Lista klasyfikacyjna

Długosz Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

GOŁĘBIOWSKA Natalia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

Walczyk-Klimaszyk Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3.
1. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 125 Pkt: 25
M: 2


2. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 99 Pkt: 30
M: 1


3. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 99 Pkt: 22
M: 3


4. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 89 Pkt: 18
M: 6


5. SZYMCZAK Anna 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 70 Pkt: 14
M: 11


6. SULIK Sandra 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 60 Pkt: 18
M: 5


7. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 56 Pkt: 22
M: 3


8. LASIC Aleksandra 1994 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 56 Pkt: 12
M: 16


9. BOCHENEK Magdalena 1993 BUDOWLANI TORUŃ 46 Pkt: 14
M: 9


10. BURACZEWSKA Julia 1996 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 46 Pkt: 18
M: 7


11. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 46 Pkt: 8
M: 21


12. SOBCZAK Zuzanna 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 38


13. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 36 Pkt: 14
M: 10


14. OPOLSKA Aleksandra 1993 AZS AWF WARSZAWA 36 Pkt: 14
M: 12


15. PTAK Roma 1994 KS AZS-AWF POZNAŃ 32 Pkt: 18
M: 8


16. HOPPE Sylwia 1993 Klub Szermierczy Wrocławianie 30 Pkt: 12
M: 14


17. PTAK Halina 1993 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 26 Pkt: 12
M: 15


18. PRZYBYŁOWICZ Martyna 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 24 Pkt: 4
M: 28


19. STARZ Aleksandra 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 24 Pkt: 8
M: 19


20. WIECZOREK Zuzanna 1995 KS AZS-AWF POZNAŃ 24 Pkt: 8
M: 20


21. Vetulani Maria 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 20 Pkt: 4
M: 26


22. MADAJCZYK Zuzanna 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 20 Pkt: 8
M: 24


23. FRĄCKOWIAK Adrianna 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 18 Pkt: 2
M: 37


24. BARON Karolina 1993 BUDOWLANI TORUŃ 18 Pkt: 2
M: 37


25. WASILCZYK Agata 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 16 Pkt: 12
M: 13


26. CZAJKA Justyna 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 16 Pkt: 4
M: 30


27. GOSPODAROWICZ Aleksandra 1993 Klub Szermierczy Wrocławianie 14


28. OPOLSKA Maja 1995 AZS AWF WARSZAWA 14 Pkt: 8
M: 22


29. JERECZEK Anna 1997 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14 Pkt: 2
M: 35


30. WIADEREK Alicja 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 14 Pkt: 4
M: 25


31. CZAJKA Weronika 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 12


32. ZAJĄC Katarzyna 1997 BUDOWLANI TORUŃ 12 Pkt: 8
M: 23

Pkt: 4
M: 31
33. SZYMAŃSKA Joanna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 10 Pkt: 8
M: 17


34. LEWAŃCZYK Laura 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10


35. MATUSZEWSKA Michalina 1996 IKS LESZNO 10 Pkt: 4
M: 29


36. LACHMAN Katarzyna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 10 Pkt: 4
M: 27


37. WĄSOWICZ Julia 1997 UKS ATENA GDAŃSK 8 Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 49
38. ŻELECHOWSKA Sara 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 8 Pkt: 4
M: 31


39. BURKACKA Lidia 1996 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 8 Pkt: 1
M: 41


40. PISKORSKA Karolina 1997 UKS ATENA GDAŃSK 6 Pkt: 2
M: 39


41. Wojtaluk Julia 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 6 Pkt: 4
M: 32


42. SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6 Pkt: 1
M: 47

Pkt: 4
M: 32
43. WIEWIÓRKA Patrycja 1996 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 2
M: 36


44. ADAMSKA Klaudia 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 6 Pkt: 2
M: 40


45. CURYŁO Matylda 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 6 Pkt: 1
M: 45


46. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4

Pkt: 4
M: 28
47. JANKOWSKA Marianna 1997 UKS ATENA GDAŃSK 4 Pkt: 2
M: 34


48. DRAPELLA Magdalena 1996 KS AZS AWFIS GDAŃSK 4


49. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4


50. MEJZA Agnieszka 1996 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2 Pkt: 2
M: 33


51. MATUSZEWSKA Zuzanna 1997 UKS ATENA GDAŃSK 2

Pkt: 2
M: 35
52. RUDZIŃSKA Patrycja 1998 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 2


53. KRECZETOWSKA Monika 1997 KS POLONIA 1912 LESZNO 2 Pkt: 1
M: 42


54. AVIRMED Anna 1998 UKS ATENA GDAŃSK 2 Pkt: 1
M: 43


55. STRACHOWSKA Małgorzata 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 2 Pkt: 1
M: 44


55. STRACHOWSKA Julia 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 2

Pkt: 1
M: 44
57. KAPRAL Karolina 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2 Pkt: 1
M: 46


58. STANISŁAWSKA Luiza 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 2

Pkt: 1
M: 47
59. PAŁKA Dominika 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2 Pkt: 1
M: 48


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content