Lista klasyfikacyjna

Długosz Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Chrzanowska - Kasprzyk Marika

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

SZYMCZAK Anna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Mistrzostwa Polski
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski III
5. Puchar Świata
6. Mistrzostwa Polski
7. Puchar Polski I
8. Puchar Polski II
9. Puchar Polski III
10. Puchar Świata
11. Puchar Polski I / Puchar Europy U23
12. Mistrzostwa Polski
13. Puchar Polski II
14. Puchar Polski IV
15. Mistrzostwa Polski
16. Puchar Polski I / Puchar Europy U23
17. Puchar Polski II
18. Puchar Świata GP - The Artus Court PKO BP
19. Puchar Polski III


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19.
1. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 260 Pkt: 0
M: 36
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 8




2. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 243 Pkt: 0
M: 14
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 17


3. SZYMCZAK Anna 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 238
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 8
M: 19



4. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 235 Pkt: 0
M: 22
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18


5. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 193
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 4
M: 29


6. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 170
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 13

Pkt: 4
M: 32


7. SOBCZAK Zuzanna 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 166 Pkt: 0
M: 23
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 9




Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 21




8. SULIK Sandra 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 130 Pkt: 0
M: 27
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 31


9. LASIC Aleksandra 1994 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 116
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 12
M: 15



10. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 109
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 4
M: 25


11. BOCHENEK Magdalena 1993 BUDOWLANI TORUŃ 104

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 23


12. Vetulani Maria 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 94
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 25




13. CZAJKA Weronika 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 81 Pkt: 0
M: 32
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 14

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 4
M: 30


14. HOPPE Sylwia 1993 Klub Szermierczy Wrocławianie 63

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 44
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 4
M: 26


Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 12


15. FRĄCKOWIAK Adrianna 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 57
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 22




16. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 57


Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 31



Pkt: 0
M: 26




17. PRZYBYŁOWICZ Martyna 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 57 Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 10
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 21


18. WIECZOREK Zuzanna 1995 KS AZS-AWF POZNAŃ 53
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 26


Pkt: 0
M: 23
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 20


Pkt: 0
M: 10


Pkt: 0
M: 31




19. BURACZEWSKA Julia 1996 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 52

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 2
M: 34


Pkt: 2
M: 40





20. OPOLSKA Aleksandra 1993 AZS AWF WARSZAWA 48 Pkt: 0
M: 35
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 15


Pkt: 0
M: 18
Pkt: 4
M: 32



Pkt: 8
M: 19


21. GOSPODAROWICZ Aleksandra 1993 Klub Szermierczy Wrocławianie 47

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 12
M: 16


Pkt: 0
M: 45
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 29




22. WASILEWSKA Barbara 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 45 Pkt: 0
M: 38
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 9




Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 4
M: 31



23. CZAJKA Justyna 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 45
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 0
M: 35
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 42




24. LACHMAN Katarzyna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 44
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 47


Pkt: 0
M: 30

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 41




25. OPOLSKA Maja 1995 AZS AWF WARSZAWA 43
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 34


26. PTAK Halina 1993 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 40 Pkt: 0
M: 20
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 1
M: 45






27. WIADEREK Alicja 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 39 Pkt: 0
M: 37
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 20





