliwia SZABELSKA 60
  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 11, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 10, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 19, P: 0
12. Weronika Wisoky 54
  • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 12, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 7, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 12, P: 0
13. Alicja KOZŁOWSKA 52
  • Challenge Wratislavia, M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 7, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 14, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 28, P: 0
14. Sesil SALI 48
  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 16, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 43, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 20, P: 0
15. Anna BORKOWSKA 46
  • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 6, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 7, P: 0
16. Jagoda DYBA 46
  • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 14, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 11, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 19, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 24, P: 0
17. Karolina PIETROSZEK 44
  • Challenge Wratislavia, M: 73, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 28, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 2, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 42, P: 0
18. Paulina DARDA 44
  • Challenge Wratislavia, M: 109, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 31, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 45, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 33, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 16, P: 0
19. Sylwia LENARD 44
  • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 33, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 8, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 29, P: 0
20. Patrycja BIAŁKOWSKA 40
  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 21, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 32, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 9, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 25, P: 0
21. Zuzanna BOBER 40
  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 19, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 21, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 27, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 43, P: 0
22. Malwina Bytner 38
  • Challenge Wratislavia, M: 108, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 16, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 8, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 39, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 34, P: 0
23. Jagoda SADOWSKA 32
  • Challenge Wratislavia, M: 35, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 17, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 7, P: 0
24. Zuzanna ROMPCZYK 30
  • Kuźnia Gdańska, M: 18, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 34, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 15, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 29, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 27, P: 0
25. Julia MICHNIEWICZ 28
  • Challenge Wratislavia, M: 15, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 25, P: 0
26. Zofia HAŁABURDA 28
  • Turniej Szermierczy, M: 38, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 13, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 37, P: 0
27. Marta Kaczmarek 28
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 13, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 18, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 30, P: 0
28. Alicja POLEK 28
  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 27, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 16, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 43, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 45, P: 0
29. Maria SADOWSKA 26
  • Challenge Wratislavia, M: 55, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 30, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 31, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 18, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 42, P: 0
30. Karolina MAKARSKA 23
  • Challenge Wratislavia, M: 79, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 45, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 11, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 36, P: 0
31. Julia Włosińska 22
  • Challenge Wratislavia, M: 81, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 8, P: 0
32. Katarzyna STAWIARSKA 22
  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 21, P: 0
33. Julia Pander 22
  • Challenge Wratislavia, M: 56, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 22, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 21, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 32, P: 0
34. Sylwia ŁUCZAK 22
  • Challenge Wratislavia, M: 103, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 29, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 23, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 30, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 30, P: 0
35. Weronika KRÓL 22
  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 24, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 27, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 31, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 40, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 31, P: 0
36. Julia JANIK 21
  • Challenge Wratislavia, M: 88, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 38, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 18, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 23, P: 0
37. Zuzanna DRÓŻDŻ 16
  • Challenge Wratislavia, M: 64, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 44, P: 0
38. Joanna KARPIAK 16
  • Challenge Wratislavia, M: 78, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 48, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 33, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 24, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 40, P: 0
39. Kinga Pijaczyńska 16
  • Kuźnia Gdańska, M: 43, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 46, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 24, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 41, P: 0
40. Maja MOSIEWICZ 14
  • Challenge Wratislavia, M: 86, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 17, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 48, P: 0
41. Zofia KĘDZIORA 13
  • Puchar Ziem Północnych, M: 49, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 49, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 28, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 32, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 46, P: 0
42. Aleksandra MIERNIK 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
43. Anna ZAMELEK 12
  • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 43, P: 0
44. Agnieszka WIERZCHOWSKA 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 50, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 23, P: 0
45. Kinga MAJSZEWSKA 12
  • Kuźnia Gdańska, M: 44, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 39, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 35, P: 0
46. Natalia Gondek 11
  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0
47. Anna WYGANOWSKA 11
  • Kuźnia Gdańska, M: 35, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 47, P: 0
48. Michalina BRODA 11
  • Challenge Wratislavia, M: 107, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 39, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 30, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 34, P: 0
49. Zuzanna GŁOWIŃSKA 10
  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 29, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 37, P: 0
50. Dominika WASILCZUK 10
  • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 49, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0
51. Marta WILCZEWSKA 9
  • Challenge Wratislavia, M: 91, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 32, P: 0
52. Zuzanna Polewicz 9
  • Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 44, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 46, P: 0
53. Aurora KUBIAK 9
  • Turniej Szermierczy, M: 48, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 48, P: 0
54. Wiktoria SKRZYPCZAK 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
55. Adrianna JEZIAK 8
  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0
56. Julia MUSZYŃSKA 8
  • Kuźnia Gdańska, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 26, P: 0
57. Joanna RÓŻYCKA 8
  • Turniej Szermierczy, M: 40, P: 0
58. Paulina SOBIECH 7
  • Challenge Wratislavia, M: 96, P: 0

