Lista klasyfikacyjna

Antkiewicz Mateusz

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Wenglarczyk Jan

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Majgier Sebastian

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: PIAST GLIWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Mistrzostwa Polski
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski I
5. Puchar Polski III
6. Puchar Polski II
7. Mistrzostwa Polski
8. Puchar Polski I
9. Puchar Polski II
10. Puchar Polski III
11. Puchar Polski I
12. Puchar Polski II
13. Mistrzostwa Polski
14. Puchar Polski IV / Puchar Europy U23
15. Mistrzostwa Polski
16. Puchar Polski III


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
1. Antkiewicz Mateusz 1993 AZS AWF KATOWICE 335 Pkt: 0
M: 33
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 3
2. Wenglarczyk Jan 1993 AZS AWF KATOWICE 262
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 6


Pkt: 0
M: 5
3. Majgier Sebastian 1995 PIAST GLIWICE 184
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 12
4. FRAŚ Felix 1993 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 164 Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 24
5. ROK Mateusz 1994 T.S. GÓRNIK RADLIN 140
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 12
6. KRUK Tomasz 1993 AZS AWF KRAKÓW 110 Pkt: 0
M: 46
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 19



7. FRAŚ Mieszko 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 109
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 78

Pkt: 0
M: 16
8. BIELEC Maciej 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 100

Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 72

Pkt: 0
M: 10
9. STASZULONEK Aleksander 1993 PIAST GLIWICE 85 Pkt: 0
M: 41
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 30
10. SZLAMA Patryk 1996 PIAST GLIWICE 84
Pkt: 1
M: 41


Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 16



11. NIESTRÓJ Daniel 1995 PIAST GLIWICE 81
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 18
M: 6


Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 38
12. Zabawa Marek 1994 T.S. GÓRNIK RADLIN 74 Pkt: 0
M: 43
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 64

Pkt: 0
M: 44
13. ROKOSZ Krzysztof 1993 MUSZKIETER GLIWICE 68 Pkt: 0
M: 40
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 5



14. NASZKOWSKI Kamil 1994 RMKS RYBNIK 60
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 18
M: 6
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 86


15. ŁAPIŃSKI Michał 1993 STSZERM LEGIA WARSZAWA 59
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 24


Pkt: 0
M: 7


Pkt: 0
M: 49
16. Golec Paweł 1995 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 59
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 94


17. Mielniczek Ignacy 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 58
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 30
M: 1

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 17
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 45
18. KAPAŁA Piotr 1997 PIAST GLIWICE 44
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 27




Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 26





19. MAJKUT Filip 1996 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 43
Pkt: 0
M: 58





Pkt: 4
M: 32
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 56



Pkt: 0
M: 32
20. GLEZMAN Jakub 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 42






Pkt: 0
M: 63
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 0
M: 42



21. STASZCZAK Bartłomiej 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 40
Pkt: 0
M: 62


Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 5






22. FAJKIS Krystian 1994 RMKS RYBNIK 39 Pkt: 0
M: 24
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 14



23. KOSZUTSKI Radosław 1994 KS SZPADA WROCŁAW 37

Pkt: 4
M: 30



Pkt: 0
M: 46
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 88

Pkt: 0
M: 28
24. Budek Karol 1996 Krakowski Klub Szermierzy 34
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 59



Pkt: 0
M: 44
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 14
M: 9



Pkt: 0
M: 91

Pkt: 0
M: 54
25. MILLER Wiktor 1997 Uczniowski Klub Sportowy START 28

Pkt: 0
M: 60

Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 10
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 21



Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 65
26. PONICKI Maciej 1995 AZS AWF KATOWICE 26

Pkt: 1
M: 47

Pkt: 2
M: 37


Pkt: 1
M: 42
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 0
M: 20



27. Staszulonek Bartosz 1997 PIAST GLIWICE 23
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 52




Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 52


28. CIEŚLIK Paweł 1995 PIAST GLIWICE 22
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 52



29. Koc Tadeusz 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 22

Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 52


Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 22


Pkt: 0
M: 62
30. MARCOL Daniel 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22

Pkt: 14
M: 11

Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 73


31. KORONKIEWICZ Jan 1995 KS SZPADA WROCŁAW 21
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 16


Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 60
32. LARA Piotr 1993 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 20
Pkt: 8
M: 24









Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 12



33. OPAŁKA Michał 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20






Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 24


Pkt: 0
M: 58
34. MOKRYSZ Jakub 1994 AZS AWF KATOWICE 18
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 12
M: 13


Pkt: 0
M: 57

Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 26



35. BARTOLEWSKI Wacław 1998 PIAST GLIWICE 17








Pkt: 2
M: 40


Pkt: 0
M: 15



36. AGRIA Andrzej 1996 AZS AWF KRAKÓW 16
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 2
M: 38


Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 46






37. SZOPA Patryk 1996 Krakowski Klub Szermierzy 16

Pkt: 1
M: 48




Pkt: 8
M: 17

Pkt: 8
M: 17






38. ZASADA Maciej 1995 PKSZERM WARSZAWA 16
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 4
M: 28



Pkt: 0
M: 20
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 24







39. SMOLEŃ Tomasz 1996 T.S. GÓRNIK RADLIN 15






Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 89


40. Golec Maciej 1997 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 14

Pkt: 0
M: 50




Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 52



Pkt: 0
M: 31



41. MICHALAK Marcin 1993 Uczniowski Klub Sportowy START 13
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 35


Pkt: 0
M: 38



42. LESIAK Piotr 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13






Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 93


43. Stasiak Sebastian 1994 UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 12










Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 29


Pkt: 0
M: 55
44. Nawrocki Jerzy 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12

Pkt: 0
M: 53

Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 32


Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 69

Pkt: 0
M: 57
45. NIKIEL Michał 1997 Uczniowski Klub Sportowy Kosynier Gliwice 12







Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 48


Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 80


46. MALISZ Jacek 1993 Uczniowski Klub Sportowy START 10
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 55



Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 69



Pkt: 0
M: 42
47. KOSMOL Tomasz 1997 PIAST GLIWICE 9






Pkt: 1
M: 46

Pkt: 4
M: 26


Pkt: 0
M: 45



48. DANISZEWSKI Marek 1997 PIAST GLIWICE 8

Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 46



Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 92


49. MIREK Krzysztof 1996 AZS AWF KRAKÓW 8



Pkt: 0
M: 57



Pkt: 1
M: 41



Pkt: 0
M: 30



50. CICHACZEWSKI Bartłomiej 1998 T.S. GÓRNIK RADLIN 8






Pkt: 0
M: 54
Pkt: 2
M: 33



Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 81


51. TRZEPIZUR Przemysław 1996 AZS AWF KATOWICE 7
Pkt: 2
M: 37


Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 43



52. HUNT Marcin 1996 RMKS RYBNIK 7



Pkt: 0
M: 56


Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 46



53. TUREK Jakub 1996 PIAST GLIWICE 6





Pkt: 0
M: 28
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 53






54. KASZTELAN Tomasz 1995 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 5
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 1
M: 48

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 2
M: 39




Pkt: 0
M: 33



55. KOTAS Maciej 1993 RMKS RYBNIK 5





Pkt: 0
M: 34


Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 34



56. CICHACZEWSKI Kamil 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 5







Pkt: 2
M: 35



Pkt: 0
M: 39



57. ANDRZEJEWSKI Jan 1995 AZS AWF WROCŁAW 5
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 37



58. SCHAB Michał 1993 Krakowski Klub Szermierzy 4
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 38


Pkt: 4
M: 27






59. MYŚLIWIEC Wojciech 1997 AKS MIKOŁÓW 4








Pkt: 4
M: 28






60. WOJTUŃ Hubert 1994 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 4
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 43
Pkt: 4
M: 29








61. BLANIK Karol 1998 T.S. GÓRNIK RADLIN 4






Pkt: 0
M: 64
Pkt: 4
M: 30



Pkt: 0
M: 49



62. Kłusek Damian 1996 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 4



Pkt: 0
M: 63


Pkt: 2
M: 35

Pkt: 1
M: 45






63. ŁASIEWICKI Marcin 1994 T.S. GÓRNIK RADLIN 4
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 32

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 38






64. STAN Paweł 1994 PIAST GLIWICE 3

Pkt: 1
M: 43



Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 58



Pkt: 0
M: 40



65. GRALEWSKI Michał 1994 UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 3










Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 44



66. Chyrek Kasper 1997 AZS AWF KATOWICE 2

Pkt: 2
M: 38




Pkt: 2
M: 33








66. WIŚNIOWSKI Aleksander 1996 Uczniowski Klub Sportowy START 2
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 2
M: 39




Pkt: 2
M: 33





Pkt: 0
M: 61
68. SMUSZ Jan 1998 AZS AWF KRAKÓW 2







Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 65






69. ĆWIELĄG Tomasz 1998 MUSZKIETER GLIWICE 2







Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 41






70. SZOCIK Jakub 1997 PIAST GLIWICE 2







Pkt: 0
M: 69
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 0
M: 50



71. NIKIEL Marcin 1998 AZS AWF WROCŁAW 2






Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 60



Pkt: 0
M: 74


72. SZUMSKI Hubert 1996 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2

Pkt: 0
M: 54




Pkt: 1
M: 45








73. Krzemiński Antoni 1998 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 2






Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 67






73. Urban Karol 1998 AZS AWF WARSZAWA 2








Pkt: 1
M: 47






75. MROSZCZAK Mikołaj 1995 RMKS RYBNIK 2
Pkt: 1
M: 45





Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 60






75. ZMUDA Marcin 1995 AZS AWF KATOWICE 2






Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 48







Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content