28. DRAPELLA Magdalena 1996 KS AZS AWFIS GDAŃSK 37
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 45

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 2
M: 39






29. SZYMAŃSKA Joanna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 37


Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 2
M: 35


Pkt: 0
M: 44

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 36




30. PTAK Roma 1994 KS AZS-AWF POZNAŃ 35
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 22


Pkt: 0
M: 34







31. WĄSOWICZ Julia 1997 UKS ATENA GDAŃSK 34

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 49


Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 12



Pkt: 4
M: 28



32. BARON Karolina 1993 BUDOWLANI TORUŃ 34
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 23


Pkt: 0
M: 24
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 40

Pkt: 2
M: 36


33. STARZ Aleksandra 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 32

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 28


Pkt: 0
M: 35


Pkt: 0
M: 37




34. STRACHOWSKA Julia 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 30






Pkt: 1
M: 44


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 38

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 28




35. MADAJCZYK Zuzanna 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 30 Pkt: 0
M: 33

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 4
M: 32



36. MATUSZEWSKA Michalina 1996 IKS LESZNO 28


Pkt: 0
M: 49


Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 4
M: 25


Pkt: 4
M: 30





37. KRYTSYNA Aliaksandra 1994 AZS AWF WROCŁAW 26






Pkt: 14
M: 11




Pkt: 4
M: 30






38. ZAJĄC Katarzyna 1997 BUDOWLANI TORUŃ 26





Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 31



Pkt: 0
M: 25

Pkt: 2
M: 39





39. PISKORSKA Karolina 1997 UKS ATENA GDAŃSK 24


Pkt: 0
M: 50


Pkt: 2
M: 39

Pkt: 4
M: 25


Pkt: 0
M: 39
Pkt: 8
M: 22






40. STRACHOWSKA Małgorzata 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 24





Pkt: 1
M: 44



Pkt: 1
M: 47

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 42





41. SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 23





Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 32



Pkt: 0
M: 41

Pkt: 2
M: 35





42. LEWAŃCZYK Laura 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 22
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 40

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 26
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 2
M: 33



43. JERECZEK Anna 1997 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 20
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 23


Pkt: 0
M: 27







44. WASILCZYK Agata 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 12
M: 13
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 45


Pkt: 0
M: 48







45. Wojtaluk Julia 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 19





Pkt: 4
M: 32

Pkt: 1
M: 43


Pkt: 0
M: 40

Pkt: 4
M: 26





46. Bruździńska Natalia 1993 AZS AWF WARSZAWA 15 Pkt: 0
M: 25
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 34





Pkt: 0
M: 13




Pkt: 2
M: 35


47. MIĘTKA Barbara 1994 Klub Szermierczy Wrocławianie 14


Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 41








Pkt: 0
M: 39




48. KAPRAL Karolina 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 14





Pkt: 1
M: 46





Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 33





49. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13






Pkt: 4
M: 28



Pkt: 0
M: 33







50. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13






Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 41


Pkt: 0
M: 36







51. ADAMSKA Klaudia 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 12

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 47


Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 0
M: 32







52. MATUSZEWSKA Zuzanna 1997 UKS ATENA GDAŃSK 11

Pkt: 1
M: 42


Pkt: 0
M: 39

Pkt: 2
M: 35



Pkt: 0
M: 42
Pkt: 1
M: 44






53. BURKACKA Lidia 1996 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 11
Pkt: 2
M: 35




Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 0
M: 37







54. ŻELECHOWSKA Sara 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 11

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 0
M: 47







55. KRECZETOWSKA Monika 1997 KS POLONIA 1912 LESZNO 10





Pkt: 1
M: 42







Pkt: 0
M: 38




56. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6












Pkt: 1
M: 41





57. STRACHOWSKA Magdalena 1996 ZJEDNOCZENI PABIANICE 6
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 48















58. WIEWIÓRKA Patrycja 1996 AZS AWF WARSZAWA 6
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 51


Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 44










59. CURYŁO Matylda 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 6
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 42










60. MEJZA Agnieszka 1996 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 5
Pkt: 2
M: 38




Pkt: 2
M: 33




Pkt: 0
M: 46







61. JANKOWSKA Marianna 1997 UKS ATENA GDAŃSK 4


Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 43
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 2
M: 33










62. RUDZIŃSKA Patrycja 1998 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 2







Pkt: 2
M: 37










63. AVIRMED Anna 1998 UKS ATENA GDAŃSK 2





Pkt: 1
M: 43












64. STANISŁAWSKA Luiza 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 2






Pkt: 1
M: 47











65. PAŁKA Dominika 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2





Pkt: 1
M: 48












Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content