Lista klasyfikacyjna

CHLEBIEJ Ivo

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: PIAST GLIWICE

NOGANOWICZ Karol

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Adamczyk Patryk

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia
2. Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
3. XV Ogólnopolski Turniej \"Gwiazdka ze szpadą\"
4. Challenge Wratislavia
5. Muszkieter Trophy
6. \"Dzień Edukacji Narodowej\"
7. Puchar Ziem Północnych
8. \"Gwiazdka ze Szpadą\"
9. Muszkieter-Trophy
10. Puchar Ziem Północnych


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. CHLEBIEJ Ivo 2001 PIAST GLIWICE 128 Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1

2. NOGANOWICZ Karol 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 96 Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 10
3. Adamczyk Patryk 2001 AZS AWF KATOWICE 92
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 1

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 2

4. Krzyżyński Artur 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 68


Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 10

5. Cnotalski Przemysław 2002 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 68
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 13

6. STOLARSKI Mateusz 2001 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 68


Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 35

7. KOLCZYK Paweł 2001 Uczniowski Klub Sportowy START 60 Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 14

8. PODOLSKI Piotr 2001 T.S. WISŁA KRAKÓW 56 Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 45



Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 7

9. MARCZAK Jan 2001 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 52 Pkt: 0
M: 76


Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 16
10. Huwer Kamil 2001 AZS AWF KATOWICE 52 Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 9

11. GODLEWSKI Bartłomiej 2002 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 50

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 40

12. RUTZ Stanisław 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 48 Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 18

Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 12

13. Socha Jan 2002 PKSZERM WARSZAWA 44






Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 6

14. Kardaszewicz Jan 2001 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 44

Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 18

15. KRAWCZYK Michał 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 44


Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 26
16. WESOŁOWSKI Michał 2001 PIAST GLIWICE 42

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 20

17. RADOSZ Mikołaj 2002 AZS AWF KRAKÓW 38


Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 21

18. HAŁADUDA Kacper 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 36


Pkt: 0
M: 32


Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 8

19. CHLEBIK Adam 2001 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 36


Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 23

20. Cygański Miłosz 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 32 Pkt: 0
M: 72


Pkt: 0
M: 29


Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 25
21. BRZEZIAK Tomasz 2001 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 32 Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 34


Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 26

22. DZIERWA Michał 2001 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 32




Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 10

23. Bołąkowski Mateusz 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 28





Pkt: 0
M: 2


Pkt: 0
M: 23
24. Gramza Maciej 2002 KS SZPADA WROCŁAW 27 Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 36

25. CYGANKIEWICZ Adam 2001 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 27


Pkt: 0
M: 69

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 34

26. JENDRUSZ Marcin 2001 AKS MIKOŁÓW 26 Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 6

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 38

27. MARZOCH Filip 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 26


Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 33
28. DĘBICKI Dawid 2001 T.S. WISŁA KRAKÓW 26


Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 28

29. Cieślik Jakub 2002 PKSZERM WARSZAWA 24







Pkt: 0
M: 3

29. Szymański Hubert 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 24



Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 3


Pkt: 0
M: 15
31. HALAMSKI Stanisław 2001 AZS AWF WARSZAWA 24




Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 24


32. FILEK Daniel 2002 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 24


Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 30

33. EMILIANOWICZ Jakub 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 20


Pkt: 0
M: 22


Pkt: 0
M: 15



34. Migas Piotr 2002 PIAST GLIWICE 19

Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 39

35. MRÓZ Wojciech 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 17



Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 11


Pkt: 0
M: 22
36. MICHALCZYK Sebastian 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 17


Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 32
37. Januszewski Kuba 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 16





Pkt: 0
M: 9


Pkt: 0
M: 9
38. SMĘT Piotr 2001 PIAST GLIWICE 15




Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 52

39. WOLDEYES Grzegorz 2001 MUSZKIETER GLIWICE 15
Pkt: 0
M: 47



Pkt: 0
M: 15


Pkt: 0
M: 59

40. Buśko Robert 2002 AZS AWF KATOWICE 13
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 15




Pkt: 0
M: 50

41. NOSAL Tomasz 2001 UKS TRÓJKA RADLIN 13

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 31


42. KOZŁOWSKI Filip 2001 AZS AWF KATOWICE 13
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 70

Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 44

43. CZERWIŃSKI Iwo 2002 AZS AWF WARSZAWA 12


Pkt: 0
M: 13






44. PODZIEWSKI Michał 2001 PKSZERM WARSZAWA 12







Pkt: 0
M: 14

44. FABCZAK Maciej 2001 PKSZERM WARSZAWA 12


Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 46





46. RYCHLICKI Grzegorz 2002 11




Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 19



47. MAŁYSZ Adam 2001 RMKS RYBNIK 11
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 30


48. BULANDRA Jan 2002 AZS AWF KATOWICE 10
Pkt: 0
M: 46





Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 37

49. HERBUT Dorian 2001 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 9






Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 17

49. DURNAŚ Michał 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 9


Pkt: 0
M: 54


Pkt: 0
M: 17



51. KĘPA Oskar 2001 8





Pkt: 0
M: 20



52. DYBLIK Mikołaj 2001 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 8


Pkt: 0
M: 21






53. NIEWIŃSKI Jakub 2002 KS SZPADA WROCŁAW 8


Pkt: 0
M: 23






54. ROMAŃCZUK Piotr 2001 8 Pkt: 0
M: 71

Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 24






55. JERANEK Adam 2002 Uczniowski Klub Sportowy Kosynier Gliwice 8 Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 31




Pkt: 0
M: 32

56. GŁOWACKI Dominik 2002 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 8




Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 25

57. JERZAK Tymon 2001 8




Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 39


58. SZKOP Konrad 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8




Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 60

59. CHOWANIEC Maciej 2002 PIAST GLIWICE 8


Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 48

60. LELEK Adrian 2002 UKS VICTORIA GAJ 7




Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 48

61. ŚWINIARSKI Mateusz 2002 UKS GRYFEK SZCZECIN 6


Pkt: 0
M: 33


Pkt: 0
M: 25



62. BIELA Karol 2002 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 6

Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 25




63. PIEKARSKI Borys 2002 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 6






Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 29

64. CHRAPKA Stefan 2002 PIAST GLIWICE 6


Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 30




65. POLAK Bartosz 2001 KS SZPADA WROCŁAW 6




Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 55


66. JAŚKOWIAK Mikołaj 2001 6


Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 35



67. PAŃCZYSZYN Krzysztof 2002 6


Pkt: 0
M: 47


Pkt: 0
M: 38

Pkt: 0
M: 47

68. BŁACHOWIAK Mateusz 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 5





Pkt: 0
M: 29


Pkt: 0
M: 24
69. PODOLSKI Dorian 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 5


Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 30


Pkt: 0
M: 29
70. Frydrych Kacper 2002 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 5







Pkt: 0
M: 31

71. TURBO Igor 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 5





Pkt: 0
M: 31



72. Sikorski Jakub 2002 MUSZKIETER GLIWICE 5






Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 33

73. TORENC Bartosz 2001 T.S. GÓRNIK RADLIN 5




Pkt: 0
M: 45




74. KORZENIEWSKI Stanisław 2001 PKSZERM WARSZAWA 4







Pkt: 0
M: 27

74. GROMNICKI Tadeusz 2002 IKS WARSZAWA 4


Pkt: 0
M: 27






74. GŁUSZKIEWICZ Wojciech 2002 4 Pkt: 0
M: 74




Pkt: 0
M: 27




77. ZIMMER Jan 2001 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 4




Pkt: 0
M: 32




77. ORZECHOWSKI Błażej 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4





Pkt: 0
M: 32



79. BŁAŻEWICZ Krystian 2002 KS SZPADA WROCŁAW 4 Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 38



Pkt: 0
M: 44


80. KUBACKI Franciszek 2002 4




Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 40



81. RUCIŃSKI Szymon 2001 PIAST GLIWICE 4






Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 42

82. DUDA Gaweł 2001 AZS AWF KATOWICE 4
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 63



Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 54

83. WILK Michał 2001 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 4




Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 53


84. ZAWODNY Tymon 2001 Uczniowski Klub Sportowy Kosynier Gliwice 4




Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 60


85. PŁACZEK Michał 2002 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 4




Pkt: 0
M: 47




86. WNĘK Mateusz 2002 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 3






Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 56

87. Berestek Jeremi 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3


Pkt: 0
M: 61




Pkt: 0
M: 43

88. ROSA Karol 2002 Krakowski Klub Szermierzy 3




Pkt: 0
M: 48




89. PALĘDZKI Krzysztof 2002 AZS AWF KATOWICE 3




Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 53

90. NELZA Radosław 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3









91. FABISIAK Jakub 2001 2





Pkt: 0
M: 36



92. PIOTROWSKI Adrian 2002 2





Pkt: 0
M: 37



93. KUNYSZ Jan 2002 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 2





Pkt: 0
M: 39



94. NOSSARZEWSKI Antoni 2002 PKSZERM WARSZAWA 2







Pkt: 0
M: 41

95. PRZYJEMSKI Tomasz 2002 2





Pkt: 0
M: 42



95. ZAMACHOWSKI Jan 2002 Krakowski Klub Szermierzy 2


Pkt: 0
M: 42






97. MAŁECKI Kamil 2002 2





Pkt: 0
M: 43



97. KULIK Tomasz 2002 2





Pkt: 0
M: 43



99. KORCZAK Konrad 2002 UKS GRYFEK SZCZECIN 2





Pkt: 0
M: 45



99. KRUK Michał 2002 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2







Pkt: 0
M: 45

101. LEWANDOWSKI Oliwier 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2





Pkt: 0
M: 46



101. CIESIELSKI Norbert 2002 PIAST GLIWICE 2






Pkt: 0
M: 46


101. MIELCZAREK Kajetan 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2







Pkt: 0
M: 46

104. KUCHCIŃSKI Albert 2001 2





Pkt: 0
M: 47



105. KWIATKOWSKI Bogusz 2002 UKS GRYFEK SZCZECIN 2





Pkt: 0
M: 48



106. PIEKUŚ Dominik 2002 RMKS RYBNIK 2




Pkt: 0
M: 50




107. LACH Igor 2002 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 2




Pkt: 0
M: 52


Pkt: 0
M: 58

108. ŹDZIEBŁO Mariusz 2001 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 2






Pkt: 0
M: 56


109. Sojka Dominik 2002 AZS AWF KATOWICE 2






Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 57

110. ŚWIDER Szymon 2001 PIAST GLIWICE 2









111. Przybyła Szymon 2002 MUSZKIETER GLIWICE 2









112. RAJSKI Piotr 2001 1









113. ZIELIŃSKI Mateusz 2002 1









114. MAŁECKI Dawid 2002 1









114. DUSZA Jacek 2001 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 1







Pkt: 0
M: 51

116. NOWAK Bartosz 2001 1









117. KIDA Jakub 2002 1









117. LEWANOWICZ Jan 2002 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 1







Pkt: 0
M: 54

119. DZIADURA Krzysztof 2001 1









119. GULIŃSKI Patryk 2002 UKS GRYFEK SZCZECIN 1


Pkt: 0
M: 55






121. JANUSZEWSKI Dawid 2001 UKS RONDO SZCZECIN 1









122. SIENKIEWICZ Bartosz 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1









123. ŻEBROWSKI Krzysztof 2002 1









123. CIEPIERSKI Bartosz 2002 1









125. GOŁĄB Miłosz 2002 PIAST GLIWICE 1






Pkt: 0
M: 59


126. SZELIGOWSKI Bartłomiej 2002 1









127. DUTKIEWICZ Oliwer 2002 1









128. MACIEJOŃCZYK Krzysztof 2002 RMKS RYBNIK 1






Pkt: 0
M: 62


128. MUCHA Szymon 2002 PIAST GLIWICE 1









130. ZYCH Paweł 2002 1









130. PIASECKI Tomasz 2002 Uczniowski Klub Sportowy START 1


Pkt: 0
M: 64






130. RZEPA Konrad 2001 1






Pkt: 0
M: 64


133. BRADEL Michał 2002 PIAST GLIWICE 1









133. BURZYŃSKI Emil 2001 WARTA ŚREM 1


Pkt: 0
M: 65






135. KAŁUZIŃSKI Tomasz 2001 AZS AWF KATOWICE 1









136. PISKOR Dominik 2001 PIAST GLIWICE 1









136. SIUDZIŃSKI Kacper 2001 1









136. MACIEJOŃCZYK Wojciech 2002 RMKS RYBNIK 1









139. OŁPIŃSKI Mateusz 2002 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1









140. OLSZÓWKA Dawid 2001 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 1









141. PYTEL Jan 2001 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1









142. MACIEJOŃCZYK Piotr 2002 RMKS RYBNIK 1









143. JĘDRZEJKOWSKI Adam 2001 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1









144. TRYTKO Andrzej 2002 IKS WARSZAWA 1









145. OGONOWSKI Szymon 2002 PKSZERM WARSZAWA 1









146. GĘBIK Mikołaj 2001 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1









147. LELONKIEWICZ Borys 2001 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1









148. DĄBROWSKI Wojciech 2002 UKS GRYFEK SZCZECIN 1









Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content