Lista klasyfikacyjna

MROSZCZAK Anna

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: RMKS RYBNIK

JAGIEŁKO Justyna

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE

ROLEK Agnieszka

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski III
5. Puchar Polski II
6. Puchar Polski III
7. Mistrzostwa Polski
8. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
9. Puchar Polski I
10. Puchar Polski I
11. Puchar Polski II
12. Puchar Polski II
13. Puchar Polski III
14. Puchar Polski III
15. Mistrzostwa Polski
16. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
1. MROSZCZAK Anna 1997 RMKS RYBNIK 166 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 25
M: 2


2. JAGIEŁKO Justyna 1997 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 160 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 33


3. ROLEK Agnieszka 1997 AZS AWF KATOWICE 125 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 30
M: 1
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 30
M: 1


4. RUCIŃSKA Michalina 1996 AZS AWF KATOWICE 102 Pkt: 8
M: 20

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 22
M: 3


5. KOŚCIELNIAK Kaja 1996 MUSZKIETER GLIWICE 93 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 18
M: 7


6. ŁUSZCZ Weronika 1996 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 91 Pkt: 4
M: 29

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 6


7. WILASZEK Paulina 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 89 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 55

Pkt: 4
M: 26

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 12
M: 13


8. RABCZEWSKA Weronika 1998 AZS AWF WROCŁAW 60







Pkt: 18
M: 5

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 35
9. Piekarska Barbara 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 57







Pkt: 18
M: 7
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 12


10. PTASZYŃSKA Paulina 1996 T.S. GÓRNIK RADLIN 52 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 18
M: 5


11. GRYSZKA Agnieszka 1997 KS SZPADA WROCŁAW 48 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 28


Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 22


12. SZOLKE Adrianna 1996 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 44 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 14
M: 10


13. ZAMACHOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF KRAKÓW 39









Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 22
M: 3


14. TARASIEWICZ Katarzyna 1997 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 37







Pkt: 22
M: 3

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 57


15. OBOŃSKA Aleksandra 1997 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 37 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 34


16. MAZANEK Karolina 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 33







Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 18
M: 8


17. TOMICKA Olimpia 1998 KS SZPADA WROCŁAW 31







Pkt: 0
M: 65

Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 14
M: 9


18. KRZEMIŃSKA Natalia 1996 T.S. WISŁA KRAKÓW 29


Pkt: 1
M: 41




Pkt: 12
M: 13

Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 56
Pkt: 8
M: 18


19. SKRZYPCZAK Wiktoria 1999 AZS AWF WARSZAWA 28







Pkt: 8
M: 20

Pkt: 18
M: 6


Pkt: 8
M: 20


20. NAWROT Weronika 1996 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 2
M: 40




Pkt: 1
M: 46
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 72

Pkt: 4
M: 27


21. KOLANKO Julia 1998 AZS AWF WROCŁAW 26







Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 2
M: 35

Pkt: 4
M: 26


22. LEMANOWICZ Hanna 1997 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 25 Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 53




Pkt: 0
M: 27
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 66


23. SIWOŃ Aleksandra 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 24 Pkt: 0
M: 49

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 65



Pkt: 18
M: 8


Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 47


24. Guzik Dominika 1996 AZS AWF KRAKÓW 24 Pkt: 4
M: 31

Pkt: 2
M: 34


Pkt: 0
M: 66


Pkt: 12
M: 15
Pkt: 1
M: 46



Pkt: 12
M: 15


25. ROŻNIECKA Dorota 1997 22 Pkt: 0
M: 62

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 50


26. SKORUPA Weronika 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 21 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 72


Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 1
M: 48


27. ŻUROWSKA Olga 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 21







Pkt: 2
M: 37

Pkt: 14
M: 11


Pkt: 0
M: 60


28. PUŁA Klaudia 1997 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 19 Pkt: 2
M: 38

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 56
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 19


29. BIELECKA Katarzyna 1999 AZS AWF KATOWICE 18









Pkt: 2
M: 38


Pkt: 12
M: 16


30. Przeniosło Joanna 1997 AZS AWF KRAKÓW 18 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 1
M: 41


Pkt: 0
M: 50

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 64

Pkt: 8
M: 22


31. DARDA Rozalia 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 18







Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 74

Pkt: 0
M: 55


32. PRZYBYŁA Olga 1997 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 65


Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 37


33. KACZMARSKA Agnieszka 1998 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 16







Pkt: 8
M: 18
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 8
M: 22


34. KRODKIEWSKA Joanna 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13







Pkt: 0
M: 63

Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 56


35. NIEGOWSKA Julia 1998 AZS AWF WROCŁAW 13







Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 47



Pkt: 0
M: 47
36. KRAKOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF WROCŁAW 11







Pkt: 1
M: 43


Pkt: 0
M: 76

Pkt: 4
M: 28


37. MALOWANIEC Oliwia 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11







Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 48
38. MIKA Maria 1996 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 9 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 54









Pkt: 4
M: 32


39. JAROSZ Gabriela 1997 9 Pkt: 1
M: 46


Pkt: 1
M: 44




Pkt: 8
M: 17

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 4
M: 31


40. WERYK Małgorzata 1997 T.S. WISŁA KRAKÓW 9 Pkt: 0
M: 60

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 65



Pkt: 8
M: 24

Pkt: 8
M: 18


Pkt: 4
M: 29


41. KYRCZ Julia 1999 PIAST GLIWICE 8









Pkt: 12
M: 15


Pkt: 2
M: 38


42. OGLĘDZKA Wiktoria 1997 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8









Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 58


43. KES Agata 1999 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 8







Pkt: 8
M: 23

Pkt: 2
M: 40


Pkt: 4
M: 25


44. ELIAS Wioletta 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 8 Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 55
Pkt: 1
M: 48




Pkt: 4
M: 28

Pkt: 4
M: 31


Pkt: 2
M: 39


45. BRYCH Barbara 2000 AZS AWF KRAKÓW 6












Pkt: 12
M: 14


46. STANUCH Aleksandra 1999 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6









Pkt: 4
M: 26


Pkt: 8
M: 17


47. DYBKA Sylwia 1997 AZS AWF WARSZAWA 6









Pkt: 4
M: 25


Pkt: 4
M: 30


48. KUBIK Agnieszka 1998 Klub Szermierzy Warszawianka 6







Pkt: 2
M: 40

Pkt: 2
M: 34


Pkt: 1
M: 43


49. BREWKO Oliwia 1996 T.S. GÓRNIK RADLIN 5 Pkt: 1
M: 42


Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 0
M: 58


Pkt: 4
M: 29




50. ZIMNOCH Aleksandra 1997 AZS AWF KATOWICE 5
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 57



51. IGNASZAK Daria 1997 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 5







Pkt: 8
M: 22

Pkt: 1
M: 48

Pkt: 0
M: 62



52. MARCINKOWSKA Anna 1999 AZS AWF KATOWICE 5







Pkt: 4
M: 27




Pkt: 1
M: 44


53. LEŚNIEWSKA Anna 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 5







Pkt: 2
M: 36

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 68

Pkt: 0
M: 63


54. BASAŁYGO Zuzanna 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 5







Pkt: 0
M: 55

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 2
M: 36


55. MROCHEM Patrycja 1999 AZS AWF KATOWICE 4









Pkt: 4
M: 32


Pkt: 0
M: 49


56. FIDALI Oliwia 1998 AZS AWF KRAKÓW 4







Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 2
M: 33


Pkt: 0
M: 76


57. ŚLIWIŃSKA Paulina 2000 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 4







Pkt: 1
M: 41




Pkt: 2
M: 40


58. WIELICZKO Maria 1999 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 4







Pkt: 1
M: 41

Pkt: 1
M: 45





59. URYGA Aleksandra 1998 MUSZKIETER GLIWICE 3







Pkt: 4
M: 26







60. FORCZEK Klaudia 2000 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 3







Pkt: 4
M: 30




Pkt: 0
M: 70


61. BRAWAŃSKA Kinga 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 3









Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 55
Pkt: 2
M: 35


62. DRYJA Alicja 1998 T.S. WISŁA KRAKÓW 3







Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 73




63. MARKOWICZ Dominika 1997 PIAST GLIWICE 3

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 59




Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 53


64. SARNA Patrycja 1997 KS SZPADA WROCŁAW 2 Pkt: 0
M: 64







Pkt: 2
M: 35







65. ŚLĄCZKO Magdalena 1996 UKS G-8 BIELANY 2


Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 56





Pkt: 2
M: 37





66. Pernach Aleksandra 2000 AZS AWF KRAKÓW 2







Pkt: 0
M: 71




Pkt: 1
M: 41


66. PIOTROWSKA Aleksandra 1997 2 Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 62
Pkt: 1
M: 47





Pkt: 0
M: 65
Pkt: 1
M: 41





68. GRZYBOWSKA Weronika 1996 AZS AWF WARSZAWA 2
Pkt: 0
M: 62











Pkt: 1
M: 42


68. BRZEZIAK Karolina 1996 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 2









Pkt: 1
M: 42





70. KACZMARSKA Urszula 1997 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 2 Pkt: 2
M: 40

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 58




Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 1
M: 43





71. ROŻNIECKA Barbara 2000 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 2












Pkt: 1
M: 45


72. SERWACKA Klaudia 1998 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 2









Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 65


72. RADECKA Weronika 1997 Uczniowski Klub Sportowy START 2







Pkt: 1
M: 46


Pkt: 0
M: 69




72. KARWACKA Agnieszka 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 2







Pkt: 0
M: 72




Pkt: 1
M: 46


75. SZYMAŃSKA Anna 1997 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2 Pkt: 0
M: 53



Pkt: 0
M: 67



Pkt: 1
M: 48







76. BIELA Karolina 1999 AZS AWF WROCŁAW 2









Pkt: 0
M: 64


Pkt: 0
M: 50


77. KNAPIK Agata 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 2







Pkt: 0
M: 52




Pkt: 0
M: 64


78. BORYCZKA Laura 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 2 Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 70



Pkt: 0
M: 54


Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 53


Pkt: 0
M: 68


79. FUTYMA Barbara 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2







Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 57


Pkt: 0
M: 54


80. STANKIEWICZ Anna 1996 AZS AWF WARSZAWA 2









Pkt: 0
M: 62


Pkt: 0
M: 61


81. OWSIANKO Nikola 1999 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1









Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 69


82. SADOWIAK Paulina 1997 UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 1









Pkt: 0
M: 50





83. RADECKA Katarzyna 1996 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1 Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 53


Pkt: 0
M: 51







84. OCHAŁ Agnieszka 1997 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 1

Pkt: 0
M: 57







Pkt: 0
M: 52





84. BAJ Wiktoria 2000 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 1












Pkt: 0
M: 52


86. PIĄTEK Katarzyna 1997 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 1

Pkt: 0
M: 52





Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 65





87. MAJGIER Katarzyna 1999 PIAST GLIWICE 1









Pkt: 0
M: 54


Pkt: 0
M: 67


87. SIUDA Natalia 1998 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 1







Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 71



Pkt: 0
M: 73


89. ROK Kaja 1998 T.S. GÓRNIK RADLIN 1







Pkt: 0
M: 56




Pkt: 0
M: 77


90. CZYŻAK Julia 1999 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 1












Pkt: 0
M: 59


91. KUŚKA Patrycja 1999 T.S. GÓRNIK RADLIN 1












Pkt: 0
M: 62


91. CZYSZEWICZ Stella 1999 KS SZPADA WROCŁAW 1







Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 68





93. ORLICKA Julia 1998 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1









Pkt: 0
M: 63





94. KONWICKA Izabella 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1







Pkt: 0
M: 64




Pkt: 0
M: 74


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content