  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 25, P: 0
59. Zofia KSENIAK 7
  • Challenge Wratislavia, M: 101, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
60. Magdalena RYBAK 7
  • Puchar Ziem Północnych, M: 51, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 32, P: 0
61. Martyna KRAŚNICKA 7
  • Challenge Wratislavia, M: 100, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 40, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 38, P: 0
62. Laura SZOSTAK 7
  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 45, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 49, P: 0
63. Kinga PERSON 7
  • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 42, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 47, P: 0
64. Zuzanna SUCHOMSKA 7
  • XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 35, P: 0

  • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 53, P: 0
65. Zuzanna GRACZYK 6
  • Kuźnia Gdańska, M: 47, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 41, P: 0
66. Anna RADAJEWSKA 6
  • Kuźnia Gdańska, M: 51, P: 0
67. Weronika BARAN 5
  • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 41, P: 0
68. Maria DUBANIEWICZ 5
  • Challenge Wratislavia, M: 97, P: 0

  • Kuźnia Gdańska, M: 36, P: 0
69. Patrycja NIEDOŚMIAŁEK 5
  • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0
70. Julia CHMIEL 5
  • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

  • Turniej Szermierczy, M: 47, P: 0
71. Aleksandra STANUCH 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
72. Natalia BUCKA 4
  • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0
73. Joanna KŁOS 4
  • Challenge Wratislavia, M: 105, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 33, P: 0
74. Zofia GODLEWSKA 4
  • Turniej Szermierczy, M: 36, P: 0
75. Anna STECZKOWSKA 4
    76. Olimpia SOBOTA 4
    • Turniej Szermierczy, M: 37, P: 0
    77. Aleksandra PALUCH 4
    • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0

    • Kuźnia Gdańska, M: 42, P: 0
    78. Alicja Rogóż 4
    • Challenge Wratislavia, M: 93, P: 0
    79. Natasza PAWLICKA 4
    • Challenge Wratislavia, M: 68, P: 0

    • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 43, P: 0
    80. Aleksandra KIELAR 4
      81. Michalina WÓJCIK 4
        82. Adrianna RODAK 4
        • Challenge Wratislavia, M: 99, P: 0
        83. Monika ANTOSZAK 4
        • Challenge Wratislavia, M: 102, P: 0
        84. Klaudia TRZCIŃSKA 4
          85. Michalina MACHOWIAK 4
          • Challenge Wratislavia, M: 103, P: 0

          • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 54, P: 0
          86. Klaudia KACHEL 4
            87. Natalia MUCZKOWSKA 4
              88. Martyna BUKSIŃSKA 4
                89. Gabrysia KUSA 4
                  90. Wiktiria TATARZYCKA 4
                    91. Julia MIZDAL 4
                      92. Agnieszka KULIG 3
                      • Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0

                      • Kuźnia Gdańska, M: 52, P: 0
                      93. Julia KOŁPCEWICZ 3
                        94. Natalia WAWOCZNA 3
                        • Challenge Wratislavia, M: 98, P: 0
                        95. Katarzyna KUZIA 3
                          96. Klaudia MUSZYŃSKA 3
                            97. Weronika KWIATEK 3
                              98. Jadwiga PŁUCIENNIK 2
                              • Turniej Szermierczy, M: 35, P: 0
                              99. Antonina MACHAŁA 2
                              • Kuźnia Gdańska, M: 37, P: 0
                              100. Zofia GROCHOWSKA 2
                                101. Monika MATURA 2
                                • X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 41, P: 0
                                102. Hanna STAŃCZYK 2
                                • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0
                                103. Zuzanna HERDA 2
                                  104. Martyna MOLENDOWSKA 2
                                  • Challenge Wratislavia, M: 76, P: 0
                                  105. Maria NIEDŹWIECKA 2
                                  • Challenge Wratislavia, M: 77, P: 0
                                  106. Barbara OLSZEWSKA 2
                                  • Challenge Wratislavia, M: 106, P: 0
                                  107. Antonina WĘDRYCHOWSKA 2
                                    108. Paula ŚNIAROWSKA 2
                                      109. Weronika JANIK 2
                                        109. Natalia ZBORALSKA 2
                                          111. Aleksandra SOŁODUCHA 2
                                            112. Ewa BUCHALSKA 2
                                              113. Natalia ŚMIGIELSKA 1
                                                114. Barbara SCHEFFLER 1
                                                  115. Karolina POPIOŁEK 1
                                                    116. Aleksandra CZYŻYK 1
                                                      117. Natalia GAJEWSKA 1
                                                        118. Małgorzata WRONA 1
                                                          119. Paulina HUK 1

                                                            Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy