Lista klasyfikacyjna

Jakub SURWIŁŁO

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Oskar METZA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Krystian GRYGLEWSKI

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Jakub SURWIŁŁO 102
  • Puchar Polski I, M: 6, P: 18

  • Puchar Polski II, M: 2, P: 25

  • Puchar Polski III, M: 1, P: 30
2. Oskar METZA 77
  • Puchar Polski II, M: 1, P: 30

  • Puchar Polski III, M: 3, P: 22
3. Krystian GRYGLEWSKI 77
  • Puchar Polski I, M: 1, P: 30

  • Puchar Polski II, M: 9, P: 14

  • Puchar Polski III, M: 9, P: 14
4. Szymon KOZŁOWSKI 73
  • Puchar Polski I, M: 9, P: 14

  • Puchar Polski II, M: 6, P: 18

  • Puchar Polski III, M: 2, P: 25
5. Filip FRANCESON 66
  • Puchar Polski I, M: 3, P: 22

  • Puchar Polski II, M: 15, P: 12

  • Puchar Polski III, M: 7, P: 18
6. Jakub JUREWICZ 66
  • Puchar Polski I, M: 8, P: 18

  • Puchar Polski II, M: 8, P: 18

  • Puchar Polski III, M: 6, P: 18
7. Mateusz KNITTER 65
  • Puchar Polski I, M: 2, P: 25

  • Puchar Polski II, M: 18, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 8, P: 18
8. Andrzej RZĄDKOWSKI 56
  • Puchar Polski I, M: 18, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 3, P: 22

  • Puchar Polski III, M: 10, P: 14
9. Maxime TARASIEWICZ 52
  • Puchar Polski I, M: 15, P: 12

  • Puchar Polski II, M: 3, P: 22

  • Puchar Polski III, M: 19, P: 8
10. Ludwik DE BAZELAIRE 52
  • Puchar Polski I, M: 7, P: 18

  • Puchar Polski II, M: 5, P: 18

  • Puchar Polski III, M: 17, P: 8
11. Maciej PODRALSKI 46
  • Puchar Polski I, M: 3, P: 22

  • Puchar Polski II, M: 46, P: 1

  • Puchar Polski III, M: 15, P: 12
12. Michał SIESS 46
  • Puchar Polski I, M: 19, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 11, P: 14

  • Puchar Polski III, M: 5, P: 18
13. Bartosz Cegielski 46
  • Puchar Polski I, M: 13, P: 12

  • Puchar Polski II, M: 7, P: 18

  • Puchar Polski III, M: 13, P: 12
14. Ksawery NOWOSIELSKI 40
  • Puchar Polski I, M: 12, P: 14

  • Puchar Polski II, M: 9, P: 14

  • Puchar Polski III, M: 24, P: 8
15. Rafał WIŚNIEWSKI 36
  • Puchar Polski I, M: 11, P: 14

  • Puchar Polski II, M: 14, P: 12

  • Puchar Polski III, M: 18, P: 8
16. Patryk CHOIŃSKI 32
  • Puchar Polski I, M: 10, P: 14

  • Puchar Polski II, M: 12, P: 14
17. Patryk KOLAK 32
  • Puchar Polski I, M: 16, P: 12

  • Puchar Polski II, M: 22, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 16, P: 12
18. Dominik PRZYŁUSKI 28
  • Puchar Polski I, M: 5, P: 18

  • Puchar Polski II, M: 33, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 29, P: 4
19. Bartosz MAŁECKI 28
  • Puchar Polski I, M: 24, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 30, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 11, P: 14
20. Tomasz NARUSZEWICZ 22
  • Puchar Polski I, M: 39, P: 2

  • Puchar Polski II, M: 28, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 12, P: 14
21. Szymon SZEWCZYK 22
  • Puchar Polski I, M: 20, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 45, P: 1

  • Puchar Polski III, M: 14, P: 12
22. Kasper PALUSZKIEWICZ 20
  • Puchar Polski I, M: 21, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 32, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 21, P: 8
23. Bartosz ŻURAWSKI 16
  • Puchar Polski I, M: 14, P: 12

  • Puchar Polski II, M: 52, P: 0

  • Puchar Polski III, M: 27, P: 4
24. Mateusz KOZŁOWSKI 16
  • Puchar Polski I, M: 26, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 20, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 31, P: 4
25. Jakub KALINOWSKI 14
  • Puchar Polski II, M: 13, P: 12

  • Puchar Polski III, M: 34, P: 2
26. Mateusz GLUMA 14
  • Puchar Polski I, M: 29, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 34, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 20, P: 8
27. Piotr SOBCZAK 12
  • Puchar Polski II, M: 16, P: 12
28. Ignacy ŻABICKI 12
  • Puchar Polski I, M: 31, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 21, P: 8
29. Alex STRZELECKI 10
  • Puchar Polski II, M: 17, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 36, P: 2
30. Filip KUBIAK 10
  • Puchar Polski I, M: 38, P: 2

  • Puchar Polski II, M: 55, P: 0

  • Puchar Polski III, M: 22, P: 8
31. Karol GAWLIKOWSKI 10
  • Puchar Polski I, M: 22, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 39, P: 2
32. Marcin LICA 10
  • Puchar Polski II, M: 23, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 41, P: 1
33. Kacper MAĆKOWIAK 10
  • Puchar Polski I, M: 48, P: 1

  • Puchar Polski II, M: 24, P: 8
34. Tomasz KONIECZNY 10
  • Puchar Polski I, M: 30, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 42, P: 1

  • Puchar Polski III, M: 25, P: 4
35. Michał KOTLESZKA 8
  • Puchar Polski I, M: 17, P: 8
36. Oskar ORSZYŃSKI 8
  • Puchar Polski I, M: 50, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 19, P: 8
37. Dawid KASPRZYK 8
  • Puchar Polski I, M: 23, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 58, P: 0
38. Aleksander PRZEDPEŁSKI 8
  • Puchar Polski I, M: 28, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 49, P: 0

  • Puchar Polski III, M: 28, P: 4
39. Marek PILSZAK 8
  • Puchar Polski I, M: 46, P: 1

  • Puchar Polski II, M: 41, P: 1

  • Puchar Polski III, M: 26, P: 4
40. Mikołaj RYGUS 8
  • Puchar Polski I, M: 41, P: 1

  • Puchar Polski II, M: 31, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 37, P: 2
41. Tomasz STRÓŻYŃSKI 6
  • Puchar Polski I, M: 36, P: 2

  • Puchar Polski II, M: 25, P: 4
42. Mikołaj RUDNICKI 6
  • Puchar Polski I, M: 52, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 26, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 44, P: 1
43. Piotr ANDRZEJAK 6
  • Puchar Polski I, M: 27, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 35, P: 2
44. Mateusz SAWCZYN 6
  • Puchar Polski I, M: 42, P: 1

  • Puchar Polski II, M: 27, P: 4
45. Jędrzej KRUKOWSKI 6
  • Puchar Polski I, M: 32, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 61, P: 0

  • Puchar Polski III, M: 40, P: 2
46. Patryk SZULPIN 6
  • Puchar Polski I, M: 34, P: 2

  • Puchar Polski II, M: 36, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 38, P: 2
47. Bartłomiej ZALEWSKI 6
  • Puchar Polski I, M: 40, P: 2

  • Puchar Polski II, M: 35, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 42, P: 1
48. Piotr NIEDZIELSKI 6
  • Puchar Polski I, M: 45, P: 1

  • Puchar Polski II, M: 48, P: 1

  • Puchar Polski III, M: 43, P: 1
49. Filip ŻMIJEWSKI 4
  • Puchar Polski I, M: 25, P: 4
50. Jakub MILLER 4
  • Puchar Polski II, M: 29, P: 4
51. Mikołaj WIETRZYKOWSKI 4
  • Puchar Polski III, M: 32, P: 4
52. Daniel OLSZOWSKI 4
  • Puchar Polski I, M: 44, P: 1

  • Puchar Polski II, M: 38, P: 2
53. Kacper SZUMIGŁOWSKI 4
  • Puchar Polski I, M: 54, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 46, P: 1

  • Puchar Polski III, M: 48, P: 1
54. Michał BIES 2
  • Puchar Polski I, M: 33, P: 2
54. Stefan KROMOLICKI 2
  • Puchar Polski III, M: 33, P: 2
56. Wiktor OLSZEWSKI 2
  • Puchar Polski I, M: 34, P: 2
57. Dominik SAMOREK 2
  • Puchar Polski I, M: 37, P: 2
57. Marek MASZKOWSKI 2
  • Puchar Polski II, M: 37, P: 2
59. Adrian WOJTKOWIAK 2
  • Puchar Polski II, M: 40, P: 2
60. Krystian KOPER 2
  • Puchar Polski I, M: 42, P: 1

  • Puchar Polski II, M: 50, P: 0
61. Mateusz DOROCHOWICZ 2
  • Puchar Polski II, M: 43, P: 1
62. Dominik JANKOWIAK 2
  • Puchar Polski II, M: 44, P: 1
63. Krystian JASIŃSKI 2
  • Puchar Polski II, M: 53, P: 0

  • Puchar Polski III, M: 45, P: 1
64. Michał KOZICKI 2
  • Puchar Polski II, M: 63, P: 0

  • Puchar Polski III, M: 46, P: 1
65. Łukasz ADAMSKI 2
  • Puchar Polski I, M: 47, P: 1
65. Michał KOŚLICKI 2
  • Puchar Polski I, M: 51, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 62, P: 0

  • Puchar Polski III, M: 47, P: 1

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy